• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dirsek boruları - demirli metaller

Sonuçlar

Dirsek boruları - demirli metaller - Ithalat/Ihracat

 1. HS UMFORMTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HS Umformtechnik GmbH şirketi, 1997 yılında kurulduğundan bu yana sürekli büyüyen, orta büyüklükteki bir aile işletmesidir. Ne konuda söz vermişsek, onu yerine getiriyoruz Şirketimizin Grünsfeld-Paimar'daki merkezinde, 12.000 metrekarelik üretim alanında, motivasyonu yüksek yaklaşık 50 çalışanımız ve en modern makinelerle, yüksek kaliteli paslanmaz çelik boru dirsekleri, boru bağlantı elemanları, bağlantı istasyonları, emme sondaları, dallanma ve geçiş parçalarının yanı sıra özel parçaları, yetkin, hızlı ve gerektiğinde müşteriye özel, münferit olarak üretmekteyiz. Bunları yaparken, sadece müşterilerimiz için etkin problem çözümleri ve en iyi ürünleri değil, aynı zamanda iyi bir fiyat-performans oranı da sağlamaya özen gösteriyoruz. Bunlara ek olarak, yaklaşık 5000 metrekarelik üretim ve depolama alanlarımızda, tüm standart ölçülerdeki paslanmaz çelik boru dirsekleri ve boru bağlantı elemanlarının yanı sıra paslanmaz çelik boruları da sürekli olarak stokta bulunduruyoruz. Müşterilerimiz için bu sadece yüksek kalite değil, aynı zamanda kısa teslimat süreleri anlamına da gelmektedir.

 2. KONTINOX GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  KONTINOX GMBH, yılında kurulan ve Dirsek boruları - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. LIV MACHINE

  Türkiye

  Livmakina olarak 1979 yılından beri boru bükme makinaları imalatı yapmaktayız. Mekanik makinelerden son teknoloji ürünü olan 5 Eksen CNC Boru bükme makinalarına kadar çeşitli makine imalatlarımız mevcuttur. Yurt içi ve yurt dışı bir çok referansa sahip firmamız makine üretim aşamasından başlayarak satış öncesi ve sonrası hizmet, kalite, müşteri memnuniyeti ve ar-ge çalışmaları konusunda yıllara varan tecrübeye sahiptir. Üretimini gerçekleştirdiğimiz boru bükme makinalarımız şu şekildedir; -Mekanik Boru Bükme -NC Boru Bükme -Çift Kafa Boru Bükme -Arabalı Yarı CNC Boru Bükme -Malafalı CNC Boru Bükme -5 Eksen CNC Boru Bükme Üretimini yaptığımız makinalarımız mobilya , tarım araçları, otomotiv, spor aletleri, yatak-baza, okul sırası, park-bahçe mobilyaları, ofis mobilyaları ve daha birçok alanda gerçekleşen üretimlerde kullanılmaktadır. We are a company that have been manufacturing Tube Bending Machines Since 1979. We are manufacturing tube bending machines from the most simple mechanical tube bending machines to the 5 axis CNC tube bending machines. Liv Machine has had long years of experience in terms of production phase from the beginning , before and after sale service, quality machines, customer satisfaction and research and development studies. There are the machines that we manufacture ; -Mechanical Pipe Bending -NC Pipe Bending -Double Head Pipe Bending -Semi CNC Tube Bending -CNC Pipe Bending with Mandrel -5 Axis CNC

 4. KAYNAR METAL ÇELIK BORU PROFIL VE PASLANMAZ SAN TIC LTD ŞTI

  Türkiye

  Firmamız enerji santralleri, petrol ve doğalgaz boru hatları, rafineriler, petrokimya, gemi inşa sanayi, su arıtma sektörlerinin ihtiyaç duyduğu 1/2''-24''arası Dikişli ve Dikişsiz Çelik Boru St44-St52, boru bağlantı parçaları (dirsek, tee, redüksiyon, yaka), flanş (boyunlu, düz, kör), plaka ve rulo sac, çubuk, kutu profil, vana, bağlantı elemanları ürünlerini kendi stoklarından müşterilerine tedarik etmektedir. Piyasadaki talep doğrultusunda, 304 / 304L / 316 / 316L / 316Ti / kalite malzemelerini stoklarında bulunduran firmamız, bu kalitelerin haricinde, çeşitli sektörlerde kullanılmak üzere çelikleri de yine talepleriniz üzere kısa sürede temin etmektedir.

 5. SOLMAZER MAKINE

  Türkiye

  Solmazer Makine olarak bizler çelik ve bakır kepler, dirsekler, manşon, flanş ve çeşitli boru bağlantı aparatlarının imalatını yapmaktayız. İleri teknoloji CNC Tornalama ve CNC Dikey İşleme Merkezlerimizle, metal işleme sektöründe gelişmiş ve kalite kabiliyeti yüksek teknolojileri kullanarak talaşlı imalat yapmaktayız. Firmamız, gerek yurt içi gerekse yurt dışı demir-çelik piyasasında kalitesi ve güvenilirliği ile tanınmaktadır . Ürünlerimizi ; Polonya, Brezilya, Hindistan, Almanya, Yunanistan ve İtalya'daki müşterilere ihraç etmek suretiyle güçlü bir uluslararası dış ticaret ağını sürdürmekteyiz. Yıllar içinde, paydaşlarımız ve çalıştığımız ekip arkadaşlarımızla kalıcı iş ortaklıkları kurmuş bulunmaktayız. Zamanın dikkatli kullanımı ve taahhütlerimize olan sadakatimiz sayesinde iş birliği yaptığımız şirketler, en önemli referanslarımız haline gelmiştir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HENKEL ROHRVERFORMUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  HENKEL ROHRVERFORMUNGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Dirsek boruları - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kreuztal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CGOODS GMBH

  Almanya

  CGOODS GMBH, yılında kurulan ve Dirsek boruları - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Melle, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ROHRBOGEN AG

  Almanya

  ROHRBOGEN AG, yılında kurulan ve Dirsek boruları - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Efringen-Kirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SCHENK METALL

  İsviçre

  SCHENK METALL, yılında kurulan ve Dirsek boruları - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Niederwangen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. METALL-DESIGN-MINUTH - FRANK & STEFAN MINUTH GBR

  Almanya

  METALL-DESIGN-MINUTH - FRANK & STEFAN MINUTH GBR, yılında kurulan ve Dirsek boruları - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mönchengladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ST STEELTRADE EDELSTAHLHANDEL GMBH

  Avusturya

  ST STEELTRADE EDELSTAHLHANDEL GMBH, yılında kurulan ve Dirsek boruları - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Thalheim Bei Wels, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. INTERMETALL EDELSTAHL GBR

  Almanya

  INTERMETALL EDELSTAHL GBR, yılında kurulan ve Genel çelikler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Özel çelikler, Çelik boru ve tüpler, Dirsek boruları - Demirli metaller, Paslanmaz çelik boru ve tüpler, Özel çelikler, Çelik boru ve tüpler, Dirsek boruları - Demirli metaller, Paslanmaz çelik boru ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wasserburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. MANNESMANN PRECISION TUBES NETHERLANDS B.V.

  Hollanda

  MANNESMANN PRECISION TUBES NETHERLANDS B.V., yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dirsek boruları - Demirli metaller, Dirsek boruları - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Helmond, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. HAMBURGER STAHLROHRHANDEL H.J. REIMERS GMBH

  Almanya

  HAMBURGER STAHLROHRHANDEL H.J. REIMERS GMBH, yılında kurulan ve İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dirsek boruları - Demirli metaller, Paslanmaz çelik boru ve tüpler, Dirsek boruları - Demirli metaller, Paslanmaz çelik boru ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kellinghusen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GARDENPIU' S.R.L.

  İtalya

  GARDENPIU' S.R.L., yılında kurulan ve Bahçe dekorasyonu ve mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çelik ve metallerin bükülmesi, Dirsek boruları - Demirli metaller, Çelik ve metallerin bükülmesi, Dirsek boruları - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mornico Al Serio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. TUBI RIGIDI SAGOMATI S.R.L.

  İtalya

  TUBI RIGIDI SAGOMATI S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bükülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dirsek boruları - Demirli metaller, Dirsek ince boruları - Demirsiz metaller, Dirsek boruları - Demirli metaller, Dirsek ince boruları - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trezzano Rosa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. KREBS DISTANZ

  İsviçre

  KREBS DISTANZ, yılında kurulan ve Dirsek boruları - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ara parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fislisbach, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 6. P & V S.R.L.

  İtalya

  P & V S.R.L., yılında kurulan ve Sac ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çelik ve metallerin bükülmesi, Dirsek boruları - Demirli metaller, Çelik ve metallerin bükülmesi, Dirsek boruları - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Loggia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ARREDAMENTI 3G

  İtalya

  ARREDAMENTI 3G, yılında kurulan ve Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin bükülmesi, Dirsek boruları - Demirli metaller, Çelik ve metallerin bükülmesi, Dirsek boruları - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bregnano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. WEBER & CO.GMBH

  Almanya

  WEBER & CO.GMBH, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, Dirsek boruları - Demirli metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, Dirsek boruları - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Niederdreisbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. PLATE GMBH HANDELSGESELLSCHAFT FÜR ROHRLEITUNGSZUBEHÖR

  Almanya

  PLATE GMBH HANDELSGESELLSCHAFT FÜR ROHRLEITUNGSZUBEHÖR, yılında kurulan ve İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dirsek boruları - Demirli metaller, Dirsek boruları - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. UHLIG Z(F)P GMBH

  Almanya

  UHLIG Z(F)P GMBH, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dirsek boruları - Demirli metaller, Dirsek boruları - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Langelsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. DROSTUB INDUSTRIE

  Fransa

  DROSTUB INDUSTRIE, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dirsek boruları - Demirli metaller, Dirsek boruları - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vernouillet, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. TECNOMEC DELTA S.R.L.

  İtalya

  TECNOMEC DELTA S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bükülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Dirsek boruları - Demirli metaller, Dirsek ince boruları - Demirsiz metaller, Dirsek boruları - Demirli metaller, Dirsek ince boruları - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giovanni In Persiceto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CURVELINE S.R.L.

  İtalya

  CURVELINE S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bükülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Dirsek boruları - Demirli metaller, Dirsek ince boruları - Demirsiz metaller, Dirsek boruları - Demirli metaller, Dirsek ince boruları - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bonavigo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. SAMALTECH SRLS

  İtalya

  SAMALTECH SRLS, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bükülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Dirsek boruları - Demirli metaller, Dirsek ince boruları - Demirsiz metaller, Dirsek boruları - Demirli metaller, Dirsek ince boruları - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gattico-Veruno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. NOVA ALVES DI AMERIO S. E MANIEZZO G. S.N.C.

  İtalya

  NOVA ALVES DI AMERIO S. E MANIEZZO G. S.N.C., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bükülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Dirsek boruları - Demirli metaller, Dirsek ince boruları - Demirsiz metaller, Dirsek boruları - Demirli metaller, Dirsek ince boruları - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cirie', İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. P.R.P. DI LORENZINI GIANNI & C. S.N.C.

  İtalya

  P.R.P. DI LORENZINI GIANNI & C. S.N.C., yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin bükülmesi, Dirsek boruları - Demirli metaller, Çelik ve metallerin bükülmesi, Dirsek boruları - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marzabotto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. CO.ME.CO.

  İtalya

  CO.ME.CO., yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çelik ve metallerin bükülmesi, Dirsek boruları - Demirli metaller, Çelik ve metallerin bükülmesi, Dirsek boruları - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Carlo Canavese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. GLYNWED

  Litvanya

  GLYNWED, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dirsek boruları - Demirli metaller, Dirsek boruları - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kaunas, Litvanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Dirsek boruları - demirli metaller - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.746 Şirketler