• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şarapçılık - makine ve ekipman

Sonuçlar

Şarapçılık - makine ve ekipman - Ithalat/Ihracat

 1. NEW C.E.M. & C. S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  NEW C.E.M. & C. S.R.L., yılında kurulan ve Şarapçılık - makine ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarapçılık ürünleri, şarap camları, teğetsel akış filtrasyonu, şarapçılık malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pomezia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. STRAZZARI SRL

  İtalya

  Strazzari, müşterilerinin taleplerine son derece dikkatli bir şekilde davranan ve onların sorunlarına en iyi çözümleri sağlayan ve sunan, şarapçılık endüstrisine yönelik makine ve malzemelerin üretimi ve pazarlanması alanında faaliyet gösteren bir şirkettir. Strazzari, şarapçılık endüstrisinde kullanılabilen her türden pompayı, üzüm depolama tankları ve nakliyeye yönelik römorkların üretimini gerçekleştirmektedir. Strazzari, müşterilerine en uygun çözümleri sunacak ve danışmanlık sağlayacak uzmanlardan ve kalifiye elemanlardan oluşan bir kadrodan destek almaktadır.

 3. ALEA EVOLUTION SRL

  İtalya

  Şaraba ve gıdalara uygulanan yardımcı teknolojiler ve biyoteknolojik çalışmalar alanında uzun yılların deneyimine sahip iki şarap uzmanı tarafından kurulmuş olan Alea Evolution, teknolojik yardımcı öğeleri ve gıda ile şaraba yönelik katkı maddeleri ile biyoteknolojik ürünlerin kullanılmasını öneren, yeni ve dinamik bir kuruluş olarak faaliyetini sürdürmektedir.

 4. DI LORENZO E MASSIMILIANO DI LUCCHIO SNC

  İtalya

  La Grafıca Di Lucchıo Matbaacılık, sanat ve baskı sektöründe yıllar boyunca, bütün yeniliklere entegre olmayı başarmış ve onları özümsemiş bir şirkettir. Sektörün gereksinimlerini derinlemesine bilmesi, ürün kalitesi, hızlı ve zamanında hizmet vermesi sayesinde yirmi yıldan bu yana müşterilerin tüm gereksinimlerini başarıyla karşılamıştır.

 5. O.M.B.F. SNC DEI F.LLI BENE ANGELO E GIUSEPPE & C.

  İtalya

  O.M.B.F. SNC DEI F.LLI BENE ANGELO E GIUSEPPE & C., yılında kurulan ve İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şarapçılık - makine ve ekipman, şarap endüstrisi için tesisat ve ekipmanlar, Şarapçılık - makine ve ekipman, tapa bilezikleri, kapsül takma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Marzano Oliveto, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BARED SRL

  İtalya

  BARED SRL, yılında kurulan ve Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şarapçılık - makine ve ekipman, Basınçlı çekme ekipmanı ve tesisleri, Şarapçılık - makine ve ekipman, toptan şarap makineleri, Basınçlı çekme ekipmanı ve tesisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Codognè, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. LABORATOIRE COGNAC ŒNOLOGIE

  Fransa

  LABORATOIRE COGNAC ŒNOLOGIE, yılında kurulan ve Şarapçılık - makine ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şaraplar, laboratuvar analizleri, şarap analizleri, Şaraplar, ispirtolu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cognac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. REVELLO GIOVANNI SNC

  İtalya

  REVELLO GIOVANNI SNC, yılında kurulan ve Bahçe yağmurlama sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şarapçılık - makine ve ekipman, sırt pompaları, Peristaltik tüp pompaları, Şarapçılık - makine ve ekipman, doldurma makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santo Stefano Belbo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. DOGLIOTTI S.R.L.

  İtalya

  DOGLIOTTI S.R.L., yılında kurulan ve Şarapçılık - makine ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. konveyör, şarap makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Canelli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ZALOKAR D.O.O.

  Slovenya

  ZALOKAR D.O.O., yılında kurulan ve Şarapçılık - makine ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Limbus, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 1. INOXSA SRL

  İtalya

  INOXSA SRL, yılında kurulan ve Şarapçılık - makine ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. inoks rezervuar, şaraplaştırma kapları, şarap makineleri, Paslanmaz çelik inşaat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Pancrazio Salentino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. BARIDA INTERNATIONAL S.R.L.

  İtalya

  BARIDA INTERNATIONAL S.R.L., yılında kurulan ve Şarapçılık - makine ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bira imalatı makine ve ekipmanlar, Bira imalatı makine ve ekipmanlar, klasik yöntem sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Canelli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ALTA EXPRESIÓN

  İspanya

  ALTA EXPRESIÓN, yılında kurulan ve Şarapçılık - makine ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. şarap endüstrisi için tesisat ve ekipmanlar, şarap tankları, şarap tankları, variller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Girona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. PULEO S.R.L.

  İtalya

  PULEO S.R.L., yılında kurulan ve Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şarapçılık - makine ve ekipman, Şarapçılık - makine ve ekipman, şarap endüstrisi için ezme tokmağı, şarap makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marsala, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ENOLOGICA VASON SPA

  İtalya

  ENOLOGICA VASON SPA, yılında kurulan ve Şarapçılık - makine ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şurup ve şaraplar için berraklaştırıcılar, önolojik (şarapbilimsel) tanenler, Kaldırım taşı makinesi, şarap katkı maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Pietro In Cariano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. C.E.M. S.R.L.

  İtalya

  C.E.M. S.R.L., yılında kurulan ve Şarapçılık - makine ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, şarap endüstrisi için tesisat ve ekipmanlar, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. MACCHINE ENOLOGICHE FAVRIN S.R.L.

  İtalya

  MACCHINE ENOLOGICHE FAVRIN S.R.L., yılında kurulan ve Taşıyıcı bandlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şarapçılık - makine ve ekipman, sonsuz dişli elevatörler, üzüm hunileri, Bahçıvanlık ve Bahçecilik - Makineler, Şarapçılık - makine ve ekipman sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bigolino Di Valdobbiadene, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. AGROVIN ITALIA

  İtalya

  AGROVIN ITALIA, yılında kurulan ve Şarapçılık - makine ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. şarap katkı maddeleri, şurup ve şaraplar için berraklaştırıcılar, stabilizatörler, şarapçılık ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villafranca Di Verona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. TRE.I SRL

  İtalya

  TRE.I SRL, yılında kurulan ve Şarapçılık - makine ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarapçı fıçıları, paslanmaz çelik yağ konteynerleri, paslanmaz çelik şarap konteynerleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lecce, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. MBF SPA

  İtalya

  MBF SPA, yılında kurulan ve İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şarapçılık - makine ve ekipman, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, Şarapçılık - makine ve ekipman, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, şişe yıkama makinesi, doldurma makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Veronella, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. AGRISTORE DI COSENZA V.

  İtalya

  AGRISTORE DI COSENZA V., yılında kurulan ve Şarapçılık - makine ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarap makineleri, bira fermantasyonu için tesisat ve ekipmanlar, motorlu tarla çapası, fermente üzüm küspesi için distilasyon aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cassano Ionio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ENOMET IMPIANTI SRL

  İtalya

  ENOMET IMPIANTI SRL, yılında kurulan ve Şarapçılık - makine ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarapçılık ürünleri, diyaframlı pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saltara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ESIGO SRL

  İtalya

  ESIGO SRL, yılında kurulan ve Şarapçılık - makine ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şişelik, kiler eşyaları, şişelik bölmeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dueville, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. RTB SRL

  İtalya

  RTB SRL, yılında kurulan ve Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şarapçılık - makine ve ekipman, Şarapçılık - makine ve ekipman, teğetsel akış filtrasyonu, şarap katkı maddeleri, şarapçılık ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gallo D'alba, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ENOTECNICA PILLAN SRL

  İtalya

  ENOTECNICA PILLAN SRL, yılında kurulan ve Şarapçılık - makine ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarap endüstrisi için ezme presleri, şarap endüstrisi için ezme tokmağı, öğütücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Camisano Vicentino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. OFFICINE PESCE S.N.C. DI PESCE GIUSEPPE & C.

  İtalya

  OFFICINE PESCE S.N.C. DI PESCE GIUSEPPE & C., yılında kurulan ve Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şarapçılık - makine ve ekipman, doldurma makinaları, şişe kapağı takma makinası, tapa bilezikleri, Şarapçılık - makine ve ekipman sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bubbio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. MIROS GROUP

  İtalya

  MIROS GROUP, yılında kurulan ve Şarapçılık - makine ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. meyve suyu çıkarma tesisat ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. CORIMPEX SERVICE SRL

  İtalya

  CORIMPEX SERVICE SRL, yılında kurulan ve Şarapçılık - makine ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. teğetsel akış filtrasyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Romans D'isonzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. ENOITALIA SRL

  İtalya

  ENOITALIA SRL, yılında kurulan ve Şarapçılık - makine ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarap makineleri, ağırlık dolguları, Sap kırma makineleri, şarap endüstrisi için ezme tokmağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cerreto Guidi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. BAETEN FIJNKOST

  Belçika

  BAETEN FIJNKOST, yılında kurulan ve Dondurulmuş besinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Fransa, Şaraplar, Şarapçılık - makine ve ekipman, Şaraplar - Fransa, Şaraplar, çelik fıçılar, Şarapçılık - makine ve ekipman sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maaseik, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz