• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şekerlemeler

Sonuçlar

Şekerlemeler - Ithalat/Ihracat

 1. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE GAMA WALDEMAR NITKA

  Polanya

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Gama" Waldemar Nitka, temel ve ana faaliyeti markalı Hızlı Tüketim Mallarının (FMCG'ler) toptan satışı olan uluslararası bir şirkettir. Şirket 2008 yılında kurulduğundan beri, istikrarlı bir büyüme sağladık ve kapsamlı bir müşteri ve tedarikçi tabanı oluşturduk. Artık müşterilerimiz Avrupa, Asya ve Kuzey Amerika'da lider toptan satış şirketleri ve perakende zincirleridir. Çok çeşitli hizmetler sunuyoruz: : Taşımacılık: Önde gelen nakliye şirketleriyle iyi ilişkiler geliştirdik, bu da bize makul fiyata operasyonel teslimat sunmamızı sağlıyor. Etiketleme çözümleri: Düşük bir ücret karşılığında kendi dilinizde metin içeren etiketler tasarlayabilir, üretebilir ve yapıştırabiliriz. Etiketler, ürüne ve gerekli metnin uzunluğuna bağlı olarak renk ve boyut olarak değişebilir. Depolama: Esnek saatlerde çalışan modern ve geniş depolarımız mevcuttur. Litvanya, Polonya, Letonya ve Hollanda'daki depo tesisleri ile Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Gama" Waldemar Nitka, depolama hizmetlerinin optimum kalitesini garanti edebilmektedir. Gümrük hizmetleri: Çeşitli ülkelerde gümrük prosedürlerinin üstlenilmesinde, gümrük belgelerinin hazırlanmasında yardımcı olabiliriz. Paletlerin genişletilmesi: Müşterinin talebi üzerine paletlerin genişletilmesini de sağlıyoruz. Ticaretle ilgili diğer konularda yardımcı olmaya ve hizmetlerimizi müşterinin istediği kadar özelleştirmeye hazırız. Daha fazla bilgi için bize ulaşın!

 2. KALFANY SÜSSE WERBUNG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kalfany Süße Werbung GmbH şirketi 35 yıldan daha uzun bir süreden bu yana müşterileri için promosyon ürünü olarak özel şekerli ürünler geliştirme, üretim, satış ve dağıtımını yapmaktadır. Kara Ormanlar bölgesinde ufak bir şekerleme mağazasıyla faaliyete başlayan şirket, kurucusu Pieter Schubert'in yaratıcı ellerinde promosyon ürünleri pazarının önde gelen kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

 3. ORFIN SP Z O.O. SP. K.

  Polanya

  Verified by europages badge

  Polskie Frykasy, el yapımı tatlılar, çikolatalar ve şekerlemelerde uzmanlaşmış birinci sınıf bir şekerleme şirketidir. Tamamı yerel olarak en kaliteli malzemeler ve orijinal tariflerle üretilen ürünlerimizin kalitesinden büyük gurur duyuyoruz. Şekerlemelerimiz, onları rakiplerinden ayıran benzersiz bir tat ve kaliteye sahiptir. Benzersiz satış noktamız, Polonya'daki farklı şehirlerin önemli noktalarından ve mimarisinden ilham alan çarpıcı grafiklere sahip, özel olarak tasarlanmış ambalajlarımızdır. Ürünlerimiz için tam özelleştirme ve beyaz etiketleme seçenekleri sunuyoruz, böylece markanıza mükemmel şekilde uyan bir ürün oluşturabilirsiniz. Diğer Avrupa ülkelerini tasvir eden orijinal sanat eserleriyle özel ambalajlar oluşturarak onları hediyelik eşyalar, hediyeler veya kurumsal marka bilinci oluşturma için mükemmel hale getirebiliriz. Ayrıca, ambalajlarımız için benzersiz sanat eserleri yaratmak üzere yerel sanatçılarla birlikte çalışarak yerel sanatçı topluluğunu destekliyoruz. Yardımımızla müşterilerinize gerçekten benzersiz ve özel bir şey sunabilirsiniz. Ürünlerimizin çeşitliliğini ve işçilik kalitemizi görmeniz için portfolyomuz online olarak sitemizde mevcuttur. Bizimle iş ortaklığı kurun ve müşterilerinize gerçekten türünün tek örneği, lezzetli ve Avrupa mirasını temsil eden şekerlemeler sunarak rekabette öne çıkmanıza yardımcı olalım.

 4. AZA GLOBAL IMPEX B.V

  Hollanda

  Verified by europages badge

  AZA Global Impex BV, dünyanın dört bir yanından temin edilen çok çeşitli ürünlerin ithalatında uzmanlaşmıştır. İster benzersiz bir konsepti hayata geçirmek istiyor olun, ister belirli bir ürünün üretimi konusunda yardıma ihtiyacınız olsun, özel ekibimiz her zaman hizmetinizdedir. 'Hayır' kelimesi sözlüğümüzde yoktur; gereksinimlerinize tam olarak uyan özel çözümler bulmaya kararlıyız. Yeteneklerimiz, yalnızca sizin yararınıza özel ürünler tedarik etmeye uzanmaktadır. Çok çeşitli ürün portföyümüzde çiçekler, kozmetikler, Noel paketleri ve Hızlı Tüketim Malları (FMCG) gibi geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Herhangi bir şirketin benzersiz özelliklerine hitap eden anlaşmaları müzakere etmekte ustayız. Sürdürülebilirliğe olan bağlılığımızla geri dönüşümde de önemli bir rol oynuyoruz. Kullanılmış giysileri çanta veya özelleştirilmiş giysiler gibi yeni ve yenilikçi ürünlere dönüştürüyoruz. Tıbbi ve dental cihaz ihtiyaçlarınız için, tüm gereksinimlerinizi karşılayacak özel departmanımıza güvenebilirsiniz. Gıda ürünleri alanında, departmanımız sebze ve balık da dahil olmak üzere hem dondurulmuş hem de taze geniş bir ürün yelpazesini tedarik edecek donanıma sahiptir. Sadece etik olarak üretilen, çocuk işçiliği içermeyen ve ilgili tüm işçiler için adil ücretler garanti eden ürünlerle ilgileniyoruz. Bunun ötesinde, aileler için istihdam fırsatları yaratmak ve faaliyet gösterdiğimiz bölgelerin ekonomik büyümesine katkıda bulunmak için aktif olarak çalışıyoruz.

 5. 3C DISTRIBUTION

  Litvanya

  Verified by europages badge

  3C DISTRIBUTION, uluslararası alanda tanınmış gıda ve temizlik/güzellik ürünleri markalarının toptan dağıtımını yapmaktadır. Ekibimiz ticaret ve lojistiğin yanı sıra müşteri memnuniyeti konusunda da son derece yeteneklidir. Ayrıca, markalı ürünleri en iyi fiyata satın almak, depolamak ve 90'dan fazla ülkedeki müşterilerimize en kapsamlı ithalat fiyatlarını sunmak için pazarı sürekli olarak inceliyoruz.   Tüm tedarikçilerimizi titizlikle değerlendiriyor ve yalnızca yüksek kaliteli ürün ve markalarla çalışıyoruz. Sonuç olarak, müşterilerimiz Lavazza, Nescafe, Red Bull, Coca Cola, Pepsi, Pringles, Colgate, Dove ve diğerleri gibi tanınmış markaların toptan dağıtımından yararlanabilirler. 3C DISTRIBUTION halihazırda dünya çapında birçok perakende zinciri, cash & carry, süpermarketler, hipermarketler ve hatta tek lokasyonlu işletmeler için güvenilir ve seçilmiş bir B2B ortağıdır. Uyarlanabiliriz ve müşterilerimizin talep ve gereksinimlerini karşılamak ve ilişkilerimizi uzun vadeli tutmak için elimizden gelenin en iyisini yaparız. Hizmetlerimiz toptan dağıtımın ötesine geçerek dağıtım, lojistik ve etiketlemeyi de kapsar hale geldi. Ürününüzün etiketlemesini istediğiniz dilde, gereksinimlerinize uygun olarak tamamlayabilir, aynı zamanda tüm sertifikaları, ticari belgeleri ve gümrük belgelerini eksiksiz olarak hazırlayabiliriz. Modern altyapımız ve toptan lojistik ekibimizin uzmanlığı sayesinde güvenilir taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Hava, kara ve deniz yoluyla gönderiyoruz, ayrıca kapıdan kapıya teslimat yapıyoruz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ASIA EUROPE TRADE

  Belçika

  Verified by europages badge

  Asia Europe Trade (AET) Avrupa ve Asya'da büroları bulunan ve 1) Hızlı Tüketim Malları (FMCG) 2) Özel Etiketler (şekerlemeler, içecekler, gıda ve gıda dışı ürünler) 3) En önemli Uluslararası Markaların ticareti 4) Tek durak çözümü ve malların kapıdan kapıya ve limandan limana süper ve hiper marketler ve e-ticaret için tedarik edilmesi 5) Şaraplar, Viski ve Alkollü İçecekler 6) Süt Ve Süt Ürünleri. 7). peynir (donmuş veya taze) 8). meyve ve sebze hususlarında uzmanlaşmış Avrupalı bir şirkettir. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde size özel hızlı, etkili ve rekabet etmeyi sağlayacak cevapları tarafınıza sağlayabiliriz. SKU (Stok Tutma Birimi) başına en az bir palet ile çalışmakta ve 20 ila 40 konteyneri bir araya getirebilmekteyiz. AET aşağıdaki markaları tedarik edebilir : P&G, Unilever, Ferrero, Uluslararası Bira ve Maden Suyu Markaları, Coca-Cola, Pepsi, Nestle, Kraft, Cadbury, Kimberly-Clark, Henkel, Ritter Sport, Mondelez vb. 7) Gıda dışı ürünler ( tencere-tava seti, moda ürünleri, kozmetik ürünler, güzellik&sağlık ürünleri, parfümler, pil). En taze ürünleri en uygun fiyatla garanti edebilmek için stoğumuz olmadan faaliyet gösteriyoruz.

 2. CONFISERIE SPAGNOLO

  Fransa

  Verified by europages badge

  CONFISERIE SPAGNOLO, yılında kurulan ve ŞEKERLEMELER sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel gıdalar, Özel gıdalar, Şarküteri ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villarembert, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. CLYDE'S COMPANY

  Fransa

  Verified by europages badge

  CLYDE'S COMPANY, yılında kurulan ve ŞEKERLEMELER sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Plouezec, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. SOFT DRINKS DISTRIBUTION S.R.O

  Polanya

  Verified by europages badge

  SOFT DRINKS DISTRIBUTION S.R.O, yılında kurulan ve Alkolsüz içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. İçecekler, Yumuşak içecekler, Yumuşak içecekler, ŞEKERLEMELER, Çikolata şekerleme, Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler, Aperitif alkolsüz içkiler, İçecekler, Meşrubat soğutma dolapları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. PUMPIDUP

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  PUMPIDUP, yılında kurulan ve Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sohbet salonları, popcorn, şekerlemeler, diyet yemek sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. SAS LIMOUZI SAVEURS

  Fransa

  Verified by europages badge

  SAS LIMOUZI SAVEURS, yılında kurulan ve Bisküvi yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurabiyeler, Nugat (Koz helvası), ŞEKERLEMELER, Karamelli bonbon, El yapımı çikolata dükkanı, çikolatalar, Kurabiyeler, kaju cevizi, badem kurabiyeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Objat, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CANDYVILLE

  Belçika

  Verified by europages badge

  CANDYVILLE, yılında kurulan ve ŞEKERLEMELER sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Badem şekeri, Badem şekeri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gierle, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. APIOR

  Fransa

  Verified by europages badge

  APIOR, yılında kurulan ve ŞEKERLEMELER sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şekerleme, lolipoplar, şekersiz bonbonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valensole, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. SANDDORNFAMILY OHG

  Almanya

  Verified by europages badge

  SANDDORNFAMILY OHG, yılında kurulan ve ŞEKERLEMELER sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Göhren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. AMARELLI FABBRICA DI LIQUIRIZIA DI FORTUNATO AMARELLI & C. SAS

  İtalya

  Verified by europages badge

  AMARELLI FABBRICA DI LIQUIRIZIA DI FORTUNATO AMARELLI & C. SAS, yılında kurulan ve Meyan (Meyan kökü) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. likörler, çikolatalar, bonbonlar, şekerlemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Corigliano-Rossano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. DR SMOKE

  Fransa

  Verified by europages badge

  DR SMOKE, yılında kurulan ve Eter yağlar ve resinoidler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. ŞEKERLEMELER, Bal, biyolojik tamamlayıcı gıda katkıları, bonbonlar, ŞEKERLEMELER, Bal sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Venissieux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. AKRA GRUP GIDA URÜN SAN TIC LTD STI

  Türkiye

  Candy Star Lolipop kurulduğu 2010 yılından itibaren hep daha iyiyi ve kaliteyi düstur edinmiş, Siz değerli iş ortaklarımızın güveniyle bu günlere gelmiştir Lolipop şeker üretiminde Türkiye pazarına birçok konuda öncülük etmiş birçok yenilikler getirmiş ve ARGE çalışmalarına devam ederek gelecekte birçok yeni ürün için çalışmalarını devam ettirmektedir. Yurtiçi pazarında Türkiye’nin dört bir yerine dağılmış bayi ağına her geçen gün yenilerini ekleyerek sizlere daha yakın olmayı hedeflemektedir.%100 Yerli sermaye ile kurulan, hedefleri doğrultusunda öncelikle Avrupa başta olmak üzere bir çok ülkeye ihracat yaparak sektörde hep bir adım önde olmuş, kaliteden müşteri memnuniyetinden ödün vermeden Global bir şirket olma yönünde hızla ilerlemektedir. Daha Çok istihdam ile ülke ekonomisine katkı sağlamayı, modern üretim teknolojilerine uyum sağlayarak büyümeyi ve kaliteyi arttırmayı hedefleyen firmamız bu yolda hızla ilerlemektedir Sizleri de hedeflerimiz doğrultusunda iş ortaklarımız arasında görmekten mutluluk duyarız

 6. STAR ŞEKERLEME

  Türkiye

  Candy Star Lolipop kurulduğu 2010 yılından itibaren hep daha iyiyi ve kaliteyi düstur edinmiş, Siz değerli iş ortaklarımızın güveniyle bu günlere gelmiştir Lolipop şeker üretiminde Türkiye pazarına birçok konuda öncülük etmiş birçok yenilikler getirmiş ve ARGE çalışmalarına devam ederek gelecekte birçok yeni ürün için çalışmalarını devam ettirmektedir. Yurtiçi pazarında Türkiye’nin dört bir yerine dağılmış bayi ağına her geçen gün yenilerini ekleyerek sizlere daha yakın olmayı hedeflemektedir.%100 Yerli sermaye ile kurulan, hedefleri doğrultusunda öncelikle Avrupa başta olmak üzere bir çok ülkeye ihracat yaparak sektörde hep bir adım önde olmuş, kaliteden müşteri memnuniyetinden ödün vermeden Global bir şirket olma yönünde hızla ilerlemektedir. Daha Çok istihdam ile ülke ekonomisine katkı sağlamayı, modern üretim teknolojilerine uyum sağlayarak büyümeyi ve kaliteyi arttırmayı hedefleyen firmamız bu yolda hızla ilerlemektedir Sizleri de hedeflerimiz doğrultusunda iş ortaklarımız arasında görmekten mutluluk duyarız Candy Star Lollipop

 7. UTU FOREIGN TRADE

  Türkiye

  Ada Ikra Confectionery is a candy manufacturing company, located in Turkey. We produce a variety of hard candies, lollipops in many different patterns and flavors. We are also supplier of turkish delight and traditional akide candies in various types. We do private labeling as well. We export our products to 33 countries and are looking for new cooperations to expand our export line. We can assure our customers about the quality of our products at competitive price in the sector. We are interested in distributors, wholesalers and retailers all around the world. Please feel fee to contact us for any questions.

  Tüm ürünler arasında "şekerlemeler"

 8. CAN KARDESLER KURUYEMIS

  Türkiye

  Can Kardeşler Kuruyemiş established in İzmir-Turkey since 1993. CKK manufacturer, exporter, importer and retailer. Our wide range of product: - Nuts, - Turkish delight, - Dried fruit paste and Dried fruit bars, - Dried fruits, - Fruit confectionary, Can Kardeşler Kuruyemiş is sensitive and selective in his efforts to present the unique flavors of the beautiful Anatolia the cradle of civilization. The products collected during the season are packaged for you by processing at the Food Safety Certified modern premises in the framework of hygiene regulations, without damaging the properties of vitamins, minerals and antioxidants.

  Tüm ürünler arasında "şekerlemeler"

 1. ARYA GIDA SAN.TIC.LTD.ŞTI

  Türkiye

  Firmamız 1969 yılında kuruyemiş alanındaki faaliyetini günümüze kadar devam ettirmiş olup , Osmanlıdan miras kalan geleneksel Türk Lokumu’nun tadını yeni nesillere aktarmayı ve tüm Dünya insanlarına tattırmayı hedefleyerek 2016 yılından itibaren şekerleme ve lokum alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. ARYA NUTS GIDA Geçen yıllar içerisinde geleneksel Türk lokumunda üretim tekniği ve inovatif fikirlerle lezzetini gerek yurt içinde gerekse yurt dışında başarı ile tanıtmış ve büyük beğeni kazanmıştır. Meşhur Türk lokumunu butik ve özel üretim tarzından da kopmadan kurumsallaşarak kalitesinden taviz vermemeyi ilke edinmiştir. Perakende satışın dışında ihracat yapan firmamız geniş ürün gamı ile geleneksel Türk lokumu tadını korumanın dışında tüketicilere aynı anda görsel şölen sunmayı da genel ilke edinmiştir.

 2. MENDERES EFENDI LOKUM

  Türkiye

  Bizim tatlı hikayemiz 1950’de, dedemiz Menderes Efendi’nin evindeki küçük bir lokum kazanıyla başladı. İlk müşterileri komşuları olsa da daha önce rastlanılmayan lezzetiyle kısa sürede Anadolu'da nam saldı. Kendisinin beğenmediği tatlar lokumunda asla bulunmazdı. Menderes Efendi yaptığı eşsiz lokumun tarifini Oğlu Ömer, torunları Ali ve Menderes’e vererek bu lezzetin günümüze kadar ulaşmasını sağladı. Menderes Efendi Lokum Tesislerinde, günde binlerce tatlı sever için yüksek standartlarda her çeşitten lokum üretimi yapılıyor. Lokumlarımızın rengini doğal meyveleri kaynatma işlemi ile elde ediyoruz. Katkı maddesinin kullanılmasına kesinlikle izin vermeyerek sağlıklı lokumu üretiyoruz. Lokumda en bol çerez oranına ulaşarak içini fazlasıyla zenginleştiriyoruz. Ambalaj kalitesine ve paketlenme sürecinin her aşamasını kontrol ederek hava geçirmeyecek şekilde yüksek standartlarda özenle paketliyoruz. İstediğin Lokum Henüz Üretilmedi mi? - Bizimle iletişime geç ve hayalindeki lokumu tasarlamaya başlayalım!

 3. APM

  Türkiye

  APM Gıda 22 seneden beri Pastacılık katkı maddeleri üretimi, tedariği ve ihracatçısı olarak rol almaktadır. Firmamız İstanbulda yerleşik olup, ağırlıklı olarak pastacılık ve şekerleme sektörlerine katkı maddeleri ve hammadde temin etmektedir. İç piyasa ile birlikte, ihracatımız da yıllar içerisinde etkin tedarik zinciri ile artış göstermiş olup, bir çok ülkeye ihracat operasyonlarımız sürmaktedir.

  Tüm ürünler arasında "şekerlemeler"

 4. GIDABORSASI COMPANY

  Türkiye

  About Us Gidaborsasi was established in Istanbul, Turkey and for more than 20 years is successfully operating in the export business. We cooperate with global brands such as P&G, Unilever, Henkel, Haribo, Redbull, Mondelez, Johnson and Johnson, Ferrero Rocher, Johnson Wax, Nutricia as well as Turkish manufacturers of food, household chemicals, etc. With products ranging across many categories, there is always something suitable for every market. We operate in over 15 countries worldwide (Europe, USA, Japan, South Korea) Our Mission • To offer our customers high-quality products at affordable price • To contribute to the growth of society as we grow the company’s business. Our Vision • To be a globally recognized export company that puts quality, service, and value as a priority to satisfy the needs of our customers. We are a reliable and quality-oriented supplier- whether small or large, we always deal with our customers with the utmost professionalism and respect. Our strong relationship with both our suppliers and clients enables us to deliver the most popular brands in your area at the best possible prices. Your benefits from working with us: • Best prices and flexible system of discounts • Fast and reliable logistics • Individual approach to each client • The widest range of goods of International and Turkish brands

  Tüm ürünler arasında "şekerlemeler"

 5. MRK OYUNCAK VE PAZARLAMA TIC. VE SAN. LTD.STI

  Türkiye

  Bi̇z mrk oyuncak ve pazarlama olarak dünyaca ünlü çi̇zgi̇ fi̇lmleri̇n li̇sansli ürünleri̇ni̇ kiymetli̇ çocuklariniz i̇le buluşturuyoruz ve ayrica sakiz , şeker , ve doğal i̇çecek ürünleri̇ni̇ de si̇z değerli̇ müşteri̇leri̇mi̇ze sunuyoruz sakizli oyuncaklar , şekerlemeler, oyuncaklar , li̇sanslar , 100%doğal i̇çecek

  Tüm ürünler arasında "şekerlemeler"

 6. FATIH SULTAN PESTIL KOME LTD STI

  Türkiye

  Mutluluk sebebiniz.. Sultan Pestil ailesi olarak Pestil ve Köme Sektöründe Türkiye ve Dünya pazarında söz sahibi olmak ve son sistem Teknoloji ile Kurumsal bir firma olarak hizmet vermek Dünyanın ekolojik dengesinin oldukça hassas bir dönemeçte olduğu bu çağda gıda sektörü, iktisadi faaliyetlerin en önemlisi ve en sorumlusu haline gelmiştir. Hayata yeni bir heyecan, lezzet ve yorumlar katmak bütün sektörlerin ortak sorumluluğudur. Gıda sektörünün farkı hem iktisadi hem de kültürel bir anlam taşımasıdır. Çünkü beslenmek temel ihtiyaç olmanın yanı sıra bir kültür olgusudur. Toplumdan topluma, coğrafyadan coğrafyaya değişen beslenme alışkanlıklarını, değişen ürünlerle zenginleştirmek ve dönüştürmek küresel etkileşimin kaçınılmaz sonucudur. Bu nedenle kültürümüz adına ödevimiz, kendi ürünlerimizi bütün insanlığa tanıtmak ve sevdirmektir. Bu doğrultuda 2012 yılında Gümüşhane yöresine ait Pestil ve Kömenin online alışveriş pazarında olması ve en iyi hizmet kalitesiyle yola çıktık. Pestil.Net’te bulunan tüm ürünler pestil ve kömenin anavatanı olan Gümüşhane’den gönderilmektedir.

  Tüm ürünler arasında "şekerlemeler"

 7. MSN FARMA ITH.IHR.LTD.STI.

  Türkiye

  MSN FARMA, PROVİDER OF WORLD’S MAJOR PHARMACEUTİCAL AND NON-PHARMACEUTİCAL PRODUCTS, FİNDS AND BRİNGS İNTO SERVİCE SOLUTİONS THAT HELP TREATMENT İN ORDER TO İMPROVE PEOPLE’S LİVES. The goal of finding products that are not on the market, which is one of the fundamental principles in the vision of MSN Farma, has naturally led us towards conducting active research in international markets. Finding and putting on the market different products with consideration of the demands in international markets, and increasing the number of our safe and quality products in the coming years remain are the most significant among our objectives that we would like to accomplish. While we continue to accomplish our goals as MSN Farma, the greatest part in our success no doubt belongs to our Research and Development team. By dedicating a significant amount of our resources and time to R&D, we underline the importance we place on innovation in pharmaceutical and non-pharmaceutical products. We will proudly proceed on our way, always doing what is right, for the sake of providing Turkish public with diverse and quality products…

  Tüm ürünler arasında "şekerlemeler"

 8. DOBRIYE TRADITSII, LLC

  Rusya

  Dobriye Traditsii şirketi, 2013'ten beri diyet ve organik gıdalar ve aynı zamanda, atıştırmalık gıdalar üretmektedir. 500'den fazla sağlıklı doğal gıda ürünü sunmaktadır: 13 çeşit chamaenerion çayı (Ivan-Chay) ve diğer bitki çayları, bal ve arı ürünleri, 23 çeşit fıstık ezmesi ve fındık ezmesi (Urbech), konserve meyveler, reçeller ve marmelatlar, hindistancevizi ve fındık yoğunlaştırılmış süt, organik meyve cipsleri, süper gıdalar, tamamen doğal nuga, peynir mayası, protein barları ve glutensiz kurabiyeler. Şirketin kendi üretim kaynakları, küçük, orta veya çok büyük partiler halinde çok çeşitli sağlıklı ve doğal yiyecekler sipariş etme imkanı, parlak ambalajlar ve tüm müşterilere özel bir hizmet sağlama isteği Dobriye Traditsii'yi diğer organik gıda tedarikçilerinden ayrı tutmaktadır. Dobriye Traditsii, dünya çapındaki perakende mağazalarına, büyük zincir süpermarketlere, distribütörlere ve kurumsal müşterilere sağlıklı gıda tedarik etmeye hazırdır.

 9. NAUJOJI RUTA, AB

  Litvanya

  Naujoji ruta, AB işletmesi marshmallow şekerlemeler, çubuk şekerler, dolgulu karamel şekerlemeler, şekersiz ürünler, gofret ve çeşitli tatlarda çikolatalı şekerlemeler üretiyor. Şirket ayrıca çeşitli likör tatları veren çikolatalı şekerlemeler, gevrekler ve diğer tatlı çeşitlerini üretiyor. Naujoji ruta, AB işletmesi ürünlerini çok çeşitli marka etiketleriyle ya da distribütör "Özel Marka" etiketleriyle sunabiliyor. Ürün kalitesi hem uluslararası kalite sertifikaları, hem de şirket içindeki sıkı kalite kontrolü ile garanti altına alınmıştır.

 10. TIM.CO LLC

  Rusya

  Rus imalatçı “TIM.KO” Company kendi ticari markası “MADZHO” adı altında doğuya özgü olağanüstü churchhela (chuch-hela) şekerlemesini üretmektedir. Şirketin öncelikleri yüksek kalite standartları ve müşteriler ve çalışma ortakları ile güvenilir ilişkiler kurulmasıdır.Churchhela MADZHO alışılmış şekerlemelerin ve cipslerin yerini alan ve tüm aile için sağlıklı bir atıştırmalık işlevi gören modern sağlıklı atıştırmalıktır. Churchhelanın (chuch-hela) dolgusunda kuru meyvelerle birlikte ceviz, fındık ya da karışık kabuklu yemiş kullanılmaktadır. Dış kaplama meyve suyu ile yapılmaktadır. Sağlıklı beslenme alanındaki modern trendlere sorunsuz şekilde uyum sağlayan eski bir tariftir. Sunduğumuz avantajlar: - Yüksek hammadde kalitesi (kabuklu yemişler, meyve suları); - Malzemelerin koruyucu ve aroma içermemesi; - Minimum şeker yüzdesi– yalnızca doğal meyve suyunun tatlılığını dengelemek için; - Koruyucu içermeyen ürünleri 180 günlük bir süreye kadar koruyan vakumlu paketleme; - Üstün tat özellikleri (lezzetli, rahatlatıcı ve taze).

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz