• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • aperitif alkolsüz içkiler

Sonuçlar

Aperitif alkolsüz içkiler - Ithalat/Ihracat

 1. ARUFEL S.R.O.

  Slovakya

  Verified by europages badge

  2014 yılında mütevazı bir kafeden büyüyen Arufel s.r.o., küresel hızlı tüketim sektöründe yenilik ve bağlılığın bir birleşimini temsil etmektedir. Kurucular Michal ve Martin mütevazi başlangıçlarına dönüp baktıklarında artık uluslararası iş mükemmelliğinin temel taşı haline gelmişlerdir. Küçük bir restorandan başlayarak yenilikçi düşünceyi, sıkı çalışmayı ve küresel keşifleri birleştiren Slovakya merkezi çıkışlı Arufel s.r.o. ithalat-ihracat sektörünü yeniden tanımladı ve hızlı tüketim sektörünün lider gücü olarak ortaya çıktı. Bugün Arufel, hızlı tüketim ithalatı, ihracatı ve dağıtımında bir referans noktası olarak hareket ediyor, güvenilir küresel ortak olarak konumunu güçlendiriyor ve dünya çapında 40'tan fazla ülkeye geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Portföyünde Monster Energy, Red Bull, Coca-Cola ve Nescafé gibi tanınmış markalar yer almaktadır ve bu da şirketin çeşitli ortaklarının ihtiyaçlarına olan bağlılığının altını çizmektedir. Şirketin operasyonlarının merkezi, 12 yükleme iskelesi, 3.500 palet kapasitesi ve birinci sınıf depo yönetim sistemi (WMS) bulunan son teknolojiye sahip Slovakya'daki bir depodur. Modern etiketleme ve yeniden paketleme hatlarıyla donatılmış bu tesis, ürünlerin en iyi şekilde işlenmesini sağlar. Arufel'in başarısının arkasında, hizmet mükemmelliği konusundaki bilgi ve tutkuları eşsiz olan profesyonellerden oluşan özel bir ekip bulunmaktadır. Mükemmelliğe olan bu bağlılık, ürün tedariğinden küresel teslimata kadar eksiksiz çözümler sunan "ALL IN" hizmet paketine de yansıyor. Bu paket, kalite kontrolden etiketlemeye kadar hizmetleri içermektedir

 2. BRANDSPARKLE

  Polanya

  Verified by europages badge

  Brandsparkle, markaların farklı kimliklerine göre tasarlanmış birinci sınıf içecekler hazırlama ve sunma konusunda uzmanlaşmıştır. Her markanın özünü yansıtan eşsiz alkolsüz içecekler oluşturmaya odaklanan işletmemiz, tüketi̇ci̇leri̇n i̇lgi̇si̇ni̇ çeken özel i̇çecekler hazırlama konusunda çok başarılı işler yapmaktadır. Kavramlaştırma ve ürün geliştirmeden paketleme ve dağıtıma kadar üretim prosesinin tamamında kapsamlı hizmetler veriyoruz. Avrupa'nın önde gelen üreticileriyle yaptığımız işbirlikleri sayesinde kişiselleştirilmiş tatlar, ambalaj tasarımları ve pazarlama stratejileri sunarak her içeceğin kalıcı bir izlenim bırakmasını sağlıyoruz. HORECA & FMCG için makarna, pirinç, yumurta gibi farklı ürünler geliştiriyoruz. Kaliteye ve yeniliğe olan bağlılığımızdan yola çıkarak, işimizin her alanında tutku ve yaratıcılığı benimsiyoruz. Amacımız sadece ferahlatıcı ve lezzetli içecekler sunmak değil, aynı zamanda tüketiciler ile markalar arasında güçlü bağlar kuran hikayeler oluşturmaktır. Brandsparkle ile her yudum, müşterilerimizin hizmet verdiği kişiler açısından bir fırsata dönüşerek unutulmaz bir deneyim yaşatır.

 3. FOODCOM S.A.

  Polanya

  Verified by europages badge

  Gıda endüstrisinde faaliyet gösteren bir ticaret şirketi. Biz süt ürünleri ticareti konusunda uzmanız; bitkisel proteinler; gıda ve yem katkı maddeleri. Teklif, B2B sektöründeki şirketlere yöneliktir.Ekibimiz sayesinde şirket birçok sadık İş Ortağı kazandı ve daha da genişliyor. 2019 yılında, Polonya'da gıda sektöründe en hızlı büyüyen şirketi prestijli ödülü kazandık. Şu anda, şirket, Polonya, Almanya, Hollanda ve İtalya olmak üzere dört Avrupa ülkesinde kayıtlıdır.

 4. UNIVERS DRINK

  Belçika

  Verified by europages badge

  Night Orient %0.0 alkol garantili bir alkolsüz şarap ve köpüklü içecek serisidir. Köpüklü ürünlere ve Champagne'a yakın, ancak onlardan farklı olan Night Orient ince köpüklü içecekleri tüketiciler tarafından 2013'te yılın ürünü seçildi. Bugün 14 ülkede satılan Night Orient, esas olarak büyük dağıtım şirketleriyle pazarlanmaktadır. Bu alkolsüz içecekler serisi tüm önemli kutlamalar için harika bir üründür.

 5. SOFT DRINKS DISTRIBUTION S.R.O

  Polanya

  Verified by europages badge

  SOFT DRINKS DISTRIBUTION S.R.O, yılında kurulan ve Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. ŞEKERLEMELER, Alkolsüz içkiler, Yumuşak içecekler, Aperitif alkolsüz içkiler, Kimya - İthalat/İhracat, İçecekler, çikolata tabletleri, çikolatalar, pasta hazırlanışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DJIN SPIRITS

  Fransa

  DJIN SPIRITS, yılında kurulan ve İçecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aperitif alkolsüz içkiler, Aperitif alkolsüz içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Brice, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. BIOWEINREICH - ÖKOLOGISCHER WEINHANDEL THOMAS REICH

  Almanya

  BIOWEINREICH - ÖKOLOGISCHER WEINHANDEL THOMAS REICH, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Aperitif alkolsüz içkiler, alkollü şaraplar, Aperitif alkolsüz içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seligenstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. OSCO

  Fransa

  OSCO, yılında kurulan ve Alkolsüz içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aperitif alkolsüz içkiler, Aperitif alkolsüz içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fresnes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ENBIO OHG

  Almanya

  ENBIO OHG, yılında kurulan ve Alkolsüz içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Aperitif alkolsüz içkiler, Aperitif alkolsüz içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bremerhaven, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PATATAS FRITAS GUAYS S.L

  İspanya

  PATATAS FRITAS GUAYS S.L, yılında kurulan ve Aperitif alkolsüz içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kızartmalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Xinzo De Limia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. MAUTONE & CIE

  Belçika

  MAUTONE & CIE, yılında kurulan ve Alkolsüz içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aperitif alkolsüz içkiler, Aperitif alkolsüz içkiler, alkolsüz içecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tamines, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. CODIRECT LLP

  Birleşik Krallık

  CODIRECT LLP, yılında kurulan ve Aperitif alkolsüz içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Cheltenham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. ARKAY DISTRIBUTION

  Fransa

  ARKAY DISTRIBUTION, yılında kurulan ve Aperitif alkolsüz içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mougins, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. MILLECOLORI

  İtalya

  MILLECOLORI, yılında kurulan ve Aperitif alkolsüz içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. küçük yemek odası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pescia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. KA-3 D.O.O.

  Hırvatistan

  KA-3 D.O.O., yılında kurulan ve Soda sektöründe faaliyet gösteren bir. Yumuşak içecekler, Likörler ve sert içkiler, Yumuşak içecekler, Aperitif alkolsüz içkiler, Yumuşak içecekler, Likörler ve sert içkiler, Yumuşak içecekler, Aperitif alkolsüz içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Karlovac, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 4. VERA MAÑOGIL HERMANOS SL

  İspanya

  VERA MAÑOGIL HERMANOS SL, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Aperitif alkolsüz içkiler, Soda, Aperitif alkolsüz içkiler, Soda sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Miguel De Salinas, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. OEM AF 2003 A/S

  Danimarka

  OEM AF 2003 A/S, yılında kurulan ve Aperitif alkolsüz içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yumuşak içecekler, Yumuşak içecekler, Yumuşak içecekler, Yumuşak içecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oerbaek, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 6. KIMBO SA

  İspanya

  KIMBO SA, yılında kurulan ve Meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Aperitif alkolsüz içkiler, Yumuşak içecekler, Aperitif alkolsüz içkiler, Yumuşak içecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. A.G. BARR P.L.C.

  Birleşik Krallık

  A.G. BARR P.L.C., yılında kurulan ve Aperitif alkolsüz içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yumuşak içecekler, Soda, Yumuşak içecekler, Soda sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cumbernauld, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. COMERCIAL DE VINOS ACERA S.L.

  İspanya

  COMERCIAL DE VINOS ACERA S.L., yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Aperitif alkolsüz içkiler, Aperitif alkolsüz içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salamanca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. WOODCHESTER ENTERPRISES LIMITED

  Birleşik Krallık

  WOODCHESTER ENTERPRISES LIMITED, yılında kurulan ve Aperitif alkolsüz içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yumuşak içecekler, Soda, Yumuşak içecekler, Soda sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stroud, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. MEININGER GETRÄNKEVERTRIEBS GMBH

  Almanya

  MEININGER GETRÄNKEVERTRIEBS GMBH, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Aperitif alkolsüz içkiler, Aperitif alkolsüz içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rippershausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. DISTRIBUCIONES GUILLEN, S.L.

  İspanya

  DISTRIBUCIONES GUILLEN, S.L., yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Soda, Aperitif alkolsüz içkiler, Soda, Aperitif alkolsüz içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alicante/Alacant, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. APERITIVOS TAPA SA

  İspanya

  APERITIVOS TAPA SA, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aperitif alkolsüz içkiler, Aperitif alkolsüz içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mondejar, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. VINOS GALLARDO S.L.

  İspanya

  VINOS GALLARDO S.L., yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aperitif alkolsüz içkiler, Aperitif alkolsüz içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vejer De La Frontera, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. UNICAD FOOD A/S

  Danimarka

  UNICAD FOOD A/S, yılında kurulan ve Aperitif alkolsüz içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yumuşak içecekler, Yumuşak içecekler, Yumuşak içecekler, Yumuşak içecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Toelloese, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 7. PPN SA

  Fransa

  PPN SA, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir. Aperitif alkolsüz içkiler, Aperitif alkolsüz içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villers Sur Le Roule, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. ROMA MINERALVANNFABRIKK BERGERSEN AS

  Norveç

  ROMA MINERALVANNFABRIKK BERGERSEN AS, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aperitif alkolsüz içkiler, Aperitif alkolsüz içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lillestrøm, Norveç 'de bulunmaktadır.

 9. RAZIARENIAT LAV E OOD

  Bulgaristan

  RAZIARENIAT LAV E OOD, yılında kurulan ve Aperitif alkolsüz içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Sofija, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 10. VEGIC '97 D.O.O.

  Hırvatistan

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz