• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bal

Sonuçlar

Bal - Ithalat/Ihracat

 1. NOREVO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Norevo GmbH, teknik uygulamalar, ilaç ve kozmetik sanayisinin yanı sıra gıda ve içecek sanayisi için doğal hammaddeler ve özel katkı maddeleri üreten ve sağlayan dünyaca tanınmış bir şirkettir. Norevo, teknolojik bilgi birikimi ve geliştirme desteği ile birlikte, arap zamkı, agaragar, bal, agave şurubu, meyan kökü özü ve balmumu gibi doğal hammaddelerden, müşteriye özel mamullere ve şekerleme üreticileri için ürün gruplarına kadar, çeşitli doğal ürünler ve işlevsel bileşenlerin tedariki ile iştigal etmektedir. Norevo, merkezi Hamburg'da (Almanya) olan, bağımsız, uluslararası bir şirkettir. Ayrıca Norevo'nun, Almanya'nın kuzeyinde, kendi laboratuvarı ve tüm hammaddelerin bulunduğu ana deposu bulunan bir üretim işletmesine de sahiptir. Macaristan, Meksika, Arjantin, Çin ve Hong Kong'da da bağlı şirketlerimiz ve başka üretim tesislerimiz mevcuttur.

 2. RAFI POLAND

  Polanya

  Verified by europages badge

  Rafi Poland, birinci sınıf Sertifikalı Orjinal ürünler sunan trend belirleyen bir Gıda Mağazasıdır. Besin takviyesi endüstrisinin tüm dünyada büyüdüğünün bilincinde olarak ve endüstriyel tatlandırıcılar, renklendiriciler ve kimyasal ilaçlar içermeyen optimal ürüne ulaşmak için devam eden bilimsel araştırmalar sonucunda doğal organik ürünler daha sağlıklıdır. ORGANİK VE DOĞAL BAL ÜRÜNLERİNİN TRENDLERİ: Med Care Golden Kraliyet Balı VIP Malzemeler - Testosteron hormonu için doğal güçlendirici takviyedir. RADIX EURYCOMA LONGIFOLIA (Long Jack): Erkek sağlığı ve canlılığı üzerinde uyarıcı etkisi olan çeşitli fitokimyasallar içerir. Güneydoğu Asya ormanlarında dünyanın en büyük arıları tarafından üretilen doğal ham baldır. Bu yerel ham bal kalitesi, besin değeri çok benzersiz olduğu için dünyanın en iyisidir. RADIX PANAX GINSENG: Ağızdan alınması, bazı hormonların üretimini artıran vücut sistemini harekete geçirdiği için erkeklerin doğurganlığını artırabilir. ROYAL JELLY: Protein ve anti-stres B Vitaminleri açısından zengin, son derece besleyici bir besin takviyesidir. GÖZDE ÜRÜNLER: Golden Royal Honey, Black Horse Vital Honey, Organic Honey, Kopi Vitamin Coffee, Black Bull Don’t Quit Royal Honey, Royal Honey For Her, Dose vital Honey, Etumax Vip Royal Honey, Marhaba Royal Honey, Rhino Honey, Royal Honey Power 52, Tongat Ali Power Plus, Xrated Honey for Men, Takviyeler, Secret Miracle Honey, Honey Bae, Bio Herbs Coffee, Mplus Honey, Hilti Honey. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. YA VERTRIEBS UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Almanya

  Verified by europages badge

  En yüksek kalitede manuka balı ve propolis. Bizim markamız: PowerFabrik, Yeni Zelanda'dan nitelikli doğrudan ithalat yoluyla %100 saf Manuka balını temsil etmektedir. İthal edilen her partinin partiye sadık laboratuvar analizleri sayesinde kalite güvencesi. Uzun yıllara dayanan deneyimimiz sayesinde, B2B ve B2C işlerinde en iyi müşteri hizmetini garanti edebiliriz. Garanti ediyoruz: - Yeni Zelanda'dan şeffaf menşe kanıtlı orijinal Manuka Balı - Laboratuvar raporları & Her parti MGO içeriği için sertifikalar - Sürdürülebilir, sertifikalı arıcılık - Katkı maddesi veya zararlı madde içermeyen - %100 doğal. Biz teklif ediyoruz: - Özel ithalat & Dağıtım - Özel Etiket - Toplu - Perakende.

 4. HAFEN-MÜHLEN-WERKE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HAFEN-MÜHLEN-WERKE GmbH şirketi 1949 yılında kuruldu ve o tarihten beri güvenilir, hansa ticari geleneği ile bir ticaret ve ithalat merkezi oldu. Ayrıca son otuz yıldır hindistan cevizi, bal tozu ve biyo-inülin alanlarında bir ithalat uzmanı haline geldi. Standart hindistan cevizine dair geniş ürün yelpazesinin yanı sıra hindistan cevizi sütü tozu / hindistan cevizi tozu alanında altı farklı kalitemizle bu alanda Avrupa'nın en fazla çeşit sunan ithalatçısıyız. Standart ve yağ açısından zengin varyantların yanı sıra müşterilerimize vegan ve biyo-vegan hindistan cevizi sütü tozu kaliteleri de sunabiliyoruz. Benzer biçimde bal alanında da onlarca yıldır faaliyet gösterdiğimiz için bal tozu ve biyo-bal tozu alanlarında da geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Bu özel hammaddeler geçtiğimiz yıllarda Instant zencefil tozu, biyo-inulin, biyo-agave şekeri ve biyo-agave şurubu/konsantresi ile genişletildi.

 5. MICHAEL GUTSCHKE ROHSTOFFHANDEL E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  Hammaddelerin dünyasına hoş geldiniz! Michael Gutschke Rohstoffhandel firması, yüksek kalitede doğal hammaddelerin ve bitmemiş ürünlerin ilgili menşe ülkelerden ithalatında ve dağıtımında uzmanlaşmıştır. Müşterilerimize kişisel ve güvenilir hizmet sunuyoruz. Özel ürün ve piyasa bilgimiz ve uzun yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde doğal hammaddelere yönelik geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Bu hammadde kullanım alanları: Parfüm endüstrisi, kozmetik, tütün sanayi, şeker ve gıda sanayi veya teknik uygulamalar. Lezzet verici, bağlayıcı, koyulaştırıcı, ayırıcı, stabilize edici, renklendirici ve yalıtıcı hammaddeler tedarik etmekteyiz. Ürünlerin depolanması ve kalite kontrolü Hamburg'da gerçekleştirilmektedir. Uzun yıllar süren yakın işbirliği sayesinde, dünya çapındaki iş ortaklarımız ile mükemmel ilişkimizi sürdürürken olağanüstü bir ağ da oluşturmuş bulunmaktayız. İdari mekanizmamızın küçüklüğü taleplere hızlı ve esnek cevap verebilmemizi sağlamaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TUCHEL & SOHN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Tuchel & Sohn GmbH, gıda ve içecek endüstrisinin yanı sıra ilaç ve kozmetik sektörü için de uluslararası bir hammadde üreticisi ve tedarikçisidir. Gustav Tuchel tarafından kurulmuş olan şirket şu anda ithalatçı, bayi, distribütör, arıtıcı ve şişeleyici olarak faaliyet göstermekte olup, 2017 yılından bu yana ailenin dördüncü ve beşinci nesillerden üyeleri olan Peter ve Mirko Tuchel tarafından yönetilmektedir. Şirketin merkezi kurulduğundan bu yana Hamburg'dadır. Ürün yelpazesi temel olarak mümkün olduğunca doğal olarak sunulan doğal tatlandırıcıları içermektedir. Bunların arasında arı balı, akçaağaç şurubu, agave şurubu, pirinç şurubu, hurma şurubu veya Hindistan cevizi çiçeği şurubu ile ayrıca arılardan (balmumu, propolis, polen), agav bitkisi (inulin), akçaağaç (şeker, gevrek) ve daha birçok başka ürün bulunmaktadır. Küresel ağı ve kuşaklar arası tedarikçi ilişkileri sayesinde, Tuchel & Sohn en yüksek kalitede sürdürülebilir ürünleri doğrudan menşeinden alarak sunabilmektedir.

 2. MIEL TIO JUAN CRUZ

  İspanya

  Verified by europages badge

  Bu ballar üç nesilden bu yana Moncayo tepelerinin eteklerinde faaliyet gösteren ve bir aile şirket olan Apícola Cuartero şirketinin tüm çalışmalarının, bilgi ve deneyimlerinin ürünleridir. 3000'den fazla kovanda hepsi İspanya'da üretilmiş olan bu ballar İspanya coğrafyasının çiçeklerinden elde edilen mükemmel kaliteli ürünlerdir. Yirmiden fazla çeşidi mevcut bu ürünlerin hepsi doğal yollardan, çiçeklerin olduğu bölgede tarım ilacı kullanılmadan ve geleneksel yöntemler uygulanarak elde edilmiştir, işte bu nedenle aynı türden olsalar bile her balın özellikleri farklıdır. Böylece ürünlerinin doğrudan arıcılık kuruluşundan alan Mieles del Tío Juan Cruz gıdacılık damaklardaki o eski bal tatlarını yeniden yaşatabilmektedir. Burada Mieles del Tío Juan Cruz'da sunulan tüm ürünleri bulabilirsiniz. Ballarımız büyük kavanozlarda (940 g) ve küçük kavanozlarda (470 g) sunulmaktadır, ayrıca 250 ml'lik şişelerde bal sirkesi de temin edebilirsiniz. Üstelik ürünlerimizin etiketlerinde beş farklı dilde (İspanyolca, İngilizce, Fransızca, Almanca ve Klasik Arapça) açıklamalar yer almaktadır.

 3. YALÇIN BORU GEOTHERMAL

  Türkiye

  Verified by europages badge

  YALÇIN BORU JEOTERMAL 1997 yılında Polatlı Organize Sanayi Bölgesi'nde 23.000 m² alan üzerine kurulmuştur. -200 C ile +315 C arasında ön izolasyonlu kaplamalı boru üretimi ve tasarımı konusunda lider firmayız. Başta jeotermal enerji olmak üzere bölgesel ısıtma ve soğutma, enerji üretimi, inşaat, seracılık, turizm, denizcilik gibi birçok sektörde kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet veriyoruz. Alanında uzman kadrosu ile EN 253, EN 448, EN 15632 ve EN 12201-2 üretim standartlarını takip ederek çağın gereği olan teknolojiyi en üst düzeyde kullanarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. Geniş bir ürün portföyüne sahibiz: •Standart Tip Ön İzolasyonlu Borular ve fittings ürünleri, Endüstriyel tip (taşyünü takviyeli) ön izolasyonlu Boru ve fittings ürünleri, •Ön yalıtımlı Esnek Plastik Borular (PP-R, HDPE, PE-X) ) ve fittings ürünleri, •Çelik borular, Polietilen Borular ve fittings ürünleri…. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

 4. FARNICO

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge

  Farnico, yerel çiftçileri destekleyerek ve olağanüstü organik pamuk yetiştirerek sürdürülebilirlik yoluyla pamuk endüstrisine liderlik ediyor. Gelişmekte olan ülkelerdeki zorluklara çözüm bulmak amacıyla 2020 yılında Sergej Nicolaisen tarafından kurulan şirketimizde, Tacikistan'daki çiftçilerle yakın iş birliği yaparak verimli hasatlar için sürdürülebilir uygulamalara öncelik veriyoruz. Bizimle ortaklık yapmak, tekstil şirketlerine, dürüstlük ve sürdürülebilirlik taahhüdümüzü somutlaştıran, etik kaynaklardan elde edilen, birinci sınıf organik pamuğa erişim olanağı sağlar

 5. PACS CORPORATION

  İspanya

  Verified by europages badge

  PACS International, Barselona merkezli bir İspanyol şirketidir ve dünya çapında hammadde, içerik, ambalaj (cam, plastik, alüminyum, PVC / PVDC) komple çözümlerinin dağıtımında ve üçüncü şahıslar ile ilaç endüstrisi, kozmetik, kişisel hijyen ve gıda sektörleri için üretimde uzmanlaşmıştır.

 1. L'ÉTUVERIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  Fransız yüksek kaliteli organik siyah sarımsak üreticileri. Siyah sarımsakta uzman olarak, tüm ürünlerimşz organik ve çevre dostu ambalajlarla çiftlikte üretilmektedir. Her zaman yenilik arayışında olarak, hammaddeler, işletmemizin zorlu özelliklerine göre büyük bir özenle seçilir. %100 organik siyah sarımsak ürünlerimiz: Bütün baş, Soyulmuş diş, Püre, Bal, Hardal, Bira, Sıvı ekstrakt, Bitki çayları, Aperatif bisküviler.

 2. PATAZA PTY LTD

  Avustralya

  Verified by europages badge

  PATAZA PTY LTD, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Organik - gıda, Bisküviler, Çikolata olmayan şekerleme, İçecek ithalat - ihracatı, Bal, makadamya cevizi, okaliptüs balı, Organik - gıda, Şaraplar - Avustralya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sydney, Avustralya 'de bulunmaktadır.

 1. MAES HONEY SL

  İspanya

  Verified by europages badge

  MAES HONEY SL, yılında kurulan ve Bal sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diyetik ve organik yiyecekler, Beslenme - gıda, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, gıdasal bal, Diyetik ve organik yiyecekler, Beslenme - gıda, arı balı, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aldeatejada-Salamanca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. CULTURE MIEL

  Fransa

  Verified by europages badge

  CULTURE MIEL, yılında kurulan ve Bal sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. gıdasal bal, biyolojik bal, arı balı, akasya balı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villemandeur, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. GRECOS

  Fransa

  Verified by europages badge

  GRECOS, yılında kurulan ve Şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Bal, Bal, çam balı, Yeşil zeytinler, kurutulmuş domates, Biyolojik zeytinyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. CHERCHEURS D'OR VERT

  Fransa

  Verified by europages badge

  CHERCHEURS D'OR VERT, yılında kurulan ve Zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Baharat özü ve baharat, Bal, Sızma zeytinyağı, işlenmemiş ekstra zeytinyağı, Lezzet maddeleri, Şarküteri ürünleri, kokulandırılmış yağlar, Biyolojik zeytinyağı, biyolojik ekstra saf zeytinyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. HONIG-WERNET GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HONIG-WERNET GMBH, yılında kurulan ve Bal sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Waldkirch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. WILDWAX TUCH GBR

  Almanya

  Verified by europages badge

  WILDWAX TUCH GBR, yılında kurulan ve Bal sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Frankfurt Am Main, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. LITTLE BEE FRESH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LITTLE BEE FRESH GMBH, yılında kurulan ve Bal sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bodolz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. MIEL BULGARIA

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  MIEL BULGARIA, yılında kurulan ve Bal sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yiyecek ithalat - ihracatı, biyolojik bal, akasya balı, kristallendirilmiş bal, kestane balı, ayçiçeği çiçeği balı, kekik balı, şeffaf bal, binbir çiçek balı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sliven, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 1. EUROMIEL

  İspanya

  Verified by europages badge

  EUROMIEL, yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bal, pollen, sarı polen, Bal, kuru polen, dondurulmuş taze polen, ağaç balı, portakal ağacı balı, ayçiçeği çiçeği balı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mérida-Badajoz, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. LA MIELLERIE DE CHAMBLAC

  Fransa

  Verified by europages badge

  LA MIELLERIE DE CHAMBLAC, yılında kurulan ve Bal sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gıdasal bal, ıhlamur balı, binbir çiçek balı, akasya balı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chamblac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. TRUFFLES

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  TRUFFLES, yılında kurulan ve Zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Baharat özü ve baharat, Bal, yer mantarı, Kara trüf mantarı, Beyaz trüf mantarı, Baharat özü ve baharat, tad malzemeler ve tad arttırıcı, paslanmaz çelik şarap konteynerleri, dağ balı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Patra, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 4. IMPULSE COMMODITY TRADING OÜ

  Estonya

  Verified by europages badge

  IMPULSE COMMODITY TRADING OÜ, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Yağ bitkileri, Süt ürünleri, Bitkisel yağlar, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Yağ bitkileri, Süt ürünleri, Bitkisel yağlar, Çelik inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tallinn, Estonya 'de bulunmaktadır.

 5. HANSE HONIG INH. PHILIPP VON RATH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HANSE HONIG INH. PHILIPP VON RATH, yılında kurulan ve Bal sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Lübeck-Travemünde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. M-S SERVICES

  Belçika

  Verified by europages badge

  M-S SERVICES, yılında kurulan ve İçecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yiyecek ithalat - ihracatı, Balık, Pirinç, Bal, Kuru yemişler, Kahve, çay ve bitkisel çaylar, Dondurulmuş balık, Yumuşak içecekler, Yiyecek ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Woluwe-Saint-Pierre, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. DR SMOKE

  Fransa

  Verified by europages badge

  DR SMOKE, yılında kurulan ve Eter yağlar ve resinoidler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. ŞEKERLEMELER, Bal, biyolojik tamamlayıcı gıda katkıları, bonbonlar, ŞEKERLEMELER, Bal sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Venissieux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. GFS LLC / YOGODA

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  GFS LLC / YOGODA, yılında kurulan ve Alkolsüz içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konsantre ve toz içecekler, Çay, Bal, Baharatlar, Tropikal meyveler, çay, Meyve ve sebze suyu ve nektarı, Konsantre ve toz içecekler, egzotik içecek ve meyve suyu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaporizhzhia, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 9. MELLIDOR

  Fransa

  Verified by europages badge

  MELLIDOR, yılında kurulan ve Bal sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Le Thor, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. LA MIELLERIE CHAILAN

  Fransa

  Verified by europages badge

  LA MIELLERIE CHAILAN, yılında kurulan ve Bal sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şarküteri, Diyet ve spor için entegre beslenme, okaliptüs balı, akasya balı, kekik balı, kestane balı, dağ balı, portakal ağacı balı, royal jele sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thorame-Basse, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Bal - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.499 Şirketler