• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şarap imalatı - makineler- ekipmanlar ve sistemler

Sonuçlar

Şarap imalatı - makineler- ekipmanlar ve sistemler - Ithalat/Ihracat

 1. COCCINELLAWINE

  Türkiye

  2017 yılında kurulan Coccinella Fine Wine, dünyaca ünlü şarap markalarının Türkiye ve Avrupa'da distribitörlüğünü yapmaktadır. Uzmanlık alanı İtalya bölgesi şarapları olan Coccinella Fine Wine, kaliteli, fiyat kalite dengesi iyi, güvenilir ithal şarapları Türkiye’ye ithal edip, özellikle otel ve restoranların hizmetine sunup, şarap menüsü ve kavı oluşturma konularında danışmanlık vermektedir. Ekibimiz yiyecek ve içecek sektöründe uzun yıllardır çalışan deneyimli someliye ve restoran işletmecilerinden oluşmaktadır. Türk şarap ihracatı konusunda hızlı, uygun ve kaliteli hizmet sunmaktadır.Moldava, Russia, China, Montenegro, Germany, Italy, France, Argentina, United States, Spain, Portuqal,

 2. BUCHER VASLIN

  Fransa

  Bucher Vaslin, şarap üretimi işlemlerinin geliştirilmesi ve ilgili malzemelerin üretimi ve dünya çapında satışı alanında uzmanlaşmıştır: Resepsiyon ve bağbozumu hazırlıkları, havalı ve dikey presleme, tortu filtreleme, şaraplar ve şarap fıçıları. Hasadı yapılan ürünleri ayıklama ve ayrıştırma ürünlerinin üretimini yapmaktayız.

 3. IPTAL EDILDI

  Türkiye

  Iptal edildi.

 4. JM INOX TECHNOLOGIE

  Fransa

  JM INOX TECHNOLOGIE, yılında kurulan ve Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kozmetik amaçlı plastik konteynerler, Silindir ve paralel borulu tanklar, bira üretimi için tesisat ve ekipmanlar, meyve suyu pastörizasyon tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Prades Le Lez, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. BARED SRL

  İtalya

  BARED SRL, yılında kurulan ve Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şarapçılık - makine ve ekipman, Basınçlı çekme ekipmanı ve tesisleri, Şarapçılık - makine ve ekipman, toptan şarap makineleri, Basınçlı çekme ekipmanı ve tesisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Codognè, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CADALPE SRL

  İtalya

  CADALPE SRL, yılında kurulan ve Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şarap mayalanma tankları, bira üretimi için tesisat ve ekipmanlar, İş kıyafetleri için kurutma dolapları, konsantrasyon ekipmanları, Şarap mayalanma tankları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vazzola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TNP

  Ukrayna

  TNP, yılında kurulan ve Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Odessa, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. CAZAUX ROTORFLEX

  Fransa

  CAZAUX ROTORFLEX, yılında kurulan ve Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pompa imalatı, pistonlu pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montussan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. PMH VINICOLE

  Fransa

  PMH VINICOLE, yılında kurulan ve Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. boşluklu pompalar, şarap endüstrisi için pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montanay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. AMOS INDUSTRIE

  Fransa

  AMOS INDUSTRIE, yılında kurulan ve Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, tarımsal gıda ürünleri için makineler, üzüm fıçısı, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beaune, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. PULEO S.R.L.

  İtalya

  PULEO S.R.L., yılında kurulan ve Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şarapçılık - makine ve ekipman, Şarapçılık - makine ve ekipman, şarap endüstrisi için ezme tokmağı, şarap makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marsala, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. C.E.M. S.R.L.

  İtalya

  C.E.M. S.R.L., yılında kurulan ve Şarapçılık - makine ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, şarap endüstrisi için tesisat ve ekipmanlar, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. GIMAR S.R.L.

  İtalya

  GIMAR S.R.L., yılında kurulan ve Metal fıçılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal sarnıçlar, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, Metal sarnıçlar, şaraplaştırma kapları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, stoklama tankları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Occimiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. RTB SRL

  İtalya

  RTB SRL, yılında kurulan ve Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şarapçılık - makine ve ekipman, Şarapçılık - makine ve ekipman, teğetsel akış filtrasyonu, şarap katkı maddeleri, şarapçılık ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gallo D'alba, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. THEMAS

  Fransa

  THEMAS, yılında kurulan ve Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. amforalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pernes Les Fontaines, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. TMCI PADOVAN SPA

  İtalya

  TMCI PADOVAN SPA, yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar, meyve suyu pastörizasyon tesisatları, sıvılar için filtre, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vittorio Veneto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ARTENA S.R.L.

  İtalya

  ARTENA S.R.L., yılında kurulan ve Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. şarapçı fıçıları, şarapçılık malzemeleri, önolojik (şarapbilimsel) tanenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gemonio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. NEXO WINES, S.L.

  İspanya

  NEXO WINES, S.L., yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, kişiye özel markalar, Şaraphane, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, Özel Marka sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Requena, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. PE DIONIS

  Ukrayna

  PE DIONIS, yılında kurulan ve Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. cabernet-merlot sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Odessa, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 8. SANLAUREN WINERY

  Çin

  SANLAUREN WINERY, yılında kurulan ve Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, guangzhouq, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. DANANIKA LTD

  Bulgaristan

  DANANIKA LTD, yılında kurulan ve Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zlataritsa, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 2. CFA

  Türkiye

  CFA, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, şarap takviyesi, et için şarap, şarap tadımı hizmeti sunan şarap evi, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Denizli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. VINOROB

  Ukrayna

  VINOROB, yılında kurulan ve Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. şarap mahzenleri, şarap endüstrisi için ezme presleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Uzhgorod, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. SCA VIGNERONS REUNIS DE MONSEGUR

  Fransa

  SCA VIGNERONS REUNIS DE MONSEGUR, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Bordeaux, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, Şaraplar - Bordeaux, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Puy, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. SCV FONTAILLADE

  Fransa

  SCV FONTAILLADE, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brue Auriac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. CAVE COOPERATIVE VINICOLE

  Fransa

  CAVE COOPERATIVE VINICOLE, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soultz, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. CAVE COOPERATIVE VITICOLE

  Fransa

  CAVE COOPERATIVE VITICOLE, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valvigneres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. C.M.E. S.R.L.

  İtalya

  C.M.E. S.R.L., yılında kurulan ve İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Campagnola Emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. COOP LES COTEAUX DU LANDION

  Fransa

  COOP LES COTEAUX DU LANDION, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meurville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. VIGNERONS DU VALLESPIR

  Fransa

  VIGNERONS DU VALLESPIR, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Boulou, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz