• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • asfalt döşeme makineleri

Sonuçlar

Asfalt döşeme makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. ASFALTI EMILIANI S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  ASFALTI EMILIANI S.R.L., yılında kurulan ve Asfalt döşeme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ekskavatörler, tahrip etme makinaları, gemiler için makina ve ekipmanları, kuyu açma için delme makinaları, kofraj, binalar için havacılık platformları, arazi düzeltme işleri için makina ve ekipmanlar, karot delme makinaları, ters kepçeli ekskavatör kepçeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vignola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ÖZAYLAR MAKINA TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Özaylar makina 2001 yılından Şirket Müdürü Mehmet ÇAMSARI tarafından Ankara'da kuruldu. Bu tarihten itibaren hafif inşaat makinaları ve ekipmanları, demir bükme makinası ve demir kesme makinesi imalatı ve pazarlamasına başlandı. İlk olarak Türkiye daha sonrada İran, Irak, Moldovya, Suriye, Bulgaristan, Kazakistan, Cezayir, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuzay Makedonya, Gürcistan, Azerbeycan gibi ülkelere ihracat yapılmaktadır. Türkiye’nin bütün coğrafyalarında makinelerimiz hizmet vermektedir. Dünya çapında da kaliteli Türk mallarına gösterilen talepte her geçen gün artmaktadır.Firmamız İnşaat sektörüne hizmet vermek amacıyla; - Kompaktör, (Compactor)- Perdah Makinesi (Walk Behind Power Trowels)- Asfalt ve Derz Kesme makineleri(Concrete Floor and Asphalt Cutting machines)- Demir bükme ve demir kesme makineleri, (Iron Bending Machines and Iron Cutting Machines)- Vibrasyonlu mastarlar (VibratingScreeds) - Yüksek frekanslı Vibratörler (Electric high frequency internal vibrator)- Konvertör (Converters)- Betoniyer (Concrete Mixers)- Kayış Kavramalı Yerden Kumandalı vinç (Belt clutched ground controlled crane)- Zemin freze makinaları (Surface Preparatıon Machınes)- İnşaatçı el alet ve ekipmanları (And various hand tools for constructors)üretmekte, ithalat ve ihracatını yapmaktadır. Firmamız inşaat sektöründeki yenilik pills ve değişimlere ayak uydurabilmek ve paralel bir seyir izlemek için her geçen gün teknolojisini ve deneyimli, işinde uzman personeli kendisini geliştirmektedir.

 3. STARTTECH MAKINA SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Firmamız asfalt ve yol yapımı makinaları ile belediyelerin ihtiyacı olan yol tamir -bakım araçlarının imalatını ve servisini yapmaktadır. Hem yurt içinde hem de yurt dışında yaklaşık 20 yıllık bir tecrübe sonucunda imalata geçerek tüm dünya pazarında var olmayı hedeflemiştir. Halihazırda 17 ülke ile çalışmalarını yürütmektedir.

 4. ERKON GLOBAL MAKINE MÜHENDISLIK SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Asfalt (plenti) üretim tesisi, Bitüm depolama tankları, Kızgın yağ kazanı, Filler silosu, Emülsiyon plenti, Polimer modifiye tesisi, Mekanik stabilizasyon plenti, Dryer, Agrega elevatörü, Filler elevatörü, Filler helezonu,

 5. ÇESAN ASPHALT PLANTS

  Türkiye

  ÇESAN ASPHALT PLANTS, yılında kurulan ve Asfalt döşeme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. beton santrali, FİLİTRE, ters akışkanlı filitre sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GREEN ASPHALT

  İtalya

  GREEN ASPHALT, yılında kurulan ve Asfalt döşeme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. frigorifik ekipman ve tesisatlar için buz çözücüler, şehir düzenlemeleri için ızgaralar ve ızgara elemanları, yol bakımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ECOASFALT, S.A

  İspanya

  ECOASFALT, S.A, yılında kurulan ve Asfalt döşeme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ziftli karışımlar, bitümlü emülsiyonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. ASPHALTBAU KOSZIL GMBH

  Almanya

  ASPHALTBAU KOSZIL GMBH, yılında kurulan ve Kaba inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Asfalt döşeme makineleri, Katranlar ve bitumenler - İnşaat malzemeleri, Asfalt döşeme makineleri, Katranlar ve bitumenler - İnşaat malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Freystadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ASFALTOS AGLOMERADOS 2R

  İspanya

  ASFALTOS AGLOMERADOS 2R, yılında kurulan ve Asfalt döşeme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. briket sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alicante, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. BENNINGHOVEN WITTLICH GMBH

  Almanya

  BENNINGHOVEN WITTLICH GMBH, yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Asfalt döşeme makineleri, Asfalt döşeme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wittlich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. RAPID INTERNATIONAL LIMITED

  Birleşik Krallık

  RAPID INTERNATIONAL LIMITED, yılında kurulan ve Tarak makinesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İş makineleri, Asfalt döşeme makineleri, İş makineleri, Asfalt döşeme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Craigavon, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. ARTHUR MAUS TRANSPORTGERÄTE UND TEERMASCHINEN KUNSTSTOFFBESCHICHTUNGEN GMBH & CO. KG

  Almanya

 1. TECHNOPARK IMPULSE LLC

  Rusya

  LLC Technopark Impulse, Tradicia'nın farklı alanlarda faaliyet gösteren endüstriyel şirketler grubunun bir parçasıdır. Teknopark Impulse, yol yapımı, belediye, madencilik ve tarım sektörlerindeki işletmelere özel ekipman olarak ataşmanlar üretmektedir: hidrolik ekipman, inşaat makineleri, asfalt döşeme makine ve ekipmanları, maden çıkarma makine ve ekipmanları - mineraller ve cevherler, sokak temizleme makineleri, kovalar ve tırnaklı kaldıraçlar, vinç ataşmanları. Şirket, ataşmanların geliştirilmesinden ve üretiminden bunların teslimatına, servisine ve teknik desteğine kadar eksiksiz bir çözüm yelpazesi uygulamaktadır. Tesis tam bir üretim döngüsü yürütmektedir. Üretilen tüm ürünler bağlı tasarım ofisinde geliştirilir ve tüm parçaların üretimi ve nihai ürünlerin son montaj işlemi kuruma ait üretim tesislerinde gerçekleştirilir.

 2. UMMANMAK

  Türkiye

  Verified by europages badge
 3. VAN HOOF W

  Belçika

  VAN HOOF W, yılında kurulan ve Katranlar ve bitumenler - İnşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yol döşeme makine ekipmanları, Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar, asfalt kesme makineleri, Yol döşeme makine ekipmanları, Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar, yol ve otoyol inşaatı için makina ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hove, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. AFACAN MAKINE METAL SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Afacan machinery 1978 yılında Balıkesir Ağır Sanayi Bölgesinde kurulan AFACAN, kollu inşaat demiri kesme makasları ile başladığı sektördeki faaliyetlerine istikrarlı ve emin adımlarla ilerleyerek günümüze kadar gelmiştir. Geçen 45 sene içerisindeki imalat tecrübesiyle Balıkesir Organize Sanayi Bölgesinde 4000 m2 si kapalı toplam 10000 m2 alanda imalat kalitesini sürekli geliştirdiği son teknoloji uygulamalarla inşaat demiri kesme ve bükme sektöründe gerek el aletleri gerekse makineler konusunda güven yaratmış olan AFACAN yurtiçi piyasalarda olduğu kadar yurtdışı piyasalarda da müşterilerine en iyi hizmet ve kaliteyi hedeflemiştir. AFACAN'ın 45 yıllık deneyimini yansıtan ürün yelpazesinde el aletleri grubu ; kollu demir kesme makasları (Bolt cutter), oturak demir kesme makasları (Rebar cutter), etriye kıvırma kolları ( stirrup bender ), demir bükme anahtarından ( bar bending keys ), makine grubu ; portatif demir kesme makineleri ( portable rebar cutting machine), portatif demir bükme makineleri (portable rebar bending machine), mekanik demir kesme makineleri ( mechanic rebar cutting machine ), hidrolik demir kesme makineleri, demir bükme makineleri ve yardımcı aparatlardan oluşmaktadır.

 5. ASFALT

  Rusya

 6. VAN HOOREBEECK J.

  Belçika

  VAN HOOREBEECK J., yılında kurulan ve Devlet taahhüdü müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Demir yolları - döşeme ve bakım, Yollar - İnşaat, Demir yolları - döşeme ve bakım, kanaizasyo ve kanalizasyon şebekesi yerleştirme, asfalt, Yollar - İnşaat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wolvertem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. NØTTERØY ASFALT AS

  Norveç

 8. ASFALT ØST AS

  Norveç

 1. VELDE ASFALT AS

  Norveç

 2. ASFALT AB D.O.O.

  Hırvatistan

 3. RAPID ASFALT B.V.

  Hollanda

  RAPID ASFALT B.V., yılında kurulan ve Devlet taahhüdü müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Demir yolları - döşeme ve bakım, Demir yolları - döşeme ve bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marum, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. ASFALT & MASKIN AS

  Norveç

 5. FINNMARK ASFALT AS

  Norveç

 6. AB ASFALT AS

  Norveç

 7. SENTRUM ASFALT AS

  Norveç

 8. BETE ASFALT AS

  Norveç

 9. FINSRUD ASFALT AS

  Norveç

 10. BJØRDAL ASFALT AS

  Norveç

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz