• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • aperitif alkolsüz içkiler

Sonuçlar

Aperitif alkolsüz içkiler - Ithalat/Ihracat

 1. FOODCOM S.A.

  Polanya

  Verified by europages badge

  Gıda endüstrisinde faaliyet gösteren bir ticaret şirketi. Biz süt ürünleri ticareti konusunda uzmanız; bitkisel proteinler; gıda ve yem katkı maddeleri. Teklif, B2B sektöründeki şirketlere yöneliktir.Ekibimiz sayesinde şirket birçok sadık İş Ortağı kazandı ve daha da genişliyor. 2019 yılında, Polonya'da gıda sektöründe en hızlı büyüyen şirketi prestijli ödülü kazandık. Şu anda, şirket, Polonya, Almanya, Hollanda ve İtalya olmak üzere dört Avrupa ülkesinde kayıtlıdır.

  Tüm ürünler arasında "aperitif alkolsüz içkiler"

 2. UNIVERS DRINK

  Belçika

  Verified by europages badge

  Night Orient %0.0 alkol garantili bir alkolsüz şarap ve köpüklü içecek serisidir. Köpüklü ürünlere ve Champagne'a yakın, ancak onlardan farklı olan Night Orient ince köpüklü içecekleri tüketiciler tarafından 2013'te yılın ürünü seçildi. Bugün 14 ülkede satılan Night Orient, esas olarak büyük dağıtım şirketleriyle pazarlanmaktadır. Bu alkolsüz içecekler serisi tüm önemli kutlamalar için harika bir üründür.

 3. SOFT DRINKS DISTRIBUTION S.R.O

  Polanya

  Verified by europages badge

  SOFT DRINKS DISTRIBUTION S.R.O, yılında kurulan ve Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. ŞEKERLEMELER, Alkolsüz içkiler, Yumuşak içecekler, Aperitif alkolsüz içkiler, Kimya - İthalat/İhracat, İçecekler, çikolata tabletleri, çikolatalar, pasta hazırlanışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. DJIN SPIRITS

  Fransa

  DJIN SPIRITS, yılında kurulan ve İçecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aperitif alkolsüz içkiler, Aperitif alkolsüz içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Brice, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. BIOWEINREICH - ÖKOLOGISCHER WEINHANDEL THOMAS REICH

  Almanya

  BIOWEINREICH - ÖKOLOGISCHER WEINHANDEL THOMAS REICH, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Aperitif alkolsüz içkiler, alkollü şaraplar, Aperitif alkolsüz içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seligenstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MAUTONE & CIE

  Belçika

  MAUTONE & CIE, yılında kurulan ve Alkolsüz içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aperitif alkolsüz içkiler, Aperitif alkolsüz içkiler, alkolsüz içecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tamines, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. ENBIO OHG

  Almanya

  ENBIO OHG, yılında kurulan ve Alkolsüz içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Aperitif alkolsüz içkiler, Aperitif alkolsüz içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bremerhaven, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PATATAS FRITAS GUAYS S.L

  İspanya

  PATATAS FRITAS GUAYS S.L, yılında kurulan ve Aperitif alkolsüz içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kızartmalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Xinzo De Limia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. KA-3 D.O.O.

  Hırvatistan

  KA-3 D.O.O., yılında kurulan ve Soda sektöründe faaliyet gösteren bir. Yumuşak içecekler, Likörler ve sert içkiler, Yumuşak içecekler, Aperitif alkolsüz içkiler, Yumuşak içecekler, Likörler ve sert içkiler, Yumuşak içecekler, Aperitif alkolsüz içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Karlovac, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 5. MILLECOLORI

  İtalya

  MILLECOLORI, yılında kurulan ve Aperitif alkolsüz içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. küçük yemek odası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pescia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ARKAY DISTRIBUTION

  Fransa

  ARKAY DISTRIBUTION, yılında kurulan ve Aperitif alkolsüz içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mougins, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CODIRECT LLP

  Birleşik Krallık

  CODIRECT LLP, yılında kurulan ve Aperitif alkolsüz içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Cheltenham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. VERA MAÑOGIL HERMANOS SL

  İspanya

  VERA MAÑOGIL HERMANOS SL, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Aperitif alkolsüz içkiler, Soda, Aperitif alkolsüz içkiler, Soda sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Miguel De Salinas, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. OEM AF 2003 A/S

  Danimarka

  OEM AF 2003 A/S, yılında kurulan ve Aperitif alkolsüz içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yumuşak içecekler, Yumuşak içecekler, Yumuşak içecekler, Yumuşak içecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oerbaek, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 3. KIMBO SA

  İspanya

  KIMBO SA, yılında kurulan ve Meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Aperitif alkolsüz içkiler, Yumuşak içecekler, Aperitif alkolsüz içkiler, Yumuşak içecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. COMERCIAL DE VINOS ACERA S.L.

  İspanya

  COMERCIAL DE VINOS ACERA S.L., yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Aperitif alkolsüz içkiler, Aperitif alkolsüz içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salamanca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. A.G. BARR P.L.C.

  Birleşik Krallık

  A.G. BARR P.L.C., yılında kurulan ve Aperitif alkolsüz içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yumuşak içecekler, Soda, Yumuşak içecekler, Soda sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cumbernauld, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. WOODCHESTER ENTERPRISES LIMITED

  Birleşik Krallık

  WOODCHESTER ENTERPRISES LIMITED, yılında kurulan ve Aperitif alkolsüz içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yumuşak içecekler, Soda, Yumuşak içecekler, Soda sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stroud, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. VINOS GALLARDO S.L.

  İspanya

  VINOS GALLARDO S.L., yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aperitif alkolsüz içkiler, Aperitif alkolsüz içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vejer De La Frontera, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. MEININGER GETRÄNKEVERTRIEBS GMBH

  Almanya

  MEININGER GETRÄNKEVERTRIEBS GMBH, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Aperitif alkolsüz içkiler, Aperitif alkolsüz içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rippershausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. APERITIVOS TAPA SA

  İspanya

  APERITIVOS TAPA SA, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aperitif alkolsüz içkiler, Aperitif alkolsüz içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mondejar, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. DISTRIBUCIONES GUILLEN, S.L.

  İspanya

  DISTRIBUCIONES GUILLEN, S.L., yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Soda, Aperitif alkolsüz içkiler, Soda, Aperitif alkolsüz içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alicante/Alacant, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. PPN SA

  Fransa

  PPN SA, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir. Aperitif alkolsüz içkiler, Aperitif alkolsüz içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villers Sur Le Roule, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. UNICAD FOOD A/S

  Danimarka

  UNICAD FOOD A/S, yılında kurulan ve Aperitif alkolsüz içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yumuşak içecekler, Yumuşak içecekler, Yumuşak içecekler, Yumuşak içecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Toelloese, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 5. ROMA MINERALVANNFABRIKK BERGERSEN AS

  Norveç

  ROMA MINERALVANNFABRIKK BERGERSEN AS, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aperitif alkolsüz içkiler, Aperitif alkolsüz içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lillestrøm, Norveç 'de bulunmaktadır.

 6. RAZIARENIAT LAV E OOD

  Bulgaristan

  RAZIARENIAT LAV E OOD, yılında kurulan ve Aperitif alkolsüz içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Sofija, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 7. PERNOD RICARD BELGIUM NV

  Belçika

 8. TREENETALER GETRÄNKE GMBH & CO.KG

  Almanya

 9. RABANSER & CO. KG DES RABANSER FRANZ

  İtalya

 10. PLANKENSTEINER HELMUTH

  İtalya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz