• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • atletik besleme

Sonuçlar

Atletik besleme - Ithalat/Ihracat

 1. LABORATOIRE PYC

  Fransa

  Verified by europages badge

  Laboratoire PYC diyet ürünleri ve gıda takviye ürünleri imal eden bir yan sanayi işletmesidir. Faaliyet konusu: üçüncü şirketler için fason ürünler geliştirme, üretim ve ambalajlama. Toz haldeki ürünler kavanoz, poşet, doypack veya çubuk ambalaj şeklinde ambalajlanır. Sunulan ürünler: protein bakımından zengin tozlar, proteinli atıştırmalıklar, gıda ikameleri, sporcu beslenme ürünleri, diyet takviyeleri (zayıflama, sağlık, kozmetik gıda). Talebe göre glutensiz ve vegan özel markalı ürünlerin geliştirilmesi.

 2. SEPENATURAL ORGANIC PRODUCTS

  Türkiye

  Verified by europages badge

  SEPENATURAL ORGANIC PRODUCTS, yılında kurulan ve Diyet ve spor için entegre beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Beslenme - gıda, Bitkisel yağlar, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Gıda özleri, Atletik besleme, doğal ürün, Beslenme - gıda, Bitkisel yağlar, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. COUP D'BARRE

  Belçika

  Verified by europages badge

  COUP D'BARRE, yılında kurulan ve Diyetik ve organik yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Atletik besleme, Özel gıdalar, kamp ekipmanı, Atletik besleme, Özel gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Woluwe-Saint-Pierre, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. HUVOTEX VOLKER HUMMLER

  Almanya

  Verified by europages badge

  HUVOTEX VOLKER HUMMLER, yılında kurulan ve Atletik besleme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Dürmentingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MPS MODERN PRODUCTS & SPIRITS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MPS MODERN PRODUCTS & SPIRITS GMBH, yılında kurulan ve Atletik besleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Stadtoldendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MTL POWER FOOD GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MTL POWER FOOD GMBH, yılında kurulan ve Atletik besleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Protein katkıları, Vitamin ve provitaminler, Sert jelatin kapsüllerin fason dolumu, beslenme destek maddelerinin fason üretimi, amine asit, Karbonhidratlar, protein sindirici enzimler, proteinler, hiperproteinli diyet besinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grimma, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. STERNMAID GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  STERNMAID GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Ambalajlama firmaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Atletik besleme, Akışkan yatak granülatörleri, Akışkan yatak, Toz biçiminde hammaddelerin fason imalatı, Fason toz dolumu, Atletik besleme, kimya endüstrisi için kurutucular, Fason granül dolumu, şişeleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wittenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PRINOVA EUROPE LTD

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge

  PRINOVA EUROPE LTD, yılında kurulan ve İçecekler için katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Protein katkıları, Atletik besleme, amine asit, Asit askorbik, bitki özleri, tatlandırıcılar, vitaminler, vanilin, Protein katkıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. TAMAKI

  Birleşik Arap Emirlikleri

  Tamaki group of companies, the largest manufacturer of the products for Japanese, Pan-asian and fusion cuisine. Tamaki works its own way from an importing company of Pan-asian, Japanese and American products to a company with its own production. For 14 years Tamaki creates and produces high-quality and natural products for HoReCa and Retail. Tamaki expanding global footprint 16+ export countries, including UAE, Saudi Arabi, Jordan, Moldova, Serbia, Latvia & beyond, Tamaki is dynamic & modern with 100+ product line items, such as rice, sauces, nori seaweed, bread crumbs, etc. & we’re dynamically growing alongside with new production technologies to ensure we remain the best in the industry, consistently introducing new and innovative products that keep up with changing consumer trends. The company produce a wide range of products: sauces, panko bread crumbs, wasabi, glass noodles, masago caviar, vinegar. We also provide rice, seaweed, sesame seeds. Besides production areas the company we are launching our own factory with: - production workshop for vinegar and soy sauce, - production workshop for frozen chuka salad, - production workshop for hot and cold sauces. For now another factory is under construction. The company also provides education and training for chefs. In February 2022 the company launched an online community for communication and exchange of experience.Tamaki also is premium brand with high-quality products.

  Tüm ürünler arasında "atletik besleme"

 5. ARISTE PEYNIR

  Türkiye

  Profesyonel hayatlarımıza değişik sektör tecrübeleri de ekledikten sonra, 30 yıldır ”Dinlendirilmiş Naturel Anadolu Peynirleri” konusunda uzmanlaşmış olan aile işimizin başına geçmeye ve aslında hayallerimizin peşinden koşmaya karar verdik. ”Ariste”, üzerinde bulunduğumuz tarım ve hayvancılığın başladığı bu topraklarda yaşadığı varsayılan ve dünyada ilk kez sütü mayalayıp “peynir“e dönüştürdüğüne inanılan hayal kahramanıydı. Tam da hikayemize uygun derin bir anlamı vardı ve üstelik Ariste Peynirleri(Cheese, White Cheese, Aged Kashkaval , Braired , Butter) hala aynı coğrafyalarda Bergama’da, Ezine’de, Trakya’da üretiliyordu. Artık işimize daha da tutku ve heyecan ile sarılmıştık. Hala aynı heyecanla yolumuza devam ederken, hedefimiz size mükemmel bir deneyim yaşatmak, sizi ilk aşamada içine alacak bir hikaye, bir macera, bir dünya yaratmak. Aslında belki zaten marketlerde, seçkin şarküterilerde, neredeyse İstanbul’un bütün beş yıldızlı otellerinde bizim ürünlerimizi tüketiyordunuz fakat “Ariste“yi bilmiyordunuz. Size temas edecek kendi markamızla “iyi peynir, iyi ambalaj” stratejimizi asla bozmadan daha çok noktada sizlere damaklarınızda unutamayacağınız lezzetler bırakan görsel deneyimler sunacaktık… Sayenizde kısa sürede de çok sevildik. (cheese/kashkaval/kaşar/tulum/yöresel peynir/olgunlaştırılmış peynir/dulce de leche/süt karameli)

  Tüm ürünler arasında "atletik besleme"

 1. INNOVANTA, LLC

  Rusya

  "Innovanta" şirketler grubu, Rusya'daki özel gıda pazar payının %40'ına sahiptir ve klinik çalışmalarda etkili ve güvenli olduğu kanıtlanmış klinik ve diyet besinler sunmaktadır. Ürünlerimiz sadece sağlığın korunmasına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda belirli hastalıkların önlenmesine de yardımcı olur. 1000 m2'den fazla alana sahip kendi üretim tesisimiz ISO 22000 standartlarına ve HACCP protokolüne sıkı sıkıya bağlıdır. Ar-Ge departmanımız formülasyon geliştirme konusunu ciddiyetle yürütmektedir ve yalnızca doğal bileşenler kullanılmaktadır. Buna ek olarak, şirket en az %70 yerel malzeme kullanmaktadır, bu da fiyatın dolar kurundan çok etkilenmemesini ve ürünlerin ortaklarımız için uygun fiyatlı kalmasını sağlamaktadır. Ürünün kalitesinden ve lezzetinden şirket çalışanları sorumludur. Sadece klinik beslenme değil, aynı zamanda çocuklar ve yetişkinler için sağlıklı beslenme, spor beslenmesi, vitamin takviyeleri ve kilo verme, kilo alma ve kilo stabilizasyonu için ürünler üretiyoruz.

 2. LEOVIT NUTRIO LTD

  Rusya

  LEOVIT Nutrio, 20 yılı aşkın deneyimiyle diyet ve organik gıdalar, gıda takviyeleri, sporcu beslenmesi, terapötik ve koruyucu beslenme ve diyet ürünü geliştiren bir araştırma ve üretim şirketidir. Şirket, kendi geliştirdiği ürünleri, ileri teknolojiyi, yüksek kaliteli içerik ve malzemeleri kullanarak diyet takviyeleri, sağlıklı yemekler için organik fonksiyonel gıdalar, kilo kontrolü için terapötik ve koruyucu ürünler üretimine odaklanmaktadır. LEOVIT Nutrio, kilo kaybı ve enerji kazanımı için terapötik ve koruyucu ürünler de dahil olmak üzere 500'den fazla ürün çeşidi üretir; yetişkinler ve çocuklar için meyve barları, protein ve müsli barları; Tehlikeli ortamlarda çalışan insanlar için vücut detoks ürünleri. LEOVIT Nutrio'nun ürünleri, Rusya'nın önde gelen tıp merkezlerinde klinik deneylerden başarıyla geçmektedir. Şirket ISO9001 ve HACCP sertifikalıdır ve şirketin üretim süreci ISO22000 standardına uygundur.

 1. SPORTS UNLIMITED

  Belçika

  SPORTS UNLIMITED profesyonel olduğu kadar amatör sporculara da hitap eden genç ve sürekli büyüyen bir işletmedir. Sunduğumuz ürünler Performance, Born, Squeezy, OTE Sports ve maxim gibi markaları içeriyor. KT TAPE ağrı tedavi bantlarının Belçika ve Lüksemburg yetkili satıcısıyız. Beyuna ürünlerinin Belçika ve Lüksemburg yetkili dağıtıcısıyız. Ayrıca Flipbelt ve Spibelt markalı aksesuarların da satışını yapıyoruz. Sportif masajlar ve sportif bandajlama da şirketimizin faaliyetleri arasındadır.

 2. RECORD NUTRITION

  İspanya

  RECORD NUTRITION, yılında kurulan ve Atletik besleme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Rincon De La Victoria-Málaga, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. WOW HYDRATE

  Birleşik Krallık

  WOW HYDRATE, yılında kurulan ve Atletik besleme sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Yumuşak içecekler, İçecekler, proteinler, sağlık servisleri, Yumuşak içecekler, İçecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Loughton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. SUNNY FOOD LTD

  Ukrayna

  SUNNY FOOD LTD, yılında kurulan ve Atletik besleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Khmelnitsky, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. CONNYPURE - ERNÄHRUNGSBERATUNG VON CONNY HÖRL

  Avusturya

  CONNYPURE - ERNÄHRUNGSBERATUNG VON CONNY HÖRL, yılında kurulan ve Atletik besleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Spor - beslenme, Diyet yardımcıları, Spor - beslenme, sağlıklı ve doğal yiyecek sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salzburg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. PRIFA COFFEE TABLETS

  Amerika Birleşik Devletleri

  PRIFA COFFEE TABLETS, yılında kurulan ve Atletik besleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Diyet ve spor için entegre beslenme, Kahve, çay ve bitkisel çaylar, kahve, Diyet ve spor için entegre beslenme, Kahve, çay ve bitkisel çaylar, hazır kahve sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casper, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 7. ELTABIA GMBH

  Almanya

  ELTABIA GMBH, yılında kurulan ve Atletik besleme sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Münster, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. L'HEXAGONE

  Fransa

  L'HEXAGONE, yılında kurulan ve Spor - beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel gıdalar, Atletik besleme, Özel gıdalar, Atletik besleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Blodelsheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. GENERAL NUTRITION AGENCY UG

  Almanya

  GENERAL NUTRITION AGENCY UG, yılında kurulan ve Gıda özleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Atletik besleme, spor besinleri, kreatin, amine asit, Atletik besleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schloeben, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FITNESS-PRIS.DK

  Danimarka

  FITNESS-PRIS.DK, yılında kurulan ve Atletik besleme sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Tilst, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 3. TIME4NUTRITION

  Hollanda

  TIME4NUTRITION, yılında kurulan ve Diyet ve spor için entegre beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Spor - beslenme, Atletik besleme, Sağlıklı yaşam ve formda kalma, gıda takviyeleri, Spor - beslenme, Atletik besleme, Sağlıklı yaşam ve formda kalma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rotterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. RTT ENTRENADOR PERSONAL

  İspanya

  RTT ENTRENADOR PERSONAL, yılında kurulan ve Spor ve boş zaman sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Atletik besleme, Spor - beslenme, Atletik besleme, spor programları, Spor - beslenme, sportif hazırlık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pamplona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. PROBIOS SPA

  İtalya

  PROBIOS SPA, yılında kurulan ve Diyetik ve organik yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Beslenme - gıda, Atletik besleme, Beslenme - gıda, Atletik besleme, glutensiz gıda sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calenzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. PIATTO APPOSTA SRL

  İtalya

  PIATTO APPOSTA SRL, yılında kurulan ve Özel gıdalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Atletik besleme, Sağlığı Geliştirici Gıda ürünleri, Atletik besleme, sağlıklı ve doğal yiyecek, mutfaklar için hazır sunum yemek tabakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bergamo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ALLFITNESSFACTORY.DE GMBH

  Almanya

  ALLFITNESSFACTORY.DE GMBH, yılında kurulan ve Atletik besleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. katkı ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Messel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. BOTANICAL HARMONY

  Kıbrıs (Güney)

  BOTANICAL HARMONY, yılında kurulan ve Diyet ve spor için entegre beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Atletik besleme, Özel gıdalar, Atletik besleme, Özel gıdalar, vitaminler, Otlar ve bitkisel ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nicosia, Kıbrıs (Güney) 'de bulunmaktadır.

 9. QNT (QUALITY NUTRITION TECHNOLOGY)

  Belçika

  QNT (QUALITY NUTRITION TECHNOLOGY), yılında kurulan ve Atletik besleme sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şirket, Donstiennes, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. AMWAY

  Belçika

  AMWAY, yılında kurulan ve Satış promosyonu sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Atletik besleme, Güzellik ürünleri, Kozmetik ürünleri, Atletik besleme, Güzellik ürünleri, Kozmetik ürünleri, Ev temizliği - ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brussels, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz