• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çubuk tel - demirli metaller

Sonuçlar

Çubuk tel - demirli metaller - Ithalat/Ihracat

 1. HELCA METALL GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HELCA METALL GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çubuk tel - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ulm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. LUMPI-BERNDORF DRAHT- UND SEILWERK GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  LUMPI-BERNDORF DRAHT- UND SEILWERK GMBH, yılında kurulan ve Çubuk tel - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Linz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. VORNBÄUMEN STAHLSEILE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  VORNBÄUMEN STAHLSEILE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çubuk tel - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Iburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HIGH TECH ALLOYS SONDERWERKSTOFFE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HIGH TECH ALLOYS SONDERWERKSTOFFE GMBH, yılında kurulan ve Çubuk tel - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. STEFAN MAIER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  STEFAN MAIER GMBH, yılında kurulan ve Çubuk tel - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CEMKA TEL SANAYI VE TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Türkiye

 2. ALANSAN WIRE FENCE PANELS

  Türkiye

  ALANSAN company is established in 1994 to provide good service and quality products. Our priority is to deliver products quickly and on time.We receive orders from many companies and customers from Turkey. and competent employees work very carefully to produce the best product. Our aim is to expand domestic and international export network.We make products that protect the place you want to protect completely. We produce panels and fences in the size and dimensions you want upon special request.We produce faultlessly with the best and new industrial machines.

 3. ÖZCAN DEMIR TIC. VE SAN. A.Ş.

  Türkiye

  Özcan Demir Ticaret ve Sanayi A.Ş. 1979 yılında Fahamettin ÖZCAN tarafından İzmir’de kurulmuştur. Başlarda demir ticareti ile sektörde faaliyet gösteren Özcan Demir, 1983 yılında Çınarlı’daki tesislerinde çivi ve tel üretimine başlayıp bölgedeki önemli tedarikçilerden biri haline gelmiştir. 1997 yılında artan talepler doğrultusunda Doğanlar-Bornova’da 5.000 m2 kapalı 11.500 m2 açık alana sahip yeni fabrikasına taşınıp çalışan sayısını ve ürün çeşitliliğini atırmıştır. İzmir başta olmak üzere birçok ilde toptancı bazında müşteri portföyüne sahip olan Özcan Demir A.Ş. özellikle Marmara Bölgesindeki taleplerin yoğunluğu sebebiyle 2008 yılında Balıkesir’de bir tesis daha kurarak bu talepleri önemli ölçüde karşılamıştır. Şirketimiz zengin ürün çeşitliliğini korumak, hızlı - zamanında sevkiyat ve öncelikle müşteri memnuniyeti ilkelerini her zaman ön planda tutarak İzmir’de aylık 1200 ton çivi, 600 ton tel, 100.000 adet çiroz, 80.000 adet silikon tabancası, strafor dübeli el arabası ve diğer çeşitlerle; Balıkesir’de ise aylık 500 ton gibi bir hacimle üretim yapmaktadır. İç piyasa haricinde ihracata da hız veren firmamız, yurtdışından gelen özel siparişleri de en hızlı şekilde teslim edebilecek kapasitesiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

 4. SONNE STAHLHANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  2-A parlak çelik ticaretinde uzman konumdayız ve çoğunlukla sipariş üzerine (25to) üretiyor ve satıyoruz. Bütün ikinci kalite malzemelerimiz %95 oranında Alman üretimidir. Bunun yanında bugüne kadar beklenmedik malzeme taleplerini karşılama konusunda da uzmanlığa sahibiz. Alışılmadık ölçüler, nadir kalite, özel fiziksel özellikler, küçük veya büyük miktarlar farketmeksizin, bir yolunu bulur ve size en hızlı teklifi yaparız.

 5. BS MAKINE

  Türkiye

  Her türlü malzemeden talaş kaldırma teknoloji ile ürün işlenmesi üzerine çalışmakta olan firmamız oldukça hassas, ekonomik ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı her zaman görev bilmiştir. Ülkemizde ve dünyada tarım makinaları üreticilerinden rüzgar gülü üreticilerine kadar farklı sektörlerde ürün yelpazesi olan firmamız günden güne büyümeyi ve istihdamı hedeflemektedir.

 1. .

  Türkiye

  Acarzadegroup, one of the leaders in Turkey's rebar, marble quarries and tomato paste and spice industry, serves in Istanbul.

 2. VOLME-DRAHT GMBH & CO. KG

  Almanya

  VOLME-DRAHT GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çubuk tel - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ÁP-TECHNOLOGY KFT

  Macaristan

  ÁP-TECHNOLOGY KFT, yılında kurulan ve Çubuk tel - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vergel işletme ve germe makineleri, Metalurji ve Demir çelik sanayi - Makineler ve sistemler, Metalurji - makine ve tesisatlar, Makine aletleri - Metal İşleme, Vergel işletme ve germe makineleri, Metalurji ve Demir çelik sanayi - Makineler ve sistemler, Metalurji - makine ve tesisatlar, Makine aletleri - Metal İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nyíregyháza, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 2. MIGAL.CO GMBH

  Almanya

  MIGAL.CO GMBH, yılında kurulan ve Çubuk tel - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Landau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. METALICPLAS IMPEX

  Romanya

  METALICPLAS IMPEX, yılında kurulan ve Çubuk tel - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dej, Romanya 'de bulunmaktadır.

 4. BEKAERT GMBH VERKAUF SPEZIALSTAHLDRÄHTE

  Almanya

  BEKAERT GMBH VERKAUF SPEZIALSTAHLDRÄHTE, yılında kurulan ve Çubuk tel - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neu-Anspach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. TEWOO STEEL GROUP

  Çin

  TEWOO STEEL GROUP, yılında kurulan ve İnşaat çelikleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çubuk tel - Demirli metaller, soğuk lamine çelik bantlar, galvanize çelik saclar, Çubuk tel - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shanghai, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. ASA GLOBAL T,CARET

  Türkiye

  ASA GLOBAL T,CARET, yılında kurulan ve Çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Çubuk tel - Demirli metaller, Çubuk tel - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. A. VAN MEIRVENNE & ZONEN

  Belçika

  A. VAN MEIRVENNE & ZONEN, yılında kurulan ve Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çubuk tel - Demirli metaller, Yuvarlak takviye çubukları, çelik çekme tesisi, Çubuk tel - Demirli metaller, Parlak çelik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beveren-waas, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. KAVIR STEEL

  Iran

  KAVIR STEEL, yılında kurulan ve Çubuk tel - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sıcak laminaj sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Isfahan, Iran 'de bulunmaktadır.

 1. KOBILL SRL

  Romanya

  KOBILL SRL, yılında kurulan ve Metal işleri el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Kalıp kesimi - Makineler, Çubuk tel - Demirli metaller, Bronzlaşma merkezleri - ekipmanlar, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Kalıp kesimi - Makineler, Çubuk tel - Demirli metaller, Bronzlaşma merkezleri - ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brasov, Romanya 'de bulunmaktadır.

 2. ANKADRAHT ANDREAS INSINGER KG

  Almanya

  ANKADRAHT ANDREAS INSINGER KG, yılında kurulan ve Yuvarlanmış soğuk parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır ve alaşımlar, Çubuk tel - Demirli metaller, Bakır ve alaşımlar, Çubuk tel - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neunburg vorm Wald, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. LINCOLN ELECTRIC FRANCE

  Fransa

  LINCOLN ELECTRIC FRANCE, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Lazer - Aygıtlar ve cihazlar, Çubuk tel - Demirli metaller, Lazer - Aygıtlar ve cihazlar, Çubuk tel - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Grand Quevilly, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. FRIENDS INTERNATIONAL

  Bangladeş

  FRIENDS INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Çubuk tel - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Çelik tel ve kablolar, Dikenli tel - Demirli metaller, Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller, Tel ve kablolar - Demirli metaller, Çelik tel ve kablolar, Dikenli tel - Demirli metaller, Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller, Tel ve kablolar - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chittagong, Bangladeş 'de bulunmaktadır.

 5. TAIWAN RAINBOW CO., LTD.

  Tayvan R.O.C.

  TAIWAN RAINBOW CO., LTD., yılında kurulan ve Çubuk tel - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kaohsiung, Tayvan R.O.C. 'de bulunmaktadır.

 6. CONSTAM METAL SI INDUSTRIE S.A.

  Romanya

  CONSTAM METAL SI INDUSTRIE S.A., yılında kurulan ve Katı yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sıvı yakıtlar, Çubuk tel - Demirli metaller, Profilli saclar - Demirli metaller, Sıvı yakıtlar, Çubuk tel - Demirli metaller, Profilli saclar - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Buzau, Romanya 'de bulunmaktadır.

 7. CELAL METAL

  Türkiye

  CELAL METAL, yılında kurulan ve Çubuk tel - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bükülü bağlanntı telleri, Şekillendirme için ısıtma ve soğutma üniteleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbuk, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. TOSYALI HOLDING

  Türkiye

  TOSYALI HOLDING, yılında kurulan ve Çubuk tel - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Osmaniye, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 9. TREFO S. A.

  Romanya

  TREFO S. A., yılında kurulan ve Çubuk tel - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiviler ve küçük çiviler, Taşıma zincirleri, Çiviler ve küçük çiviler, Taşıma zincirleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Galati, Romanya 'de bulunmaktadır.

 10. WELDTOOL TECHNOLOGIES

  Amerika Birleşik Devletleri

  WELDTOOL TECHNOLOGIES, yılında kurulan ve Çubuk tel - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Orange, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çubuk tel - demirli metaller - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.056 Şirketler