• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik- krom

Sonuçlar

Çelik- krom - Ithalat/Ihracat

 1. H.P. WIRTH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DIN EN ISO 9001: 2008 kalite yönetim sistemine göre sertifikalandırılmış olmamız yetmiyor. Sizin için kaliteyi sürekli olarak yüksek tutabilmek için, yarı mamullerin ve bunların üretiminin kalitesini güvence altına almakla başlıyor ve sizin ürünlerimizle çalışmanızı kolaylaştırmak için, modern ölçü aletleri ile bitiriyoruz. Lehimleme işlemi sırasında yüksek işlem güvenilirliği için sadece alaşım bileşenleri değil, özellikle ürünün yüzeyinin temizliği de belirleyicidir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmek ve sürekli aynı yüksek kaliteyi sağlayabilmek için, kalifiye çalışanlara, kanıtlanmış kalite güvence yöntemlerine ve en modern test sistemlerine yatırım yapıyoruz. Sürdürülebilirlik alanındaki çevre sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Bu nedenle çevrenin korunmasında sadece yasal müeyyideleri dikkate almakla kalmamaktayız..

 2. LKS KRONENBERGER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LKS KRONENBERGER GMBH, yılında kurulan ve Çelik, krom sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Seligenstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. RMA KEHL GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  RMA KEHL GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Çelik, krom sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kehl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. NORDDEUTSCHE HARTCHROM GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  NORDDEUTSCHE HARTCHROM GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik, krom sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Ganderkesee, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. JOHANN MAFFEI GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  JOHANN MAFFEI GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Çelik, krom sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Iserlohn, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. RICHTER & NEUBER METALLVEREDELUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RICHTER & NEUBER METALLVEREDELUNG GMBH, yılında kurulan ve Çelik, krom sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Rochlitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HEINRICH SCHNARR GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HEINRICH SCHNARR GMBH, yılında kurulan ve Çelik, krom sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mainaschaff, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GEBR. BÖGE METALLVEREDELUNGS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GEBR. BÖGE METALLVEREDELUNGS GMBH, yılında kurulan ve Çelik, krom sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KRON GALVANOTECHNIK GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KRON GALVANOTECHNIK GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Çelik, krom sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Rechberghausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. NICROLA GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  NICROLA GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik, krom sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Tettnang, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. VIEMETALL VIERSENER METALLVEREDLUNG POTTEL GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  VIEMETALL VIERSENER METALLVEREDLUNG POTTEL GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Çelik, krom sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Viersen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ALBERT KISSLING GALVANISCHE WERKE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALBERT KISSLING GALVANISCHE WERKE GMBH, yılında kurulan ve Çelik, krom sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Neusäß, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. KAPPEL HARTVERCHROMUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KAPPEL HARTVERCHROMUNG GMBH, yılında kurulan ve Çelik, krom sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Filderstadt (plattenhardt), Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ÇELEBI ENDÜSTRIYEL MUTFAK

  Türkiye

  Paslanmaz çelik malzemeden endüstriyel mutfak ekipmanları üretimi yapmaktayız. Ürünlerimiz yemekhane, okul, hastane, fabrika mutfaklarında kullanılmaktadır. Yemek üretimi için yer ocağı, paslanmaz tezgahlar, yemek dağıtım benmarileri, davlumbaz gibi çeşitli mutfak malzemeleri imalatı yapmaktayız. 20 yılı aşkın süredir endüstriyel mutfak sektöründe faaliyet gisternekteyiz. Bursa başta olmak üzere ülkemizin tüm şehirlerine ve Avrupa bölgesine ihracat yapmaktayız. Genel olarak referanslarımız arasında yemek sanayi firmaları ve fabrikalar bulunmaktadır. Uzun yıllardır mutfak ekipmanlarını ürettiğimiz firmalardan bazıları şunlardır : Yankı yemek, Referans grup, Missigül Yemek, Yemekçim, Demetal, Aşana Yemek, Kayra Yemek.

 3. SIR YAY SAN.

  Türkiye

  Sır Yay San. çeyrek asırlık tecrübesiyle yay sektöründe otomotiv yayları, kartela askısı, filtre mandalı ve makine yayları üretimi yapmaktadır. Baskı-kurma-çekme yayları, otomotiv yayları , filtre mandalları, tekstil makina yayları, kartela askıları ve isteğe göre her türlü tel şekillendirme ve özel yay imalatımız mevcuttur. Üretimimiz otomatik makinalarda yapılmakta olup, modern teknolojinin tüm imkanları kullanılarak maksimum ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetini en uygun fiyatlarla sunmak firmamızın temel prensibidir. Saygılarımızla

  Tüm ürünler arasında "çelik- krom"

 4. KROM HARF IMALATI

  Türkiye

  Türkiye'de Fason Krom Harf İmalatı Yapmaktayız Firmamız 2002 Yılında Kurulmuştur ve Müşteri Memnuniyeti Politikasını İzlemiştir Kullandığımız Ürünler Kalite Standartlarına Göre Uygun ve Özenli Olarak İmalat Aşamasına Girmektedir Ve Yurt Dışında Bir Çok Avrupa Ülkesine İhracat Yaptığımız Doğrudur Yaptığımız İşler Fason Krom Harf İmalatıPleksi Kutu Harf Alüminyum Harf İmalatıBayrak Direkleri Paslanmaz Krom Harf Totem Tabela Led Kayan Yazı TabelaYönlendirme LevhalarDijital Baskı Cnc Kesim Makinası Lazer Kesim Makinası Krom Kaynak Makinası Duba İnşaat Levhaları Folyo Baskı Branda & Vinil Baskı Öncelikle Şunu Belirtmek İsterim ki Burada Bahsettiğim Bütün Ürünlerin İmalat Aşaması Bize Aittir. Ve Kalite Konusunda Asla Şüphe Duymayacaksınız Kullandığımız Paslanmaz Kromlar 304 Kalite Ledler İse Samsung İşlerimizi Zamanında Teslim Etme Prensip Politikamızdır Ve Ürünlerimiz Garantilidir Her Hangi Olası Bir Durumda Bizlerle Yeniden İletişim Halinde Olabilirsiniz Türkiye'nin Her Yerine Zamanında Teslimat Yaptığımız Gibi Yurt Dışına da Zamanında Teslimat Gerçekleştireceğimize İnanıyoruz Ve Sloganımız'da Olduğu Gibi '' İlke Reklam Kurumsal Çözüm Ortağınız'' Bizimle İletişime Geçebilir Detaylı Bilgilere Sahip Olabilirsiniz Ayrıca 3D Çalışmalar İle Yapacağımız İşlerin Nasıl Olacağını Rahat Görebileceksiniz Totem Tabela Işıklı Tabela Led TabelaPaslanmaz Krom Yönlendirme TabelaAçık Hava Reklamcılık Kurumsal KimlikDijital Baskı Cnc Kesim Lazer Kesim İmalat

  Tüm ürünler arasında "çelik- krom"

 5. EHILTEK OTOMOTIV

  Türkiye

  Ehiltek Otomotiv Bursa-Beşevler Küçük Sanayi'de bulunan fabrikası ile 16 yıldır çelik kalıp tasarım ve otomobil krom aksesuar sektöründe üretici firma olarak faaliyetini sürdürmektedir. Özellikle Turbo Aksesuar markası adı altında araç krom aksesuar ürünlerinde yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 4000'i aşkın ürün çeşidi ile başarılı şekilde müşterilerine hizmet vermektedir. Müşterilerin istekleri doğrultusunda üretilen otomobil krom kalıpları seri üretime döüştürülerek müşterilerimize ulaşmaktadır. İlk aşamadan son aşamaya kadar ürünlerimiz kendi üretimimizdir. 304 Kalite paslanmaz çelik kullanılarak üretilen bu krom aksesuarlar 3D Tarayıcılar sayesinde otomobile birebir uyum sağlamaktadır. Siparişi verilen ürünler son derece kaliteli şekilde paketlenip kargo ile müşterilerimize sorunsuz ulaşmaktadır. Türkiye'de bulunan bütün sanal platformlar ve ayrıca yurtdışı satış platformlarında yüzlerce müşteriye ürün tedariği sağlanmaktadır. Krom aksesuar sektörünün öncü ve büyük firmalarıyla iş ortağı olan şirketimiz, isteğe özel kalıp ve aksesuar üretimiyle toptan anlamında da hizmet vermektedir. Bursa-Beşevler'de bulunan satış ve hizmet ofisimizde müşterilerimizle yüzyüze iletişime geçme fırsatı bulmaktayız. Teknoloji ofisimizde çalışanlarımız müşterilerimize satış sonrası ve garanti kapsamında da hizmet vermektedirler.

 6. HARTCHROM-MEUTER ERNST MEUTER GMBH & CO. KG

  Almanya

  HARTCHROM-MEUTER ERNST MEUTER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik, krom sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. PALLAS OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH & CO KG

  Almanya

  PALLAS OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Çelik, krom sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Würselen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ABEND MASCHINENBAU E.K.

  Almanya

  ABEND MASCHINENBAU E.K., yılında kurulan ve Çelik, krom sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mannheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. UDO RETTENBERGER METALLVEREDELUNG

  Almanya

  UDO RETTENBERGER METALLVEREDELUNG, yılında kurulan ve Çelik, krom sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi, Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi, paslanmaz çelik elektro-cilalama, elektronik cilalama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St. Georgen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. WISSING HARTCHROM GMBH

  Almanya

  WISSING HARTCHROM GMBH, yılında kurulan ve Çelik, krom sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lohmar, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. RIGABO-GALVANIK GMBH

  Almanya

  RIGABO-GALVANIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik, krom sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bocholt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ERICHS HARTCHROM GMBH

  Almanya

  ERICHS HARTCHROM GMBH, yılında kurulan ve Çelik, krom sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Barsbüttel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PRÄZISIONSGALVANIK GMBH WOLFEN

  Almanya

  PRÄZISIONSGALVANIK GMBH WOLFEN, yılında kurulan ve Çelik, krom sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bitterfeld-Wolfen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. MEYER SINTERMETALL AG

  İsviçre

  MEYER SINTERMETALL AG, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin sinterlenmesi/topaklanması, Çelik ve metallerin sinterlenmesi/topaklanması, krom çeliği, çelik işleme, metal filtre sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Studen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 7. KLAUS SESSLER GMBH

  Almanya

  KLAUS SESSLER GMBH, yılında kurulan ve Çelik, krom sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Keltern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. JHWERKZEUG GMBH

  Almanya

  JHWERKZEUG GMBH, yılında kurulan ve Çelik, alet sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Elmas aletleri, Çelik, krom, sıkıştırılmış gaz aletleri, dinamometrik tornavidalar, Elmas aletleri, Çelik, krom sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mühlacker, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. BRUNISSAGE M S G P

  Fransa

  BRUNISSAGE M S G P, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik, krom, Çelik, krom, kumlama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Argenteuil, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. STRÖTZEL OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  STRÖTZEL OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik, krom sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hildesheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz