• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şekerlemeler

Sonuçlar

Şekerlemeler - Ithalat/Ihracat

 1. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE GAMA WALDEMAR NITKA

  Polanya

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Gama" Waldemar Nitka, temel ve ana faaliyeti markalı Hızlı Tüketim Mallarının (FMCG'ler) toptan satışı olan uluslararası bir şirkettir. Şirket 2008 yılında kurulduğundan beri, istikrarlı bir büyüme sağladık ve kapsamlı bir müşteri ve tedarikçi tabanı oluşturduk. Artık müşterilerimiz Avrupa, Asya ve Kuzey Amerika'da lider toptan satış şirketleri ve perakende zincirleridir. Çok çeşitli hizmetler sunuyoruz: : Taşımacılık: Önde gelen nakliye şirketleriyle iyi ilişkiler geliştirdik, bu da bize makul fiyata operasyonel teslimat sunmamızı sağlıyor. Etiketleme çözümleri: Düşük bir ücret karşılığında kendi dilinizde metin içeren etiketler tasarlayabilir, üretebilir ve yapıştırabiliriz. Etiketler, ürüne ve gerekli metnin uzunluğuna bağlı olarak renk ve boyut olarak değişebilir. Depolama: Esnek saatlerde çalışan modern ve geniş depolarımız mevcuttur. Litvanya, Polonya, Letonya ve Hollanda'daki depo tesisleri ile Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Gama" Waldemar Nitka, depolama hizmetlerinin optimum kalitesini garanti edebilmektedir. Gümrük hizmetleri: Çeşitli ülkelerde gümrük prosedürlerinin üstlenilmesinde, gümrük belgelerinin hazırlanmasında yardımcı olabiliriz. Paletlerin genişletilmesi: Müşterinin talebi üzerine paletlerin genişletilmesini de sağlıyoruz. Ticaretle ilgili diğer konularda yardımcı olmaya ve hizmetlerimizi müşterinin istediği kadar özelleştirmeye hazırız. Daha fazla bilgi için bize ulaşın!

 2. KALFANY SÜSSE WERBUNG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kalfany Süße Werbung GmbH şirketi 35 yıldan daha uzun bir süreden bu yana müşterileri için promosyon ürünü olarak özel şekerli ürünler geliştirme, üretim, satış ve dağıtımını yapmaktadır. Kara Ormanlar bölgesinde ufak bir şekerleme mağazasıyla faaliyete başlayan şirket, kurucusu Pieter Schubert'in yaratıcı ellerinde promosyon ürünleri pazarının önde gelen kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

 3. AZA GLOBAL IMPEX B.V

  Hollanda

  Verified by europages badge

  AZA Global Impex BV, dünyanın dört bir yanından temin edilen çok çeşitli ürünlerin ithalatında uzmanlaşmıştır. İster benzersiz bir konsepti hayata geçirmek istiyor olun, ister belirli bir ürünün üretimi konusunda yardıma ihtiyacınız olsun, özel ekibimiz her zaman hizmetinizdedir. 'Hayır' kelimesi sözlüğümüzde yoktur; gereksinimlerinize tam olarak uyan özel çözümler bulmaya kararlıyız. Yeteneklerimiz, yalnızca sizin yararınıza özel ürünler tedarik etmeye uzanmaktadır. Çok çeşitli ürün portföyümüzde çiçekler, kozmetikler, Noel paketleri ve Hızlı Tüketim Malları (FMCG) gibi geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Herhangi bir şirketin benzersiz özelliklerine hitap eden anlaşmaları müzakere etmekte ustayız. Sürdürülebilirliğe olan bağlılığımızla geri dönüşümde de önemli bir rol oynuyoruz. Kullanılmış giysileri çanta veya özelleştirilmiş giysiler gibi yeni ve yenilikçi ürünlere dönüştürüyoruz. Tıbbi ve dental cihaz ihtiyaçlarınız için, tüm gereksinimlerinizi karşılayacak özel departmanımıza güvenebilirsiniz. Gıda ürünleri alanında, departmanımız sebze ve balık da dahil olmak üzere hem dondurulmuş hem de taze geniş bir ürün yelpazesini tedarik edecek donanıma sahiptir. Sadece etik olarak üretilen, çocuk işçiliği içermeyen ve ilgili tüm işçiler için adil ücretler garanti eden ürünlerle ilgileniyoruz. Bunun ötesinde, aileler için istihdam fırsatları yaratmak ve faaliyet gösterdiğimiz bölgelerin ekonomik büyümesine katkıda bulunmak için aktif olarak çalışıyoruz.

 4. ARUFEL S.R.O.

  Slovakya

  Verified by europages badge

  2014 yılında mütevazı bir kafeden büyüyen Arufel s.r.o., küresel hızlı tüketim sektöründe yenilik ve bağlılığın bir birleşimini temsil etmektedir. Kurucular Michal ve Martin mütevazi başlangıçlarına dönüp baktıklarında artık uluslararası iş mükemmelliğinin temel taşı haline gelmişlerdir. Küçük bir restorandan başlayarak yenilikçi düşünceyi, sıkı çalışmayı ve küresel keşifleri birleştiren Slovakya merkezi çıkışlı Arufel s.r.o. ithalat-ihracat sektörünü yeniden tanımladı ve hızlı tüketim sektörünün lider gücü olarak ortaya çıktı. Bugün Arufel, hızlı tüketim ithalatı, ihracatı ve dağıtımında bir referans noktası olarak hareket ediyor, güvenilir küresel ortak olarak konumunu güçlendiriyor ve dünya çapında 40'tan fazla ülkeye geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Portföyünde Monster Energy, Red Bull, Coca-Cola ve Nescafé gibi tanınmış markalar yer almaktadır ve bu da şirketin çeşitli ortaklarının ihtiyaçlarına olan bağlılığının altını çizmektedir. Şirketin operasyonlarının merkezi, 12 yükleme iskelesi, 3.500 palet kapasitesi ve birinci sınıf depo yönetim sistemi (WMS) bulunan son teknolojiye sahip Slovakya'daki bir depodur. Modern etiketleme ve yeniden paketleme hatlarıyla donatılmış bu tesis, ürünlerin en iyi şekilde işlenmesini sağlar. Arufel'in başarısının arkasında, hizmet mükemmelliği konusundaki bilgi ve tutkuları eşsiz olan profesyonellerden oluşan özel bir ekip bulunmaktadır. Mükemmelliğe olan bu bağlılık, ürün tedariğinden küresel teslimata kadar eksiksiz çözümler sunan "ALL IN" hizmet paketine de yansıyor. Bu paket, kalite kontrolden etiketlemeye kadar hizmetleri içermektedir

 5. NOUGAT DIANE DE POYTIERS

  Fransa

  Verified by europages badge

  NOUGAT DIANE DE POYTIERS, Fransız el işçiliğinin kalbinde konumlanmıştır ve nugaların tartışmasız başkenti Montélimar'ın tarihini ve atalarının bilgi birikimini kutlayan olağanüstü nugaların üretiminde uzmanlaşmıştır. Ürünlerimiz: Badem ve bal bakımından zengin Montélimar Nugasından organik olarak yetiştirilmiş ürünleri tercih edenler için tasarlanmış Organik Nugaya kadar bir dizi nuga sunuyoruz. Çikolatalı Nuga ve Petits nugalarımız gelenek ve yenilik arasındaki dengeyi mükemmel bir şekilde yakalarken, Tender Nuga eşsiz bir yumuşak doku sunar. Otantikliği sevenler, zanaatımızın ruhunu yansıtan Artisanal Nugat ve Artisanal Kalisson'larımızla baştan çıkacaklar. Zanaatkarlığa olan bağlılığımız, Montélimar çikolatalı bademleri gibi en iyi malzemelerin seçiminden her bir şekerleme parçasının hassas bir şekilde hazırlanmasına kadar detaylara gösterdiğimiz titizlikle yansıtılmaktadır. Ürün yelpazemizi, çikolatalı ve çikolatasız şekerlemeler ve tatlıların yanı sıra kahvaltılarınızı saf bir ziyafet anına dönüştürecek eşsiz bir tart hamuruyla genişletiyoruz. Bu mutfak deneyiminde bize katılın ve kendinizi geleneksel Fransız şekerlemelerinin zenginliğine bırakın.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. 3C DISTRIBUTION

  Litvanya

  Verified by europages badge

  3C DISTRIBUTION, uluslararası alanda tanınmış gıda ve temizlik/güzellik ürünleri markalarının toptan dağıtımını yapmaktadır. Ekibimiz ticaret ve lojistiğin yanı sıra müşteri memnuniyeti konusunda da son derece yeteneklidir. Ayrıca, markalı ürünleri en iyi fiyata satın almak, depolamak ve 90'dan fazla ülkedeki müşterilerimize en kapsamlı ithalat fiyatlarını sunmak için pazarı sürekli olarak inceliyoruz.   Tüm tedarikçilerimizi titizlikle değerlendiriyor ve yalnızca yüksek kaliteli ürün ve markalarla çalışıyoruz. Sonuç olarak, müşterilerimiz Lavazza, Nescafe, Red Bull, Coca Cola, Pepsi, Pringles, Colgate, Dove ve diğerleri gibi tanınmış markaların toptan dağıtımından yararlanabilirler. 3C DISTRIBUTION halihazırda dünya çapında birçok perakende zinciri, cash & carry, süpermarketler, hipermarketler ve hatta tek lokasyonlu işletmeler için güvenilir ve seçilmiş bir B2B ortağıdır. Uyarlanabiliriz ve müşterilerimizin talep ve gereksinimlerini karşılamak ve ilişkilerimizi uzun vadeli tutmak için elimizden gelenin en iyisini yaparız. Hizmetlerimiz toptan dağıtımın ötesine geçerek dağıtım, lojistik ve etiketlemeyi de kapsar hale geldi. Ürününüzün etiketlemesini istediğiniz dilde, gereksinimlerinize uygun olarak tamamlayabilir, aynı zamanda tüm sertifikaları, ticari belgeleri ve gümrük belgelerini eksiksiz olarak hazırlayabiliriz. Modern altyapımız ve toptan lojistik ekibimizin uzmanlığı sayesinde güvenilir taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Hava, kara ve deniz yoluyla gönderiyoruz, ayrıca kapıdan kapıya teslimat yapıyoruz.

 2. ASIA EUROPE TRADE

  Belçika

  Verified by europages badge

  Asia Europe Trade (AET) Avrupa ve Asya'da büroları bulunan ve 1) Hızlı Tüketim Malları (FMCG) 2) Özel Etiketler (şekerlemeler, içecekler, gıda ve gıda dışı ürünler) 3) En önemli Uluslararası Markaların ticareti 4) Tek durak çözümü ve malların kapıdan kapıya ve limandan limana süper ve hiper marketler ve e-ticaret için tedarik edilmesi 5) Şaraplar, Viski ve Alkollü İçecekler 6) Süt Ve Süt Ürünleri. 7). peynir (donmuş veya taze) 8). meyve ve sebze hususlarında uzmanlaşmış Avrupalı bir şirkettir. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde size özel hızlı, etkili ve rekabet etmeyi sağlayacak cevapları tarafınıza sağlayabiliriz. SKU (Stok Tutma Birimi) başına en az bir palet ile çalışmakta ve 20 ila 40 konteyneri bir araya getirebilmekteyiz. AET aşağıdaki markaları tedarik edebilir : P&G, Unilever, Ferrero, Uluslararası Bira ve Maden Suyu Markaları, Coca-Cola, Pepsi, Nestle, Kraft, Cadbury, Kimberly-Clark, Henkel, Ritter Sport, Mondelez vb. 7) Gıda dışı ürünler ( tencere-tava seti, moda ürünleri, kozmetik ürünler, güzellik&sağlık ürünleri, parfümler, pil). En taze ürünleri en uygun fiyatla garanti edebilmek için stoğumuz olmadan faaliyet gösteriyoruz.

 3. CONFISERIE SPAGNOLO

  Fransa

  Verified by europages badge

  CONFISERIE SPAGNOLO, yılında kurulan ve ŞEKERLEMELER sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel gıdalar, Özel gıdalar, Şarküteri ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villarembert, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. DUPONT D'ISIGNY

  Fransa

  Verified by europages badge

  DUPONT D'ISIGNY, yılında kurulan ve ŞEKERLEMELER sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda dönüşümü, bonbonlar, Gıda dönüşümü, Tuzlu yağlı karamel, pasta malzemeleri, Tarım ve gıda endüstrisi, Şarküteri ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carentan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. SOFT DRINKS DISTRIBUTION S.R.O

  Polanya

  Verified by europages badge

  SOFT DRINKS DISTRIBUTION S.R.O, yılında kurulan ve Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. ŞEKERLEMELER, Alkolsüz içkiler, Yumuşak içecekler, Aperitif alkolsüz içkiler, Kimya - İthalat/İhracat, İçecekler, çikolata tabletleri, çikolatalar, pasta hazırlanışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. CLYDE'S COMPANY

  Fransa

  Verified by europages badge

  CLYDE'S COMPANY, yılında kurulan ve ŞEKERLEMELER sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Plouezec, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CANDYVILLE

  Belçika

  Verified by europages badge

  CANDYVILLE, yılında kurulan ve ŞEKERLEMELER sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Badem şekeri, Badem şekeri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gierle, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. SAS LIMOUZI SAVEURS

  Fransa

  Verified by europages badge

  SAS LIMOUZI SAVEURS, yılında kurulan ve Bisküvi yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurabiyeler, Nugat (Koz helvası), ŞEKERLEMELER, Karamelli bonbon, El yapımı çikolata dükkanı, çikolatalar, Kurabiyeler, kaju cevizi, badem kurabiyeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Objat, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. PUMPIDUP

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  PUMPIDUP, yılında kurulan ve Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Somunlar, Şarküteri, Karamelli bonbon, sohbet salonları, popcorn, şekerlemeler, diyet yemek, krakker, tohumlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. LE NOUNOURS FRANCAIS

  Fransa

  Verified by europages badge

  LE NOUNOURS FRANCAIS, yılında kurulan ve ŞEKERLEMELER sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel tadımlıklar, Özel tadımlıklar, hatmi çiçeği, Şarküteri ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vouneuil-Sous-Biard, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. APIOR

  Fransa

  Verified by europages badge

  APIOR, yılında kurulan ve ŞEKERLEMELER sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şekerleme, lolipoplar, şekersiz bonbonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valensole, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. AMARELLI FABBRICA DI LIQUIRIZIA DI FORTUNATO AMARELLI & C. SAS

  İtalya

  Verified by europages badge

  AMARELLI FABBRICA DI LIQUIRIZIA DI FORTUNATO AMARELLI & C. SAS, yılında kurulan ve Meyan (Meyan kökü) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. likörler, çikolatalar, bonbonlar, şekerlemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Corigliano-Rossano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. DR SMOKE

  Fransa

  Verified by europages badge

  DR SMOKE, yılında kurulan ve Eter yağlar ve resinoidler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. ŞEKERLEMELER, Bal, biyolojik tamamlayıcı gıda katkıları, bonbonlar, ŞEKERLEMELER, Bal sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Venissieux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. SERENITY LE CANDY BAR

  Fransa

  Verified by europages badge

  SERENITY LE CANDY BAR, yılında kurulan ve ŞEKERLEMELER sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çikolata olmayan şekerleme, çikolatalar, bonbonlar, küçük bonbonlar, Çikolata olmayan şekerleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Airon-Saint-Vaast, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. SHOOTING SWEETS

  Belçika

  Verified by europages badge

  SHOOTING SWEETS, yılında kurulan ve ŞEKERLEMELER sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Gıda jölesi, bonbonlar, Gıda jölesi, küçük bonbonlar, jelatinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilvoorde, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. AKRA GRUP GIDA URÜN SAN TIC LTD STI

  Türkiye

  Candy Star Lolipop kurulduğu 2010 yılından itibaren hep daha iyiyi ve kaliteyi düstur edinmiş, Siz değerli iş ortaklarımızın güveniyle bu günlere gelmiştir Lolipop şeker üretiminde Türkiye pazarına birçok konuda öncülük etmiş birçok yenilikler getirmiş ve ARGE çalışmalarına devam ederek gelecekte birçok yeni ürün için çalışmalarını devam ettirmektedir. Yurtiçi pazarında Türkiye’nin dört bir yerine dağılmış bayi ağına her geçen gün yenilerini ekleyerek sizlere daha yakın olmayı hedeflemektedir.%100 Yerli sermaye ile kurulan, hedefleri doğrultusunda öncelikle Avrupa başta olmak üzere bir çok ülkeye ihracat yaparak sektörde hep bir adım önde olmuş, kaliteden müşteri memnuniyetinden ödün vermeden Global bir şirket olma yönünde hızla ilerlemektedir. Daha Çok istihdam ile ülke ekonomisine katkı sağlamayı, modern üretim teknolojilerine uyum sağlayarak büyümeyi ve kaliteyi arttırmayı hedefleyen firmamız bu yolda hızla ilerlemektedir Sizleri de hedeflerimiz doğrultusunda iş ortaklarımız arasında görmekten mutluluk duyarız

 2. STAR ŞEKERLEME

  Türkiye

  Candy Star Lolipop kurulduğu 2010 yılından itibaren hep daha iyiyi ve kaliteyi düstur edinmiş, Siz değerli iş ortaklarımızın güveniyle bu günlere gelmiştir Lolipop şeker üretiminde Türkiye pazarına birçok konuda öncülük etmiş birçok yenilikler getirmiş ve ARGE çalışmalarına devam ederek gelecekte birçok yeni ürün için çalışmalarını devam ettirmektedir. Yurtiçi pazarında Türkiye’nin dört bir yerine dağılmış bayi ağına her geçen gün yenilerini ekleyerek sizlere daha yakın olmayı hedeflemektedir.%100 Yerli sermaye ile kurulan, hedefleri doğrultusunda öncelikle Avrupa başta olmak üzere bir çok ülkeye ihracat yaparak sektörde hep bir adım önde olmuş, kaliteden müşteri memnuniyetinden ödün vermeden Global bir şirket olma yönünde hızla ilerlemektedir. Daha Çok istihdam ile ülke ekonomisine katkı sağlamayı, modern üretim teknolojilerine uyum sağlayarak büyümeyi ve kaliteyi arttırmayı hedefleyen firmamız bu yolda hızla ilerlemektedir Sizleri de hedeflerimiz doğrultusunda iş ortaklarımız arasında görmekten mutluluk duyarız Candy Star Lollipop

 3. UTU FOREIGN TRADE

  Türkiye

  Ada Ikra Confectionery is a candy manufacturing company, located in Turkey. We produce a variety of hard candies, lollipops in many different patterns and flavors. We are also supplier of turkish delight and traditional akide candies in various types. We do private labeling as well. We export our products to 33 countries and are looking for new cooperations to expand our export line. We can assure our customers about the quality of our products at competitive price in the sector. We are interested in distributors, wholesalers and retailers all around the world. Please feel fee to contact us for any questions.

  Tüm ürünler arasında "şekerlemeler"
 4. CAN KARDESLER KURUYEMIS

  Türkiye

  Can Kardeşler Kuruyemiş established in İzmir-Turkey since 1993. CKK manufacturer, exporter, importer and retailer. Our wide range of product: - Nuts, - Turkish delight, - Dried fruit paste and Dried fruit bars, - Dried fruits, - Fruit confectionary, Can Kardeşler Kuruyemiş is sensitive and selective in his efforts to present the unique flavors of the beautiful Anatolia the cradle of civilization. The products collected during the season are packaged for you by processing at the Food Safety Certified modern premises in the framework of hygiene regulations, without damaging the properties of vitamins, minerals and antioxidants.

 5. ARYA GIDA SAN.TIC.LTD.ŞTI

  Türkiye

 6. MENDERES EFENDI LOKUM

  Türkiye

  Bizim tatlı hikayemiz 1950’de, dedemiz Menderes Efendi’nin evindeki küçük bir lokum kazanıyla başladı. İlk müşterileri komşuları olsa da daha önce rastlanılmayan lezzetiyle kısa sürede Anadolu'da nam saldı. Kendisinin beğenmediği tatlar lokumunda asla bulunmazdı. Menderes Efendi yaptığı eşsiz lokumun tarifini Oğlu Ömer, torunları Ali ve Menderes’e vererek bu lezzetin günümüze kadar ulaşmasını sağladı. Menderes Efendi Lokum Tesislerinde, günde binlerce tatlı sever için yüksek standartlarda her çeşitten lokum üretimi yapılıyor. Lokumlarımızın rengini doğal meyveleri kaynatma işlemi ile elde ediyoruz. Katkı maddesinin kullanılmasına kesinlikle izin vermeyerek sağlıklı lokumu üretiyoruz. Lokumda en bol çerez oranına ulaşarak içini fazlasıyla zenginleştiriyoruz. Ambalaj kalitesine ve paketlenme sürecinin her aşamasını kontrol ederek hava geçirmeyecek şekilde yüksek standartlarda özenle paketliyoruz. İstediğin Lokum Henüz Üretilmedi mi? - Bizimle iletişime geç ve hayalindeki lokumu tasarlamaya başlayalım!

 7. APM

  Türkiye

  APM Gıda 22 seneden beri Pastacılık katkı maddeleri üretimi, tedariği ve ihracatçısı olarak rol almaktadır. Firmamız İstanbulda yerleşik olup, ağırlıklı olarak pastacılık ve şekerleme sektörlerine katkı maddeleri ve hammadde temin etmektedir. İç piyasa ile birlikte, ihracatımız da yıllar içerisinde etkin tedarik zinciri ile artış göstermiş olup, bir çok ülkeye ihracat operasyonlarımız sürmaktedir.

 8. MRK OYUNCAK VE PAZARLAMA TIC. VE SAN. LTD.STI

  Türkiye

 9. GIDABORSASI COMPANY

  Türkiye

  About Us Gidaborsasi was established in Istanbul, Turkey and for more than 20 years is successfully operating in the export business. We cooperate with global brands such as P&G, Unilever, Henkel, Haribo, Redbull, Mondelez, Johnson and Johnson, Ferrero Rocher, Johnson Wax, Nutricia as well as Turkish manufacturers of food, household chemicals, etc. With products ranging across many categories, there is always something suitable for every market. We operate in over 15 countries worldwide (Europe, USA, Japan, South Korea) Our Mission • To offer our customers high-quality products at affordable price • To contribute to the growth of society as we grow the company’s business. Our Vision • To be a globally recognized export company that puts quality, service, and value as a priority to satisfy the needs of our customers. We are a reliable and quality-oriented supplier- whether small or large, we always deal with our customers with the utmost professionalism and respect. Our strong relationship with both our suppliers and clients enables us to deliver the most popular brands in your area at the best possible prices. Your benefits from working with us: • Best prices and flexible system of discounts • Fast and reliable logistics • Individual approach to each client • The widest range of goods of International and Turkish brands

 10. FATIH SULTAN PESTIL KOME LTD STI

  Türkiye

  Mutluluk sebebiniz.. Sultan Pestil ailesi olarak Pestil ve Köme Sektöründe Türkiye ve Dünya pazarında söz sahibi olmak ve son sistem Teknoloji ile Kurumsal bir firma olarak hizmet vermek Dünyanın ekolojik dengesinin oldukça hassas bir dönemeçte olduğu bu çağda gıda sektörü, iktisadi faaliyetlerin en önemlisi ve en sorumlusu haline gelmiştir. Hayata yeni bir heyecan, lezzet ve yorumlar katmak bütün sektörlerin ortak sorumluluğudur. Gıda sektörünün farkı hem iktisadi hem de kültürel bir anlam taşımasıdır. Çünkü beslenmek temel ihtiyaç olmanın yanı sıra bir kültür olgusudur. Toplumdan topluma, coğrafyadan coğrafyaya değişen beslenme alışkanlıklarını, değişen ürünlerle zenginleştirmek ve dönüştürmek küresel etkileşimin kaçınılmaz sonucudur. Bu nedenle kültürümüz adına ödevimiz, kendi ürünlerimizi bütün insanlığa tanıtmak ve sevdirmektir. Bu doğrultuda 2012 yılında Gümüşhane yöresine ait Pestil ve Kömenin online alışveriş pazarında olması ve en iyi hizmet kalitesiyle yola çıktık. Pestil.Net’te bulunan tüm ürünler pestil ve kömenin anavatanı olan Gümüşhane’den gönderilmektedir.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Şekerlemeler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

417 Şirketler