• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç

Sonuçlar

Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç - Ithalat/Ihracat

 1. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA, 1996 yılında kurulmuş bir Portekiz şirketidir ve hassas mekaniklerin üretimi ve imalatı için en iyi dış kaynak ortağı olarak uzmanlaşmıştır – 3, 4 veya 5 parçalı kesim (alüminyum, çelik veya paslanmaz çelik. Tüm Orta ve Kuzey Avrupa'ya CNC hassas işleme, kaynak, ölçüye göre projeler, ısmarlama dış kaynak kullanımı, orta serilerde üretim, metalik alaşımlarda bileşenlerin hassas CNC işlemesi, proje geliştirme ve montaj sağlıyoruz. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO, şirketinize tüm yolculuk boyunca hızlı gecikmeler ve müşteri desteği sağlayan uzmanlardan oluşan bir teknik ekibe sahiptir. Daha fazla bilgi için hemen bize ulaşın!

 2. H.P. WIRTH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DIN EN ISO 9001: 2008 kalite yönetim sistemine göre sertifikalandırılmış olmamız yetmiyor. Sizin için kaliteyi sürekli olarak yüksek tutabilmek için, yarı mamullerin ve bunların üretiminin kalitesini güvence altına almakla başlıyor ve sizin ürünlerimizle çalışmanızı kolaylaştırmak için, modern ölçü aletleri ile bitiriyoruz. Lehimleme işlemi sırasında yüksek işlem güvenilirliği için sadece alaşım bileşenleri değil, özellikle ürünün yüzeyinin temizliği de belirleyicidir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmek ve sürekli aynı yüksek kaliteyi sağlayabilmek için, kalifiye çalışanlara, kanıtlanmış kalite güvence yöntemlerine ve en modern test sistemlerine yatırım yapıyoruz. Sürdürülebilirlik alanındaki çevre sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Bu nedenle çevrenin korunmasında sadece yasal müeyyideleri dikkate almakla kalmamaktayız..

 3. MR INDUSTRIES

  Danimarka

  Verified by europages badge

  MR INDUSTRIES, yüksek kaliteli tornalanmış ve frezelenmiş bileşenlerin üretimi için CNC işleme hizmetleri taşeronluğunda uzmanlaşmış özel bir şirkettir. Zaman içinde, çeşitli endüstri kollarında işlenmiş bileşenlerin üst düzey bir taşeronu olarak kendimizi kanıtladık. Kapsamlı yeteneklerimiz, prototiplerden yüksek hacimli siparişlere kadar her parti boyutunda bileşen üretmemizi sağlıyor. Çapı 1 mm'den 32 mm'ye kadar değişen kayar kafa çubuğu kapasitesiyle çok çeşitli gereksinimleri karşılayabiliyoruz. MR Industries olarak, maliyet etkinliği ve verimliliğe odaklanarak hassas işlenmiş bileşenler ve parçalar sunma konusunda sağlam bir itibar kazandık. Gelişmiş Citizen teknolojisini kullanmamız, prototip ve küçük seri projelerden hassas işlenmiş bileşen ve parçaların büyük ölçekli üretim çalışmalarına kadar her şeyin üstesinden gelmemizi sağlıyor. Son teknoloji CNC işleme merkezleriyle donatılmış olarak, kesintisiz üretim sağlayan tam otomatik seri sıralı besleyicileriyle çalışıyoruz. Bu kabiliyet, yüksek kaliteli hassas işlenmiş bileşenler için en verimli geri dönüş sürelerini ve olağanüstü hizmeti sunmamızı sağlamaktadır. Sizi değerli iş ortağımız olarak görme fırsatını sabırsızlıkla bekliyoruz. Daha fazla bilgi veya sorularınız için bize ulaşmaktan çekinmeyin.

 4. ROKVELAS, UAB

  Litvanya

  Verified by europages badge

  Rokvelas UAB, küçük seri ve seri üretim için metal işleme hizmetleri sunan Litvanya merkezli bir şirkettir. Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi ihraç etme konusunda 11 yıllık tecrübeye sahibiz. Çelik yapıların üretiminde, CNC işlemede uzmanız. Müşterilerimizin gereksinimlerine uygun olarak eksiksiz bir hizmet paketi sunuyoruz. Geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunuyoruz: üretim, genel düzenleme, tamamlayıcı elemanlar, farklı kaplamalar, lojistik ve çok daha fazlası. Hizmetler: CNC zımbalama; CNC bükme; CNC tornalama; CNC işleme, şerit kesme; kaynak; düz parlatma; levha rulolama. Konstrüksiyonlar: sıcak daldırma galvanize; toz boyalı; yaş yöntemle kumlanmış ve boyanmış; farklı şekillerde elektroliz edilmiş. Tüm çelik yapılarımız EN 1090-1, 2 standartlarının gereksinimlerini karşılamaktadır. Yönetim sistemi ISO 9001 sertifikalıdır. Daha fazla bilgi için lütfen internet sitemizi ziyaret ediniz.

 5. MECANIC SYSTEMS SA

  Belçika

  Verified by europages badge

  1978 yılında kurulmuş olan Mecanic System'in temel amacı ve felsefesi müşterilerinin hizmetine edinmiş olduğu tüm sac kesim ve işleme deneyimi kullanarak onların taleplerini karşılamak ve kalitesiyle eşsiz ürün ve hizmet kalitesi sumaktır. Mecanic Systems kısa sürede edindiği benzersiz başarıyı aşağıdakilere borçludur: Bir ürünün oluşturulmasının her aşamasında son derece titiz ve özenli çalışma ve çok katı kontroller uygulama. Günümüzün en yüksek performanslı makine ve aletlerinden oluşan makine parkıyla alanında Belçika’nın lider kuruluşlarından biridir ve her tip düz malzeme için küçük veya büyük ölçekte kesim hizmetleri sunmaktadır. Sunduğu malzemeleri (çelik, paslanmaz çelik, alüminyum, pleksiglas, pvc vb.) sürekli olarak stokta bulundurmak. Böylece tüm Avrupa'daki müşterilerimizi sürekli olarak memnun edebiliyor ve her ay çeşitli malzemelerden üretim yapabiliyoruz! En modern üretim aletlerine ve son teknoloji ürünü donanıma sahip değilseniz bizimkileri kullanabilirsiniz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ALSEN SERVICES LDA.

  Portekiz

  Verified by europages badge
 2. OPTREL AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  OPTREL AG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Katkı maddeleri ve pigmentler, güvenlik kaskları, kaynak maskeleri, güvenlik eşyaları, bireysel korunma düzenekleri, koruma kaskı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wattwil, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. TRINMAK MACHINE ENGINEERING AND INFORMATION TECHNOLOGIES INDUSTRY

  Türkiye

  Verified by europages badge

  TRINMAK MACHINE ENGINEERING AND INFORMATION TECHNOLOGIES INDUSTRY, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel metal levha işleri, Kontratlı CNC imalat ve makine üretimi, cnc kesimi, Pistonlar, Saclar - Kesim makine aletleri, Lazer kesimi, CNC levha metal işi, kişiye özel lazer baskı, sanayi profilleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kocaeli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. J.A.MATOS-SERRALHARIA CIVIL, LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  J.A.MATOS-SERRALHARIA CIVIL, LDA, yılında kurulan ve Metal iskelet sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal parmaklıklar, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç, Merdivenler ve taşınabilir merdivenler, binalar için metal taş yapı, Metal parmaklıklar, endüstriyel iskeletler, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, paslanmaz çelik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gavião-V.n. De Famalicão, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. OREMUS S.R.O.

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  OREMUS S.R.O., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bükülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin doğrultulması/düzeltilmesi, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi, Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç, Çelik ve metallere kaynak yapılması, Endüstriyel metal levha işleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Bükme ve eğirme - Makine ve ekipmanlar, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pribram, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 1. PEUKER SPORTGERÄTEBAU & METALLVERARBEITUNG ERHARD PEUKER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PEUKER SPORTGERÄTEBAU & METALLVERARBEITUNG ERHARD PEUKER GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Arnsberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BESUCH SCHWEISSTECHNIK HANDELS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BESUCH SCHWEISSTECHNIK HANDELS GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Gerlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HSF INDUSTRIETECHNIK GMBH DIAMANTTECHNIK - EDELSTAHLTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  HSF INDUSTRIETECHNIK GMBH DIAMANTTECHNIK - EDELSTAHLTECHNIK, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Endbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CARL CLOOS SCHWEISSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CARL CLOOS SCHWEISSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Haiger, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ALFA-ROTEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALFA-ROTEC GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Duisburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. FRONIUS DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FRONIUS DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Neuhof, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. CMS 3 GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CMS 3 GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kaiserslautern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. NELKE GMBH - PIPELINE EQUIPMENT

  Almanya

  Verified by europages badge

  NELKE GMBH - PIPELINE EQUIPMENT, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Dürkheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. THERMACUT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  THERMACUT GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wilnsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. FZF FÜGETECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FZF FÜGETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Freiberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. JOACHIM ZENS WIDERSTANDSCHWEISSTECHNIK GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  JOACHIM ZENS WIDERSTANDSCHWEISSTECHNIK GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kalletal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FORSTHOFF GMBH HEISSLUFT-SCHWEISSGERÄTE

  Almanya

  Verified by europages badge

  FORSTHOFF GMBH HEISSLUFT-SCHWEISSGERÄTE, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. M. MÜTZE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  M. MÜTZE GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Medebach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. WERNER BRIESEMEISTER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WERNER BRIESEMEISTER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ESCHMANN SCHWEISSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ESCHMANN SCHWEISSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Trier, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. CARL BENSON & SOHN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CARL BENSON & SOHN GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. TECHNISCHE GASE & SCHWEISSTECHNIK SCHWANIG

  Almanya

  Verified by europages badge

  TECHNISCHE GASE & SCHWEISSTECHNIK SCHWANIG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Cottbus, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. MÜHLMEIER SCHWEISSTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  MÜHLMEIER SCHWEISSTECHNIK, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bärnau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. FASA - FONDERIE ET ATELIERS MÉCANIQUES D'ARDON SA

  İsviçre

  Verified by europages badge

  FASA - FONDERIE ET ATELIERS MÉCANIQUES D'ARDON SA, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ardon, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 10. ST.AN MECHANICS

  İtalya

  Verified by europages badge

  ST.AN MECHANICS, yılında kurulan ve Hassas mekanik işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç, metal iç yüzeyi işleme, mekanik yapımlar, Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç, frezeleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Spilamberto, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.265 Şirketler