• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik (inşaat) iskeleleri

Sonuçlar

Çelik (inşaat) iskeleleri - Ithalat/Ihracat

 1. 2LI SERVICE

  Fransa

  Verified by europages badge

  2013'ten bu yana, 2LI SERVICE şirketi, yalnızca Dom Tom Mauritius Madagaskar'daki bir bayi ağı aracılığıyla çalışan inşaat ve sanayi sektörlerindeki birçok şirketin temsilcisidir. Bu sektörde temsil ettiğimiz firmalar: - VRP Exclusif DUARIB (alüminyum ve çelik seyyar iskeleler, platformlar, sabit iskeleler, rampalar ve binaya özel seri), - E-Built Satış Temsilcisi (kalıp aksesuarları ve betonarme için özel ürünler), - Kalıp kontrplak/MDF/OSB ithalatçısı, - TELLURE RÔTA Satış Temsilcisi, - Tedarik hizmeti. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. BENTEC GMBH DRILLING & OILFIELD SYSTEMS

  Almanya

  Verified by europages badge

  BENTEC GMBH DRILLING & OILFIELD SYSTEMS, yılında kurulan ve Çelik (inşaat) iskeleleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Bentheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. STAHLBAU LÜTTEWITZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  STAHLBAU LÜTTEWITZ GMBH, yılında kurulan ve Demir ve çelik barakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal köprüler, Acil durum merdivenleri, Çelik (inşaat) iskeleleri, mağaza mobilyaları, yumuşak marangozluk, Metal köprüler, tırabzan, korkuluklar, Acil durum merdivenleri, endüstriyel iskeletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Döbeln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. OZ-SEN INSAAT MAKINALARI

  Türkiye

  Öz-Şen İnşaat Makineleri 25 yıllık bir tarihi ile inşaat sektöründe köklü bir inşaat yedek parça imalatı yapan bir şirkettir. İmalat süreçlerimizde toplam kalite misyonu içerisinde ürettiğimiz tüm ürünler, mutlak müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuş bir süreç içerisinde üretilmektedir. Şirketimizi müşteri odaklı olup müşteri isteklerini en hızlı ve en doğru şekilde yardımcı olacak politika anlayışı benimsemiştir. İmalatta bulunduğumuz inşaat sektöründe, İskele, İnşaat ekipmanları ve İnşaat ekipmanları olarak önceliğimiz kalite anlayışı ile üretim yapmaktadır. İskele sektöründe H iskele ve Flanşlı iskele üretiminin tamamını kendi bünyesinde yaparak ihraç etmektedir. İnşaat ekipmanlarında, teleskopik direk, sac pano, ayarlanabilir çelik direk kelepçeleri, taşıma sepetleri imalatını yapmaktadır. İnşaat makinalarında ise Betoniyer karma makinesi, yerden ve yukardan çeker vinç imalatının tamamını kendi bünyesinde yapmaktadır. Ürünlerimizin TSE belgeleri mevcut olup sektörün belirlediği kalite değerlerinin dışına çıkılmaması son derece dikkat edilmektedir. Şirketimiz üretim ve satış sonrası olarak müşterilerimize destek vererek müşteri isteklerini her zaman takip etmektedir.

 5. AR-GEN METAL

  Türkiye

  30 yıllık deneyimi ile firmamız Ankara Türkiye'de demir ürünleri imalatı faaliyetinde bulunmaktadır. Genişletilmiş metal, platform ızgara, ızgara basamak, metal kalas ürünleri uluslararası standartta imal etmektedir. ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 kalite sertifikalarına sahiptir ve sac kalite sertifikaları sağlamaktadır. Ürettiğimiz ürünler ağırlıklı olarak endüstri sanayi tesislerinde, makine imalatlarında kullanılmaktadır. Stoklu hazır ürünlerin yanı sıra, özel ölçülerde ihtiyacınıza göre üretim yapılır. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için sektöründe öncü firmamız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. YAGMUR SCAFFOLDING SYSTEM

  Türkiye

  The founders of our company, who have been constantly developing themselves in knowledge and experience since 1997, have decided to unify their expertise under the formation of YAĞMUR SCAFFOLDING SYSTEMS in 2007. We are currently maintaining our activities in our facilities of 11.000 sqm that is composed of 5.000 sqm closed and 6.000 sqm open space. Since its foundation day onwards, our company has never compromised the principle of quality both in its product and services. scaffolding systems uk scaffolding systems for sale scaffolding systems can fall into or away from a structure what can be used to correct this problem scaffolding systems australia scaffolding systems types scaffolding systems inc scaffolding systems hire scaffolding systems uk ltd scaffolding alarm systems scaffolding anchoring systems haki scaffolding systems and access solutions scaffolding fall arrest systems ea scaffolding and systems limited ar scaffolding systems e a scaffolding & systems ltd all systems scaffolding braeside brandsafway scaffolding systems s g b scaffolding systems durban cuplock system scaffolding coastal scaffolding systems conxim scaffolding systems ltd celtic scaffolding systems chinook scaffold systems core scaffolding systems scaffolding systems design coastal scaffolding systems durban different scaffolding systems easy scaffolding systems ea scaffolding & systems ltd elite scaffolding systems inc eclipse scaffolding systems eclipse scaffolding systems wigan

 2. DEMIRSOY DÖKÜM SAN VE TIC LTD ŞTI

  Türkiye

 3. HERBOSCH KIERE

  Belçika

  Herbosch-Kiere, Belçika'da yerleşik, denizcilik ve çevre koruma işlerinde uzmanlaşmış bir işletmedir. Herbosch-Kiere işletmesinin başlıca faaliyetleri şunlardır: dayanak duvarları, köprüler ve kanal havuzları, yapı iskeleleri, kazık çakma işleri, kaldırma ve montaj işleri, gemi kurtarma, su bentleri yapımı, sahil, su bentleri ve zemin koruma işleri, boşaltma işleri düzenlemeleri ve gerçekleştirilmesi, zemin ıslahı. İşletmenin modern donanımlı güçlü bir filoya sahiptir. İşletme ISO-9001, ISO-14001, Müteahhit Güvenlik Kontrolu ve ISM (Uluslararası emniyetli yönetim) sertifikalıdır.

 4. HASTUNÇ

  Türkiye

  Perde, kolon ve kiriş kalıplarının karşılıklı tespitinde saplama (tie-rot) yerine demir çubuk kullanılması halinde; çubuğun iki ucuna takılarak kalıbın açılmasına mani olur. Yaylı tırtıllı çelik mandalı sayesinde demir çubuğu emniyetle sıkarak tutar. Kalıp Kilidi (Çiroz) , İnşaat çirozları kolonların karşılıklı demirleri veya demir donatıyı birbirine bağlayıp aynı uzaklıkta tutan çiroz ve aradaki mesafeyi sabit tutmaya yarayan S harfi şeklindeki demir elemana verilen isimdir.Perde, kolon ve kiriş kalıplarının karşılıklı tespitinde saplama yerine demir çubuk kullanılması halinde; Çubuğun iki ucuna takılarak kalıbın açılmasına mani olur. Çelik dişli-yaylı mandalı sayesinde demir çubuğu emniyetle sıkarak tutar. Çirozun Kilidinin Özellikleri, -75 mm - 105 mm taban ölçüleri -Etrafı kaburgalarla çevrilerek daha mukavemetli hale getirilmiştir -Demir sıkma aralığı 6mm ‘den 10 mm’ye kadar nervürlü demiri sıkar -Galvanız kaplama ve boyalı olarak üretilmiştir. -4 mm taban kalınlığı. -Çiroz dişlisi ST 52 malzemeden imal edilmiş olup 45 - 50 ROKVEL sulamada sertleştirilmiştir.

 5. ÖZMETAL GRUP YAPI TASARIM VE INŞAAT SAN. TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  Özmetal Grup Firması sektörün öncülerinden Sn. Ahmet Barlas tarafından kurulmuştur. 30 yıllık tecrübesiyle yurt içinde ve yurt dışında, prensiplerinden taviz vermeden başarılı işlere imza atan ve yaptığı işlerle ülkemize değer kazandıran Özmetal, sektöründe lider kuruluşlarından olup kalite standardın üzerinde, hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktadır. Sözleşme aşamasından başlayarak projelendirme, satınalma, finans, imalat, üretim, boya, sevkiyat, montaj, muhasebe ve tüm yönetimsel süreçleri kendi bünyesindeki profesyonel ekipleri ile yöneten ÖZMETAL, aynı zamanda sektördeki teknolojik gelişmeleri de yakından takip etmektedir. Cephe kaplama işi ile ilgili A’dan Z’ye sorunsuz anahtar teslimi konusunu iş prensibi olarak benimsemektedir. Müşteri odaklı çalışma, tecrübeli uzman kadro ve yılların getirdiği tecrübe ile en doğru hizmeti verebilmek için her iş süreci ile ilgili değişmeye, gelişmeye ve değer katmaya devam etmektedir. Uzman Mimari Proje ekibi, kaliteli imalat atölyesi, profesyonel boya tesisi ve işinde uzman montaj ekipleri ile güven veren bir alt yapıya sahiptir. Özmetal tüm alüminyum profil işlemlerini, her türlü levha imalat süreçlerini, tüm çelik altyapı ve ankraj imalatlarını ve profesyonel boya hattı ile bünyesinde çözebilecek teknik kadro ve üretim alt yapısına sahip olması en büyük farklılığıdır.

 1. ADOYAPI INSAAT MAKINA ORMAN URUN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Adoyapı inşaat sektörünün yenilikçi ve gelişim odaklı lider kuruluşlarından biri olarak Türkiye ve Dünya çapında hizmet sunmaktadır. 5.000 M2'lik depo alanıyla güvenlikli çelik dış cephe iskele üretimi ve satışı yapmaktadır. Çelik İskele satımının haricinde çimento, alçı, alçıpan, betopan vb. ürünlerin satımını ve uygulamasını da yapmakta olan Adoyapı, Ankara içi ve dışarısında birçok ısı yalıtımı ve su yalıtımı uygulaması da yapmaktadır. Uzun yıllardır inşaat sektöründe yeralan Adoyapı, teknik bilgi ve becerilerini kaliteli hizmet anlayışıyla birleştirerek birçok rakibini geride bırakmış olup, alanında uzman personel kadrosuyla tecrübesini siz değerli müşterileriyle paylaşmaktan büyük mutluluk duymaktadır.

 2. KMK KORKMAZ ISKELE KALIP SERA MAL. LTD.ŞTI

  Türkiye

  KMK KORKMAZ iskele Kalıp, inşaat sektörüne iskele, kalıp, endüstriyel kalıp sistemlerinin projelendirilmesi, üretimi ve satış sonrası teknik destek konularında hizmet vermektedir. Firmamız, müşteri memnuniyetini ve müşteri odaklı hizmet anlayışını ilk sırada tutmaktadır. Kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeden üretim yapmak ilk prensiplerindendir. Binalarda dış cephe çalışma iskelesi olarak kullanılan flanşlı tip, Cuplock tipi ve H tipi iskele iskele imalatı yapmaktadır. Aynı zamanda bina, endüstriyel yapı, yol, menfez viyadük vs imalatında kullanılacak olan kalıp malzemelerinin imalatını yapmaktadır.

 1. DEVRÜŞ LTD.

  Türkiye

  Devrüş Grup 15 yılı aşkın ticari tecrübesi ve birikimi ile Türkiye’nin en hızlı gelişen tekstil ve otomativ kenti Bursa'da faaliyet göstermektedir.Kurulduğu yıldan bu yana inşaat alanında çalışmalar yapan firmamız 2018 yılından itibaren inşaatın yanı sıra dış ticaret ve mimarlık alanlarında da hizmet vermeye başlamıştır.Güvenilir, deneyimli kadrosu, güçlü çözüm ortaklarıyla birlikte emin adımlarla büyümeye devam ederken yüksek müşteri memnuniyeti hedefleyen firmamız, siz değerli müşterileri ve çözüm ortaklarından aldığı pozitif verilerle yoluna devam etmektedir.Profesyonel müteahhit ve distribütörler için Rusya ve Orta Asya ülkeleri arasında çatı kaplama malzemeleri, ahşap ürünler, izolasyon malzemeleri , çelik inşaat iskelesi gibi ürünlerin ihracatı, transit ticareti ve dağıtımı hizmetlerini sunuyoruz.

 2. DEMIREL ISKELE

  Türkiye

  Firmamız 1995 yılından bu yana inşaat iskelesi, kalıp sistemleri ve iskele ekipmanları konularında deneyim ve uzmanlığı ile sektörün önde gelen üreticilerinden biri olmuştur. Avrupa standartlarında üretim yapan firmamız, imalatlarını tam otomatik makinelerde yapmaktadır. Sürekli artan ürün yelpazesi arasında; H Tipi Güvenlikli İskele, Flanşlı İskele, Mobil İskele, H Tipi Kalıp Altı İskele, Teleskopik Direk, İskele Elemanları, Güvenlik Bariyeri, Alüminyum Kalıp, Çelik Kalas, Çelik Platform Merdiven, Alüminyum Kalas ve Alüminyum Platform Merdiven yer almaktadır. Ürünlerimiz ISO9001, TS EN 1004, TSEN12810-1, TSEN74-3, ISO3834-3, CEEN1090-1 ve ISO14001 kalite belgelerine sahiptir. Demirel Yapı, sürekli olarak ürün kalitesi ve ürün çeşitliliği artırmaktadır. Müşteri talep ve beklentilerini ekonomik ve kaliteli bir şekilde karşılayabilmek için teknolojik gelişmelere paralel olarak kendini yenileyen ve geliştiren bir anlayışa sahiptir. Ticari hayatında her zaman kaliteli, hızlı amacına uygun iş yapmak, müşterilerin çözüm ortağı olmak birinci stratejimiz olmuştur. Yurtiçi ve yurtdışı pazarlara tecrübeli mühendis, teknik eleman ve diğer kalifiye iş gücü ekibiyle hızlı ve doğru bir şekilde hizmet vermektedir. Saygılarımla. DEMİREL İSKELE VE KALIP SİST. YÖNETİM KURULU

 3. RESIF SERA TEKNOLOJILERI A.Ş.

  Türkiye

  As Resif Sera Technologies inc., we have been producing and installing at world standards in the greenhouse sector since 2017. As one of the leading companies in this sector; We do serve with the best project design, installation, production, import and export operations in the modern greenhouse systems sector. By the technology and experience we have, we successfully produce greenhouse systems and equipment and establish professional greenhouses for you. With our professional staff specialized in the development of turn-key greenhouse projects, we support our customers in everything they need to get started quickly, efficiently and cost-reasonably. We are also a solution partner to our customers' requests and problems by taking care of every aspect of the development and implementation of a successful greenhouse project.

 4. HAN ISKELE EKIPMANLARI

  Türkiye

  Merhabalar Han iskele Ekipmanları olarak İnşaat iskeleleri için mamül yarı mamül ve aksesuarların imalatını yapmaktayız. Dünyada tek TSE raporlu Dövme kurtağzı imalatçısıyız. diğer ürün gruplarımız Dövme iskele pimi ve çeşitleri Dövme Kama ve çeşitleri Dövme İskele Kelepçesi Sabit veya hareketli, tekli veya çiftli İskele alt tas İskele flanş İskele ayar mili Özel siparişler argemiz tarafından incelenip dövme olarak yapılmaya müsaitse müşteri isteği doğrultusunda işlenir. 2016 yılında kurulan firmamız Türkiyenin öncü iskele firmalarına halen imalat yapmaktadır.

 5. STAR GRUP AUTOMATIC SCAFFOLDING MACHINERY COMPANY

  Türkiye

  Şirketimiz 13 yıldır dış cephe otomatik iskele üretimi yapmaktadır. 250 metre yüksekliğe kadar çıkabilen ve 2000 kilo yük taşıyabilen tek mastlı ve çift mastlı modellerimiz vardır. Otomatik dış cephe platformu olarak, özellikle 7 metreye açılan Junior S 1, 10 metreye açılan 4 tekerlekli S 5 European 2000 ve 25, 2 metreye kadar açılabilen Double Mast ı incelemenizi tavsiye ederiz. Yük asansörü olarak ta SH 2 modelimiz ömür boyu kullanılabilir. Yukarıya doğru yükselirken kule ya da mast adını verdiğimiz 1.20 metre yüksekliğindeki galvanizli elemanlardan yararlanırız. Tüm ürünlerimiz CE belgelidir ve gerekli tüm sertifikaları vardır. Ürünlerimiz iki yıl garantimiz altındadır. Zamandan, işgücünden dolayısıyla paradan tasarruf etmek için mutlaka kullanılmasını öneririz Aynı zamanda kiralama ve ihracata da önem veriyoruz. Iskelelerrimizde son derece güvenli olan redüktör ve motor kullanıyoruz. İzmirde olduğumuz için deniz taşımacıiğı ve kara taşımacılığı son derece kolay olmaktadır. Servis hizmetimize ve tecrübemize çok güveniyoruz. Bizimle irtibata geçmek için +90 533 364 0119 ve +90 533 273 7441 no lu telefonları kullanabilirsiniz. Mail adresimizden de bize ulaşabilirsiniz Ayrıca ürünlerimiz hakkında detaylı teknik bilgilere fotoğraflara videolara web sitemizden ulaşılabilir. Bilgi ve en uygun fiyatları almanız için sizlerden haber bekliyoruz Sağlıklı günler dileğiyle. Mustafa KARLUK STARLIFT İhracat Müdürüz

 6. WOLF SECO NV

  Belçika

  Wolf-Seco şirketi, 20 yılı aşkın süredir bina ekipman malzemelerini üretmekte ve ithal etmektedir. Diğer yandan yurtdışı şubemiz aracılığıyla gerçekleşen ihracat da ciroda önemli bir paya sahiptir. Yapı iskeleleri, beton kalıpları, dört ayaklı destekler, kirişler

 7. MODEL YAPI END. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Firmamız; cephe iskelesi, iş iskelesi, kalıp iskelesi, kalıp dikmesi, teleskopik dikme direk, örümcek iskele, kamalı flanşlı iskele, cup lock fincanlı çanaklı iskele, mobil hareketli yürür iskele, H iskele, kovanlı iskele, masa tipi kule iskele, endüstriyel kalıp ve aksamları, iskele ve kalıp aksesuarları üretmekte ve kiralık iskele hizmeti vermektedir.

 8. ÇELIKSAN DEMIR ÇELIK SANAYI

  Türkiye

  Firma olarak 1982 yılından günümüze güvenle hizmet vermekteyiz. profesyonel ekibimizle inşaatlarda çözüm ortaklığı, proje çözümü, uygun ürün tespiti yapmaktayız. Tünel kalıp, tünel kalıp yedeklemeleri, tünel kalıp yedek parça imalâtı, perde beton kalıbı, plywood yüzeyli çelik kalıp, çelik kolon kalıpları, ayarlanabilir kolon kalıpları, oval kolon kalıpları, ağır yük kolon kalıpları üretiminde bulunmaktayız.

 1. MODEL YAPI

  Türkiye

  Türkiye'nin her bölgesinde etkin bir ticaret ağımız bulunmaktadır. Sektörde uzun yıllardır aktif ticaret yapan firmamız iskele sistemleri adına büyük yenilikler yapmıştır. Ürettiğimiz ve müşterilerimiz için partner firmalarımızdan temin ettiğimiz ürünler: İnşaat iskelesi , kalıp iskelesi, kule iskele sistemi, kalıp altı iskele sistemi, teleskopik dikme, flanşlı iskele sistemi ve bu ürünlerin tüm ekipmanları aynı anda hepsine ikinci el satış kiralama imkanı sunmaktayız

 2. UNIÓN ANDAMIOS SA

  İspanya

  Kalite onaylı yapı iskeleleri: kiralama ve satış. Yük asansörleri. Profesyonellik, deneyim ve çabukluk. Bizler imalatçıyız.

 3. YAGMUR ISKELE SISTEMLERI

  Türkiye

 4. GRUPO RESA

  İspanya

  GRUPO RESA, yılında kurulan ve Çelik (inşaat) iskeleleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Pinto, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. FERMAR SA

  İspanya

  FERMAR SA, yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik (inşaat) iskeleleri, Çelik (inşaat) iskeleleri, iskeleler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaragoza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. DEVUYST ECHAFAUDAGES

  Belçika

  DEVUYST ECHAFAUDAGES, yılında kurulan ve Çelik (inşaat) iskeleleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hareketli merdivenler, Hareketli merdivenler, inşaat iskelesi sökümü, yapı iskelesinin montajı ve sökülmesi, binalar için ısıtma sistemi montajı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Florennes, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. ANDAMIOS Y ESTRUCTURAS ASTURIAS

  İspanya

  ANDAMIOS Y ESTRUCTURAS ASTURIAS, yılında kurulan ve Çelik (inşaat) iskeleleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Santiago De Ambiedes (gozón), İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. RENT ANDAMIOS Y CASETAS

  İspanya

  RENT ANDAMIOS Y CASETAS, yılında kurulan ve Çelik (inşaat) iskeleleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. konstrüksiyon için iskele kiralanması ve montajı, iskele kiralanması ve montajı, seyyar köprü kiralanması, iskele kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Palma De Mallorca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. ABS TRADING BV

  Hollanda

  ABS TRADING BV, yılında kurulan ve Çelik (inşaat) iskeleleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Andelst, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 10. ALL ACCESS SCAFFOLDING LIMITED

  Birleşik Krallık

  ALL ACCESS SCAFFOLDING LIMITED, yılında kurulan ve Çelik (inşaat) iskeleleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Leicester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz