• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama

Sonuçlar

Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama - Ithalat/Ihracat

 1. CAD-CAM ENGINEERING SOLUTION SRL

  Romanya

  Verified by europages badge

  CAD-CAM Engineering Solution, çok dar toleranslara ve karmaşık şekle sahip parçaların işlenmesi için prototip, küçük ve seri üretim için metal işleme hizmetleri sunmaktadır. Uzmanlık alanımız CNC frezeleme ve torna işlemedir: Havacılık ve Uzay, Petrol ve Gaz, İlaç, Formula 1 gibi endüstrilerde 3 eksen, 4 eksen, 5 eksenli işleme. İşlenmiş parça türleri: Hava araçları bileşenleri, Aerodinamik bileşenler, Valfler ve bileşenler, Denizaltı konektörleri, Hidrolik bileşenler. Malzemeler: Alüminyum alaşımlar, Çelik, Paslanmaz Çelik, Inconel, Titanyum. Özel işlemler: eloksal, sert eloksal, kimyasal parlatma, ısıl işlem, esmerleştirme işlemi. Üretim tipi: küçük seriler (10-100 adet), orta seriler (100-5000 adet), toptan (5000-30000 adet). Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. OT-TORNESCH

  Almanya

  Verified by europages badge

  25 yılı aşkın deneyim ve teknik bilgi birikimimizle DIN ISO 9001 sertifikalı bir şirket olarak alüminyumun yüzey kaplaması konusunda uzmanız. Renksiz eloksallama ve geniş bir renk yelpazesinde daldırma boyama gibi çeşitli teknolojiler sunmaktayız. Hizmetlerimiz, kombine krom kaplama ve eloksallama işlemi olarak alüminyum bileşenlerin kısmî ıslahını da içermektedir. Sarı renkte krom kaplamanın yanı sıra SurTec 650 ile Reach uyumlu alüminyum pasifleştirme de hizmetlerimizin arasında. Bunların haricinde hizmetlerimiz ayrıca paslanmaz çelik aşındırma, pasifleştirme ve elektrolitik parlatma da hizmetlerimizin arasındadır. Modern sistemimizde 2000 mm uzunluk, 600 mm genişlik ve 1000 mm derinlikteki parçaları işleyebilmekteyiz. Teslimat tarihlerine, esnekliğe ve kaliteye yüksek bağlılık bizi rekabette öne çıkartmakta olup, ulusal ve uluslararası müşterilerimiz nezdinde itibar kazanmamızı sağlamaktadır. Kullandığımız prosedürler aşağıda listelenmiştir

 3. OSSENBERG & GREFE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Şirketimiz 1864 yılında F. Ossenberg & Co. KG unvanı ile bir aile şirketi olarak kurulmuş olup, şu anda ailenin 5. nesli tarafından yönetilmektedir. Julius Grefe KG şirketinin 1997 yılında devralınmasından bu yana firma "Ossenberg & Grefe" unvanı altında faaliyet göstermektedir. Doğaldır ki, DIN EN ISO 9001 sertifikasına sahibiz! Her iki şirketin de başlangıçtaki üretim yelpazesi, tekstil ve deri işleme için kullanılan toka, halka ve kancalardan oluşuyordu. Zaman içinde başka uygulama alanları için de ürünler bunlara katıldı. Bugün üretimin odak noktasında, çok çeşitli sektörlerden 1000'den fazla müşteri için teknik tel bükme, damgalama ve montaj malzemelerinden oluşan klasik ürün yelpazesi bulunmaktadır. Bunun için 60 çalışanımız, 5.000 m²'den daha büyük olan işletme sahasında günde yakl. 500.000'den fazla parça üretmektedir. Farklı işleme seçeneklerimiz, kendi takım üretimimiz ve kendi galvanizleme atölyemiz sayesinde en karmaşık işleri bile hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde çözebilecek durumdayız.

 4. EZM EDELSTAHLZIEHEREI MARK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EZM Edelstahlzieherei Mark soğuk işleme yöntemleriyle nerdeyse her tür çelik malzemeden çekme, taşlama, polisaj ile işlenmiş parlak çelikler, normlara uygun profiller, çizimlere uygun özel profiller üretmektedir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz ağırlıklı olarak tesis ve makine imalatında, otomotiv, enerji ve tıp sektörlerinde kullanılmaktadır. EZM Edelstahlzieherei Mark'ın Werdohl'deki tesislerinde Proll & Lohmann markalı tambur boyama makineleri ve yay imalat makineleri ve ayrıca BAK markalı ısıl ve kimyasal yüzey işleme tesisleri ile üretim yapılmaktadır. EZM Metallbearbeitung und Service GmbH şirketi örn. mil yatakları, yuvarlak ve profil malzemeler için düzleme makineleri ve müşteri isteklerine uygun diğer ürünleri üretir. Tavlama, jet, düzleme, frezeleme ve planya proseslerinin inovatif kombinasyonlarıyla Rohr/Thüringen'deki şirketimiz EZM Profil Bearbeitung geleneksel imalat teknolojileri için ekonomik ve rekabet gücü yüksek alternatifler sunar.

 5. ECKARDT SYSTEMS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Bugünkü orta ölçekli aile şirketinin temelleri şirket yöneticileri olan Manfred Eckardt & Thomas Eckardt tarafından atıldı. 2002 yılında güvenilirlik, iyi servis, süreklilik ve büyümeyi temsil eden şirketimiz 25. yaşını kutladı. 2001 yılında şirket yöneticisi Manfred Eckardt hayatını kaybetti. Bundan kısa süre sonra Mart 2002'de oğlu Thomas Eckardt da hayatını kaybetti. O tarihten sonra Bayan Beate Eckardt şirket yöneticisi oldu (Mart 2002'den Mayıs 2005'e kadar). 01.06.2005 tarihinden bu yana Axel Eckardt. Eckardt & Sohn GmbH şirketinin yöneticisidir ve şirketi alıştığınız kalitede üretim yapacak biçimde yönetmeye devam etmektedir. Eckardt & Sohn şirketi hem yerel hem de global düzeyde faaliyet göstermektedir. Son derece kapsamlı ürün yelpazemiz ve uzun yıllara dayanan deneyimimiz sayesinde firmamız müşteri isteklerini karşılamaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CHEMEGRA CHEMISCHE UND MECHANISCHE GRANULATVERARBEITUNG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  CHEMEGRA, kumlama (cüruflu zımpara maddesi) ve çeşitli uygulamalar için diğer cüruf granüllerinin mekanik işlemlerinde yetkin iş ortağınızdır. CHEMEGRA, istenen granül büyüklüklerinde ve istenilen ambalajlarda, silikoz içermeyen, özel tek kullanımlık kumlama maddeleri üretmektedir. Bunlar örneğin korozyon koruması alanında köprü yenileme, kaportaların korozyon koruması, beton düzeltme, bina dış cephelerinin restorasyonu vb. için uygundur. Zımparalar, farklı boyutlarda taneciklere sahip ve parlak tanecikli zımpara üretiminin yanı sıra zemin iyileştirme ve dolgu için de malzeme üretimi. Fason boşalma / fason doldurma kapsamında kendi döküm malzemelerinizi veya toz şeklindeki malzemelerinizi birkaç gün içinde, Big Bags (esnek büyük torbalar) memnuniyetle bulundukları yerde paketliyoruz.

 2. MECANOR SA

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Mecanor, mikro teknoloji alanında kullanılmak amacıyla, yenilikçi süreçler ve yüksek kaliteli ilerici araçlar kullanarak, zımbalama yöntemiyle yüksek hassasiyete sahip ürünlerin imalatında uzman iş ortağınızdır. Kurulduğu 1948 yılından bu yana, Mecanor, mikro teknolojinin çeşitli pazarlardaki sürekli değişen taleplerine yanıt verebilmek amacıyla, başlangıçta sadece saat sanayisi, ve daha sonra medikal teknoloji, otomotiv sanayisi ve mikro cihazlar için çeşitli bileşenlerden oluşan bir ürün yelpazesini ve yeteneklerini sürekli geliştirmiştir.

 3. METALLISIERWERK PETER SCHREIBER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Metallisierwerk Peter Schreiber KG, 1923 yılında kurulmuştur. Şirket 1940'lara kadar ağırlıklı olarak dekoratif yüzey kaplamasıyla ilgilendi. 1950'den sonra fonksiyonel yüzeyler giderek daha önemli hale geldi. Bu noktadan itibaren, Peter Schreiber KG sert krom kaplama ve metalik yüzeylerin mekanik işlenmesi konusunda uzmanlaşmıştır. Günümüzde sektörün en başarılıları arasında yer alan şirket, sahip olduğu Know-how'u birbirinden farkı endüstri dallarında uygulamaktadır. Patentli Tfe-Lok® kaplama, 1988 yılında Tfe-Lok® Peter Schreiber GmbH şirketinin kurulmasına uzandı. Çok sayıda proses varyantının geliştirilmesi, dünya çapında çok çeşitli uygulama alanlarında çözümlere yol açmıştır.

 4. YALCIN GROUP

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1987 yılında kurulan Yalçın Grup, Türkiye'nin ilk elektrokaplama katkı maddeleri satıcılarından biri olarak yolculuğuna başladı. Otuz yılı aşan zengin geçmişimizle, Türkiye'de ve dünyada elektrokaplama çözümlerine öncülük etme konusunda sürekli olarak ön saflarda yer aldık. 2006'dan bu yana kaplama tesisleri ve redresörler üretiyoruz, inovasyona olan bağlılığımız bizi grubumuz içinde iki seçkin marka kurmaya yöneltti: Tesis üretiminden tamburlu kabin banyolarına kadar geniş bir ürün yelpazesinde uzmanlaşan Alphatech ve üstün kaliteli kaplama redresörleri, akü şarj redresörleri ve daha fazlasının üretimine odaklanan Alphaworld. Amiral gemisi ürünlerimiz şunları içermekte: •Tesis üretim ekipmanları •Kaplama banyoları •Havalandırma sistemleri •Tesis aksesuarları. Türk Hava Yolları, Aselsan, Autoliv ve Ford gibi saygın müşterilere hizmet vererek çeşitli sektörlerde güçlü bir varlık oluşturduk. Havacılık ve telekomünikasyondan otomotiv ve dekoratif kaplamaya kadar, uzmanlığımız geniş bir uygulama yelpazesini kapsamaktadır. Faaliyetlerimizin temel taşı olan Türk-Alman teknoloji ortaklığımızla gurur duyuyoruz. Amacımız, tesis inşaatından atık su arıtmaya ve özel kimyasallara kadar kapsamlı elektrokaplama çözümleri sunmaktır. Proje planlamasından üretime kadar eksiksiz hizmet desteği sunarak müşterilerimiz için sorunsuz bir deneyim sağlıyoruz. Daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz!

 5. RIAG OBERFLÄCHENTECHNIK AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Doğru kimyaya sahibiz: Şirketimize bir genel bakış. Kurumsal felsefemiz, 30 yılı aşkın bir süredir sürekli büyümemizi ve küresel ürün yenilikleri geliştirmemizi sağlayan koşulsuz müşteri odaklılığına dayanmaktadır. Değerlerimiz yalnızca kurumsal kültürümüzü şekillendirmekle kalmaz, aynı zamanda her gün en yüksek performansı gösteren, uzun süredir hizmet veren çalışanlardan oluşan yüksek motivasyonlu ekibimizin de nedenidir. Ekip "Elektrokaplama çözümlerinde mükemmellik" yol gösterici ilkesine olan bağlılığımız günlük çalışmalarımızı karakterize etmektedir. riag Ekibi olarak, müşterilerimizin her zaman mümkün olan en iyi ürün ve hizmetleri almalarını sağlamak için birlikte çalışıyoruz. Değerler Geleceği birlikte şekillendirmek Yaratıcılık ve yenilikçilik eylemlerimize rehberlik eder. Dikkatli dinleme yoluyla ihtiyaçların farkına varıyoruz. Eşitlik temelinde ve güvene dayalı olarak hareket ediyoruz. Fırsatlar sunun - performans talep edin dürüstlük ve saygı, başarı kültürümüzün temelini oluşturur. Potansiyeli teşvik ediyor ve zorluyoruz. Adillik ve açıklık iletişimimizin temel taşlarıdır. Fikirlere izin verin – merakı ilerlemenin başlangıç noktası olarak görüyoruz. Bugünün farkına varıyor ve yarının başarısını güvence altına alıyoruz. Hatalarımızdan ders çıkarıyoruz. Başarı sevinci iddialı hedefleri coşkuyla gerçekleştiriyoruz. Tutkuyla birinci sınıf kalite için çalışıyoruz. Başarılarımızla gurur duyuyor ve onlardan bahsediyoruz. Sorumluluk almak Toplumumuzun temel değerlerini onurlandırıyoruz ve onlara saygı duyuyoruz.

 1. POHL METALL GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Zımbalama yoluyla üretilen parçalar, tel bükme parçalar, yaylar ve boru parçaları imalatının yanı sıra röntgen spektrometresi ve ark (kıvılcım) spektrometresi ile mühendislik (malzeme analizi) hizmetleri, yüzey işleme ve ısıl işleme. Avusturya'nın Tiroller bölgesindeki Ötztal-Bahnhof'ta bulunan Pohl Metall şirketi üretim konusunda derin uzmanlığa sahip olup, zımbalama, bükme, presleme ve boru işleme yöntemleriyle metal parçalar üretmektedir. Sanayi ve ticaret için küçük metal parçalar üretiminde uzman iş ortağınızı. Zımbalama yoluyla üretilen parçalar, bükme parçalar, yaylar, boru parçaları, halat/tel aksesuarları ve montajlı yapı grupları üretilmektedir. Müşterilerimize, prototip imalatından büyük seri üretime kadar her hacimde destek vermekteyiz. Şirketimizin Avusturya'da bulunan merkezinden verdiğimiz her türlü metal işleme hizmeti yüzey işleme, ısıl işleme, ambalajlama ve kalite güvenliğini de kapsamaktadır.

 2. ANTWERPSE STAAL SERVICES

  Belçika

  Verified by europages badge

  ANTWERPSE STAAL SERVICES, yılında kurulan ve Çelik levha ve şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Gemi yapımı için çelik, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, çelik saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antwerpen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. AICS BUSINESS SOLUTIONS CELIK SANAYI VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  AICS BUSINESS SOLUTIONS CELIK SANAYI VE TIC. LTD. STI., yılında kurulan ve Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Dişliler, balmumu eritme tekniğiyle mikrofüzyon, alüminyum akıtma, ısıl işlemler, kum kalıba döküm, Lazer kesimi, matriste dövme ile şekillendirme çelikleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. SURCOTEC SA

  İsviçre

  Verified by europages badge

  SURCOTEC SA, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Makine aletleri - Metal İşleme, Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Makine aletleri - Metal İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plan-Les-Ouates Ge, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. BLASQEM, LDA.

  Portekiz

  Verified by europages badge

  BLASQEM, LDA., yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metalurji ve Demir çelik sanayi - Makineler ve sistemler, yüzey işleme işleri için ekipmanlar, maden kırıntılama ekipmanları, Metalurji ve Demir çelik sanayi - Makineler ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maia, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. RIMMLER METALLVEREDELUNG GMBH & CO.KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  RIMMLER METALLVEREDELUNG GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Walldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ENVIRAL OBERFLÄCHENVEREDELUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ENVIRAL OBERFLÄCHENVEREDELUNG GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Niemegk, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. BERTOMA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BERTOMA GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Sulzfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. KLAUS MÜLLER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KLAUS MÜLLER GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Neuenbürg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. PRE-WA-TEC ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PRE-WA-TEC ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Rommerskirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. EMIL VÖLLMIN & SÖHNE AG

  Almanya

  Verified by europages badge

  EMIL VÖLLMIN & SÖHNE AG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yuvarlak profil taşlama, CNC silindirik profil taşlama, puntasız taşlama, Paslanmaz çelik taşlama işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Säckingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. REINMUTH GALVANIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  REINMUTH GALVANIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bürgstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FISCHER OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FISCHER OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Witten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GSO OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GSO OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Olching, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. STARK ELOXAL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  STARK ELOXAL GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lottstetten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. PICKHARDT & GERLACH GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  PICKHARDT & GERLACH GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Balve, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. COATEC GESELLSCHAFT FÜR OBERFLÄCHENVEREDELUNG MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  COATEC GESELLSCHAFT FÜR OBERFLÄCHENVEREDELUNG MBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Schlüchtern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. STAIGER PRÄZISIONSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  STAIGER PRÄZISIONSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bösingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. WALTER LEMMEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WALTER LEMMEN GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Kreuzwertheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. AMMER & KADUK OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AMMER & KADUK OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mengkofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

26.928 Şirketler