• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • makine ve ekipman imalatı

Sonuçlar

Makine ve ekipman imalatı - Ithalat/Ihracat

 1. PROGRES MACHINERY S.C.

  Polanya

  Verified by europages badge

  PROGRES MACHINERY S.C., yılında kurulan ve İnşaat - makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava ve yer taşıma bantları, Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, makine ve ekipman imalatı, Hava ve yer taşıma bantları, Vakum pompaları, Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, kauçuk ve metal bariyer taşıma bantları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pieczkowo, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. SECKIN SOGUTMA

  Türkiye

  2003 yılında Dudullu’da faaliyete başlayarak, deneyimli ve kalifiye elemanlarımızla Samandıra’ da hizmetlerimize devam etmekteyiz. Firma yetkililerimiz uzun yıllara dayanan mesleki bilgi birikimlerini ve deneyimlerini müşterilerimize sunmaktadır. Kendi imalatımız olan inverterli merkezi sistem soğutma grupları, bireysel soğutma grupları, soğuk hava depolarının yanı sıra market sektöründe teşhir dolaplarıyla sizlerin çözüm ortağıyız. Aynı zamanda satış sonrası bakım, onarım ve her türlü reyon ve soğutma tadilat hizmetlerini sürdürmekteyiz. Ürün kalitemizin yanı sıra, satış sonrası hizmetin önemini bilen ve benimseyen Seçkin Soğutma olarak tüm Türkiye çapında geniş servis ağı ile anında hizmet vermekteyiz. Çalıştığımız firmaların destek ve güvenlerini kazanarak kaliteli ve hızlı hizmet anlayışını geliştirerek geleceğe yatırımlarımızı sürdürmekteyiz. Adımızı ve kalitemizi korumak presibimizdir. Eyüp Sultan Mah. İmam Rabbani Cad. No: 42/2 Yanyol Samandıra Sancaktepe - İstanbul +90 (216) 561 60 75

 3. HISAR DERI DOLAP VE PERVANELERI SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Firmamız, 1973 yılında ahşap deri dolabı ve pervanelerinin ağaç aksamlarını imal etmeye başlamıştır. Gelişen teknoloji ve edinmiş olduğu bilgi birikimi ile kendini yenileyerek, metal ve polyester aksamlarında imalatına başlamış ve böylece makinalarının bütün aksamlarının imalatını kendi bünyesinde üretmeyi başarmıştır. Bu sayede standart üretim, kolay yedek parça ulaşımı ve müşteri isteklerini daha kolay karşılayabilecek yeteneğe sahip olmuştur. Firmamız, İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikasında üretim faaliyetlerini sürdürmektedir ve bugüne kadar 1000’i aşkın makine imal etmiş ve satmıştır. Bünyesinde; Ahşap Deri Dolabı, Krom Tav Dolabı, Polyester Mikser, Krom Mikser, Polyester Pervane, Ahşap Pervane makinalarını üretmektedir. Firmamız, tüm makinalarında kaliteli, standart ve ekonomik olmayı amaç edinerek, üretim hayatına devam etmektedir.

 4. TALLERES FELIPE SOLANO

  İspanya

  Gıda endüstrisine yönelik makinelerin alımı ve satımı alanında uzmanlaşmış bir firmayız. Orijinal veya orijinalinin aynısı yedek parçalarla çalışmaktayız ve etkin bir teknik destek sunmaktayız. Makine alımı ve satımı konusunda uzun yıllardır çalışıyor olmanın verdiği deneyimle müşterilerimizin ihtiyacını karşılamak amacıyla ölçüye göre yedek parçalar tasarlamakta ve üretmekteyiz.

 5. TALLERES MUNARRIZ SL

  İspanya

  Hassas işleme, Hidrolik pres üretimi, Pres tasarımı, Şirket bakım işleri, Aletler, Parça tornalama. Siparişe göre presler, Hidrolik silindirler, Rektifikasyon, proje geliştirme mühendisliği, hidrolik pres imalatı, özel makineler ve enjeksiyon kalıpları, müşterinin koşullarına göre, özel bölgelerde kazan imalatı, hassas işleme ve montaj ile bakım konularında uzun yıllara dayanan deneyim.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KONSTRUKTIONSBÜRO CRAMER UND CO. GMBH

  Almanya

  KONSTRUKTIONSBÜRO CRAMER UND CO. GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel danışmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Özel makineler - İnşaat/Yapı, Çamaşır makineleri , 3D tasarımlar, makine ve ekipman imalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Georgenthal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. OZKANLAR HIDROLIK - OMS VIBRO HAMMERS

  Türkiye

  OZKANLAR HIDROLIK - OMS VIBRO HAMMERS, yılında kurulan ve Kurma işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hidrolik süspansiyon kolları, makine ve ekipman imalatı, süspansiyon kolları, kanal ve nehir limanı inşaatı için şahmerdanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. EXEDRA MIDI PYRENEES

  Fransa

  EXEDRA MIDI PYRENEES, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar, koniler, makine ve ekipman imalatı, Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montrabe, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. INDIGENA

  Belçika

  INDIGENA, yılında kurulan ve Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. masa eşyaları, makine ve ekipman imalatı, Ev dekorasyon aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. TJF

  İspanya

  TJF, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. makine acentaları ve temsilcileri, makine ve ekipman imalatı, ikinci el makina alım satımı, yurtdışına makine sevkiyatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caspe (zaragoza), İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. CAD CONSTRUCTION

  Almanya

  CAD CONSTRUCTION, yılında kurulan ve Endüstriyel mühendislik danışmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. 3D tasarımlar, tasarıma destek hizmeti, makine ve ekipman imalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ostrach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ÖZGÜR MEKATRONIK

  Türkiye

  ÖZGÜR MEKATRONIK, yılında kurulan ve Ahır temizliği makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tarımsal üretim, endüstriyel otomasyon, Makine otomasyonu, makine ve ekipman imalatı, Tarımsal üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sivas, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. ECT PRIME

  Portekiz

  ECT PRIME, yılında kurulan ve Sıkıştırıcılar ve eziciler sektöründe faaliyet gösteren bir. biriktirme için konteynerler, sistem hizmeti, makine ve ekipman imalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lisboa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. AMJO TRADING

  Almanya

  AMJO TRADING, yılında kurulan ve Biyolojik kozmetik ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Biyokozmetik - ürünler, makine ve ekipman imalatı, Hasır işi, ekolojik ürün sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Flensburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. EL CESAR

  Meksika

  EL CESAR, yılında kurulan ve Akustik paneller sektöründe faaliyet gösteren bir. panel, makine ve ekipman imalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leon,gto., Meksika 'de bulunmaktadır.

 4. DAKOS IOANNES KAI SIA O E

  Yunanistan

  DAKOS IOANNES KAI SIA O E, yılında kurulan ve Endüstriyel ekipmanlar onarımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel elektronik ve robotik otomatizasyon tasarımı, sert endüstriyel kaplamalar, makine ve ekipman imalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alexandria, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 5. KARL HUGO

  Belçika

  KARL HUGO, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. makine ve ekipman imalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. AÇOMAQ EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS LTDA

  Brezilya

  AÇOMAQ EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS LTDA, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. granit kütle kesme işlemleri, makine ve ekipman imalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santo Antônio De Pádua, Brezilya 'de bulunmaktadır.

 7. AMEC-EXPORT

  Tunus

  AMEC-EXPORT, yılında kurulan ve CAD/CAM bilgisayar destekli tasarı / bilgisayar destekli üretim yazılım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. makine ve ekipman imalatı, mekanik atölyeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tunis, Tunus 'de bulunmaktadır.

 8. H.B.A STEENS ILMA TRADING BV

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Ilma Trading, yüksek kaliteli ürünlerin ithalatı ve ihracatında uzmanlaşmış lider bir küresel şirkettir. Dünyanın dört bir yanından en iyi ürünleri tedarik etmemizi sağlayan dünya çapındaki kapsamlı tedarikçi ve ortak ağımızla gurur duyuyoruz. Geniş ürün yelpazemiz, çeşitli endüstrilere ve tüketici ihtiyaçlarına hitap etmektedir. Tedarik ettiğimiz ürün paketi içinde örn: - Yiyecek ve içecek: baharatlar, çikolatalar, kurabiyeler, atıştırmalıklar ve konserveler. Ayrıca içecek seçeneklerimiz arasında kahve, çay, meyve suları ve alkolsüz içecekler bulunur. - Ev Ürünleri: temizlik malzemeleri, kişisel bakım ürünleri, mutfak eşyaları ve ev aksesuarları. - Endüstriyel Malzemeler: makine, ekipman, aletler ve hammaddeler. İster imalat için bileşenlere, ister özel ekipmana ihtiyacınız olsun, size yardımcı olmak için buradayız. Müşteri odaklı bir şirket olarak, güvene ve karşılıklı büyümeye dayalı uzun süreli ilişkiler kurmaya çalışıyoruz. Zamanında teslimatın ve verimli lojistiğin önemini anlıyoruz, bu nedenle özel ekibimiz müşterilerimizin konumu ne olursa olsun hızlı ve sorunsuz gönderiler sağlıyor. İnovasyon, işimizin merkezinde yer alır. Değişen pazar dinamiklerine sürekli uyum sağlıyor ve çağın bir adım önünde olmak için gelişen teknolojileri kucaklıyoruz. Sektördeki gelişmelerden haberdar olarak ve yeni fırsatları keşfederek, sürekli olarak büyümeyi destekleyen ve müşterilerimiz için değer yaratan yenilikçi çözümler sunuyoruz.

 1. RPM KAUÇUK PLASTIK MAKINA SAN.TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  RPM Mach, kauçuk makineleri ve kauçuk prosesi konusunda profesyonel bir şirkettir. Kauçuk Proses Makineleri ve prosesi konusunda sektörde 25 yıldan fazla tecrübeye sahip RPM Mach ; Makine ve Ekipman dizaynlarını standartlara göre yapmaktadır, bu standartlardan bazıları , DIN EN1417 2015 C3 , EN1050, ISO13849, ANSI/RIA R15.06-1999, ANSI B11 TR3, ISO 14121, OSHA 3071, IEC 812 FMEA vb. Prosese özel Makine ekipman tasarımı ve imalatı yapmaktadır, İmalatını yaptığı makine ve ekipmanların yedek parça tedariğini min.10 yıl süre ile yapmaktadır, Yurt içi ve yurt dışında teknik servis hizmetlerini kendi ekibiyle gerçekleştirmektedir, Dünyada ilk defa dizayn edilen ve üretilen bir çok makine ve ekipman imalatını gerçekleştirmiş ve patentli olan bu makinelerini sektörün kullanımına sunmuştur. Almanya ve tüm Avrupa Ülkeleri Orta Doğu Ülkeleri Orta Asya Ülkeleri İngiltere Rusya Güney Afrika Yeni Zellanda Meksika gibi de makine satışı ve teknik destek sağlamaktayız. YOUTUBE : https: //www.youtube.com/channel/UCNUm3t4FkW3Oh3buA59YwFA INSTAGRAM : https: //www.instagram.com/rpmkaucukpl... TİKTOK : https: //www.tiktok.com/@rpmmach LINKEDIN : https: //tr.linkedin.com/in/rpm-mach-79177a193 FACEBOOK : https: //www.facebook.com/rpmmach TWITTER : https: //twitter.com/RpmMach

 2. CH PLASTIK VE KALIP SANAYI TICARET A.S

  Türkiye

  1994 Yılında ürün ve kalıp tasarım hizmeti vermek için kuruldu. 2005 Yılında plastik ve metal enjeksiyon kalıp imalatına başladı. 2020 Yılında misyon, vizyon, kalite politikası ve müşteri memnuniyetine bağlı kalarak 1.500 m2 ’lik yeni yerine taşındı. Şu anda plastik, metal enjeksiyon kalıp imalatı ve plastik enjeksiyon baskı hizmeti vermekteyiz. Çalıştığımız başlıca sektörler; Otomotiv, Beyaz Eşya, Elektrik Elektronik ve diğer sektör olarak gruplandırılmıştır. Yapmış olduğumuz kalıplar ve plastik parça üretimi olarak müşteri memnuniyeti ön sırada olup yurt dışına olan ihracatımız her sene artış göstermektedir. CH PLASTİK VE KALIP SANAYİ TİC. A.Ş.; Müşteri memnuniyetini esas alan firmamız profesyonel yönetim şekli, tecrübeli ekibi ve kullanmış olduğu teknolojik makine ve ekipman ile kalıp imalatını gerçekleştirmektedir.

 3. CLAY TECH (YASAR OKUMUS MACHINERY)

  Türkiye

  Yaşar Okumuş Mühendislik Makine İmalat Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. 30 yıllık makine üretim ve anahtar teslim endüstriyel tesis kurulum tecrübesi ile kurulmuştur. Firmamızın isim babası da olan Makine Yüksek Mühendisi Yaşar Okumuş (1950-2008) Lisans ve Master eğitimini Berlin Teknik Üniversitesinde tamamlamıştır. Firmamıza kazandırdığı yüksek kalite hedefi ile sektörde en mukavemetli makineler imal etmekteyiz. Hedefimiz daima yüksek kalite, yüksek verimlilik olup, tasarımlarımızda Alman teknolojilerin öncülüğü yer almaktadır. Clay Tech markası ile Tuğla ve kiremit endüstrisinde, hazır beton tesislerine, çimento endüstrisinde, çeşitli maden sektörlerinde (taş, kömür, bentonit, vermikülit, altın, tuz ) ve liman endüstrilerine makine ve ekipman imalatı yapmaktadır. Aynı zamanda anahtar teslim tuğla fabrikası ve beton santralleri üretebilmektedir.

 4. UZERMAK GIDA ENDUSTRI MAKINA SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  1998 yılında kurulmuştur. Süt fabrikalarına makine ve ekipman üreterek hizmet vermektedir. Ürünlerimizden başlıcaları; *Süt koyulaştırma evaporatörü, *Pişirme kazanları, *Krem peynir makinesi, *Haşlama yoğurma ve gramajlama makinesi, *Gramajlama makineleri, *Proses tankları, *Teleme süzme tanburları, *Kesintisiz sistem kaşar peyniri işleme hattı, *Eritme peynir makineleri, *Plakalı pastorizatörler ve eşanjörler, *Süt stok, nakil, ısıtma, soğutma tankları, santrifüj ve özel tasarım pompalardır. Türkiye’de imalatı yapılmayan makine ve ekipmanları sektöre ilk sunan Uzermak, bu yıl da; 200 litre kapasiteli Krem Peynir makinesi ve 35ton/h kapasiteli santrifüj pompayı sunmaktan gurur duyar. Murat Bey, Tezcanlar, Tek, Yörükoğlu, Ekiciler, Ülker, Kaanlar, GC Gıda, Enka, Tahsildaroğlu gibi Türkiye’nin önde gelen süt ve gıda sektöründeki tüm firmalarına, makine ve ekipman imalatı, montaj hizmeti, anahtar teslimi fabrika kurulumu işlerinde hizmet vermektedir.

 5. BASARANELLER MAKINE IMALAT VE OTOMOTIV SAN.LTD.STI

  Türkiye

  BAŞARANELLER MAKİNE İMALAT VE OTOMOTİV SAN LTD.ŞTİ1982 yılından beri ortaklığın ve güvenilirliğin sonucu olarak 1991 de Makine ve Ekipman İmalatı sektörüne yatırım yapmış olan Firmamız 1997 yılında Şirket olarak Demir Çelik Endüstrisi ve Maden Sektörü için makineler üretmekte ve farklı endüstri kollarına makine ve ekipman imalatı yapmaktadır.Başaraneller Makine , uzun yıllara dayanan tecrübesi ile Maden ve Demir Çelik Endüstrisi için katma değeri yüksek, proje bazlı yüksek hacimli imalatlar yapılmaktadır. Türkiye’de faaliyet gösteren müşterilerimizin yatırım projelerinde ve genel ekipman tedarikinde aktif bir biçimde yer almaktadır. Müşterilerimiz bilinen yerel ve uluslararası çelik üreticileri ve Maden Sektörü aynı zamanda anahtar teslim tesis sağlayan şirketler ve mühendislik firmalarıdır.KISA BİLGİLER• 1991’de kurulmuş ve KOCAELİ İzmit Sanayi Bölgesinde faaliyet göstermektedir • Yüksek donanım ve teknolojik üretim tesislerine sahip • 1050 m2 kapalı ve 1100 m2 açık alana sahip •

 6. CH PLASTIK VE KALIP A.S

  Türkiye

  1994 Yılında ürün ve kalıp tasarım hizmeti vermek için kuruldu. 2005 Yılında plastik ve metal enjeksiyon kalıp imalatına başladı. 2020 Yılında misyon, vizyon, kalite politikası ve müşteri memnuniyetine bağlı kalarak 1.500 m2 ’lik yeni yerine taşındı. Şu anda plastik, metal enjeksiyon kalıp imalatı ve plastik enjeksiyon baskı hizmeti vermekteyiz. Çalıştığımız başlıca sektörler; Otomotiv, Beyaz Eşya, Elektrik Elektronik ve diğer sektör olarak gruplandırılmıştır. Yapmış olduğumuz kalıplar ve plastik parça üretimi olarak müşteri memnuniyeti ön sırada olup yurt dışına olan ihracatımız her sene artış göstermektedir. CH PLASTİK VE KALIP SANAYİ TİC. A.Ş.; Müşteri memnuniyetini esas alan firmamız profesyonel yönetim şekli, tecrübeli ekibi ve kullanmış olduğu teknolojik makine ve ekipman ile kalıp imalatını gerçekleştirmektedir.

 7. SENTURKLER MAKINA LTD STI

  Türkiye

  Firmamiz traktör yedek parçalari, her türlü makina ekipman parça imalati, otomasyon kaynak fikstürleri imalati yapmaktadir.

 8. EMSIL TECHTRANS SRL

  Romanya

  Verified by europages badge

  Emsil, 1995 yılında Romanya'da ilk faaliyeti CNC Takım Tezgahları tasarımı, üretimi ve satışı olarak kurulmuştur. İlk CNC takım tezgahı 1997'de Finlandiya'da kuruldu. Emsil'in stratejisi, çok çeşitli endüstrilerde geniş bir ürün yelpazesi üretmek için yeteneklerini ve esnekliklerini çeşitlendirmek ve genişletmekti. Emsil, makine aletleri işinde veya kaynak ve çelik imalat işinde mühendislik zorluklarını üstlenmeye açık bir şirkettir ve zaman içinde müşterileri için güçlü bir tedarikçi ve ortak haline gelmiştir. Bu nedenlerle, Emsil 2007 yılında genişledi. Gemil'in odak noktası, bu tür hizmetlere olan talebi karşılamak için büyük çelik imalatlarının kaynaklanmasıydı. Ayrıca Emsil, takım tezgahlarının ana bileşenlerinin üretimini dökme demirden karbon çeliği kaynaklı yapılara kaydırmaya başladı. Üçüncü şirket olan Siltech, 2007 yılında danışmanlık amacıyla kurulmuş ve 2012 yılında bir çelik imalat şirketine dönüşmüştür. Bugün Siltech, üçüncü lokasyon olan Aiud'da kurulmuştur. 2011 yılında Emsil, bir Fransız mühendislik şirketinin Romanya'daki yan kuruluşunu satın aldı ve havacılık endüstrisine girdi. Üretilen ana ürünler, uçak bileşenlerinin montajı için cihazlar ve çelik yapılardır. Bugün Romanya'nın 3 şehrinde faaliyet gösteriyoruz, yüksek teknolojili CNC takım tezgahları ve karbon çeliği ve paslanmaz çelikten çelik imalatları yapıyoruz. Hizmet verdiğimiz endüstri kolları: denizcilik, enerji, petrol ve gaz, havacılık, ulaşım ve vakum.

 9. RT KAUCUK POLIÜRETAN VE MAKINA SAN. TIC. LTD. STI (RT GROUP)

  Türkiye

  Verified by europages badge

  RT Group; tekstil, demir-çelik, kağıt, mdf, medikal, plastik, havacılık, petrol/sondaj sektörlerine yönelik teknik malzemeler, silikon, kauçuk ve poliüretan parçalar ile farklı sektörlere yönelik makinelerin üreticisidir. 2021 yılı itibari ile Türkiye'de Adana Organize Sanayi Bölgesi'nde 6.400m² arsa üzerindeki (2.400m² kapalı alan) yeni yerinde, bünyesindeki CMM test cihazı ile hassas CNC işleme, metal şekillendirme, kauçuk kaplama, poliüretan kaplama ve taşlama alanlarında kullanılmak üzere kum karıştırma mikserleri imalatı yapmaktadır.

 10. OMECHA UAB

  Litvanya

  Verified by europages badge

  Omecha, özelleştirilmiş geri dönüşüm ve atık yönetimi makineleri geliştirme ve üretiminde uzmanlaşmış bir mekanik tasarım ve üretim şirketidir. Müşterinin ihtiyaçlarını dinliyor ve bireysel üretim gereksinimlerine göre özel makineler üretiyoruz. Ürünlerimiz metal, C&D, plastik, kağıt ve cam gibi geri dönüştürülebilir malzemeler üzerine ana endüstri odaklı olarak üretilmektedir. Ana ürünlerimiz arasında konveyörler, parçalayıcılar, havalı ayırıcılar, titreşimli elekler, ayırma makineleri bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz