• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sarımsak

Sonuçlar

Sarımsak - Ithalat/Ihracat

 1. RNC BUSINESS INTERNATIONAL

  Fransa

  Verified by europages badge

  RNC BUSINESS INTERNATIONAL, 2020 yılında kuruldu ve merkezi Asnières Sur Seine, Fransa'da bulunuyor. Şirket, özellikle sarımsak, şalgam, portakal, zeytinyağı, şarap vb. gıda ürünlerinin ithalat-ihracatında uzmanlaşmıştır Tarımsal gıda endüstrisi, tarım ve hayvancılıktan elde edilen ürünlerden tüketim malları üretmektedir. Yoğurt, peynir, dondurulmuş yemek, pate, çikolata ve diğer şekerlemeler gibi ürünler bu firmalardan gelmektedir. Daha fazla bilgi için bizi aramaya çekinmeyin.

 2. BOULEVARD BENIN

  Benin

  Verified by europages badge

  2018'den beri Boulevard BENIN şu alanlarda uzmanlaşmıştır: Tarımsal İşletme; Tarımsal Gıda Ürünlerinin Üretimi ve Pazarlanması; satış temsilciliği, iş ortaklığı ve NTiC hizmetleri. Şirket Benin'de bulunmaktadır ve ana faaliyet konusu hammadde ve mamul ürünlerin ihracat ve ithalatıdır. Benin'e yayılmış 300'den fazla çiftçi örgütü bulunmaktadır. Çeşitli ürünlerin seri üretimi için tarımsal projelerin başlatılması, geliştirilmesi, planlanması ve uygulanmasıyla ilgileniyoruz: kaju fıstığı; soya; shea; susam; fıstık; pamuk; darı; mısır; biber; sarımsak; soğan... Benin'in her köşesinde temin ediyoruz. Hizmetlerimizdeki verimliliğimiz, dinamizmimiz ve hızımızla tanınırız. Garantili kalite/fiyat oranı ve kusursuz satış sonrası hizmetlerimiz ana değerlerimizdir. OHADA Ticari Yasası hükümlerine sıkı sıkıya bağlı kalarak çalışıyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. ENES GEWÜRZE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Baharat, ot, baharat karışımı ve özel şifalı bitkilerin toptan ticareti. 1999 yılında kurulmuş olan ENES baharatlarını ve şifalı bitkilerini doğrudan üretim yapılan ülkelerden alır. Geesthacht kentindeki 1.600 m² büyüklüğündeki depo büyük miktarlarda mal satın alınmasına olanak verir, böylece ENES Gewürze GmbH, ürünleri müşterilerine düşük maliyetle tedarik edebilmektedir. • Baharat ve şifalı bitkilerden oluşan geniş ürün yelpazesi • Kapsamlı kalite kontrol. • Müşteri isteğine göre paketleme. • Sorunsuz nakliye •75 kg'dan itibaren ücretsiz kargo

 4. FLEVOTRADE WORLDWIDE FOOD TRADER

  Hollanda

  Verified by europages badge

  FlevoTrade Worldwide Food Trader soğan konusunda uzmandır. Özel ayıklama ve paketleme istasyonumuzla tamamen soğan yetiştiriciliğiyle ilgileniyoruz. Saatte 75 ton kapasiteyle soğanlar tasnif edilmektedir. Yüksek teknoloji ürünü ekipmanlar ustalıkla birleşerek FlevoTrade soğanının kalitesiyle dünya çapında tanınmasını sağlamaktadır. Ayrıca, FlevoTrade kendi markası altında geniş bir 'rafa hazır' ürün yelpazesi sunmaktadır. Yılların ithalat ve ihracat deneyimi sayesinde ürünlerimiz özenle seçilmekte ve dünya çapında 70'ten fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Hollanda'nın Flevoland kentinde yer alan şirketimiz, kaliteli şirket içi hizmet ve geniş depolama kapasitesi sunmaktadır. Küresel ağımız sayesinde, tarladan müşteri eline kadar lojistiği yönetiyor ve dünya çapında bir kalite tadı garanti ediyoruz.

 5. L'ÉTUVERIE

  Fransa

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GB EXPORT INTERNATIONAL BV

  Belçika

  Verified by europages badge

  GB EXPORT INTERNATIONAL BV, yılında kurulan ve Patates sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sarımsak, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, İyileştirici bitki ve otlar, yonca, Sarımsak, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, İyileştirici bitki ve otlar, kanatlı kablo kaplamaları, tarçın sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nazareth, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. AJOS Y CEBOLLAS DROESMAR S.L.

  İspanya

  Verified by europages badge

  AJOS Y CEBOLLAS DROESMAR S.L., yılında kurulan ve Sarımsak sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyveler, soğan, mor sarımsak, kırmızı sarımsak, Meyveler, sarımsak toptancısı, so?an toptancısı, jaen sarımsa?ı ve so?anı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jamilena (jaén), İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. HAMBURGER GEWÜRZ-MÜHLE HERMANN SCHULZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HAMBURGER GEWÜRZ-MÜHLE HERMANN SCHULZ GMBH, yılında kurulan ve Sarımsak sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. PASTACALDI & C. SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  PASTACALDI & C. SRL, yılında kurulan ve Sarımsak sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. paketlenmiş sarımsak, bahar sarımsağı, soğan sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Signa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SARL SEM PLUS

  Fransa

  Verified by europages badge

  SARL SEM PLUS, yılında kurulan ve Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sarımsak, soğan, arpacık soğanı, tohumlar, Fideler, tohumlar, hububat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Divajeu, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. SARIMSAK MERKEZI ( GARLIC CENTER )

  Türkiye

  We produce by using high technology in our factory located in Taşköprü, a town of Kastamonu city in Turkey, which is famous for its garlic. We do packaging, stacking and loading in European standards. We have the ability to ship products anywhere in the world. In addition to all garlic varieties grown in Turkey, we also offer you other garlic varieties that are especially sought after anywhere in the world. You can buy our products in sacks, cardboard boxes or special packaging. We will be glad to see you in our city.

 2. GUARDIAN WORLD GROUP

  Türkiye

  Guardian World Group, İran'dan türkiye'ye özel olarak kivi, hurma, karpuz ve sarımsak ithal eden, tüm dünyada yaş meyve ihracat ve ithalat alanında faaliyet gösteren bir ticaret şirketidir. Firma, 500 tonun üzerinde Kivi, 1000 ton üzeri Karpuz, 1000 ton üzeri Hurma ve 100 ton üzeri Sarımsak, istenilen şekil ve ağırlıkta muhtelif dökme ambalajlarda ithal edebilmektedir. Yük, işten veya FOB veya CIF'den mümkün olan en kısa sürede en yüksek kalitede taşınabilir. İran'dan Türkiye'ye ulaşım kara yoluyla, İran'dan diğer ülkelere deniz yolu ile yapılmaktadır.

 1. EKINCI GIDA

  Türkiye

  Türkiye’nin Kastamonu ilinin Taşköprü ilçesinde Avrupa Çoğrafi işaret belgeli organik sarımsak üreticisiyiz. Yoğunluk olarak taze sarımsak üzerinde ağırlığımız vardır. Bunun yanında toz ve granül olarakda ürünümüz mevcuttur. Somos productores de ajo orgánico con certificado de marca geográfica europea en el distrito de Taşköprü de la provincia de Kastamonu en Turquía. En cuanto a la densidad, tenemos peso sobre el ajo fresco. Además, nuestro producto está disponible en forma de polvo y gránulos. We are organic garlic producer with European Geographical mark certificate in Taşköprü district of Kastamonu province of Turkey. In terms of density, we have weight on fresh garlic. In addition, our product is available in powder and granule form. we are looking for market places in europe, contact us

 2. FAIR GLOBAL TARIM SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  Dear All.We are the biggest importer & Local Supplier of China Garlic & Ginger, also Maize from South America & Indian origin. We import more then 10 Containers of Garlic & Maize.We Import Garlic of exact standard & quality as per turkish Market in 10 K.G box with big sizes. If any requirement & demands please do let us , we can supply in local market any quantity of Garlic & Ginger on best terms & on long term business.Sayın. Biz, Çin'in en büyük ithalatçı ve Yerel Tedarikçi Sarımsak ve zencefil, ayrıca Mısır Güney Amerika'dan ve Hint kökenli. Biz daha sonra 10 Containers al Sarımsak ve Mısır. Biz ithal Sarımsak tam olarak standart ve kalite her Türk pazarındaki 10 K. G kutu büyük boy. Eğer herhangi bir ihtiyacı ve talebi lütfen bize , kaynağını yerel pazarında herhangi bir miktarda Sarımsak ve zencefil en iyi hüküm ve uzun vadeli iş. Please Contact Us : FAIR GLOBAL TARIM SANAYI VE TICARET LIMITED Website : fairgloballtd.com.tr Mob : +90-38357-934

 3. WELTHUNGERHILFE

  Türkiye

  Türkiye’de bilinçli çiftçiler yetiştirmek ve tarımsal istihdam yaratmak üzere bir sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirerek Hatay’ın Antakya ilçesinde 180 dönüm arazi üzerinde alanında uzman danışmanlar ve dezavantajlı aileler ile birlikte Sarımsak üretimi yapmaktadır. Üretim sürecimizin danışmanlığını Ankara Üniversitesinden bir danışman öğretim görevlisi ile yürütmekteyiz ve “İyi Tarım Uygulamaları” yönergelerini takip ederek üretim yapmaktayız. Üretmekte olduğumuz sarımsak türü ürünümüz, ihracat kriterlerini de karşılamaktadır.

 4. AJOS PITIRRI

  İspanya

  Bölgesel ve yöresel beyaz sarımsak. Üreticiden doğrudan sarımsak hasadı ve pazarlaması. Eşsiz kalite. AJOS PITIRRI küçük bir aile işletmesidir ve ilk kurulduğu andan itibaren yerel beyaz sarımsağı üretip pazarlama gibi iddialı bir işe girişmiştir. Gerçekten de bu tür sarımsak kaybolmaya yüz tutmuştur çünkü üretimi zordur, pahalıya gelir ve çok karlı değildir (yarı el işçiliği ile üretim) fakat tadı ve uzun süre dayanıklılığı nedeniyle benzersizdir ve tüketiciler tarafından ısrarla aranmaktadır.

 5. AJOS GALLARDO

  İspanya

  Her tip sarımsak. Ajos Gallardo, her türlü sarımsak üretimi ve satışı konusunda uzman bir şirkettir. Tüm ürünlerimiz %100 tazedir ve kimyasal madde içermez. Doğal, ekolojik ve kimyasal ürün içermeyen sarımsak sunuyoruz. Sarımsak seçenekleri: kırmızı sarımsak, beyaz sarımsak, siyah sarımsak, gurmeler için sarımsak, haute cuisine sarımsak.

 6. AMEFRUITS SL

  İspanya

  İthalat-ihracat şirketimiz 1994'te kurulmuştur. Kuruluşumuzdan bu yana İspanya ile dünyanın diğer ülkeleri arasında ticari ilişkilerin gelişmesi alanında faaliyet göstermekteyiz. Ticaretini yaptığımız çeşitli ürünlerin kalitesine özellikle dikkat gösteriyoruz.

 7. FRESH & DRY GARLIC

  İspanya

  FRESH & DRY GARLIC sarımsak üretimi, paketlenmesi, pazarlaması ve ihracatında lider bir şirkettir. Şirket GAP dünya sertifikasyonuna sahiptir. Sunulan ürünler: beyaz, mor, sarımsak, taze sarımsak ve paketlenmiş sarımsak.

 8. IBÉRICA DE PATATAS NATURALES

  İspanya

  Patates, sarımsak, soğan ve 4üncü gam ürünlerin ticareti. Büyük ölçekli satış yapan Sánchez Romero, Eroski Group, Carrefour, Auchan, Unide Group, AhorraMas, vd... gibi gıda ticareti alanının liderlerine hizmet verme, dağıtım yapma konusunda uzmanlaşmış bulunmaktayız.

 1. BENJAMÍN DE LEÓN S.L.

  İspanya

  Benjamín de León genç bir kadro tarafından yönetilen ve taze sebze ve sarımsak dağıtımı ve aynı şekilde üretimi ve paketlenmesi konularında yılların deneyimine sahip bir şirkettir. Tarafımızdan yetiştirilmiş ve paketlenmiş ürünlerden oluşan komple bir ürün yelpazesi (pırasa, sarımsak, demet halinde havuç, taze Frenk soğanı) sunmaktayız.

 2. EMİRGROUP

  Türkiye

  Kastamonu’ nun Taşköprü ilçesinde çok yüksek kaliteli sarımsak üretilmektedir. Kastamonu Taşköprü sarımsağı ile paketleme- soyulmuş-sarımsak turşu-sarımsak püresi çeşitleriyle 3000 mt2 kapalı alanımız.Yıllık 4000 ton üretimiyle hizmet vermekteyiz.250 gr 1 kg kadar paketleme-etiket çalışması yapılarak bünyemizde çalışan dizayner kadromuzla siz değerli müşterimizin hizmetiyizdeyiz.Saygılarımızla

 3. TAŞKÖPRÜ SARIMSAKÇILIK

  Türkiye

  Dünya üzerinde en verimli en faydalı olan sarımsağın üretim satışını yapmaktayım bildiğiniz üzere sarımsağıyla ünlü ilçe kastamonu’nun taşköprü ilçesidir her türlü satış yapılır . Orjinal taşköprü sarımsağı temmuz 14 tarihinden sonra piyasaya sürülür daha önce piyasaya çıkan orjinal taşköprü sarımsağı değildir ve herhangi bir faydası lezzeti yoktur

 4. TASKOPRUDOGALURUNLER

  Türkiye

 5. AJOS GUTIÉRREZ

  İspanya

  Her tür sarımsak. En iyi kalite fiyat oranıyla toptan satış. Kendi sarımsak tarlalarımız bulunmaktadır, ürün kalitesi ile yanıt vermekteyiz.

 6. -

  İspanya

  Canalajo 2012'de Cabeza del Buey'de (Badajoz) kurulmuş olan, sarımsak soyma, paketleme hizmetleri veren ve toptan ve perakende sarımsak satışı yapan bir şirkettir.

 7. AJOS MAJITO GOMEZ

  İspanya

  AJOS MAJITO GOMEZ, yılında kurulan ve Sarımsak sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. soyulmuş sarımsak, taze sebze dağıtıcıları, meyve ve sebze toptancısı, sebze ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Las Pedroñeras, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. ESTEL SAHINLER TARIM TICARET A.S.

  Türkiye

  ESTEL SAHINLER TARIM TICARET A.S., yılında kurulan ve Kurutulmuş sebzeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. kuru sarımsak, sarımsak sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 9. YANTAI EVERSUN FOOD CO., LTD.

  Çin

  YANTAI EVERSUN FOOD CO., LTD., yılında kurulan ve Sarımsak sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Yantai, Shandong, Çin 'de bulunmaktadır.

 10. NEROSANO BIOTEK SRL

  İtalya

  NEROSANO BIOTEK SRL, yılında kurulan ve Sarımsak sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kontrollü fermantasyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Sarımsak - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

714 Şirketler