• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • aperatif tuzlu krakerler bisküviler

Sonuçlar

Aperatif tuzlu krakerler bisküviler - Ithalat/Ihracat

 1. TEMAS GROUP EXPORT PARTNERS

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Temas Grup Export Partners olarak, yeni ihracat müşterileri bularak, potansiyel müşteriler oluşturarak ve ihracat stratejileri geliştirerek işletmelerin küresel pazarda başarılı olmalarına yardımcı olma konusunda uzmanız. Özenle tasarlanmış hizmetlerimiz, siz değerli müşterilerimizin benzersiz ve etkili bir deneyim yaşamasını sağlar. Gümrükleme, lojistik ve dış ticaret alanlarındaki deneyimimizle satışları artırıyor ve işletmenizin başarıya ulaşmasına yardımcı oluyoruz. Geniş ürün yelpazemiz, tekstil, tıbbi ekipman, makine, makine mühendisliği, endüstriyel ekipman, tarım ürünleri, kimyasallar, plastik ürünler, tek kullanımlık sofra takımları, paketleme çözümleri, meyve ve sebzeler ve diğer istisnai tekliflerin yanı sıra lazer işleme dahil olmak üzere çeşitli ihtiyaçlara hitap etmektedir. Türk üreticilerin yüksek kaliteli ürünlerini Avrupa'ya ihraç ediyoruz. Temas Grup Export Partners, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve bunu ticari faaliyetlerimizin özü haline getiriyoruz. Deneyimli profesyonellerden oluşan ekibimiz, özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirilmiş mükemmel hizmetler sunmayı taahhüt eder. Hedeflerinize ulaşmanızı sağlamak için yeni müşteriler bulma, potansiyel müşteriler oluşturma ve ihracat gelişimini teşvik etme konusundaki uzmanlığımızdan yararlanarak ticari faaliyetlerinizi geliştirmek ve genişletmek için değerli destek sağlıyoruz. Size sunulan tüm fırsatları keşfetmek için lütfen web sitemizi ziyaret edin.

 2. L'ÉTUVERIE

  Fransa

  Verified by europages badge
 3. PUMPIDUP

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  PUMPIDUP, yılında kurulan ve Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Somunlar, Şarküteri, Karamelli bonbon, sohbet salonları, popcorn, şekerlemeler, diyet yemek, krakker, tohumlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. SOFT DRINKS DISTRIBUTION S.R.O

  Polanya

  Verified by europages badge

  SOFT DRINKS DISTRIBUTION S.R.O, yılında kurulan ve Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. ŞEKERLEMELER, Alkolsüz içkiler, Yumuşak içecekler, Aperitif alkolsüz içkiler, Kimya - İthalat/İhracat, İçecekler, çikolata tabletleri, çikolatalar, pasta hazırlanışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. FLAVIE'S & CO

  Fransa

  Verified by europages badge

  FLAVIE'S & CO, yılında kurulan ve Kurabiyeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler, Bisküviler, tuzlu bisküviler, Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler, bisküvi üretimi, Bisküviler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plérin, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SMAKULI

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  SMAKULI, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurabiyeler, Bisküvi yapımı, Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler, Kurabiyeler, bisküvi üretimi, bisküvi fabrikası, Bisküvi yapımı, glutensiz gıda, glutensiz bisküviler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lviv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. OPTINATUREL

  Türkiye

  Son yıllarda ülkemizde ve dünyada da genel olarak yaşam koşulları itibariyle Doğal, Organik, Glutensiz, Vegan, bitkisel ve yöresel/gelenekselürünlere olan ilgi her geçen gün doğal olarak artmaktadır. Optinaturel İlaç & Gıda San.Yirmi yılı aşan insan sağlığına yönelik ürünsel deneyimleriyle tescilli "Naturel yaşam sağlıklı yaşam” sloganı ile faaliyet alanlarında Akademisyen Doktor, Eczacı, Biyolog ve kimyagerlerimizin araştırmaları sonucunda ürünlerin içerik, form ve etkinliklerine yönelik görüşleri alınarak Ulusal ve uluslararası yapılmış bir çok klinik çalışmalarca ve bilim insanlarınca insan sağlığına naturel olarak faydaları kanıtlanmış hammaddelerden İnnovatif ürünleri ARGE çalışmalarıyla geliştirip "önce insan” ilkesiyle insanların daha doğal, sağlıklı yaşam standartlarına ulaşması için tescilli Naturpy, Dr.Gluten, Gluteneks ve şirket bünyesinde yer alan farklı markalarıyla insan sağlığı için gerekli tüm parametrelerde laboratuvar analizlerini uluslararası akrediteli laboratuvarlarda yaptırarak ve uluslararası gıda üretim standartların da olan tesislerimiz de üreterek yurtiçi ve yurtdışı pazarlara sunan bir şirkettir. Optinaturel; 2017 yılında aldığı Altın marka ödülü, Avrasya kalite ödülü, Tüketicilere tavsiye edilme ödülü ve 2018 yılında yılın önerilen markası ödülleriyle, faydalı modelleri ve devam eden patent süreçleriyle, ARGE çalışmalarıyla her zaman yenilikçi yaklaşımını Türkiye de ilklerle ve Türkiye de ilk dünya da tek innovatif ürünlerle sürdürecektir.

 3. KIRECBURNU BAKERY

  Türkiye

  Our Story Kireçburnu Fırını is a long-standing family bakery located in Kirecburnu near Bosphorus. Founded in 1957, the location is facing north where meets the Bosphorus and the Black Sea.  The smell of the cookies and pastries were mixed with the smell of seawater. The smell that started in 1957 has been growing stronger since. The legacy of Kireçburnu Fırını is protecting the harmony between nature and people. Everyone deserves to eat quality food and live in a quality environment. Every product we make is handmade. Just like we have done for years, we weigh the ingredients by hand, we check the dough consistency by hand and we bake them until the perfect smell. We never use artificial ingredent while there is natural  of them. Perfection is in the details. We check everthing to keep every cookie taste delicious, smell good and look perfect. 

 4. TOTTIS - BINGO A.E.B.E.

  Yunanistan

  BINGO SA 1971'de Atina'da kurularak 1993'te TOTTIS SA şirketler grubuna katılmıştır. Merkezimiz yine bize ait olan Geraka tesislerimizdedir. Müessesemizde yüksek kaliteli ürünler üretmekteyiz: Galetalar, Çikolatalı rulo galetalar, Viyana (İnce ve kısa purolar). SERENATA, AMARETTI, KOUKOUROUKOU markalarıyla BINGO SA Yunan piyasasında ve yurt dışında öncü ve lider olmasının yanında 40'tan fazla ülkeye galeta ve rulo galeta ihracatı yapmaktadır. Yıllık ihracat değeri, yıllık cirosunun %20'sine tekabül etmektedir.

 5. BIOFOODLAB LLC

  Rusya

  BioFoodLab, Rusya'da yetişkin ve çocuklar için sağlıklı atıştırmalıklar üreten 1. sıradaki şirkettir. Asıl hedefimiz, piyasada henüz var olmayan ve gurur duyacağımız yüksek kalitede bir yerli ürün yaratmaktı. Yedi yıl sonra ortaklarımıza sağlıklı beslenme için hazır çözümler sunmaktayız. Ürün yelpazesinde 100 yenilikçi ve popüler ürün yer almaktadır. Günümüzde, ürünlerimiz Rusya'daki ve Japonya, Çin ve Arap Emirlikleri gibi dünyanın dört bir yanındaki 14 ülkedeki süpermarketlerde kolayca bulunabilir. Hedefimiz değişmemiştir; yetişkinlerin ve çocukların her gün sağlıklı bir yaşam tarzına ilerlemelerine yardımcı olmak.

 1. FAB FOODS

  Birleşik Krallık

  Fab Foods, büyük uluslararası havayolları ve yemek firmalarının dünyadaki lider atıştırmalık tedarikçilerinden biri olarak 50 yılı aşkın bir tecrübe edinmiştir. Havada ya da bekleme salonunda servis edilmesi farketmeksizin, Fab Foods yolcunuzun öğününe mükemmel bir şekilde eşlik edecektir. Sadece kendi anında tanınan markaları Skybites'ı değil, marka farkındalığınızı arttırmak için kendi logolarını da sunmaktadırlar. Uçun.Ufak ısırıklar alın.İştah açıcı bisküvi seçimlerimizden herhangi birinin tadını çıkarın! Daha fazla bilgi için lütfen internet sitemizi ziyaret edin.

 2. ORENYA CO.,LTD.

  Türkiye

 1. XOX GEBÄCK GMBH

  Almanya

  XOX GEBÄCK GMBH, yılında kurulan ve Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hameln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GLOBAL INTER ARGENTINA

  Arjantin

  GLOBAL INTER ARGENTINA, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler, Bisküviler, Kahvaltılık hububatlar, Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler, Bisküviler, Kahvaltılık hububatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Buenos Aires, Arjantin 'de bulunmaktadır.

 3. SKINNI SNAX

  Birleşik Krallık

  SKINNI SNAX, yılında kurulan ve Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şahsi galvanizleme, nohut, Paletlenmiş indirimli mal satışı ve stok tasfiyesi, Atıştırmalık gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. APERITIVOS DE AÑAVIEJA,S.A.

  İspanya

  APERITIVOS DE AÑAVIEJA,S.A., yılında kurulan ve Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. BİYOLOJİK TARIM, snack, Atıştırmalık gıdalar, glutensiz gıda, BİYOLOJİK TARIM sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Muro-Soria, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. SNACK CREATIONS

  Birleşik Krallık

  SNACK CREATIONS, yılında kurulan ve Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Great Yarmouth, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. VSMAK LLC

  Ukrayna

  VSMAK LLC, yılında kurulan ve Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. işlenmiş ayçiçek çekirdeği, ayçiçek çekirdeği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ivano-Frankivsk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 7. AZAR

  Sırbistan

  AZAR, yılında kurulan ve Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Panchevo, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 8. PROTERMARS LTD

  Birleşik Krallık

  PROTERMARS LTD, yılında kurulan ve Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çorbalar, toptan taze et, liyofillenmiş etler (vakumda derin dondurulmuş etler) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Widdington, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. KOESTLIN D.D.

  Hırvatistan

  KOESTLIN D.D., yılında kurulan ve Bisküviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler, yassı çörekler, tuzlu gevrek, bisküvi üretimi, Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bjelovar, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 2. REAL TRADE

  Ukrayna

  REAL TRADE, yılında kurulan ve Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. snack, peksimetler, Yer fıstıkları, patates topları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dnipro, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. LA MAISON DE L'AIL NOIR

  Fransa

  LA MAISON DE L'AIL NOIR, yılında kurulan ve Gıda dönüşümü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler, Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sendets, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. BAKETIME LTD

  Birleşik Krallık

  BAKETIME LTD, yılında kurulan ve Bisküviler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler, Kurabiyeler, Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler, şekerli gevrek, Kurabiyeler, bisküvi fabrikası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Middlesbrough, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. CINESNACK

  İtalya

  CINESNACK, yılında kurulan ve Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. HAPPY PEOPLE PLANET

  Lüksemburg

  HAPPY PEOPLE PLANET, yılında kurulan ve Organik - gıda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diyetik ve organik yiyecekler, Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler, Çikolata şekerleme, Diyetik ve organik yiyecekler, Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler, Çikolata şekerleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kopstal, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 7. LEVOM GRUP GIDA ÜRÜNLERI

  Türkiye

  LEVOM GRUP GIDA ÜRÜNLERI, yılında kurulan ve Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kuru meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. SIMSEKOGULLARI NUTS COMPANY

  Türkiye

  SIMSEKOGULLARI NUTS COMPANY, yılında kurulan ve Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sos ve çeşniler, yarı ızgara ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mersin, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 9. SNACK GARDEN KFT.

  Macaristan

  SNACK GARDEN KFT., yılında kurulan ve Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Beslenme - gıda, glutensiz gıda, vakumla dondurulmuş meyveler, Beslenme - gıda, şahsi galvanizleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 10. ROGER & ROGER

  Belçika

  ROGER & ROGER, yılında kurulan ve Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Patates cipsleri, Cips ve patates esaslı aperitif ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mouscron, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz