• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • ambalaj ve dış ambalaj - makineler

Sonuçlar

Ambalaj ve dış ambalaj - makineler - Ithalat/Ihracat

 1. ÖZKA MACHINE AUTOMATION

  Türkiye

  Verified by europages badge

  ÖZKA-İSTANBUL, OTOMATİK STREÇ SARMA, OTOMATİK STREÇ DİLİMLEME, OTOMATİK GÖBEKSİZ STREÇ SARMA VE OTOMATİK ÖN STREÇ SARMA MAKİNALARI ÜRETMEK VE GELİŞTİRMEK AMACIYLA 2015 YILINDA İSTANBUL'DA KURULMUŞTUR. ÖZKA-İSTANBUL, KURULUŞUNDAN İTİBAREN, YURT İÇİNDE PE/PVC STREÇ FİLMLER İÇİN ULUSLARARASI ALANDA KABUL GÖRMÜŞ STANDARTLARA SAHİP VERİMLİ VE YÜKSEK HIZLI SARMA MAKİNELERİNİN TASARIMI VE ÜRETİMİNDE ÖNCÜ BİR ŞİRKET ROLÜ ÜSTLENMEYE BAŞLAMIŞTIR. İLERLEYEN YILLARDA ÖZKA-İSTANBUL, YABANCI MÜŞTERİLERİNİN DE İHTİYAÇLARINI KARŞILAMAK ÜZERE ULUSLARARASI PAZARLARDA YER ALMAYA BAŞLAMIŞTIR. ÖZKA-İSTANBUL'UN BİR DİĞER ÜRETİM ALANI, ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME GEREKTİREN DOLDURMA VE PAKETLEME MAKİNELERİNİN ÜRETİMİ OLMUŞTUR. SON OLARAK ÖZKA-İSTANBUL, PİŞİRME KAĞITLARININ SARILMASI VE BOYUTLANDIRILMASI İÇİN BİR MAKİNE GELİŞTİRMİŞTİR. ÖZKA-İSTANBUL, ÜRETİM KAYIPLARININ ORTADAN KALDIRILMASI VE ÖNLENMESİ İÇİN MÜŞTERİLERİNE TAM ZAMANLI TEKNİK DESTEK VERMEKTEDİR.

 2. MOSCA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Mosca GmbH taşıma yüklerinin emniyeti için verimli çemberleme makineleri, kaliteli çemberleme bantları ve kompleks çemberleme sistemleri üretir

 3. ERPAK AMBALAJ

  Türkiye

 4. EVOMAC MAKINA

  Türkiye

  Biz, EVOMAC olarak Bobin Dilimleme Makinalarının Üretimini ve İhracatını yapmaktayız. Firmamız ürün ve hizmet kapasitesi ile daha kapsamlı ve kaliteli işler yapmak amacıyla sürekli olarak kendini geliştirmektedir. Evomac Makina sektöründeki gelişmeleri takip eden çağdaş üretim anlayışıyla, pazardaki yeni talepleri karşılayabilen, yerli ve yabancı piyasada sektörün seçkin markalarından biri olmayı hedeflemektedir. Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, zamanında teslim, uygun fiyat ve satış sonrası hizmet olmuştur. Kuruluşundan itibaren müşteri memnuniyetini ele alarak istikrarlı bir şekilde büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyen Evomac Makina sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

 5. ENMAK ENDÜSTRIYEL MAKINE

  Türkiye

  ENMAK Endüstriyel Makina San. Tic. Ltd. Şti ni ilk temelleri 1979 tarihinde ilaç firmalarına dolum makineleri üretmek için atılmıştır. 2001 Yılında Avcılar Ambarlı'da bulunan 8.000 metrekarelik kapalı alana sahip fabrikasında üretimlerine devam etmekte olan firma , ilaç haricinde Gıda, Kimyasal Temizlik, Deterjan, Boya, Kozmetik gibi farklı sektörlerede hizmet etmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı piyasada bir çok firma ile çözüm ortaklığı yapmakta olup, Müşterilerinin taleplerine göre özel makineler üretmektedir. Fabrikamızda gelişen teknolojinin olanakları kullanılarak, Ar-Ge bölümünde tasarlanan makinelerimiz içinde; • Dolum Makineleri• Kapatma Makineleri• Etiketleme Makineleri• Özel ambalajlama• Yıkama ve Çalkalama Makineleri bulunmaktadır. Firmamız ; Yurtiçi haricinde Avrupa, Ortadoğu, Afrika, Uzakdoğu, Rusya pazarlarında da sektörünün büyük firmalarına hizmet sunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BAG IN BOX

  Polanya

  Bag in Box işletmesi Lublin (Plonya) şehrinde faaliyet göstermektedir. 20 yılı aşkın bir süreden beri iş hayatımızı sürdürüyoruz. Paketleme makineleri ve daha birçok makinenin imalatında uzmanlaşmış işletmeyiz. Şirket Jacek Jackowski tarafından yönetilmektedir. Hizmetlerimiz genelde işletme sahipleri tarafından kullanılmaktadır. Paketleme sistemleri, standart paketleme makineleri, aseptik paketleme makineleri, şişeleme makineleri ve Ultra Temiz paketleme sistemleri sunuyoruz. Çalışanlarımız doğru makineyi seçmenizi sağlayan ve danışmanlık sunan uzman kişilerdir. Ziyaretinizi bekliyoruz!

 2. ETKIN AMBALAJ SAN VE TIC LTD ŞTI

  Türkiye

  ETKİN AMBALAJEtkin Ambalaj 1993 yılında kurularak İstanbul Güneşli de üretim hayatına başlamıştır. Günümüze kadar geçen 20 yıllık süreç içinde kurduğu oluklu mukavva ve ofset kutu üretim tesislerinde müşterilerine hizmete devam etmektedir. 2006 yılı başından itibaren devreye aldığı İstanbul Sultanbeyli tesislerinde 2200mm enindeki modern oluklu mukavva üretim makinası ile üretim kalitesi ve çeşitliliğini arttırmıştır. Firmamız , oluklu mukavva üretiminin haricinde İstanbul Sultanbeyli’deki ofset kutu işleme tesislerinde müşterilerinin her türlü ofset baskılı kutu taleplerini, Hadımköy’deki yüksek teknolojiye sahip makina parkına sahip tesisinde ise Master flexo baskılı kutu taleplerini istenilen özelliklerde temin edebilmektedir. Özel kesimli kutuları da üretebilen makinelerde, boya ve baskıyı korumak amacıyla vernik, lak ve selefon uygulaması da yapılabilmektedir. Etkin Ambalaj sizlerden aldığı destek ve geleceğe dair inanç ve heyecanı ile bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada devam

 3. POLPAK MASZYNY PAKUJACE

  Polanya

  En son yenilikçi teknolojiyi kullanarak yüksek kaliteli materyallerden ambalajlama makineleri üretmekteyiz. Ayrıca profesyonel sıvı püskürtücüler, besleyiciler, ambalajlama folyosu, ambalajlama makineleri, fıskiyeler, polyolefin, profesyonel ambalajlama sistemleri, ısı ile daralan makineler, basınçlı kaynak makineleri de sunmaktayız.

 4. EDDA MAKINE ENDÜSTRIYEL SISTEMLER

  Türkiye

  Endüstriyel ambalaj makineleri ve hatlar üzerine faaliyet gösteren firmamız, yatay streç sarma ve palet sarma makineleri üretimi yapmaktadır.

 5. ESMERT MAKINA

  Türkiye

  Makina bıçakları imalatı

 1. YURTPAK MAKINA

  Türkiye

  YURTPAK MAKINA, yılında kurulan ve Ambalaj ve dış ambalaj - makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. un paketleme makinası, sıvı dolum makinası, bakliyat paketleme makinası, shrink makinası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Karatay / Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. VIPAK SP. Z O.O.

  Polanya

  VIPAK SP. Z O.O., yılında kurulan ve Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Ambalaj ve dış ambalaj - makineler, ambalaj ruloları ve filmleri, Ambalaj ve dış ambalaj - makineler, boş ve kişiye özel yapışkan bantlar, yapışkan bantlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jarocin, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. ÖZELLER MAKINA SANAYII- HUSEYIN KORKMAZ

  Türkiye

  ÖZELLER MAKINA SANAYII- HUSEYIN KORKMAZ, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Ambalaj ve dış ambalaj - makineler, İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Ambalaj ve dış ambalaj - makineler, İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar, ambalaj paketleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. FUJI PACKAGING MACHINES SAS

  Fransa

  FUJI PACKAGING MACHINES SAS, yılında kurulan ve Ambalaj ve dış ambalaj - makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Goussainville Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. TLS TECHNICAL LOGISTIC SOLUTIONS

  Hollanda

  TLS TECHNICAL LOGISTIC SOLUTIONS, yılında kurulan ve Ambalaj ve dış ambalaj - makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. palet streç film sarma makinesi, yarı otomatik streç film sarma makinesi, Esnek paketleme malzemesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waalwijk, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. KRONORM MAKINA AMBALAJ SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  KRONORM MAKINA AMBALAJ SAN. TIC. LTD. STI., yılında kurulan ve Ambalaj ve dış ambalaj - makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. THIMON

  Fransa

  THIMON, yılında kurulan ve Ambalaj ve dış ambalaj - makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Paketleme ve ambalaj firmaları, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Plastik malzemeden ambalajlar, paketleme ve ambalaj, Paketleme ve ambalaj firmaları, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Plastik malzemeden ambalajlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Méry, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. DIJKSTRA VEREENIGDE

  Hollanda

  DIJKSTRA VEREENIGDE, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ambalaj ve dış ambalaj - makineler, Ambalaj ve dış ambalaj - makineler, paketleme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lelystad, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. SUPERMACH SP.K. TOMASZ NITA

  Polanya

  SUPERMACH SP.K. TOMASZ NITA, yılında kurulan ve Ambalaj ve dış ambalaj - makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Paketleme ve ciltleme- Makine ve ekipmanlar, Ambalaj sanayi için karton, Paketleme ve ambalaj firmaları, Paketleme ve ciltleme- Makine ve ekipmanlar, Ambalaj sanayi için karton, Paketleme ve ambalaj firmaları, kutulama işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. SMB SONDERMASCHINENBAU E.K. PÖSSNECK

  Almanya

  SMB SONDERMASCHINENBAU E.K. PÖSSNECK, yılında kurulan ve Ambalaj ve dış ambalaj - makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pößneck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. STREMA MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  STREMA MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Etiketleme ve markalama - Makineler, Ambalaj ve dış ambalaj - makineler, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Etiketleme ve markalama - Makineler, Ambalaj ve dış ambalaj - makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sulzbach-Rosenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MC SPÓŁKA Z O.O.

  Polanya

  MC SPÓŁKA Z O.O., yılında kurulan ve Ambalaj ve dış ambalaj - makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik malları, ısıyla eriyen yapıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pawłowiczki, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. ZENTER MS.S MOTAK

  Polanya

  ZENTER MS.S MOTAK, yılında kurulan ve Ambalaj ve dış ambalaj - makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. dikey ambalaj makinaları, Paketleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sandomierz, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. POZWRO

  Polanya

  POZWRO, yılında kurulan ve Ambalaj ve dış ambalaj - makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. doldurma makinaları, taşeron ambalaj ve kondisyon işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wrocław, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. SERWISPAK

  Polanya

  SERWISPAK, yılında kurulan ve Ambalaj ve dış ambalaj - makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. ambalaj için plastik dolum malzemeleri, ısıyla daralan filmli ambalaj makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Przedbórz, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. AKKOR MAKINA

  Türkiye

  AKKOR MAKINA, yılında kurulan ve Ambalaj ve dış ambalaj - makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. paketleme, yarı otomatik paketleme, Shrink (büzülür) torbalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. MAXPAC

  Belçika

  MAXPAC, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Torbalama - Makine ve ekipmanlar, Ambalaj ve dış ambalaj - makineler, Torbalama - Makine ve ekipmanlar, Ambalaj ve dış ambalaj - makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Temse, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. GREEN INDUSTRIAL CO., LTD.

  Güney Kore

  GREEN INDUSTRIAL CO., LTD., yılında kurulan ve Ambalaj ve dış ambalaj - makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gyeongsangnam-do, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

 9. WEBSTER GRIFFIN LIMITED

  Birleşik Krallık

  WEBSTER GRIFFIN LIMITED, yılında kurulan ve Ambalaj ve dış ambalaj - makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Zımbalama ve çivileme makine ve ekipmanlar, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Zımbalama ve çivileme makine ve ekipmanlar, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Crowborough, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. SOCO SYSTEM A/S

  Danimarka

  SOCO SYSTEM A/S, yılında kurulan ve Kartonlama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ambalajlama - Makineler, Ambalaj ve dış ambalaj - makineler, Ambalajlama - Makineler, Ambalaj ve dış ambalaj - makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Taastrup, Danimarka 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz