• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çikolata şekerleme

Sonuçlar

Çikolata şekerleme - Ithalat/Ihracat

 1. PROBAL INDUSTRIES BV

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Meyve suyu, Gıda Ürünleri, İçecekler, Süt Ürünleri, Şekerlemeler, Bebek ürünleri, Bakkaliye ürünleri tedarikçisiyiz ve Hollanda ve Türkiye'de faaliyet gösteriyoruz. Şirketimizi onlarca yıl önce kurduk ve uluslararası distribütörlere gıda ürünleri tedarikçisi olarak büyük başarılar elde ettik. Bizim için mesele sadece satış değildir. Müşterilerimizle sağlam ilişkiler kurmak ve desteklemek, varlığımızın önemli bir parçasıdır. Kaynaktan alıcıya kadar doğal ürün geliştirme yapısını iyileştirmeye odaklandık. Bunu teşvik etmek, tedarik sağlamak adına geliştirilmiş yanıtlarla yapıyoruz. Kaliteyle yetinmeyiz, ancak son derece benzersiz metodolojileri benimseyerek herkesi mutlu ederiz. Çok sayıda ürünümüz var: - Meyve suları - Gıda ürünleri - İçecekler - Süt ürünleri - Şekerleme - Bebek ürünleri - Bakkaliye ürünleri. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

 2. WESTKOND INVEST CZ

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  WestKond Invest CZ, ihtiyacınız olan ürünlerin üreticileri ile doğrudan bağlantı kurmanızı gururla sağlar. Şirketimiz, dünya çapında birçok üretici ve madenci ile iş birlikleri kurarak öncelikli olarak hızlı teslimat, üstün ürün kalitesi ve rekabetçi fiyat politikalarını benimseyen güvenilir ilişkiler geliştirmiştir. Arasında AAK Sweden AB, ISFS SDN BHD, POWEROAK GmbH, Gottschalk Palettenservice GmbH gibi dünya çapında tanınmış şirketlerin bulunduğu saygın ortaklarımız, tümü küresel pazarda iyi bir konuma sahiptir. Müşterilerimizin tam memnuniyetini sağlamak için sadece birinci sınıf ürün ve hizmet sunmaya değil, aynı zamanda beklentileri aşmaya adanmış durumdayız. Ürün yelpazemiz yüksek kaliteli ayçiçek yağı, odun peletleri ve şekerleme yağlarını içerir.

 3. AZA GLOBAL IMPEX B.V

  Hollanda

  Verified by europages badge

  AZA Global Impex BV, dünyanın dört bir yanından temin edilen çok çeşitli ürünlerin ithalatında uzmanlaşmıştır. İster benzersiz bir konsepti hayata geçirmek istiyor olun, ister belirli bir ürünün üretimi konusunda yardıma ihtiyacınız olsun, özel ekibimiz her zaman hizmetinizdedir. 'Hayır' kelimesi sözlüğümüzde yoktur; gereksinimlerinize tam olarak uyan özel çözümler bulmaya kararlıyız. Yeteneklerimiz, yalnızca sizin yararınıza özel ürünler tedarik etmeye uzanmaktadır. Çok çeşitli ürün portföyümüzde çiçekler, kozmetikler, Noel paketleri ve Hızlı Tüketim Malları (FMCG) gibi geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Herhangi bir şirketin benzersiz özelliklerine hitap eden anlaşmaları müzakere etmekte ustayız. Sürdürülebilirliğe olan bağlılığımızla geri dönüşümde de önemli bir rol oynuyoruz. Kullanılmış giysileri çanta veya özelleştirilmiş giysiler gibi yeni ve yenilikçi ürünlere dönüştürüyoruz. Tıbbi ve dental cihaz ihtiyaçlarınız için, tüm gereksinimlerinizi karşılayacak özel departmanımıza güvenebilirsiniz. Gıda ürünleri alanında, departmanımız sebze ve balık da dahil olmak üzere hem dondurulmuş hem de taze geniş bir ürün yelpazesini tedarik edecek donanıma sahiptir. Sadece etik olarak üretilen, çocuk işçiliği içermeyen ve ilgili tüm işçiler için adil ücretler garanti eden ürünlerle ilgileniyoruz. Bunun ötesinde, aileler için istihdam fırsatları yaratmak ve faaliyet gösterdiğimiz bölgelerin ekonomik büyümesine katkıda bulunmak için aktif olarak çalışıyoruz.

 4. ÁRIK 21 - AGRO KFT

  Macaristan

  Verified by europages badge

  Merkezi Rotterdam, Hollanda'da bulunan özel bir ticaret şirketi olan ÁRIK 21 - AGRO KFT'ye hoş geldiniz. Taahhüdümüz, dünya çapındaki müşterilere benzersiz iş çözümleri sunmaktır. Kaliteli markalı ürünleri uygun toptan fiyatlarla sunma konusunda uzmanız ve her büyüklükteki işletmeye hitap ediyoruz. Bunu tamamlayan kusursuz lojistiğimiz, zamanında teslimat sağlar. Önde gelen bir ticaret şirketi olarak, geniş bir ürün yelpazesi sunan bir toptancı ve distribütör olarak mükemmeliz. Portföyümüzde alkolsüz ve enerji içecekleri gibi içecekler, alkollü ve alkolsüz biralar, bebek sütü dahil süt ürünleri ve çikolata, şekerleme, birinci sınıf çay ve kahve gibi keyif verici ürünler bulunmaktadır. Nestle, Heinz, Mars, Red Bull, Coca Cola, Tchibo ve Ferrero gibi tanınmış üreticilerle olan güçlü ortaklıklarımız, dünya çapındaki işletmelere mükemmellikle hizmet etmemizi sağlıyor. Mükemmelliğe olan bağlılığımız bizi büyüleyici niş kategorileri ve benzersiz markaları keşfetmeye yönlendiriyor. Tedarikçilerle güvenilir ilişkiler geliştirdik ve siparişlerin 48 saat içinde hızlı bir şekilde yerine getirilmesini sağlıyoruz. ÁRIK 21 - AGRO KFT'nin merkezinde güven ve kalıcı ortaklıklara verdiğimiz değer yer almaktadır. Deneyimli ekibimiz, ticaret uzmanlığını vizyoner bir yaklaşımla birleştirerek verimli işlemler sağlamaktadır. Amacımız, karşılıklı büyümeyi vurgulayarak ilk siparişin ötesine geçen işbirliklerini teşvik etmektir.

 5. NOUGAT DIANE DE POYTIERS

  Fransa

  Verified by europages badge

  NOUGAT DIANE DE POYTIERS, Fransız el işçiliğinin kalbinde konumlanmıştır ve nugaların tartışmasız başkenti Montélimar'ın tarihini ve atalarının bilgi birikimini kutlayan olağanüstü nugaların üretiminde uzmanlaşmıştır. Ürünlerimiz: Badem ve bal bakımından zengin Montélimar Nugasından organik olarak yetiştirilmiş ürünleri tercih edenler için tasarlanmış Organik Nugaya kadar bir dizi nuga sunuyoruz. Çikolatalı Nuga ve Petits nugalarımız gelenek ve yenilik arasındaki dengeyi mükemmel bir şekilde yakalarken, Tender Nuga eşsiz bir yumuşak doku sunar. Otantikliği sevenler, zanaatımızın ruhunu yansıtan Artisanal Nugat ve Artisanal Kalisson'larımızla baştan çıkacaklar. Zanaatkarlığa olan bağlılığımız, Montélimar çikolatalı bademleri gibi en iyi malzemelerin seçiminden her bir şekerleme parçasının hassas bir şekilde hazırlanmasına kadar detaylara gösterdiğimiz titizlikle yansıtılmaktadır. Ürün yelpazemizi, çikolatalı ve çikolatasız şekerlemeler ve tatlıların yanı sıra kahvaltılarınızı saf bir ziyafet anına dönüştürecek eşsiz bir tart hamuruyla genişletiyoruz. Bu mutfak deneyiminde bize katılın ve kendinizi geleneksel Fransız şekerlemelerinin zenginliğine bırakın.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LARO SP Z O.O. SP.K

  Polanya

  Verified by europages badge

  Polonya'nın en büyük karamelli kuruyemiş üreticisi olmaktan gurur duyuyoruz ve sektörde güvenilir bir iş ortağı olmamızı sağlayan 30 yıllık kayda değer bir geçmişe sahibiz. Bir üretici olarak itibarımız, çok çeşitli üretim imkanlarına ve yüksek üretim kapasitesine dayanmaktadır. En büyük önceliğimiz ürünlerimizin güvenliğini ve kalitesini sağlamaktır, mükemmelliği garanti etmek için uluslararası IFS standartlarına bağlıyız. Çok çeşitli leziz ikramlık çeşitlerimiz geniş bir seçenek yelpazesi içerir: Karamel kaplı fındık, Kuru meyve karışımı, Çiğ ve kavrulmuş fındık, Kuru meyve, kaplanmış fındık, çıtır mısır ve bakla içeren tuzlu atıştırmalıklar, Meyve ve fındık barları, Enerji topları, Çikolata kaplı meyve ve fındık, Premium pralinler ve şekersiz çikolatalar, Çikolatalı mısır cipsi. Benzersiz tatlara olan tutkumuzla hareket ederek, içerik kalitesinde en yüksek standartları korurken büyüleyici tatlılar üretiyoruz. Keyifli ikramlıklar yaratmaktan büyük keyif alıyor ve çabalarımıza yalnızca mükemmelliğe ulaştığımızdan emin olduğumuzda ara veriyoruz. Ürünlerimizden herhangi birini satın almak veya özel etiketinizi oluşturma olasılığını araştırmak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Dünyaya olağanüstü tatlı lezzetler sunma konusunda sizinle işbirliği yapmak için sabırsızlanıyoruz. İkinci markamız CHAOS be my box ile tanışın: benzersiz hediye setlerinden oluşan bir koleksiyondur.

 2. 3C DISTRIBUTION

  Litvanya

  Verified by europages badge

  3C DISTRIBUTION, uluslararası alanda tanınmış gıda ve temizlik/güzellik ürünleri markalarının toptan dağıtımını yapmaktadır. Ekibimiz ticaret ve lojistiğin yanı sıra müşteri memnuniyeti konusunda da son derece yeteneklidir. Ayrıca, markalı ürünleri en iyi fiyata satın almak, depolamak ve 90'dan fazla ülkedeki müşterilerimize en kapsamlı ithalat fiyatlarını sunmak için pazarı sürekli olarak inceliyoruz.   Tüm tedarikçilerimizi titizlikle değerlendiriyor ve yalnızca yüksek kaliteli ürün ve markalarla çalışıyoruz. Sonuç olarak, müşterilerimiz Lavazza, Nescafe, Red Bull, Coca Cola, Pepsi, Pringles, Colgate, Dove ve diğerleri gibi tanınmış markaların toptan dağıtımından yararlanabilirler. 3C DISTRIBUTION halihazırda dünya çapında birçok perakende zinciri, cash & carry, süpermarketler, hipermarketler ve hatta tek lokasyonlu işletmeler için güvenilir ve seçilmiş bir B2B ortağıdır. Uyarlanabiliriz ve müşterilerimizin talep ve gereksinimlerini karşılamak ve ilişkilerimizi uzun vadeli tutmak için elimizden gelenin en iyisini yaparız. Hizmetlerimiz toptan dağıtımın ötesine geçerek dağıtım, lojistik ve etiketlemeyi de kapsar hale geldi. Ürününüzün etiketlemesini istediğiniz dilde, gereksinimlerinize uygun olarak tamamlayabilir, aynı zamanda tüm sertifikaları, ticari belgeleri ve gümrük belgelerini eksiksiz olarak hazırlayabiliriz. Modern altyapımız ve toptan lojistik ekibimizin uzmanlığı sayesinde güvenilir taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Hava, kara ve deniz yoluyla gönderiyoruz, ayrıca kapıdan kapıya teslimat yapıyoruz.

 3. ASIA EUROPE TRADE

  Belçika

  Verified by europages badge

  Asia Europe Trade (AET) Avrupa ve Asya'da büroları bulunan ve 1) Hızlı Tüketim Malları (FMCG) 2) Özel Etiketler (şekerlemeler, içecekler, gıda ve gıda dışı ürünler) 3) En önemli Uluslararası Markaların ticareti 4) Tek durak çözümü ve malların kapıdan kapıya ve limandan limana süper ve hiper marketler ve e-ticaret için tedarik edilmesi 5) Şaraplar, Viski ve Alkollü İçecekler 6) Süt Ve Süt Ürünleri. 7). peynir (donmuş veya taze) 8). meyve ve sebze hususlarında uzmanlaşmış Avrupalı bir şirkettir. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde size özel hızlı, etkili ve rekabet etmeyi sağlayacak cevapları tarafınıza sağlayabiliriz. SKU (Stok Tutma Birimi) başına en az bir palet ile çalışmakta ve 20 ila 40 konteyneri bir araya getirebilmekteyiz. AET aşağıdaki markaları tedarik edebilir : P&G, Unilever, Ferrero, Uluslararası Bira ve Maden Suyu Markaları, Coca-Cola, Pepsi, Nestle, Kraft, Cadbury, Kimberly-Clark, Henkel, Ritter Sport, Mondelez vb. 7) Gıda dışı ürünler ( tencere-tava seti, moda ürünleri, kozmetik ürünler, güzellik&sağlık ürünleri, parfümler, pil). En taze ürünleri en uygun fiyatla garanti edebilmek için stoğumuz olmadan faaliyet gösteriyoruz.

 4. LIA MOOS

  Hollanda

  Verified by europages badge

  LIA MOOS, Epal Palet, Euro Palet gibi Ahşap Ürünlerin İhracat ve İthalatında uzmanlaşmıştır, Odun Peletleri, Einplus Pelet, Odun Kütükleri, Ladin kütükleri, Biçilmiş kereste gibi Biyoyakıt Enerjisiyle ilgili ürünler, Şekerleme ürünleri, Güzellik ürünleri, Buğday, Şeker, Yemeklik Yağlar, Yağlı Tohumlar, Yağ Küspesi Ekstraksiyonları, Bakliyat, Mercimek, Baharat, Ambalaj malzemeleri, Yenilebilir Kuruyemişler ve her türlü Tarımsal Ürünler ve diğer çeşitli emtia türleri. Avrupa, Orta Doğu, Asya, Afrika ve Kuzey Amerika'da faaliyet gösteriyoruz.

 5. PATAZA PTY LTD

  Avustralya

  Verified by europages badge

  PATAZA PTY LTD, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Organik - gıda, Bisküviler, Çikolata olmayan şekerleme, İçecek ithalat - ihracatı, Bal, makadamya cevizi, okaliptüs balı, Organik - gıda, Şaraplar - Avustralya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sydney, Avustralya 'de bulunmaktadır.

 1. TRENDY FOODS

  Belçika

  Verified by europages badge

  TRENDY FOODS, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dondurulmuş yemekler, Baharatlar, Un ve irmik, İçecek ithalat - ihracatı, Viyana usulü ekmek ve çörekler, Sebze konserveleri, Çikolata şekerleme, Dondurulmuş yemekler, Baharatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vottem (z.i. De Milmort), Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. SCHEDRO LLC

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  SCHEDRO LLC, yılında kurulan ve Margarin sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Besleyici yağlar ve yağlılar, Çikolata olmayan şekerleme, Besinsel yağ, Bitkisel yağlar, ayçiçek yağları, ketçap, mayonez, Rafine ayçiçek yağı, Domates sosu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dnipro, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. HEALTHY GENERATION LLC UKRAINE

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  HEALTHY GENERATION LLC UKRAINE, yılında kurulan ve Beslenme - gıda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kahvaltılık hububatlar, Zeytinyağı, Çikolata olmayan şekerleme, Hububat ve tahıllar, çölyak hastaları için ekmek, glutensiz bisküviler, glütensiz yemekler, glutensiz pastalar, glutensiz gıda sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Novomoskovsk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. SCHOKOMELL GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  SCHOKOMELL GMBH, yılında kurulan ve Çikolata şekerleme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. LES DOUCEURS DE LOUIS

  Fransa

  Verified by europages badge

  LES DOUCEURS DE LOUIS, yılında kurulan ve Çikolata şekerleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kakao ve çikolata, çikolatalar, fındıklı çikolata, Kakao ve çikolata, sanatsal çikolatalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Etaples, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. BELLO & ANGELI

  Fransa

  Verified by europages badge

  BELLO & ANGELI, yılında kurulan ve Çikolata şekerleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kakao ve çikolata, çikolata tabletleri, Kakao ve çikolata, Üstün kalitede çikolata, bitter çikolata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Orens De Gameville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. VIVI RETAIL DISTRIBUTION LTD

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  VIVI RETAIL DISTRIBUTION LTD, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, İçecek ithalat - ihracatı, Tek kullanımlık karton sofra takımı ve parçalar, Hijyen/Sağlık ve güzellik - Ürünler, Meyve suları, Patates, Kakao ve çikolata, Çikolata olmayan şekerleme, Kuru yemişler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Burgas, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 6. SNOEPJES YVETTE KUTH E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  SNOEPJES YVETTE KUTH E.K., yılında kurulan ve Çikolata olmayan şekerleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. MASONI PIETRO SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  MASONI PIETRO SRL, yılında kurulan ve Çikolata şekerleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çikolatalı paskalya yumurtaları, cantuccını, ademli cantuccını sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colle Di Val D'elsa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. SERENITY LE CANDY BAR

  Fransa

  Verified by europages badge

  SERENITY LE CANDY BAR, yılında kurulan ve ŞEKERLEMELER sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çikolata olmayan şekerleme, çikolatalar, bonbonlar, küçük bonbonlar, Çikolata olmayan şekerleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Airon-Saint-Vaast, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. LA FABBRICA DEL PANFORTE

  İtalya

  Verified by europages badge

  LA FABBRICA DEL PANFORTE, yılında kurulan ve Çikolata şekerleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çikolata olmayan şekerleme, cantuccını, ademli cantuccını, Çikolata olmayan şekerleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sovicille, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ADRASAN DIS TICARET A.S.

  Türkiye

  Kalite ve Lezzetin Adresi Biz Adrasan Dış Ticaret olarak, 2019'dan bu yana gıda sektöründe öncü bir marka olarak yol aldık. Özverili çalışmamız ve kalite anlayışımızla, müşterilerimizin damak tadına hitap eden birbirinden lezzetli ürünler sunuyoruz. Özellikle yaş sebzeler ve meyveler ile şekerleme grubunda uzmanlaşmış durumdayız. Taze ve lezzetli meyvelerimiz ile enfes şekerlemelerimiz, hem güvenilir hem de tatlı bir zevk sunuyor. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en büyük önceliktir. Siparişinizin verilmesinden teslimatına kadar geçen süreçte sizi bilgilendirerek güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz. İstediğiniz ürünleri zamanında ve özenle teslim etmek için çalışıyoruz. Adrasan Dış Ticaret olarak, müşterilerimizin taleplerine uygun ürünleri temin etmek için sürekli olarak çaba harcıyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak adına ürün yelpazemizi sürekli olarak güncelliyoruz ve sektördeki yenilikleri yakından takip ediyoruz. Kalite ve lezzet konusunda asla taviz vermiyoruz. Ürünlerimizi titizlikle seçiyor ve uluslararası standartlara uygun şekilde işliyoruz. Bu sayede müşterilerimize en iyisini sunmayı hedefliyoruz. Adrasan Dış Ticaret olarak, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bizimle iletişime geçerek yaş sebzeler, meyveler ve şekerlemeler gibi lezzetli ürünlerimizi keşfedin. Siz isteyin, biz tedarik edelim!

 3. STAR ŞEKERLEME

  Türkiye

  Candy Star Lolipop kurulduğu 2010 yılından itibaren hep daha iyiyi ve kaliteyi düstur edinmiş, Siz değerli iş ortaklarımızın güveniyle bu günlere gelmiştir Lolipop şeker üretiminde Türkiye pazarına birçok konuda öncülük etmiş birçok yenilikler getirmiş ve ARGE çalışmalarına devam ederek gelecekte birçok yeni ürün için çalışmalarını devam ettirmektedir. Yurtiçi pazarında Türkiye’nin dört bir yerine dağılmış bayi ağına her geçen gün yenilerini ekleyerek sizlere daha yakın olmayı hedeflemektedir.%100 Yerli sermaye ile kurulan, hedefleri doğrultusunda öncelikle Avrupa başta olmak üzere bir çok ülkeye ihracat yaparak sektörde hep bir adım önde olmuş, kaliteden müşteri memnuniyetinden ödün vermeden Global bir şirket olma yönünde hızla ilerlemektedir. Daha Çok istihdam ile ülke ekonomisine katkı sağlamayı, modern üretim teknolojilerine uyum sağlayarak büyümeyi ve kaliteyi arttırmayı hedefleyen firmamız bu yolda hızla ilerlemektedir Sizleri de hedeflerimiz doğrultusunda iş ortaklarımız arasında görmekten mutluluk duyarız Candy Star Lollipop

 4. CAN KARDESLER KURUYEMIS

  Türkiye

  Can Kardeşler Kuruyemiş established in İzmir-Turkey since 1993. CKK manufacturer, exporter, importer and retailer. Our wide range of product: - Nuts, - Turkish delight, - Dried fruit paste and Dried fruit bars, - Dried fruits, - Fruit confectionary, Can Kardeşler Kuruyemiş is sensitive and selective in his efforts to present the unique flavors of the beautiful Anatolia the cradle of civilization. The products collected during the season are packaged for you by processing at the Food Safety Certified modern premises in the framework of hygiene regulations, without damaging the properties of vitamins, minerals and antioxidants.

 5. ARYA GIDA SAN.TIC.LTD.ŞTI

  Türkiye

  Firmamız 1969 yılında kuruyemiş alanındaki faaliyetini günümüze kadar devam ettirmiş olup , Osmanlıdan miras kalan geleneksel Türk Lokumu’nun tadını yeni nesillere aktarmayı ve tüm Dünya insanlarına tattırmayı hedefleyerek 2016 yılından itibaren şekerleme ve lokum alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. ARYA NUTS GIDA Geçen yıllar içerisinde geleneksel Türk lokumunda üretim tekniği ve inovatif fikirlerle lezzetini gerek yurt içinde gerekse yurt dışında başarı ile tanıtmış ve büyük beğeni kazanmıştır. Meşhur Türk lokumunu butik ve özel üretim tarzından da kopmadan kurumsallaşarak kalitesinden taviz vermemeyi ilke edinmiştir. Perakende satışın dışında ihracat yapan firmamız geniş ürün gamı ile geleneksel Türk lokumu tadını korumanın dışında tüketicilere aynı anda görsel şölen sunmayı da genel ilke edinmiştir.

 6. GIDABORSASI COMPANY

  Türkiye

  About Us Gidaborsasi was established in Istanbul, Turkey and for more than 20 years is successfully operating in the export business. We cooperate with global brands such as P&G, Unilever, Henkel, Haribo, Redbull, Mondelez, Johnson and Johnson, Ferrero Rocher, Johnson Wax, Nutricia as well as Turkish manufacturers of food, household chemicals, etc. With products ranging across many categories, there is always something suitable for every market. We operate in over 15 countries worldwide (Europe, USA, Japan, South Korea) Our Mission • To offer our customers high-quality products at affordable price • To contribute to the growth of society as we grow the company’s business. Our Vision • To be a globally recognized export company that puts quality, service, and value as a priority to satisfy the needs of our customers. We are a reliable and quality-oriented supplier- whether small or large, we always deal with our customers with the utmost professionalism and respect. Our strong relationship with both our suppliers and clients enables us to deliver the most popular brands in your area at the best possible prices. Your benefits from working with us: • Best prices and flexible system of discounts • Fast and reliable logistics • Individual approach to each client • The widest range of goods of International and Turkish brands

 7. ORFIN SP Z O.O. SP. K.

  Polanya

  Polskie Frykasy, el yapımı tatlılar, çikolatalar ve şekerlemelerde uzmanlaşmış birinci sınıf bir şekerleme şirketidir. Tamamı yerel olarak en kaliteli malzemeler ve orijinal tariflerle üretilen ürünlerimizin kalitesinden büyük gurur duyuyoruz. Şekerlemelerimiz, onları rakiplerinden ayıran benzersiz bir tat ve kaliteye sahiptir. Benzersiz satış noktamız, Polonya'daki farklı şehirlerin önemli noktalarından ve mimarisinden ilham alan çarpıcı grafiklere sahip, özel olarak tasarlanmış ambalajlarımızdır. Ürünlerimiz için tam özelleştirme ve beyaz etiketleme seçenekleri sunuyoruz, böylece markanıza mükemmel şekilde uyan bir ürün oluşturabilirsiniz. Diğer Avrupa ülkelerini tasvir eden orijinal sanat eserleriyle özel ambalajlar oluşturarak onları hediyelik eşyalar, hediyeler veya kurumsal marka bilinci oluşturma için mükemmel hale getirebiliriz. Ayrıca, ambalajlarımız için benzersiz sanat eserleri yaratmak üzere yerel sanatçılarla birlikte çalışarak yerel sanatçı topluluğunu destekliyoruz. Yardımımızla müşterilerinize gerçekten benzersiz ve özel bir şey sunabilirsiniz. Ürünlerimizin çeşitliliğini ve işçilik kalitemizi görmeniz için portfolyomuz online olarak sitemizde mevcuttur. Bizimle iş ortaklığı kurun ve müşterilerinize gerçekten türünün tek örneği, lezzetli ve Avrupa mirasını temsil eden şekerlemeler sunarak rekabette öne çıkmanıza yardımcı olalım.

 8. ELIF CIKOLATA

  Türkiye

  TR - Elif Markası yılların getirdiği deneyim ile oluşturulmuş, ilk etapta çikolata ve gofret ürünleri faaliyetine başlayıp daha sonra bu ürün yelpazesine bisküvi, şekerleme, kek ve sakız ürünlerini de dahil ederek büyümeye devam etmektedir. Kuruluşunda tek bir hedef pazar gözetmemiş, tüm Dünya ülkeleri ile farklı ürün gruplarını ve müşterilerinden gelebilecek talepler doğrultusunda üretim yaptırarak müşterilerine sunmaktadır. Elif Çikolata olarak kendi markası dışında gıda üretimi yapan farklı firmalarında ürünlerinin pazarlamasını ve satışını yapmaktadır.

 9. ARLOG KOZMETIK VE PAZARLAMA

  Türkiye

 10. NAUJOJI RUTA, AB

  Litvanya

  Naujoji ruta, AB işletmesi marshmallow şekerlemeler, çubuk şekerler, dolgulu karamel şekerlemeler, şekersiz ürünler, gofret ve çeşitli tatlarda çikolatalı şekerlemeler üretiyor. Şirket ayrıca çeşitli likör tatları veren çikolatalı şekerlemeler, gevrekler ve diğer tatlı çeşitlerini üretiyor. Naujoji ruta, AB işletmesi ürünlerini çok çeşitli marka etiketleriyle ya da distribütör "Özel Marka" etiketleriyle sunabiliyor. Ürün kalitesi hem uluslararası kalite sertifikaları, hem de şirket içindeki sıkı kalite kontrolü ile garanti altına alınmıştır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çikolata şekerleme - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.649 Şirketler