• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • alkolsüz içecekler - makine ve ekipmanları

Sonuçlar

Alkolsüz içecekler - makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. OGUZ HOLDING

  Türkiye

  Oğuz Gıda olarak kurulmuş olduğumuz 1995 yılından itibaren Adana - Bolu - Sakarya fabrikalarımız ile tüm Türkiye ve Dünya ya aktif olarak hizmet vermekteyiz.Yine Adana da yer alan ikinci fabrikamız olan Starkon fabrikamızda meyvelerimizi işliyor, dış kaynak kullanmadan ürünlerimiz için birinci kalite hammadde üretim işlemesi gerçekleştirmekteyiz..Oğuz Gıda olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz içecekler ve markalarımız; Juss ve Daren markamız ile (%100 meyve suları - nektar -meyveli içecekler- şerbetler - limonata - soğuk çay - soda - meyveli soda - b+c+ sodalar), Fresso markamız ile gazlı içecekler - Sarıyer markamız ile gazoz - meyveli maden suyu, Plusis markamız ile vitaminli su, Black Bruin & Skyfall & Weps markalarımız ile enerji içeceği - vitaminli içecekler, Isosky markamız ile sporcu içeceği ile bu ürünleri karton - can - cam - pet ambalajlarda tüm gramajlarda üretimini gerçekleştirmekteyiz. Markalarımızı tüm Türkiye de bayilik ağları ile dağıtımını sağlamakta ülkemizin seçkin ulusal zincirlerinde - yerel zincirlerinde - cash & carry mağazalarda - toptan & edt ve geleneksel kanal noktalarında satış faaliyetlerimizi yürütürken aynı zamanda her yıl 3 kat büyüttüğümüz ihracat operasyonlarımız ile şu an aktif olarak 86 ülkeye ürünlerimizin satışını gerçekleştirmekteyiz. Markalarımızın yanı sıra Türkiye’nin en büyük ulusal zincir markalarına kendi markalarında çeşitli kategorilerde private label olarak hizmet vermekteyiz.

 2. TUVA PACKAGING MACHINES AND ROBOTIC SYSTEMS

  Türkiye

  Tuva Makine Paketleme Makineleri Tuva Makine; Paketleme Makinaları, Hat Sonu Makineler, Robot ve Ekipmanları,  Paketleme Konveyörü konusunda uzman, yurt içi ve yurt dışında birçok proje ile adından söz ettirmiş olan yönetici ve endüstriyel makineler alanında uzman nitelikli ekipler tarafından kurulmuştur. Tuva Makine, uzman Ar-Ge ve inovasyon kadrosu, imalatta ki deneyimli personelleri ile birlikte, sektörel bazda müşterilerinin sorunlarına özgün çözümler bulma amacı ile 2020 yılında Konya merkezli kurulmuştur. Sektörel tecrübesi ve yaptığı başarılı projeler ile kısa zamanda vizyon ve hedeflerine ulaşma gayreti içerisindedir. Tuva Makine, müşterilerinin isteklerini belirleyerek gerekli süreç analizleri ve incelemeler yaparak teslim süresine kadar, projenin tasarımını, statik ve dinamik analizlerini, hesaplarını yaparak gerekli kalite standartlarına uygun makineler üretip kalite kontrolü yapıldıktan sonra müşterisine teslim etmektedir. Tuva Makine bu özenli ve disiplinli çalışmasıyla birçok sektörde paketleme makineleri ve robotlu otomasyon sistemleri ile kaliteli, sağlıklı ve sürdürülebilir yüksek kapasitede makineler üreterek müşterilerinin hizmetine sunmak istemektedir.

 3. 360 INT WHOLESALES

  Türkiye

  360 INT TOPTAN, ülke çapındaki en büyük içecek tedarikçilerinden biridir. En iyi ve en geniş alkolsüz içecek seçimini tek bir yerde rekabetçi fiyatlarla sunmaya kendimizi adadık. Product Catalog Our wide selections of beverages & big brand names include: Bottled water: Poland Spring, Fiji, Essential, Smart Water, Kirkland, and more Soft Drinks: Coke, Fanta, Pepsi, Mountain Dew, Canada Dry, Schweppes, Stewart’s, Boylan , Bruce Cost, etc. Energy Drinks / Sport Drinks: Red Bull, Prime, Gatorade, Vitamin Water, Powerade, Monster Energy, Bang, C-4, Celsius, G-Fuel, and more Tea and Juices: Joe’s Tea, Arizona, Pure Leaf, Tropicana, Snapple, Mistic, Nantucket, etc. Nutritional Drinks & Milk: Nesquik, Muscle Milk, Ensure, Nutrament Coffee: Starbucks, Manhattan Special, Dunkin, Super Coffee, and many more Paper Towels https: //360intwholesales.com/ 360intwholesale@gmail.com 360 INT WHOLESALES is one of the largest beverages suppliers nationwide. We are dedicated to offering the best and largest selection of non-alcoholic beverages all in one place at competitive prices. Product Catalog Our wide selections of beverages & big brand names include: Bottled water: Poland Spring, Fiji, Essential, Smart Water, Kirkland, and more Soft Drinks: Coke, Fanta, Pepsi, Mountain Dew, Canada Dry, Schweppes, Stewart’s, Boylan , Bruce Cost, etc. Energy Drinks / Sport Drinks: Red Bull, Prime, Gatorade, Vitamin Water, Powerade, Monster Energy, Bang, C

 4. SRG MAKINE SAN. ITH. IHR LTD. STI.

  Türkiye

  SRG MAKİNE olarak gıda makineleri imalatı ve tasarımı konusunda senelerin verdiği bilgi ve deneyimimizi, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda müşteri memnuniyetini baz alarak tasarlamakta ve üretmekteyiz. Kurulduğumuz günden beri hizmet anlayışımız ve önceliklerimiz hiç değişmemiştir, çünkü önce kaliteli ürün ve hizmet sonra kazanç ana ilkemizdir. Müşterilerimizle satış ile bitmeyen bir dostluk anlayışı geliştirmeyi ve bu dostluğu satış sonrasında da devam eden servis, yedek parça ve teknik danışmanlığımız ile sürdürmeyi hedefleriz. Şirketimiz siz değerli müşterilerimizin makine ihtiyaçlarını karşılamak üzere müşteri memnuniyetini herşeyin üzerinde tutan gıda makineleri konusunda senelerin verdiği bilgi , tecrübe ve birikimlerimizi size yardımıcı olmak üzere gerek mevcut makineleriniz üzerinde revizyonlar yaparak gerekse istenen her ölçü, nitelik, amaca ve işe özel, tasarıma cevap verebilecek türden makine üretimi yapabilmektedir. Çağdaş yenilikçi anlayışla dünya'daki zenginlikleri ülkemize kazandırmayı ve bizim zenginliklerimizi de ticaret yaptığımız ülkelere tanıtmayı bir borç biliriz.

 5. SARBAY GROUP COMPANY

  Türkiye

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TULUM GIDA

  Türkiye

  1996 yılında Tulum Gıda San. Tic. Ltd. Şti. adı altında faaliyetine başlayan şirketimiz 2001 yılında Frupan Tescilli markası ile Meyva Aromalı toz içecek üretimine başlamıştır. Şirketimiz yapmış olduğu ar - ge çalışmaları, makine yatırımları ve tecrübeli personel desteği ile ürün çeşitliliğini arttırarak ürünlerini ihraç eder bir konuma ulaşmıştır. Firmamız alt yapı çalışmalarını tamamlayarak hak etmiş olduğu TS ISO EN 9001 ve TS EN ISO 22000 Gıda Güvenliği sertifikalarıyla kaliteye ve insana verdiği önemi belgelendirmiş toplam kalite yönetim sistemi anlayışını benimsemiştir. Üretimin her aşamasında hijyeni ön planda tuttuğumuz ve bunu vazgeçilmez bir ilke olarak kabul ettiğimiz tesislerimizde meyva aromalı içecek tozu üretimine gerek personel gerekse teknolojiye yaptığımız yatırımlarla devam etmekteyiz. Ürün yelpazesini sektörün ihtiyaçları doğrultusunda geliştiren firmamız yeniliklere imza atmak ve sektörde lider firmalar arasına girmek amacındadır. 2001 yılından bu yana Türkiye ve Avrupa ülkelerinde satış yapan firmamız bu yolda emin adımlar atmaktadır.

 2. ERSEY MACHINE

  Türkiye

  40 yıla yakın süredir 200 çalışanıyla Türkiye ve Orta-doğu başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesindeki tesislere teknoloji üretmeye devam ediyor. Pet şişe dolum hatlarından damacana dolum hatlarına, gazlı dolum hatlarından palatizer makinalarına, tam otomatik etiketleme makinasından kasalama ve kolileme makinalarına kadar tüm ürünler Ersey Makina garantisi altındadır.Avrupa, Türkiye ve Ortadoğu'da kendi satış ve pazarlama ağına sahip olan Ersey Makina, üretiminin yüzde seksen ihraç etmektedir. Ersey Makina standart üretiminin yanında müşterisinin talebi doğrultusunda özel üretimde yapmakta olup, CE kalite belgelerine sahiptir.Her geçen yıl daha da gelişen ürün portföyümüzle sektöre yön veren bir firma olmak en büyük gururumuzdur.

 3. CARDIO ENERGY DRINK

  Türkiye

  Cardio Energy Drink / Energy Beverage Power drink, exercise, caffeine

 4. FAS FÜLLANLAGENSERVICE GMBH

  Almanya

  FAS FÜLLANLAGENSERVICE GMBH, yılında kurulan ve Alkolsüz içecekler - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. sökülebilir parçalar, tesisat onarımı, şişe yıkama makinası, şişe kapağı takma makinası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kummerfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. WORLD TECH MACHINERY (PVT) LTD.

  Pakistan

  WORLD TECH MACHINERY (PVT) LTD., yılında kurulan ve Alkolsüz içecekler - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Lahore, Pakistan 'de bulunmaktadır.

 1. ARMELL MACHINERY INDUSTRY

  Türkiye

  ARMELL MACHINERY INDUSTRY, yılında kurulan ve Alkolsüz içecekler - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. NEKTAR NATURA, D. O. O.

  Slovenya

  NEKTAR NATURA, D. O. O., yılında kurulan ve Alkolsüz içecekler - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konsantre ve toz içecekler, İçecek ithalat - ihracatı, Konsantre ve toz içecekler, İçecek ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kamnik, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 1. KALIMBA

  Belçika

  KALIMBA, yılında kurulan ve Su dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Su soğutucuları, Alkolsüz içecekler - makine ve ekipmanları, Su soğutucuları, otomatik sıcak içecek dağıtıcıları, Alkolsüz içecekler - makine ve ekipmanları, Filtreler ve filtre parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lanaken, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. INDEX-6 LTD

  Bulgaristan

  INDEX-6 LTD, yılında kurulan ve Alkolsüz içecekler - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sos dolum ve paketleme makineleri, deterjan doldurucuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plovdiv, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 3. KOMBI MAKINA LTD. STI.

  Türkiye

  KOMBI MAKINA LTD. STI., yılında kurulan ve Alkolsüz içecekler - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar, ambalaj için etiket makineleri, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. SARL SODEX DIFFUSION

  Fransa

  SARL SODEX DIFFUSION, yılında kurulan ve Alkolsüz içecekler - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yumuşak içecekler, İçecek dağıtıcılar, Yumuşak içecekler, dağıtma otomatları, otomat makineleri, İçecek dağıtıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Jean, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. PRISMATECH SRL

  İtalya

  PRISMATECH SRL, yılında kurulan ve Alkolsüz içecekler - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Karbonfiber parça dökümü, meyve suyu üretimi için tesisat ve ekipmanlar, meyve suyu pastörizasyon tesisatları, Karbonatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fontevivo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. SUD OUEST MATERIEL BOISSONS

  Fransa

  SUD OUEST MATERIEL BOISSONS, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Alkolsüz içecekler - makine ve ekipmanları, İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri, Alkolsüz içecekler - makine ve ekipmanları, İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri, bardak yıkama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gradignan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. TVS SUPPLY CHAIN SOLUTIONS LTD

  Birleşik Krallık

  TVS SUPPLY CHAIN SOLUTIONS LTD, yılında kurulan ve Alkolsüz içecekler - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. kuru temizleme sabunu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Preston, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. FORTY HERBS ORGANIC SPARKLING TEA

  Yunanistan

  FORTY HERBS ORGANIC SPARKLING TEA, yılında kurulan ve Alkolsüz içecekler - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Heraklion, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 1. MYALCOLZERO

  İtalya

  MYALCOLZERO, yılında kurulan ve Alkolsüz içecekler - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alkollü şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trento, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CALDTEC SOLUÇÕES INDUSTRIAIS

  Brezilya

  CALDTEC SOLUÇÕES INDUSTRIAIS, yılında kurulan ve Alkolsüz içecekler - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. evaporatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Catanduva, Brezilya 'de bulunmaktadır.

 3. STUDIO TECNICO PROGETTAZIONE MECCANICA FERRARI GIANLUCA

  İtalya

  STUDIO TECNICO PROGETTAZIONE MECCANICA FERRARI GIANLUCA, yılında kurulan ve Alkolsüz içecekler - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sıvı doldurma makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Taneto Di Gattatico, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. NPM MACHINERY PVT. LTD.

  Hindistan

  NPM MACHINERY PVT. LTD., yılında kurulan ve Alkolsüz içecekler - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ahmedabad, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 5. PRZEDSTAWICIEL FIRMY SIDEL W POLSCE

  Polanya

  PRZEDSTAWICIEL FIRMY SIDEL W POLSCE, yılında kurulan ve Alkolsüz içecekler - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. aseptik dolgucular, palet makinası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. NEACSU A. ION PFA

  Romanya

  NEACSU A. ION PFA, yılında kurulan ve Alkolsüz içecekler - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Constanta, Romanya 'de bulunmaktadır.

 7. FINPAC ITALIA SRL

  İtalya

  FINPAC ITALIA SRL, yılında kurulan ve Alkolsüz içecekler - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Settimo Milanese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. MICRO MATIC

  Lüksemburg

  MICRO MATIC, yılında kurulan ve İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alkolsüz içecekler - makine ve ekipmanları, Alkolsüz içecekler - makine ve ekipmanları, basınçlı içecek servisi donanımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Troisvierges, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 9. JINAN SHENDONG EQUIPMENT TECHNOLOGY CO., LTD.

  Çin

  JINAN SHENDONG EQUIPMENT TECHNOLOGY CO., LTD., yılında kurulan ve Alkolsüz içecekler - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sanatsal biralar, bira fermantasyonu için tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jinan, Çin 'de bulunmaktadır.

 10. ANHUI KOYO BEVERAGE MACHINERY CO., LTD

  Çin

  ANHUI KOYO BEVERAGE MACHINERY CO., LTD, yılında kurulan ve Alkolsüz içecekler - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hefei, Çin 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Alkolsüz içecekler - makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

953 Şirketler