• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • alternatif enerji - ekipman ve sistemler

Sonuçlar

Alternatif enerji - ekipman ve sistemler - Ithalat/Ihracat

 1. JCB ENERGY ELECTRIC POWER INDUSTRY

  İspanya

  Verified by europages badge

  JCB ENERGY, merkezi İspanya'da bulunan önde gelen bir jeneratör üreticisidir. En büyük önceliğimiz, etkin ekip çalışması ve sinerji ile hızlı ve etkili hizmetler sunarak tam müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu hedefe ulaşmak için dünyanın en iyi ve en güçlü motor üreticileriyle işbirliği yapıyoruz. Şirketimiz, Dizel Jeneratörler, Gaz Jeneratörler, Benzinli Jeneratörler, İnverterli Jeneratörler, Su Pompaları, Işık Kuleleri, Kaynak Jeneratörleri, UPS, Regülatörler, Forkliftler ve diğer ürünler dahil geniş bir ürün yelpazesi sunarak diğer şirketlerden ayrılmaktadır. Ürünlerimizin tümü web sitemizde yer almaktadır. Kalite, güvenilirlik ve süreklilik odaklıyız ve satış politikamız müşterilere kapsamlı bir servis ve dağıtım ağı sunmaya yönelik tasarlanmıştır. Ürünlerimiz, en yüksek kalite ve performansı garanti eden entegre üretim prosesleri kullanılarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Sektördeki kapsamlı deneyimimize güvenen müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan güvenli ve güvenilir ürünler sunmaktan gurur duyuyoruz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 2. GENPOWER GENERATOR

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Genpower, 20 yılı aşkın tecrübesiyle Türkiye merkezli lider bir enerji üretim ekipmanları üreticisi ve distribütörüdür. Portatif jeneratörler, kaynak jeneratörleri, dizel ve benzinli jeneratörler ve endüstriyel jeneratörler dahil olmak üzere çok çeşitli güç üretim ekipmanı üretiminde uzmanız. Ürünlerimiz inşaat, tarım, madencilik, petrol ve gaz ve acil durum güç kaynağı gibi çeşitli sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Ürünlerimizin kalitesini ve güvenilirliğini sağlamak için en son teknoloji ve malzemeleri kullanıyoruz; mükemmel müşteri hizmeti ve desteği sağlamaktan gurur duyuyoruz. Son teknolojiye sahip tesisimiz yıllık 60.000 adet üretim kapasitesine sahip olup, müşterilerimize yüksek kaliteli ve güvenilir ürünler sunmak üzere en son imalat makinelerini dünya standartlarında teknolojiyle birleştirmektedir. 121 farklı ülkeye yaptığımız ihracat, dünya çapında ismimizi duyurmuştur. Genpower'da, müşterilerimizin özel gereksinimlerini anlamak ve ihtiyaçlarını karşılamak için özel çözümler sunmak adına onlarla yakın bir şekilde çalışıyoruz. İster endüstriyel kullanım için güçlü bir jeneratöre, ister kaynak uygulamalarınız için güvenilir bir kaynak jeneratörüne ihtiyacınız olsun, en iyi çözümü sunacak uzmanlığa ve deneyime sahibiz. Lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizinle iletişim kurmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

 3. CHEMEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GAZ ANALİZİ İÇİN YETKİN İŞ ORTAĞINIZIZ. CHEMEC, 2000 yılında Chemo ölçüm tekniği için mühendislik ofisi olarak kuruldu. Biyogazın analizinde gaz sensörleri kullanımında özellikle ısı iletkenlik sensörleri ve elektrokimyasal gaz sensörleri alanında uzun yıllara dayanan tecrübeye sahibiz. TEKNOLOJİMİZ AZAMİ GÜVENİLİRLİK SUNAR. DANIŞMANLIĞIMIZ VE HİZMETİMİZLE BAŞARINIZ GARANTİ ALTINA ALINIR. Tarım biyogaz sistemlerinde pişirme süreçlerinde veya özel veya ticari arındırma tesislerinde fark etmez, konu: Kesin ve son derece güvenilir gaz analizi tesislerin en iyi şekilde çalışması için belirleyicidir. Yaklaşık 20 yıldır kendi teknolojilerimiz bazında gaz analiz cihazları geliştiriyor ve üretiyoruz.

 4. DEGTECH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Tüm solar modülleri, invertörler, enerji depolama sistemleri, duvar şarj üniteleri, montaj sistemleri ve aksesuarlarını öncü markalardan en uygun fiyatlarla bulabileceğin mağazana hoş geldin. Bizde, bir sonraki projeleriniz için profesyonel danışmanlık dahil olmak üzere ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz.

 5. THOMAS PRINZ HGS

  Almanya

  Verified by europages badge

  THOMAS PRINZ HGS, yılında kurulan ve Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Laucha, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ELITE PV

  Almanya

  Verified by europages badge

  ELITE PV, yılında kurulan ve Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Neustadt A. D. Waldnaab, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PROFILAKTIV GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PROFILAKTIV GMBH, yılında kurulan ve Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Rüsselsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TRACKERS FEINA S.L.

  İspanya

  Verified by europages badge

  TRACKERS FEINA S.L., yılında kurulan ve Enerji - yenilenebilir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Güneş enerjisi, Güneş enerjisi panelleri, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Güneş enerjisi için malzemeler, Güneş enerjisi, Güneş panelleri, Güneş enerjisi panelleri, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Güneş enerjisi için malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant Martí De Torruella, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. KABELON CABLE TRAYS & ELECTRIC

  Türkiye

  35 yılı aşkın tecrübeye sahip, alanında uzman mühendis ve imalat personelinin vermiş olduğu güven sayesinde kuruluşundan bu yana onlarca projeye imza atan Yektamak Makina ve Mühendislik bünyesinde, yenilenen kimliğimiz ile faaliyetlerimizi geliştirip büyütmeye devam etmekteyiz. Kablo kanalı üreticisi olmanın yanında elektrik ve endüstriyel malzeme ihtiyaçlarınız için “Hepsi tek bir noktadan” çözümler sunmaktayız. Ana amacımız müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla yüksek hizmet standartını en kaliteli ürünlerle sunmaktır. Sizin zamanınız değerli! Tedarikçileri aramak ve her seferinde iş ilişkileri geliştirmek için zaman ve para harcamak yerine, tüm elektrik ve yapı malzemelerinizi tek bir kaynaktan sağlamanın avantajını sunmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin her zaman ihtiyaç duyduğu ve en çok tercih ettiği gerçek bir iş ortağı olma felsefemize bağlıyız. Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Asya pazarlarındaki ülkeler gibi uluslararası pazarlarda deneyim sahibiyiz. Kabelon olarak müşteri odaklı bir şirket kültürüne sahip ve Toplam Kalite Yönetimi yaklaşımını benimsemekteyiz.

 5. AYSAR MAKINA

  Türkiye

  Aysar Makina farklı sektörlerde kullanılan fren balatalarının özel gereksinimlere karşılık vermesi zorunluluğundan yola çıkarak kurulmuştur. Endüstrinin çeşitli dallarında müşteri ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlar ve problem çözücü partner firma olarak hizmet verir. Deneyim ve araştırmaların neticesinde ürettiği yüksek kalite standartlaşmış ürünlerin dışında; doğrudan müşterinin özel ihtiyaçlarına göre ürünler geliştirir. ( our "D2C - Designed to Customer" approach completes our portfolio and provides couplings specifically tailored for customer’s individual requirements). Müşterilerinin üretim süreçlerine kattığı değeri sürekli geliştirerek, iki tarafın da kazanç sağladığı uzun vadeli iş birlikleri hedeflemektedir. Akademi, sektör ve paydaşları ile sürekli iletişim halinde olarak pazardaki ihtiyaçları ve gelişmeleri yakından takip eder. Aysar Makina kendini işine adamış, kendine ve işine saygı duyan profesyonellerden meydana gelmiştir. Yaşamın merkezindeki yaratıcı aktivitenin emek olduğuna inanır. Müşterileriyle emeğe saygı çerçevesinde, kendini karşı tarafın yerine koyarak işlerini yürütür. Aysar Makina farklı ihtiyaçlar için maliyet avantajlı özel veya seri üretim imkanı sunar.

 1. BIG SOLAR S.A.

  Yunanistan

  2009 yılında kurulan BIG SOLAR S.A. Yenilenebilir Enerji Kaynakları ve Enerji Tasarrufu Çözümleri alanlarında faaliyet gösterir. Atine ve Selanik’teki tesisleri ile Yunanistan'daki en büyük PV sistemleri ekipmanları distribütörüdür. Ürün portföyü: PV sistemleri ekipmanları, Su-hava ve jeotermal ısı pompaları, Merkezi ısıtma ve soğutma sistemleri, Gazlı ve biyokütle kazanları, Birleşik ısı ve güç jeneratörlerini (kojenerasyon), ısı güneş ve hibrid PV sistemleri, Enerji depolama sistemlerini ve aynı zamanda her uygulama için LED lamba ekipmanlarını içerir. BIG SOLAR PV sistemleri, ısıtma-soğutma sistemleri ve enerji tasarrufu sistemleri alanında en büyük “tek noktada hizmet” yeridir. Şirket, dünya çapında önemli üreticiler ile işbirliği yapmaktadır ve acil teslimatlar için yeterli stoka sahiptir. Ticari uzmanlık alanları: PV istasyonları tasarımı, araştırması, yapımı ve yönetimi, Enerji tasarrufu projelerinin araştırması ve yapımı, biyokütle ve biyogaz ünitelerinin, yapımı ve yönetimi

 2. COGENGREEN

  Belçika

  Congengreen mikro ısı ve elektrik ortak üretimi ve mini ısı ve elektrik ortak üretimi üniteleri üretir : bitkisel yağ, biyodizel, doğalgaz ve mazot... Kuruluşu yapacaklara müşterilerine bu üniteleri entegre etmelerine yardımcı oluyoruz. Neden Cogengreen'i seçmelisiniz ? - Projenizin randımanını inceleyen ve ihtiyaçlarınıza uygun teknik çözüm ve finansal formül sunan bir ekip. - Yenilikçi çözümler: Mühendislerimiz taleplerinizi daha iyi yanıtlamak için durmadan ürün tasarlar, geliştirir ve iyileştirir. Partnerlerimizin yaratıcılığı ve deneyimi hizmetinizdedir. - kaliteli bir ürün - Atölyelerimizde üretim de dahil olmak üzere tasarımdan kuruluma, çalışma yöntemlerimiz ve kalite standartlarımız güvenilir ve sağlam bir ürün garanti eder.

 1. AKTIF MÜHENDISLIK DIS TICARET LTD. STI.

  Türkiye

  Aktif Mühendislik (AMDT) 1996 yılında Ölçme, Koruma ve Enerji Kalitesi alanlarında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. AMDT 45 çalışanı ve 2200 m2 yönetim binası ile İstanbul'da yer almaktadır. AMDT kuruluşundan beri enerji sektörüne yüksek kaliteli ölçüm cihaz ve sistemleri, koruma cihaz ve sistemleri ile enerji tasarrufu ve maliyet analizi konularında yüksek kaliteli mühendislik hizmeti sağlamaktadır. AMDT 15 yılı aşkın tecrübesi, yurtiçi ve yurtdışı referansları ile müşterilerine özel ve standart çözümler üretmektedir.

 2. SOLEMS

  Fransa

  SOLEMS 30 yılı aşkın bir süreden beri elektrik ve elektronik sektörünün profesyonelleri için kablosuz güneş enerjisi sistemleri üreten bir Fransız şirketidir. Solems işletmesi ürünlerini tüm Avrupa ülkelerine ihraç etmektedir ve sizlere küçük foto-voltaik modüller, hafif aydınlık hücreleri veya güneş ışını sensörleri gibi siparişe göre geliştirilmiş ve standart çözümler sunmaktadır. Solems güneş panelleriyle ilgili tüm projelerinizde sizlere danışmanlık yapmakta, eşlik etmektedir.

 3. TTALUMINIUM

  Bulgaristan

  TT ALUMINIUM produziert in Werk im Industriegebiet Cerkezköy, auf einer Fläche von 50.000 m2 mit einer jährlichen Produktionskapazität von 22.800 Tonen.Legierungen1000, 3000, 6000 Serien incl. 6060, 6063, 6005, 6101A, 6463, 6463A, 6082, außerdem 1050A, 1070 für spezielle Verwendungen. Unsere große Presse verfügt über Wasserkühlung für höhereLegierungen.Pressen1. Presse : 2800 MT Presezzi ( Baujahr 2005 )2. Presse : 1460 MT Mei Rue ( Baujahr 2007 )3. Presse : 1460 MT Mei Rue ( Baujahr 2008 )- Voll automatisch und Computer gesteuertes Billet Cut-to-Length Line Saw- Wasser Abkühlung für höhere Legierungen- Nitrogenium Werkzeugkühlung- Bis zu 300 mm Breite bei Profilen- Profilgewicht max. 15 Kg/m- Bis zu 15 m Profillänge ( pressblank ) – Thermische (Länge)- OMAV S.p.a. ( Italien ) Production Conveyor Line- Double Puller, Flying Cut, voll automatisch.- Computer gesteuerte Closed Circuit Stretcher Line mit Kamera SystemOberflächenPulverbeschichtungsanlage mit 10.000 to/Jahr Kapaz

 4. ÖZTOPRAK MAKINA

  Türkiye

  ***Mekanik Tesisat hizmetlerinizde ; ısıtma , soğutma , havalandırma, buhar, basınçlı hava ve yangın(sulu ve kuru), yüzme havuzu , doğalgaz vs..tesisatlarını projesine uygun olarak yapmaktadır. Faaliyet Alanları Çalışma alanlarımız. . . . Fabrikalar, Oteller, Hastaneler, Alışveriş Merkezleri, Bankalar, Laboratuarlar, Spor salonları, Villalar ve Konutlar için; Mekanik Tesisat * Havalandırma Tesisatları * Klima Tesisatları * Isıtma Tesisatları * Mekanik Tesisat, Hava, Buhar, Yangın, Basınçlı Hava, Su.***Installation services of mechanical, heating, cooling, ventilation, steam, compressed air, and fire (wet and dry), swimming pool, natural gas, etc. .. installations operate in accordance with the project.Areas of Activity areas of study. . . .Factories, Hotels, Hospitals, Shopping Malls, Banks, Laboratories, gyms, Villas and Houses For* Air-conditioning * Heating Installations Mechanical Installations * Mechanical * Air Conditioning Installations, Air, steam, fire, compressed air, water

 5. SOLARNOVA DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Deneyimlerimiz bizi şu alanlarda uluslararası arenada aranan bir iş ortağı haline getirir: göz alıcı mimarî projeler, klasik kurulumlarda kalite modülü, OEM iş ortağı ve komple üretim hatlarının anahtar teslim kurulumu.

 6. NAGATERM SL

  İspanya

  Ulusal üretici olarak Nagaterm, ihtiyaçları karşılamak için uygun fiyatlı çok yüksek kaliteli alıcı serisi geliştirmiştir: NT215-T, NT215-A ve NT215-C.

 7. PELLETSOLUCION

  İspanya

  Biyomas dönüştürme için makine üretimi ve ithalatı yapan şirket. Makine satışı ve komple hat kurulumu. İspanya, Portekiz, Fransa, Fas, Latin Amerika.

 8. SUNSTONE POWER INDUSTIAL GMBH

  Almanya

  SUNSTONE POWER INDUSTIAL GMBH, yılında kurulan ve Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Frankfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SZYMUSIK

  Belçika

  SZYMUSIK, yılında kurulan ve Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sıhhi su tesisatı, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Sıhhi su tesisatı, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, fotovoltaik güneş panelleri, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. PV GLOBAL GMBH

  Almanya

  PV GLOBAL GMBH, yılında kurulan ve Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neuss, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PRISMA NEUE ENERGIE GMBH

  Almanya

  PRISMA NEUE ENERGIE GMBH, yılında kurulan ve Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TURN SOLAR GMBH

  Almanya

  TURN SOLAR GMBH, yılında kurulan ve Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SCHNEEFANGSYSTEME REES GMBH & CO.KG.

  Almanya

  SCHNEEFANGSYSTEME REES GMBH & CO.KG., yılında kurulan ve Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oberstdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. EBS PLANTS SERVICE AND ENGINEERING GROUP

  İspanya

  EBS PLANTS SERVICE AND ENGINEERING GROUP, yılında kurulan ve Endüstriyel sistemler - Montaj ve demontaj sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, endüstriyel parçalanma, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, endüstriyel yıkım işleri, Çelik inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Málaga, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. COZZI S.R.L.

  İtalya

  COZZI S.R.L., yılında kurulan ve Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. doğal döngü kurulumu, kojenerasyon tesisleri, güneş enerji sistemleri için boru ve bağlantı elemanları, Güneş enerjisi hatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parabiago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. MATBEC GMBH

  Almanya

  MATBEC GMBH, yılında kurulan ve Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Kerpen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. EIDT, SA

  Portekiz

  EIDT, SA, yılında kurulan ve Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isı rejeneratörleri, Isı rejeneratörleri, yenilikçi ürünler, Yenilenebilir enerjiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sacavém, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 10. ALTINEL ENERJI DIS TIC. LTD. STI

  Türkiye

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Alternatif enerji - ekipman ve sistemler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

3.227 Şirketler