• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şaraplar - güneybatı fransa

Sonuçlar

Şaraplar - güneybatı fransa - Ithalat/Ihracat

 1. MAISON RIVIERE

  Fransa

  Verified by europages badge

  Maison RIVIERE, 1875'ten beri Saint-Emilion'da yer alan, şarap üreticisi ve tüccarı bir aile şirketidir. Bordeaux'nun en prestijli isimlerine sahip 90 hektarlık sarmaşıklar işletiyoruz: Saint-Emilion Grand Cru, Montagne, Lussac Saint-Emilion, Bordeaux Supérieur. Bordeaux'nun en prestijli isimlerinde farklı yerleden oluşan bir alan yarattık : 1/ EXCELLENCE Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 2/ Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 3/ Château Cheval Brun, Saint-Emilion Grand Cru, 4/ Château Beaulieun Montagne St Emilion 5/ Château Haut Piquat, Lussac Saint-Emilion, 6/ Château Picampeau, Lussac Saint-Emilion, 7/ Château de Lavagnac, Bordeaux Supérieur. Üzüme tutkuluyuz, bu tutku yıllar boyunca edinilmiştir ve toprağımızın kalite arayışı ve gururu ile yönlendirilmektedir! Tüm Bordeaux şarapları (Pauillac - Saint Julien- Saint Estèphe - Margaux-Pomerol..) konusunda uzun yıllardır faaliyet gösteren tutkulu bağcılara ait yerel şarapların arasından seçtiğimiz şaraplara aile üretimimizi tamamlıyoruz. "Aşırı alkol tüketimi sağlığa zararlıdır. Kararında içiniz. Alkol derecesi: Şaraba bağlı olarak 13° ila 13, 5°."

 2. SCEA DOMAINE TOUR CAMPANETS

  Fransa

  Verified by europages badge

  Tour Campanets bölgesine hoş geldiniz! Luberon ve Akdeniz arasındaki Puy-Sainte-Réparade kasabasında, Aix-en-Provence'a 20 dakika uzaklıkta yer alan güzel mülkümüz, 250 m yükseklikte 60 hektarlık orman ve 35 hektarlık üzüm bağlarını kapsamaktadır. ASMALARIMIZ, killi-kireçli toprağa ekilmektedir ve büyük topraklarımızın tüm potansiyelini ortaya koymak için Organik Tarımda büyük bir özenle işlenir. ŞARAPLARIMIZ: İnce tortularda yıllandırma, uzun soğuk fermantasyon, oksijenasyon ve sıcaklık yönetimi, sınırlı sülfit ve girdi alımıyla geleneksel şekilde şarap üretiyoruz. Buradaki anahtar şu: önce üzüm! MAHZEN: Mekanın simgesi olan 4 katlı şaraphane kulemiz Fransa'da benzeri olmayan bir konsepttir. Yenilikçi, kalite ruhu içinde yerçekimiyle vinifikasyona olanak sağlamaktadır: "Burada dairesel bir şekilde, çok nazikçe iniyoruz". Amacımız: keyif ve paylaşıma ortam sağlayan şarapları sunmak...

 3. DOMAINE SPIAGGIA

  Fransa

  Verified by europages badge

  DOMAINE SPIAGGIA, yılında kurulan ve İçecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. roze şarap, biyolojik şarap, toptan şarap, yerel şaraplar, şarap üreticileri, sek şarap, muscat, fransız şarabı, köpüklü şarap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Passa, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. CHATEAU CANTELAUZE-MEZY

  Fransa

  Verified by europages badge

  CHATEAU CANTELAUZE-MEZY, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Güneybatı Fransa, Şaraplar - Fransa, AOC etiketli şaraplar, Organik şaraplar, Şaraplar - Güneybatı Fransa sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Duravel, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. CHÂTEAU LE BREZEGUET

  Fransa

  1999 yılında el değiştiren CHATEAU LE BREZEGUET arazisinde ortalama 25 yıllık bağlardan elde edilen Malbec cinsi üzümlerden şarap üretilmektedir. Şarapların üretilmesi prosesi temel olarak üç haftalık kontrollü sıcaklıkta mayalanma sonrasında en a 18 aylık dinlendirmeye alınmaktadır. CHÂTEAU LE BREZEGUET'de ayrıca 35 ile 40 yıllık arası yaşlı asma kütüklerinden elde edilen özel şarap yıllandırıldıktan sonra sunulmaktadır. % 100 Malbec üzümlerinden üretilen özel şarapta, şaraba dönüşme süresi 3 ile 4 hafta arası sürüyor ve sonunda kontrollü sıcaklıkta sonlandırılıyor, dinlendirme yeni meşe fıçılarda en az 18 ay sürüyor. CHÂTEAU LE BREZEGUET ayrıca genç asma kütüklerinden elde edilen CHEMIN DE COMPOSTELLE adı altında bir şarap daha sunmaktadır. Kullanılan üzüm türleri Malbec ve Merlot'dur. Bunlar kırmızı ve roze türlerinde sunulan özel içimli ve çok aromalı şaraplardan oluşmaktadır. Sahiplerinin uzun ve ısrarlı çalışmaları sayesinde bu şaraplar düzenli olarak ödüller kazanmaktadır ve üretimi 2015 yılında daha da artırılmıştır 12 hektarlık CHÂTEAU GRAND CHÊNE arazilerindeki bağlar da işletilmeye başlanmıştır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CAVES DES PRODUCTEURS DE JURANÇON

  Fransa

  Gan-Jurançon Mahzeni, Jurançon ve Béarn şarap üreticisidir, güneybatı merkezinde yer alır ve Jurançon (doux, sec et vendanges tardives) ve Béarn (rouge et rosé) AOC'larını birleştirir. Jurançon'un (750 ha) üçte ikisini ve Béarnais'nin (150 ha) dörtte üçünü işleten 300 bağcılık üyesine sahiptir. Aynı zamanda kendi ekibi ile yıl boyunca yetiştirdiği ve baktığı 40 ha bağa sahiptir. Topraklarının çeşitliliği, bağcıların akıllı tutumu, randıman sınırlandırması, manüel hasat ve şarap stoğu ustalarımızın bilgisi sayesinde, gelenekler çerçevesinde kaliteli şaraplar üretiyoruz. 2011 yılında açılan şişeleme merkezimiz, donanımlarımızın modernliğini (ISO 9001, 14001 ve FSSC 22000 sertifikalı) gösterir ve en iyi depolama koşullarını ve sipariş akışı yönetimini sağlamamıza olanak tanır. Doğrudan satış mağazası, ücretsiz gezi ve tadım, turizm & engelli etiketi.

 2. CHÂTEAU LA CAMINADE

  Fransa

  1895 yılında kurulmuş olan CHÂTEAU LA CAMINADE dört nesilden bu yana aile tarafından bağcılık ve şarapçılık alanında işletilen bir arazidir. Fransa'nın Güneydoğu'sunda Cahors olarak anılan bölgede yer alan ve 35 hektarı kaplayan üzüm bağlarından oluşmaktadır, bu bağların esasını MALBEC cinsi üzümler oluşturmaktadır ayrıca ilave olarak MERLOT ve TANNAT cinsi üzümler de yetiştirilmektedir. CHÂTEAU LA CAMINADE'da üçü Cahors ve ikisi de Pays du Lot şarabı olmak üzere 5 farklı tür şarap üretilmektedir. Bu beş şaptan dördü kırmızı, biri de roze şaraptır. Bu 35 hektarlık alanda belirli bir prensibe göre bağcılık yapılmakta, herhangi bir sistematik uygulama kullanılmamakta, arazinin verimliliğine saygı olarak herhangi bir şekilde gübrelenmemektedir. Büyük bir özenle üretilen şarapların hepsi yüksek kalitelidir. Çeşitli yarışmalarda, şarapçılık kılavuzlarında, ülke içi ve uluslararası boyutta yayınlanan dergilerde çok sayıda ödüller kazanmıştır. Şaraplarımız distribütörler, ithalatçılar, şarap mahzeni işletmecileri, toptancılar, CHR (Cafes - Hotels - Restaurants) birlikleri ile Fransız ve uluslararası dağıtıcılar tarafından piyasaya sürülmektedir.

 3. DOMAINES FABRE

  Fransa

  DOMAINES FABRE, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarap üreticileri, fransız şarabı, AOC etiketli şaraplar, Şaraplar - Güneybatı Fransa sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cissac Medoc, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. SARL MENARD

  Fransa

  SARL MENARD, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. armagnac, Şaraplar - Güneybatı Fransa, fransız şarabı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gondrin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ANTOINE MOUEIX SAS

  Fransa

  ANTOINE MOUEIX SAS, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Fransa, fransız şarabı, Şaraplar - Güneybatı Fransa, Şaraplar - Bordeaux sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Emilion, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. DOMAINES ALAIN AUBERT

  Fransa

  DOMAINES ALAIN AUBERT, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar, Likörler ve sert içkiler, fransız şarabı, Şaraplar - Güneybatı Fransa, Şaraplar, Likörler ve sert içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Magne De Castillon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CHATEAU VIEUX ROBIN

  Fransa

  CHATEAU VIEUX ROBIN, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Güneybatı Fransa, beyaz sek şarap, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Güneybatı Fransa, kırmızı şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bégadan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. CAVE DE LABASTIDE

  Fransa

  CAVE DE LABASTIDE, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Güneybatı Fransa, Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Güneybatı Fransa, AOC etiketli şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Labastide De Lévis, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CHATEAU FONTESTEAU

  Fransa

  CHATEAU FONTESTEAU, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Güneybatı Fransa, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Güneybatı Fransa, Şaraplar - Bordeaux, kırmızı şaraplar, beyaz şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Sauveur, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. BERNARD MAGREZ

  Fransa

  BERNARD MAGREZ, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Güneybatı Fransa, Şaraplar - Bordeaux, nadir şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Péssac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. SARL CHATEAU DE L'ORANGERIE

  Fransa

  SARL CHATEAU DE L'ORANGERIE, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Güneybatı Fransa, Şaraplar - Bordeaux sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Félix-De-Foncaude, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. CHATEAU PIERRAIL

  Fransa

  CHATEAU PIERRAIL, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Güneybatı Fransa, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Güneybatı Fransa, Şaraplar - Bordeaux sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marguéron, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. COMPAGNET VINS

  Fransa

  COMPAGNET VINS, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Güneybatı Fransa, Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Güneybatı Fransa, Şaraplar - Bordeaux, AOC etiketli şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Begadan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. COMPAGNIE DES VINS DE BORDEAUX ET DE LA GIRONDE

  Fransa

  COMPAGNIE DES VINS DE BORDEAUX ET DE LA GIRONDE, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. fransız şarabı, Şaraplar - Güneybatı Fransa, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Languedoc Roussillon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parempuyre, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. CHATEAU DE HAUX

  Fransa

  CHATEAU DE HAUX, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Güneybatı Fransa, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Güneybatı Fransa, Şaraplar - Bordeaux, fransız şarabı, kırmızı şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. CHATEAU DE GAUDOU

  Fransa

  CHATEAU DE GAUDOU, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Güneybatı Fransa, fransız şarabı, Şaraplar - Güneybatı Fransa sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vire Sur Lot, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CONSEIL DES VINS DU MEDOC

  Fransa

  CONSEIL DES VINS DU MEDOC, yılında kurulan ve Kurul Yönetimi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Güneybatı Fransa, Şaraplar - Fransa sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bordeaux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. MAS DEL PERIE

  Fransa

  MAS DEL PERIE, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Güneybatı Fransa, fransız şarabı, Şaraplar - Güneybatı Fransa sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trespoux-Rassiels, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. VIGNOBLES BRUMONT

  Fransa

  VIGNOBLES BRUMONT, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Güneybatı Fransa, fransız şarabı, Şaraplar - Güneybatı Fransa sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maumusson Laguian, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. CHÂTEAU DE MAYRAGUES

  Fransa

  CHÂTEAU DE MAYRAGUES, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Güneybatı Fransa, Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Güneybatı Fransa, AOC etiketli şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelnau De Montmiral, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. TERROIR DE LAGRAVE

  Fransa

  TERROIR DE LAGRAVE, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Güneybatı Fransa, Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Güneybatı Fransa sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lagrave, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. CLOS LA COUTALE

  Fransa

  CLOS LA COUTALE, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Güneybatı Fransa, fransız şarabı, Şaraplar - Güneybatı Fransa sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vire Sur Lot, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. CHATEAU CANTINOT

  Fransa

  CHATEAU CANTINOT, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Güneybatı Fransa, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Güneybatı Fransa, Şaraplar - Bordeaux, kırmızı şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cars, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. DOMAINE DUFFAU

  Fransa

  DOMAINE DUFFAU, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Güneybatı Fransa, Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Güneybatı Fransa, AOC etiketli şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gaillac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. CHATEAU DE HAUTE-SERRE

  Fransa

  CHATEAU DE HAUTE-SERRE, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Güneybatı Fransa, fransız şarabı, Şaraplar - Güneybatı Fransa, kırmızı şaraplar, roze şarap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cieurac, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz