• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şaraplar - languedoc roussillon

Sonuçlar

Şaraplar - languedoc roussillon - Ithalat/Ihracat

 1. DIXVINS

  Fransa

  Verified by europages badge

  DIXVINS, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Likörler ve sert içkiler, Şaraplar - Fransa, fransız şarabı, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Burgudy, roze şarap, kırmızı şaraplar, Fransız kırmızı şarapları, beyaz şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Auxerre, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. SOCIÉTÉ FESTES ET LAGARDE MOURVIELS

  Fransa

  Verified by europages badge

  SOCIÉTÉ FESTES ET LAGARDE MOURVIELS, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Languedoc Roussillon, şarapçılık firmaları, ithal şarap, toptan şarap, fransız şarabı, yerel şaraplar, Şaraplar - Fransa, kırmızı şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moussoulens, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. DOMAINE F.JAUBERT

  Fransa

  Verified by europages badge

  DOMAINE F.JAUBERT, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Languedoc Roussillon, Şaraplar - Languedoc Roussillon, kırmızı şaraplar, fransız şarabı, Fransız kırmızı şarapları, fransız bağları, beyaz şaraplar, roze şarap, yumuşak şarap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ponteilla, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. CHÂTEAU MONTANA

  Fransa

  Château Montana, 19. yüzyılın sonunda kurulmuştur. Doğu Pireneler'de 5 yüzyıldan uzun bir geçmişe sahip bir çiftçi ailesinden gelen Jean Jonquères d'Oriola, tutkusunun izinde, ailesiyle birlikte bu bölgenin inceliğini ve gücünü ve bu yerlerin potansiyelini geliştirmek için çalışıyor. Bağ, Perpignan'ın güneyinde, deniz ile dağlar arasında, Pic du Canigou'nun eteklerinde, Aspres'te iki bölgede altmış hektarlık bir alanı kaplamaktadır. Syrah, Grenache, Carignan ve Mourvèdre gibi geleneksel üzüm çeşitlerinin yanı sıra Merlot, Cabernet Sauvignon, Marselan ve Muskat gibi diğer üzüm çeşitleriyle killi-kireçtaşı topraklarda çalışıyoruz. Artık mekanik toprak işleme, çevreye saygı gibi biyolojik çeşitliliği destekleyen ve düşük verimi koruyan geleneksel yöntemlere yönlendiren “Yüksek Çevresel Değer” sertifikasına sahibiz. Bugün organik dönüşümün ikinci yılında, üretimimiz 2023 bağbozumu için sertifikalandırılacak. Şaraplarımız, termoregüleli paslanmaz çelik fıçılar ve bir fıçı mahzeniyle donatılmış mahzenimizde şarap yıllandırılmakta ve şişelenmektedir. Château Montana, ziyaretler ve tadımlarla keşfetmenizi sağladığı bağcılık faaliyetinin yanı sıra her türlü etkinliğe ev sahipliği yapabilecek salonunu ve lojmanlarını kiralamanızı da sağlıyor.

 5. VIGNOBLES KANDLER

  Fransa

  VIGNOBLES KANDLER, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Rhone vadisi, Şaraplar - Languedoc Roussillon, Şaraplar - Rhone vadisi, Şaraplar - Languedoc Roussillon, fransız şarabı, Côtes du Rhône sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roubia, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. WINE AROUND

  Fransa

  WINE AROUND, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Burgudy, Şaraplar - Languedoc Roussillon, Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Burgudy, Şaraplar - Languedoc Roussillon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bordeaux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. THUNEVIN SAS

  Fransa

  THUNEVIN SAS, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - İspanya, Şaraplar - Languedoc Roussillon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Émilion, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. COMPAGNIE DES VINS DE BORDEAUX ET DE LA GIRONDE

  Fransa

  COMPAGNIE DES VINS DE BORDEAUX ET DE LA GIRONDE, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. fransız şarabı, Şaraplar - Güneybatı Fransa, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Languedoc Roussillon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parempuyre, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ENTERCOOP

  Fransa

  ENTERCOOP, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Languedoc Roussillon, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Languedoc Roussillon, Şaraplar - Rhone vadisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Aubin De Branne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. DOMAINE DES BARJAQUES

  Fransa

  DOMAINE DES BARJAQUES, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. kırmızı şaraplar, beyaz şaraplar, roze şarap, Şaraplar - Languedoc Roussillon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Jean-De-Barrou, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. BERNARD POULET

  Belçika

  BERNARD POULET, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şaraplar - Burgudy, Şaraplar - Loire vadisi, Şaraplar - Languedoc Roussillon, Şaraplar - Burgudy, Şaraplar - Loire vadisi, Şaraplar - Languedoc Roussillon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. VIGNOBLES DOM BRIAL

  Fransa

  VIGNOBLES DOM BRIAL, yılında kurulan ve Şaraplar - Languedoc Roussillon sektöründe faaliyet gösteren bir. meyve şarapları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baixas, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. MOULIN DE GASSAC

  Fransa

  MOULIN DE GASSAC, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Languedoc Roussillon, Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Languedoc Roussillon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aniane, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CHATEAU SAINT MARTIN DES CHAMPS

  Fransa

  CHATEAU SAINT MARTIN DES CHAMPS, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Languedoc Roussillon, Şaraplar, Şaraplar - Languedoc Roussillon, Şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, MURVIEL LES BEZIERS, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. CHÂTEAU ST MARTIN DE LA GARRIGUE

  Fransa

  CHÂTEAU ST MARTIN DE LA GARRIGUE, yılında kurulan ve Şaraplar - Languedoc Roussillon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, MONTAGNAC, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. SANTA ESTELA

  Fransa

  SANTA ESTELA, yılında kurulan ve Şaraplar - Languedoc Roussillon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, THEZAN LES BEZIER, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. DOMAINE DE BACHELLERY

  Fransa

  DOMAINE DE BACHELLERY, yılında kurulan ve Şaraplar - Languedoc Roussillon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, BEZIERS, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. DOMAINE PECH MENEL

  Fransa

  DOMAINE PECH MENEL, yılında kurulan ve Şaraplar - Languedoc Roussillon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Quarante, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. TG VINS

  Belçika

  TG VINS, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Languedoc Roussillon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Flémalle, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. DOMAINE DE LA COLOMBETTE

  Fransa

  DOMAINE DE LA COLOMBETTE, yılında kurulan ve Şaraplar - Languedoc Roussillon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Béziers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. CHATEAU BOUSQUETTE

  Fransa

  CHATEAU BOUSQUETTE, yılında kurulan ve Şaraplar - Languedoc Roussillon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cessenon Sur Orb, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. PRIEURE SAINT JEAN DE BEBIAN

  Fransa

  PRIEURE SAINT JEAN DE BEBIAN, yılında kurulan ve Şaraplar - Languedoc Roussillon sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Pézenas, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. DOMAINE DE L'ARJOLLE

  Fransa

  DOMAINE DE L'ARJOLLE, yılında kurulan ve Şaraplar - Languedoc Roussillon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pouzolles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. CHATEAU DE MONTPEZAT

  Fransa

  CHATEAU DE MONTPEZAT, yılında kurulan ve Şaraplar - Languedoc Roussillon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pézenas, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. DOMAINE LA MADURA

  Fransa

  DOMAINE LA MADURA, yılında kurulan ve Şaraplar - Languedoc Roussillon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Saint Chinian, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. VIALARD LOUIS SAS

  Fransa

  VIALARD LOUIS SAS, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Languedoc Roussillon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cissac-Médoc, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. CHÂTEAU ROUMANIÈRES

  Fransa

  CHÂTEAU ROUMANIÈRES, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Languedoc Roussillon, bağcılık, Şaraplar - Languedoc Roussillon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Garrigues, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. LE NEZ DANS LE VERRE

  Fransa

  LE NEZ DANS LE VERRE, yılında kurulan ve Şaraplar - Languedoc Roussillon sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Pezenas, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. CHÂTEAU TRILLOL

  Fransa

  CHÂTEAU TRILLOL, yılında kurulan ve Şaraplar - Languedoc Roussillon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. AOC etiketli şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cucugnan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. ADVINI

  Fransa

  ADVINI, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Languedoc Roussillon, Şaraplar - Languedoc Roussillon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-felix-de-lodez, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz