SWELL HAIR MEDICAL SAN.TIC.LTD.STI

SWELL HAIR MEDICAL SAN.TIC.LTD.STI

Resmi kurum olarak 1998 yılında kurulan Swell Peruk ithal ettiği peruk ve ham saç ürünlerinde toptan satiş amacıyla kurulmuştur.Swell peruk olarak devam eden firma Swell Hair protez saç ve medikal peruk sektöründe de yerini almıştır.Su an Türkiye'de iki şubesi olan firmamız totan satış ve uygulama salonları ile hizmet vermektedir.Ayrıca Azerbaycan toptan satış ve uygulama salonlarımız da bulunmaktadır.Ürünlerimiz garantilidir.1 ay değişim ve 3 ay fabrika tamir garantilidir.

Ürün kataloğu

Türkiye

Q – PLUS – A : Bu modelin özelliği ön kısımda 2.5 cm dayanıklı sarartılmış doğal tül olmasıdır. Q6 modelinde olduğu gibi önden arkaya kadar hava ve su geçiren tül vardır yan ve arkalarda ise yine ince kesilebilir poly vardır . Q-PLUS-A’yı Q-PLUS dan Ayıran Özellik ön kısımda bir kat kemer olmasıdır.

Türkiye

Bangkok modelimiz popüler ürün gurubundadır.Alt yapı ince poly saç düğüm tarzı enjekte sistemdir.Ön dip kısımlae 1 cm sarartmadır.Kendi bakım yapan kullanıcılar için idealdir.Dayanıklı alt yapı doğal ön çizgiler Saç dalgası 3,2 saç youğunluğu % 140.

Türkiye

Son zamanlarda en çok istenilen özel bir üründür.İnce alt yapı maximum doğallık vermektedir.Profesyonel kullanım için idealdir.Yan ve arka kısımlarda kesilebilir.Popülerlik sırasında üst sıralardadır.En doğal protez saçtır.Dayanıklılık 3-8 ay.Evde bakım yapanlar için pek önerilmez.Renk seçenekleri mevcuttur.Saç dalgası 3,2 saç yoğunluğu %140

Türkiye

BU modelimiz en popüler modellerden biri olup ön kısımları 1mm ince tüldür.Ön kısımlar 1mm genişliğinde doğal sarartma vardır.Kenarlar poly orta kısım ise ince şeffaf hava ve su geçiren (Finemono)tüldür.Los Angeles protez saç bakımlarını kendi yapan kullanıcılarımız için idealdir.En dayanıklı model olarak bilinir.Doğallığı orta derece olarak sınıflandırabiliriz.

Şirket bilgisi

Önemli rakamlar

 • Çalışan sayısına
  > 500
 • Ticari
  11 – 50

Organizasyon

 • Kuruluş yılı
  1998
 • Şirket türü
  Genel merkez
 • Ana faaliyet konusu
  Distribütör
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. Europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
Web sitesi