• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çiftlik hayvanları yemi

Sonuçlar

Çiftlik hayvanları yemi - Ithalat/Ihracat

 1. FODER BIO-TECH

  Polanya

  Verified by europages badge

  Biz, soya fasulyesi ve keten tohumundan yapılan yağlar, yemler, küspeler ve unlar üreten Avrupalı ​​bir üreticiyiz. Foder biotech ayrıca tüm yağlı tohumlarda %99, 99'a varan oranda üretim, işleme ve temizleme hizmetleri sunmaktadır. Yem katkılarımız GMP ve EU-BIO sertifikalarıyla garantili ve onaylanmıştır. Bu, BIO ürünlerimiz için yalnızca Polonya'daki ve Avrupa'nın diğer bölgelerindeki ekolojik çiftliklerde yetiştirilen sertifikalı tohumları kullandığımız anlamına gelir. Geleneksel ve organik küspeler, yağlar, yemler ve GDO'suz unlar, hayvan yemlerinde mükemmel bir protein ve enerji kaynağıdır. 1998'den beri dünyanın dört bir yanından yem üreticileri ve ticaret şirketleriyle işbirliği yapıyoruz. Üretimimiz tamamen doğal, kimyasal kullanılmadan yapılmaktadır. Ekstrüzyon işleminde taneler ısıtılır ve daha sonra pres makinelerine aktarılır. Ürünlerimizin kalitesini ve güvenliğini yıllardır sağlıyoruz. Tüm çalışanların ortak çabası sayesinde bu aile şirketi her yıl büyümektedir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. TAMPIERI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Tampieri Spa şirketi, hayvan çiftliklerinde ve yakıt sektöründe kullanılan işlenmemiş ve işlenmiş bitkisel yağların üretiminde liderdir. Şirket, şarap endüstrisi alt ürünlerini işleyecek tesislere sahiptir. Rafine ve brüt gıda yağları, alkoller, damıtılmış ürünler, grappa ve zooteknik kullanıma yönelik unlar ve tartaratlar üretmektedir ; yanar panolar. Üzüm çekirdeği yağı üretiminde Avrupa'da liderdir.

 3. KRUK LLC

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  KRUK LLC, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Katı yakıtlar, hayvan yemi, soya bazlı besinler, soya yağları, hayvanlar için besleyici unlar, soya, proteinler, Yemeklik salyangoz, önceden pişirilmiş salyangozlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lebedyn, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. NUTRIFISH

  Tunus

  Verified by europages badge

  Nutrifish, balıklar için yem üretim şirketidir. Nutrifish, balıklar için kaliteli besleyici balık yemi üretmektedir. Balık yemi üretimi her tür için özeldir. Yemlerimiz, balıklar için gerekli olan yüksek kaliteli hammaddeler kullanarak hazırlanır. Her bileşen, formüle dahil edilmeden önce kapsamlı bir değerlendirme sürecinden geçer. Hızlı şekilde müdahale etmek için özel bir ekip oluşturduk.

 5. ROTA CRYSTALIZED MOLASSES TUBS AND LICKING SALT BLOCKS LIVESTOCK MANUFACTURER

  Türkiye

  Verified by europages badge

  ROTA CRYSTALIZED MOLASSES TUBS AND LICKING SALT BLOCKS LIVESTOCK MANUFACTURER, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Mineraller, hayvasal beslenme için katkılar, Hayvan gıdaları için kalkerler, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Domuzlar için ön karışımlar, yarışma kümes hayvanları için besin takviyeleri, koyun gıdaları, besi hayvanları için besin hazırlama tesisat ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GROW THE WORLD

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  GROW THE WORLD, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Petrol ithalat ve ihracatı, Çiftlik hayvanları yemi, Sığır ve kümes hayvanları - Besinler, Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar, biyolojik alman buğdayı, hayvan yiyecekleri, biyolojik fasulye, Petrol ithalat ve ihracatı, alman buğdayı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Svetlik, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 2. IN-TIME TRANSPORTGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  IN-TIME TRANSPORTGESELLSCHAFT MBH, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Buchholz I.d.n., Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. VITALTRADE E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  VITALTRADE E.K., yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Frechen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. LIBERAGRI SRLS

  İtalya

  Verified by europages badge

  LIBERAGRI SRLS, yılında kurulan ve Evcil hayvan yemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Çiftlik hayvanları yemi, bahçe malzemeleri, bahçe makineleri, Çiftlik hayvanları yemi, hayvan yiyecekleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monterosi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. INROPHARM VET. PHARM. PRODUKTE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  INROPHARM VET. PHARM. PRODUKTE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Fürstenzell, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. VITALAC

  Fransa

  Verified by europages badge

  VITALAC, yılında kurulan ve Diyet ve spor için entegre beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik hayvanları yemi, büyük baş hayvan gıdaları, domuzlar için gıdalar, Çiftlik hayvanları yemi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carnoet, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. MAMYLAC

  Belçika

  Verified by europages badge

  MAMYLAC, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Hayvan yetiştirme - Hizmetler, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Hayvan yetiştirme - Hizmetler, sığır sütü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Malmedy, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. PRIMOFOOD GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PRIMOFOOD GMBH, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Köpek maması, Kedi maması, zootekni gıdaları, hayvan yemi, köpekler için integratörler, Köpek maması, Kedi maması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rottenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ASIL FARM TECHNOLOGIES

  Türkiye

 3. DADA PREMIKS ILAC YEM SAN VE TIC AS

  Türkiye

  Sığır, koyun, keçi, at ve kanatlılar için toz ve sıvı vitamin mineral premiksler, yalama taşı, melaslı yalama kovası, vitamin mineral hap tabletler, sağım makinesi temizlik maddeleri ve sağım öncesi-sonrası meme daldırma solusyonları üretimi yapmaktayız. Türkiye genelinde satış-pazarlama ağımız olup birçok bölgeye ürünlerimizi ulaştırıyoruz. Aynı zamanda yurt dışına da ihracatımız her geçen gün artmakta olup yoğun talep ve olumlu geri dönüşler almaktayız. İlgilendiğiniz ürünlerle ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz. feed additives-licking salt blocks-licking buckets-teat dip solutions-orali liquid premixes-vitamin mineral premixes- vitamin mineral tablets.

 4. YGM MUHENDISLIK

  Türkiye

  We have been serving in the domestic market for 20 years. Food products Animal products Furniture products manufacture and sale activities are available Corporate Foreign Trade Consultancy. Our company has been exporting 2.500.000 USD annually At the moment, $ 400, 000 has been grossed as imports. New Part Alfalfa BALE Saudi Port sales are available. First class Weight Certified Gafta honey ballet small 18-20 kg Protein content: 18-23% Humidity is less than 8-12% Weed rate less than 0-2% Packing: Bale Plant Certified Analysis Results Gafta Certified Origin Turkey Delivery methods: Delivery to Mersin Port. ● FOB delivery. ● Worldwide delivery to CIF for all ports. ● Delivery to Saudi Arabia. ● Delivery to UAE. ● Delivery to Qatar. ● Delivery to Kuwait. ● Delivery to Oman. ● Delivery to Bahrain. Payment methods: Cash, LC, CAD The minimum order quantity is 2 containers at 40 feet.

  Tüm ürünler arasında "çiftlik hayvanları yemi"

 5. AGROPIENSO

  İspanya

  Agropienso alt yapısal kurulumlar açısından olduğu kadar kompoze yemlerin üretimi konusunda da sürekli olarak araştırma - geliştirmeye yatırım yaparak sürekli büyüme halinde bir şirkettir. Günümüzde Agropienso Aragon bölgesinde kompoze yem üretimde lider konumuna yükselmiş en büyük şirkettir, ürünleri temel olarak Aragon ve Katalanya bölgelerinde dağıtılmakla birlikte yabancı ülke pazarlarına da ihraç edilmekte olup bu özellikleriyle şirket İspanya ölçeğinde ilk sıralarda yer almaktadır. Beslenme uzmanları ve veterinerler için danışmanlık.

 6. BAOLIKANG BIOLOGICALFEED CO., LTD.

  Çin

  Baolikang işletmesinin ana faaliyet konusu tam proteinli besinler ve hayvan yemi endüstrisidir, 120 çalışanın üzerinde personeli vardır, personelin 18'i aşkın çalışanı çekirdek Ar-Ge ekibinde görevlidir. İşletme 2 tarımsal bilim ve teknoloji kuruluşuna sahiptir. Ürünlerimiz arasında MISIR GLUTEN UNU, MISIR NİŞASTASI, GLUTEN PROTEİNLİ MISIR UNU, MISIR GLUTEN YEMİ, BİTKİSEL YAĞ TOZU, LİZİN (Amino asit), KOLİN KLORÜR VİTAMİNİ, SİLİKON YEM, IMO (İsomalto Oligosakkarit) , FOS (Frukto Oligosakkarit), GOS (Galakto Oligosakkarit), ERİTRİTOL (Şeker alkolü), MALTODEKSTRİN, GLUKOZ sayılabilir.

 7. SD-BEKS, LLC

  Rusya

  SD-Becks, çiftlik hayvanları ve kümes hayvanları için hayvan yemi, biyolojik olarak aktif yem katkı maddeleri, kümes hayvanları ve her tür hayvancılık için ekstrüde hepsi bir arada yem ve karma yem katkı maddeleri üretmektedir. Şirketin ürün yelpazesinde çift amaçlı tavuk, etlik piliç ve bıldırcın yemleri bulunur; ördekler ve diğer su kuşları için yem; atlar için yem katkı maddeleri. Ekstrüzyon, hücre duvarlarını bozmayı, kimyasal bağları kırmayı ve daha faydalı, besleyici ve kolayca sindirilebilir hayvan yemi oluşturmak için ham maddelerin fiziksel ve moleküler yapısını değiştirmeyi mümkün kılar. Şirketin herhangi bir ürününde büyüme uyarıcıları ve antibiyotik bulunmaz. Şirket, bilimsel gelişmeler ve yem endüstrisinde ileri teknolojilerin uygulanması konusunda Kuzbass Devlet Tarım Akademisi ile yakın işbirliği içinde çalıştığından, SD-Becks yemleri bilimsel temellere dayanmaktadır. SD-Becks, tam olarak formüle edilmiş yemler üretmek için özelleştirilmiş yazılım kullanır.

 8. STANDART YEM KATKI LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Toksin bağlayıcı, vitamin ve mineral kaynağı ürünlerimizle tüm çiftlik hayvanlarına uygun ürünler sunuyoruz. ISO ve GMP sertifikalarımızla kalite standardımızı belgelendirdik. Bazı Ürünler Hakkında Kısa Bilgiler Aşağıda BİYOMATOKSİN MAYA ve TOKSİN BAĞLAYICI Canlı maya hücresi Saccharomycess Cerevisiae ile aktive edilmiş mineral esaslı toksin bağlayıcı clinoptilolit kompoze edilmiştir. Probiyotik nitelik taşıyan ajanlar bulunmaktadır. VİTOMİN S 115 P ''VİTAMİN KATKILI MİNERAL KOMPLEKSİ'' "SÜT SIĞIRLARI İÇİN VİTAMİN, CANLI MAYA & OLİGOELEMENT KOMPLEKSİ" ORGAFORTE® ''DÖL VERİMİNDE ETKİLİ ÇÖZÜM'' "Beta karoten ve bitkisel ekstraktları ile By pass methionin içeren ORGAFORTE ® dölveriminde etkili bir yem katkısıdır."

 1. EDAGUM SM RUS LLC

  Rusya

  Edagum SM Rus LLC, yüksek kalitesi ve verimliliği 30'un üzerinde Rus ve yabancı araştırma enstitüsünün yaptığı araştırmalar sonucunda onaylanmış EDAGUM® markası altında organik gübre ve yem katkı maddesi imal eden bir firmadır. EDAGUM®SM gübre, çevre dostu bitki materyallerinden üretilmiş doğal bir bitki büyüme stimülatörü ve toprak kondisyonlayıcıdır. Humik (40-50 g / l) ve biyogübredir (15 çeşit bakteri), şu konularda yüksek verimlilik sağlar: %50'ye varan verim artışı, mineral gübre ve tarım ilaçlarında %40'a varan tasarruf. EDAGUM®SM yem katkı maddesi, çeşitli doğal hammaddelerin karışımından üretilir ve büyükbaş ile küçükbaş hayvanlarda, kümes hayvanlarında ve su ürünleri yetiştiriciliğinde verimliliğin artırılmasına ve hastalıkların görülme sıklığının azaltılmasına yönelik kullanılır. Ürünlerin kalitesini ve çevreye uyumunu yükseltir. Antibiyotiklere mükemmel bir alternatiftir.

 2. SEN TARIM VE SANAYI A.S.

  Türkiye

  Firmamız 24.04.1997 tarihinde İbrahim Ethem Paçalı tarafından kurulmuş olup, bu tarihten itibaren Hayvancılık Sektöründe hep sağlam adımlarla ilerlemiştir. Hayvan sağlığı ve besleme konusunda "Doğru Besleme, Kaliteli Üretim" temel ilkemiz olarak edinmiş olup, sürekli olarak kendimizi geliştirme adına kurduğumuz Ar-Ge araştırma Merkezimiz ile birlikte hedefimiz yüksek kalitede ve güvenilir ürünler sunmaktır. Sizlere karşı şirket olarak görevimiz değerlerimizden ödün vermeden, yolumuza dürüstlük, doğruluk ve kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetlerimize devam etmektir. Bandırma Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikamızda toz formda yem katkı malzemeleri üretimi için 2 ve sıvı formda yem katkı maddeleri üretimi içinde 1 adet olmak üzere 3 farklı üretim hattımız bulunmaktadır. Firmamız Türkiye'nin dört bir köşesindeki değerli müşterilerimize ürünlerini tedarik etmenin yanı sıra başta Afrika, Orta Doğu ve Uzak Doğu bölgeleri olmak üzere bir çok farklı noktada ihracatlarını gerçekleştirmektedir. Satışını yaptığımız ürün gruplarımız; Vitamin Premix ve Mineral Premix Amino asitler (DL-Methionine, L-Lysine, L-Threonine) Yem Konsantreleri Organik Asitler Sıvı ve Suda Eriyen Toz Form Yem Katkıları Toksin Bağlayıcılar Multi Enzimler Protease, Phytase, Xylanase, Glucanase Enzimleri Aktif and inaktif Maya Organik Şelatlı Mineraller Diğer Yem Katkıları

 3. PLANTAMURA CARLO SRL

  İtalya

  Uzun yıllardan beri, teknik, araştırma ve üretimimizin iyileştirilmesine, tekniğe ve araştırmaya daha fazla yatırım yapmamızı sağlayan kalitesi garantili zooteknik gıdaları üretiyoruz. Günümüzde, hayvanlar için besin üretim fabrikamız çeşitli yetiştirme tiplerine yanıt verebilecek yapıdadır : kırsal veya sanayi. Geleneksel üretime, yeni baharatlar ile yeni MANGIASANO gıda serisini ekledik ve böylece tüm müşterilerimize teknik ve ekonomik bir yanıt sunduk.

 4. QINGDAO HONGBO IMPORT AND EXPORT COMPANY LIMITED

  Çin

  Qingdao Hongbo Import & Export Co., Ltd devlet onaylı bir şirkettir, temel faliyet alanımız yiyecek maddelerini kapsar (kurutulmuş tatlı patates ürünleri), ithal DDGS, hayvan ürünleri(hayvan tasması, vs.). Yiyecek maddelerinin üretimi bizim geleneksel iş aktivitemizdir. Hayvan gıdası ve yem endüstrisi için tatlı patates topakları lider üreticisiyiz. Yüksek kalite kontrol sayesinde HACCP, GMA-SAFE, FDA ilave olarak GMP sertifikaları ve dünya çapında uzun vadeli anlaşmalar sağladık。

 5. KRISTALIZE MELAS

  Türkiye

  Kristalize Melas Olarak Büyükbaş ve Küçük Baş Hayvanlar İçin İçeriği Protein, Vitamin, Mineral ve İz Minerallerle Zenginleştirilmiş Enerji verimliliği Yüksek Melas Yalama Kovaları Üretmekteyiz. Ürünlerimiz Arasında Çiğ melas Satışıda Vardır. Tek İşimiz Melas Anahtar Kelimeler: Melas Melas Yalama Kovası Melas Yalama Jeli

  Tüm ürünler arasında "çiftlik hayvanları yemi"

 6. MWC FEEDS

  Polanya

  MWC FEEDS, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik hayvanları yemi, Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar, hayvan yemi, Sığır ve kümes hayvanları - Besinler, Çiftlik hayvanları yemi, Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gdynia, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. YUKSEL ANIMAL FEED (YUKYEM)

  Türkiye

  YUKSEL ANIMAL FEED (YUKYEM), yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. REINER HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  REINER HANDELSGESELLSCHAFT MBH, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Trittau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. HEIGRO-SERVICE

  Almanya

  HEIGRO-SERVICE, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lübbenau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. MICROGANIC GMBH

  Almanya

  MICROGANIC GMBH, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Melle, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çiftlik hayvanları yemi - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

7.484 Şirketler