• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • armatür sarım makineleri

Sonuçlar

Armatür sarım makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. F.U.R. WICKELTECHNOLOGIE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Makine gamı şunları içerir: Halka merkezli sarım makineleri ve otomatları; Stator sarım makineleri ve otomatları; Kombine tel ve bant sarım sistemleri; Bandaj makineleri ve yarı otomatları; Tel frenleri; bant sarım makineleri; Jeneratör çubukları için bandaj makineleri; Isıtma şeridi ve spiral sarım makineleri; Spiral sarım makineleri; Katman sarım ve halka sarım makineleri. Şirketin performans profili şunları içermektedir: Kullanılmış sarım makinelerinin ve sistemlerinin en modern standart, teknoloji ve kumanda ile yenilenmesi. Makine mühendisliğinde kullanılan tüm yaygın malzemelerin mekanik olarak işlenmesi. Mekanik veya elektro mekanik bileşenlerin montajı. PLC programlama. Şirket, müşterilerine sarım işlerindeki sorunların çözülmesi için kapsamlı danışmanlık ve yardım sunmaktadır. Bundan 20 yıldan daha uzun bir süre önce Berlin'de CWIEME'nin açılmasından bu yana, F.U.R. daima orada bulunmuş ve ulusal ve uluslararası katılımcılara her yıl yeni nesil makinelerini sunmuştur.

 2. ACME MECHATRONICS

  Amerika Birleşik Devletleri

  ACME MECHATRONICS, yılında kurulan ve Armatür sarım makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, San Diego, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 3. WINDING AND MORE SRL

  İtalya

  WINDING AND MORE SRL, yılında kurulan ve Armatür sarım makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kızartma hazırlama işlemeleri için tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chieve, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ELAS S.R.L.

  İtalya

  ELAS S.R.L., yılında kurulan ve Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri, Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Martinengo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. AMEC S.N.C. DI CONCATO CLAUDIO E C.

  İtalya

  AMEC S.N.C. DI CONCATO CLAUDIO E C., yılında kurulan ve Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri, Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arzignano, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FAI.S SRLS

  İtalya

  FAI.S SRLS, yılında kurulan ve Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri, Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olbia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MABE

  İtalya

  MABE, yılında kurulan ve Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri, Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ossana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. MECA TECNOLOGIE ELETTROMECCANICHE S.R.L.

  İtalya

  MECA TECNOLOGIE ELETTROMECCANICHE S.R.L., yılında kurulan ve Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri, Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ferrandina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. BORGONOVO S.R.L.

  İtalya

  BORGONOVO S.R.L., yılında kurulan ve Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri, Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arzignano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ATAM S.P.A.

  İtalya

  ATAM S.P.A., yılında kurulan ve Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri, Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Agrate Brianza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. GOBBI ELETTROMECCANICA ( S.N.C. )

  İtalya

  GOBBI ELETTROMECCANICA ( S.N.C. ), yılında kurulan ve Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri, Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. GIUNTI ALFREDO ELETTROMECCANICA S.R.L.

  İtalya

  GIUNTI ALFREDO ELETTROMECCANICA S.R.L., yılında kurulan ve Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri, Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pisa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. TECNICA IREVALE DI PROCIDA IVANO

  İtalya

  TECNICA IREVALE DI PROCIDA IVANO, yılında kurulan ve Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri, Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salerno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ELETTROMECCANICA APRILIA

  İtalya

  ELETTROMECCANICA APRILIA, yılında kurulan ve Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri, Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aprilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ZUCCONI ALDO

  İtalya

  ZUCCONI ALDO, yılında kurulan ve Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri, Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montecatini Terme, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. AUGUST LANGE ANKERWICKELEI GMBH

  Almanya

  AUGUST LANGE ANKERWICKELEI GMBH, yılında kurulan ve Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Armatür sarım makineleri, Armatür sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DONGWOO SG

  Güney Kore

  DONGWOO SG, yılında kurulan ve Armatür sarım makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, , BUSAN, KOREA, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

 6. C.E.A.

  İtalya

  C.E.A., yılında kurulan ve Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri, Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carugate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. COILS S.R.L.

  İtalya

  COILS S.R.L., yılında kurulan ve Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri, Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leini, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. LANARI SIMONE AVVOLGIMENTI ELETTRICI

  İtalya

  LANARI SIMONE AVVOLGIMENTI ELETTRICI, yılında kurulan ve Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri, Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Camerata Picena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ELETTROMECCANICA F.LLI CULTRERA DI CULTRERA S. & C. S.N.C.

  İtalya

  ELETTROMECCANICA F.LLI CULTRERA DI CULTRERA S. & C. S.N.C., yılında kurulan ve Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri, Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bovisio Masciago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. BODINET S.N.C.

  İtalya

  BODINET S.N.C., yılında kurulan ve Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri, Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Volvera, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ROMINSERV IAIFO ZALAU

  Romanya

  ROMINSERV IAIFO ZALAU, yılında kurulan ve Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Armatür sarım makineleri, Armatür sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zalau, Romanya 'de bulunmaktadır.

 4. GROOTHANDEL DE LEEDE B.V.

  Hollanda

  GROOTHANDEL DE LEEDE B.V., yılında kurulan ve Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Armatür sarım makineleri, Armatür sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gouda, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. RICCI DOMENICO

  İtalya

  RICCI DOMENICO, yılında kurulan ve Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri, Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Livorno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. VOLPETTI GIOVANNI

  İtalya

  VOLPETTI GIOVANNI, yılında kurulan ve Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri, Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tirano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. PRO.EL

  İtalya

  PRO.EL, yılında kurulan ve Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri, Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villanova Di Camposampiero, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. CO.EL. S.R.L.

  İtalya

  CO.EL. S.R.L., yılında kurulan ve Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri, Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castiglione Del Lago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. EMILIANA AVVOLGIMENTI S.R.L.

  İtalya

  EMILIANA AVVOLGIMENTI S.R.L., yılında kurulan ve Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri, Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berra, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. ART - TRA S.R.L.

  İtalya

  ART - TRA S.R.L., yılında kurulan ve Transformatörler, konvertörler, redresörleri/doğrultmaçları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri, Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carmignano, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz