• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık

Sonuçlar

Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık - Ithalat/Ihracat

 1. AJ AGRO APS

  Danimarka

  Verified by europages badge

  AJ Agro ApS, küresel tarım pazarında en kaliteli tarım ürünlerinin güvenilir bir distribütörü olarak uzun süredir devam eden bir üne sahiptir. Mükemmellik ve dürüstlüğe olan bağlılığımız, tarım sektöründe güvenilir bir isim olarak yer edinmemize yardımcı oldu. Bizi diğerlerinden ayıran şey, tarımsal ürünlere olan köklü tutkumuzdur. Üretim, lojistik ve dağıtım da dahil olmak üzere tarımsal ihracat işinin her yönünü anlamak için önemli çaba sarf ettik. Bu kapsamlı bilgi birikimi bizi ihracat sektöründe zorlu bir güç haline getirdi. Özümüzde, müşterilerimize hizmet etmek için sürekli olarak ekstra yol kat eden uzmanlardan oluşan özel bir ekibiz. İhracat pazarlarında uzun yıllara dayanan deneyimimizle, kalite ve güvenilirlik konusunda çıtayı yükselterek alanımızda lider olarak ortaya çıktık. Danimarka'da, birinci sınıf tarım ürünlerinin lider tedarikçisi olmaktan gurur duyuyoruz. Sunduğumuz ürünler arasında fındık, gübre ve hayvan yemi gibi çok çeşitli ürünler yer almaktadır. Bu ürünlerin çeşitli endüstrilerdeki önemini anlıyoruz ve müşterilerimize yalnızca en iyi kaliteyi sunmayı taahhüt ediyoruz. Misyonumuz, en üst düzey tarımsal ürünlere ihtiyaç duyan işletmeler için güvenilir bir ortak olarak hizmet vermeye devam etmektir. Mükemmellik, dürüstlük ve müşteri memnuniyetine odaklanan AJ Agro ApS, tarım ürünleri endüstrisinin ön saflarında yer almaya devam etmeye hazırdır.

 2. FOODCOM S.A.

  Polanya

  Verified by europages badge

  Gıda endüstrisinde faaliyet gösteren bir ticaret şirketi. Biz süt ürünleri ticareti konusunda uzmanız; bitkisel proteinler; gıda ve yem katkı maddeleri. Teklif, B2B sektöründeki şirketlere yöneliktir.Ekibimiz sayesinde şirket birçok sadık İş Ortağı kazandı ve daha da genişliyor. 2019 yılında, Polonya'da gıda sektöründe en hızlı büyüyen şirketi prestijli ödülü kazandık. Şu anda, şirket, Polonya, Almanya, Hollanda ve İtalya olmak üzere dört Avrupa ülkesinde kayıtlıdır.

 3. FARMOOS EQUIPMENT INDUSTRY

  Türkiye

  Our company, which started a plastic and mold studies with the commercial title KPS Otomotiv Makina VE PLASTIK SANAYI in 1970, continues its production with the main Principe of unconditional Customer Satisfaction. by completing its branding in the sector by attaching importance to continuous R&D studies with the brand of Farmoos™ Milk Meter for milking and farming sector. Farmos™, is your premier provider of cutting-edge milk meters for dairy farmers worldwide. Backed by decades of expertise and a passion for excellence, we stand as your trusted partner in dairy management solutions. Join us in revolutionizing the way you measure success on your farm.

 4. ORYEM FEED MILLING MACHINERY

  Türkiye

  Oryem Makine Sanayi Ve Tic. A.Ş. olarak yem makinalarının tasarımı, üretim ve anahtar teslim olarak komple yem üretim sistemlerini kurma veya makina bireysel satış hizmetleri vererek, kaliteli, optimal, müşteri odaklı özel çözümler sunarak büyükbaş, küçükbaş, kümes ve diğer evcil hayvanlar için yem üretim hatlarını sonuca ulaştırmaktadır. Oryem bu süreçte daha az enerji tüketimi, daha etkin, verimli, çevre ve kullanıcı dostu, sanitasyon odaklı hijyenik ürünler, müşteri ve çözüm odaklı üretim ve satış ve sonucunda müşteri memnuniyetini ana ilke edindiklerine dikkat çekerek yem sektörünün her alanında kullanılan makineleri, bunlara ait komponentleri, sistem ve çözüm önerilerini, anahtar teslimi işletmeleri, gerekli modifikasyonları yani müşterinin ihtiyaç duyabileceği her noktada hizmet vermeyi hedeflemektedir. YEM MAKİNELERİ İMALATI SEKTÖRÜNDE KALİTEDE ÖZGÜVENİN ADI OLARAK FAALİYETLERİNİ SÜRDÜREN, SÜREKLİ GELİŞME VE BAŞARIYI İLKE EDİNEREK; SEKTÖRÜNDE LİDER BİR KURULUŞ OLMAYI AMAÇLAYAN, HER GEÇEN GÜN ÜRÜN YELPAZESİNİ GENİŞLETMEYİ VE YENİLİKLERE ÖNCÜLÜK ETMEYİ BENİMSEYEN, ISO 9001: 2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNİ İYİLEŞTİREREK GELİŞTİREN, 2006/42/EC MAKİNA EMNİYET YÖNETMELİĞİ VE DİĞER YASAL GEREKSİNİMLER İLE MÜŞTERİ İSTEK VE TALEPLERİNİ KARŞILAYARAK, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ SAĞLAYAN BİR İŞLETME OLMAYI TAAHHÜT EDER.

 5. CRICKADE

  İspanya

  CRICKADE, yılında kurulan ve Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Balık yemi, soya unu, balık yağı, kuru sebze unları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AFRIC AZOTE

  Senegal

  AFRIC AZOTE, yılında kurulan ve Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık yetiştiriciliği için yemler, balık yağı, Balık yemi, Balık yetiştiriciliği için yemler, proteinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dakar, Senegal 'de bulunmaktadır.

 2. CLAESEN GRANEN

  Belçika

  CLAESEN GRANEN, yılında kurulan ve Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar, Çiftlik hayvanları yemi, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar, Çiftlik hayvanları yemi, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, hububat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zutendaal, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. EXIMLINE LLC

  Beyaz Rusya

  EXIMLINE LLC, yılında kurulan ve Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. balık unları, zoteknikte kulanılan balık unları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 4. DE POORTERE JEAN

  Belçika

  DE POORTERE JEAN, yılında kurulan ve Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar, Çiftlik hayvanları yemi, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Gübreler ve toprak verimliliği, Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar, Çiftlik hayvanları yemi, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Gübreler ve toprak verimliliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Blaugies, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. MASTER MEAT

  Polanya

  MASTER MEAT, yılında kurulan ve Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. balık yağı, somon balığı, Dondurulmuş somon balığı, hayvan gıda malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bydgoszcz, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. AGRO LIFE

  Ukrayna

  AGRO LIFE, yılında kurulan ve Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. strıng, B2B web ticareti, orl lazerle tedavi, T vana sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Odessa, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. POLFISH

  Almanya

  POLFISH, yılında kurulan ve Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Sachsa, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. MEGA TIERERNÄHRUNG GMBH

  Almanya

  MEGA TIERERNÄHRUNG GMBH, yılında kurulan ve Yem ve saman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık, Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Visbek, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AGRIRE.GIO S.N.C. DI ERICA COMBA & C.

  İtalya

  AGRIRE.GIO S.N.C. DI ERICA COMBA & C., yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Buriasco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. MANGIMI LIVERINI S.P.A.

  İtalya

  MANGIMI LIVERINI S.P.A., yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Telese Terme, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. FERRERO MANGIMI S.P.A.

  İtalya

  FERRERO MANGIMI S.P.A., yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Farigliano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SALGAIM ECOLOGIC S.P.A.

  İtalya

  SALGAIM ECOLOGIC S.P.A., yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Campagna Lupia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. MANGIMI DI PASQUALE

  İtalya

  MANGIMI DI PASQUALE, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Avola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. MANGIMIFICIO - CENTRO IMBALLAGGIO SABBATANI

  İtalya

  MANGIMIFICIO - CENTRO IMBALLAGGIO SABBATANI, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Forli', İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. PRO TECH S.R.L.

  İtalya

  PRO TECH S.R.L., yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carbonara Scrivia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. PBA S.R.L.

  İtalya

  PBA S.R.L., yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fombio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. FARINE LAZIALI S.P.A.

  İtalya

  FARINE LAZIALI S.P.A., yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ponzano Romano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. SCOTUZZI AGRISERVIZI S.P.A.

  İtalya

  SCOTUZZI AGRISERVIZI S.P.A., yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Longhena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. EURO FORAGGI S.R.L.

  İtalya

  EURO FORAGGI S.R.L., yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casalgrasso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CINOZOO TRE R S.R.L.

  İtalya

  CINOZOO TRE R S.R.L., yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bisacquino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. ESCHEMATTEO S.R.L.

  İtalya

  ESCHEMATTEO S.R.L., yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. SERRA MANGIMI S.R.L.

  İtalya

  SERRA MANGIMI S.R.L., yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir. Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nurri, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. M.F.B.

  İtalya

  M.F.B., yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Macomer, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. RANYMAL PREMIUM FEEDS

  Almanya

  RANYMAL PREMIUM FEEDS, yılında kurulan ve Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. zoteknikte kulanılan balık unları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Sachsa, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. SÍLDARVINNSLAN HF

  İzlanda

  SÍLDARVINNSLAN HF, yılında kurulan ve Balık ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık, Dondurulmuş balık, Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık, Dondurulmuş balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neskaupstað, İzlanda 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz