• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • baskı matbaaları

Sonuçlar

Baskı matbaaları - Ithalat/Ihracat

 1. LABEL ETIKET GROUP

  Türkiye

  Verified by europages badge

  2000 yılında kurulan Label Group, tasarım, etiketleme, baskı ve ambalaj endüstrisinde 24 yılı aşkın süredir dünya çapında çeşitli müşterilere hizmet veren seçkin bir oyuncudur Etkili çözümler sunmaya adanmış öncü yaklaşımımız bizi diğerlerinden ayırır. Baskı, fotoğrafçılık, video prodüksiyonu ve benzeri son teknoloji hizmetler sunarak bireysel ve kurumsal tasarımda uzmanlaşıyoruz. Mükemmelliğe olan bağlılığımız, siz değerli müşterilerimizin baskı ihtiyaçlarını karşılayan uygun fiyat ve üst düzey kalitenin kusursuz karışımına yansıyor. Şirket içi üretim süreciyle, akıcı ve entegre bir yaklaşım sağlıyoruz. Kapsamlı portföyümüzü keşfedin: •Katalog Tasarımları •Karton Kutular •Karton Çantalar •Karton Etiketler •Dokuma Etiketler •Sticker Etiketleri •Bakım Etiketleri •Tekstil Ambalajları •Kozmetik Ambalajları •Gıda Ambalajları •Sallanma Kartlar •Etiketler ve çok daha fazlası web sitemizde! Tekstil, kozmetik, gıda ve ilaç sektörlerinde öncü olan saygın markamız "ICS Packaging" ile tanışın. Dünya çapında tanınan ICS Packaging, zamanında ve uygun maliyetli baskı ve ambalaj çözümleri ile eş anlamlıdır. Label Group olarak, uluslararası standartlara uygun tesislerde son teknoloji baskı makineleri ile engin deneyim ve bilgi birikiminden yararlanarak kalite ve güvene öncelik veriyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

 2. GRAPHIC INVEST & CONSULT

  Belçika

  Verified by europages badge

  GRAPHIC INVEST & CONSULT, yılında kurulan ve Serigrafi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Baskı matbaaları, Ofset baskı makineleri, Baskı ve ciltleme - Levazım/Gereçler, Baskı gereçleri, Ciltçilik gereçleri, Serigrafi - Levazım, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Baskı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pontillas, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. KG KLAUS PARADOWSKI MASCHINENHANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO.

  Almanya

  Verified by europages badge

  KG KLAUS PARADOWSKI MASCHINENHANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO., yılında kurulan ve Baskı matbaaları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şirket, Henstedt-Ulzburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. AKIN PROMOSYON

  Türkiye

  Tarihçemiz; Akın Ofset 1963 yılından bu yana sektörünün öncü firmalarından biridir. Tecrübesinin yanında yenilikçi anlayışı ve kalitesiyle sürekli kendini geliştiren firmamız baskı işlerinizde en iyi çözüm ortağınızdır. Akın Ofset'in temelleri yaklaşık 50 yıl önce atılmıştır. 1963 yılında Fethiye'de bölgenin ilk yerel gazetesi olan Pamukkale Gazetesi çıkarılmıştır. Sonraki yıllarda Denizli'de Şehir Gazetesi ve Yeni Haber Gazeteleri çıkarılmıştır. Denizli'de tekstil sektörünün gelişmesiyle birlikte matbaa alanına ağırlık veren firmamız sonraki dönemlerde sadece matbaaya yatırım yapmaya başlamıştır. 2010 yılında artan yatırımlarıyla birlikte Gümüşler'deki 1500m2 kapalı alana sahip yeni yerine taşınan firmamız kurumsallaşma süreciyle birlikte himzet kalitesini hızla arttırmakta ve yatırımlarına devam etmektedir. Misyonumuz; Müşterimizin fark yaratmasını sağlayacak ürünleri en iyi hizmet ve en iyi fiyatla onlara sunan, sektöre yenilikler kazandırarak yön veren bir matbaa olmaktır. Vizyonumuz; Sürekli iyileştirmeler ve yenilikçi fikirlerle sektörde en kaliteli hizmeti sağlayan, Sürdürülebilir büyüme hızıyla sürekli büyüyen, en son teknolojiyi, en yüksek verimle kullanan, kurumdan elde edeceği yararın yarattığı katma değerle orantılı olduğunu bilen, katılımcı çalışanlara sahip, doğaya, çevreye, iş sağlığı ve iş güvenliğine duyarlı, bir matbaa olmaktır.

 5. ROZA MAKINA AŞ. ROZAMAC

  Türkiye

  Bizler flexo baskı makineleri üreticisiyiz! Firmamıza bazı yenilikler getiriyoruz! Flekso baskı makinaları, plastik, ambalaj, kağıt ve dokuma sektörlerinde kullanılan çeşitli makine ekipman ve üretim aksesuarları ile bu türde makinaların yedek parçalarını üretmektedir. Firmamız kaliteden ödün vermeyen çalışma prensipleri, güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı personeli ile hizmetinizdedir.. ​​ Fleksografi veya yaygın olarak kullanılan adı ile flexo (flekso), genellikle ambalaj sanayisinde kullanılan bir baskı türüdür. Genellikle ambalaj sanayisinde kullanılmakla birlikte, etiket sanayisinde de kullanılır. Ambalaj basımında en yaygın kullanılan baskıdır. Düzgün olmayan yüzeylere de uygulanan flekso baskı; karton, kraft, oluklu mukavva, bütün fleksibl (esnek) ambalajları oluşturan plastik filmler ve özel bir mürekkep kullanılarak alüminyum folyo, üzerinde uygulanır. Bu bölümde size kısaca bilgi vermek isiyoruz, en ufağından en küçüğüne hemen hemen her türlü Flekso Printing( baskı) Makinası üretmekteyiz. Sizin isteklerinize göre Makinalarımız şekillenmektedir. Maksimum verimliliği yakalayarak bütçenize en uygun makineyi kullanmanız bizim için en önemlisi.Makinelerimizde Dikkat Ettiğimiz Hususlar. Sağlamlık konusunu şöyle özetleyebiliriz ( hiç kimse dans eden ve titreyen heyecanlı bir makina istemez. Biz sizin heyecanınızı anlıyoruz ve bu sebepten Makinamızda kullandığımız iskeletisizin dikkatinizi çekecektir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ARYA TRADE

  Türkiye

  10 yıldır baskı sektöründe faaliyet gösteren çalışanlarımız, deneyimleriyle müşterilerimizin güvenini ve sadakatini kazanmak için yeterli bilgi ve birikime sahiptir. Türkiye’de faaliyet gösteren şirketimiz, güvenilir ve sözlerine sadık tedarikçilerle sizlere en iyi kalite-fiyat dengesini sağlayarak hizmet etmeyi ilke edinmiştir. Şirketimiz, geniş tedarikçi ağıyla sizlere aşağıdaki konularda hizmet vermektedir; Öncelikli olarak tüm matbaa işlerinizi en iyi kalite ile sizlere sunmaktadır.Ayrıca, tedarikçilerimiz sayesinde, matbaa işleriniz dışında etiket, esnek ve plastik ambalaj, promosyon ürünleri ve benzeri üretim odaklı üretimlerinizde sizlere yardımcı olmaktadır.Ayrıca, tüm bu işlerinizin üretimi esnasında, sizler adına baskı, baskı sonrası onaylarını tüm sorumlulukları üzerine alarak ve tarafınızdan istenilen tüm özelliklere uygun olarak gerçekleştirir. Tüm bu üretim süreçlerinin sonunda ise lojistik sektörünün öncü firmaları ile kurulan işbirlikleri sayesinde ürünlerinizin Türkiye’den Avrupa’nın, Orta Doğu’nun ve istenilen diğer bölgelerin belirtilen adreslerine güvenilir bir şekilde ulaştırılmasını da sağlamaktadır. Ayrıca, üretilmesini istediğiniz tüm özel işleriniz için de gerekli araştırmaları yaparak, en uygun şartlarda sizlere hizmet sunmayı ilke edinen şirketimiz, gerekli Pazar araştırmaları yaparak en uygun şekilde özel üretimlerinizi de gerçekleştirecektir.

 2. REEL OFSET

  Türkiye

 3. CRC LTD.STI.

  Türkiye

  Şirketimiz, Baskı öncesi (Pre-Press), (Printing Press) Baskı ve (Post Press) Baskı sonrası makine sistemlerinin ithalatı ve ihracatını yapmakla birlikte, kağıt ve kartondan mamul ürünlerin de ithalat ve ihracatını yapmaktadır. Ayrıca Maske yapma makinelerinin de satışını gerçekleştirmektedir. Lütfen web sitemizi ziyaret ediniz www.crcbaski.com.tr ve ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçiniz. Teşekkürler

 4. SAKARYA GELISIM OFSET MATBAACILIK VE AMBALAJ

  Türkiye

  Matbaa ve Reklamcılık hizmetleri sunan ve geniş müşteri portföyü ile çalışan Firmamız, 25 yıllık tecrübesini kaliteli işçilikle harmanlayarak sanata dönüştürüyor.İhtiyaç duyduğunuz her türlü baskı ve tasarım işlerinizin özelliklerini (Kutu, Koli, Etiket, Form Baskıları, Matbu evraklar, Oluklu Mukavva, Ofset Kutular, Promosyon ürünler vb.) e-mail, Whatsapp veya telefon ile bildirirseniz ekibimiz en kısa zamanda geri dönüş yapacaktır. Siparişleriniz zamanında ve dilediğiniz kalitede adresinize elden veya kargo ile teslim edilir. Baskı atölyemizde; yüksek kapasite avantajıyla talepleriniz en hızlı şekilde karşılanmaktadır. Sakarya Gelişim Ofset yılların vermiş olduğu bilgi ve deneyimle müşterilerine en doğru ve en uygun maliyetli hediyelik ürünleri zengin çeşidiyle sunmaktadır. Karton kutu, karton çanta ve her türlü kağıt ambalaj ürünleri ile mamüllerinize değer katıyoruz. Kültür Bakanlığınca onaylı 16982 no'lu sertifikaya sahip yayınevimizde fikir ve sanat eserlerinizi gönül rahatlığıyla bastırabilirsiniz. Baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası işlemlerde kaliteyi yükselten ve maksimum kapasite sağlayan teknolojik makinelerle hizmet verilmektedir.

 5. NEMA BASIM YAYIN LTD STI.

  Türkiye

  Nema Basım; 20 yıllık grafik ve matbaacılık deneyimimizi güncel teknolojiler ile bütünleştirip geliştirerek, müşterilerimize daima kazandıran güvenilir bir çözüm ortağı olmaktır. Yasal çerçeve içerisinde, ilgili ulusal ve uluslararası standartlara uygun üretim yapmak; Müşteri memnuniyeti ilkesi çerçevesinde, müşteri istek ve ihtiyaçlarını beklentinin üzerinde karşılamak; Dürüst, saygılı, yenilikçi, cesur hareket etme, kaliteli, doğru, zamanında ve profesyonel hizmet verme prensiplerimizden ödün vermeden; yardımlaşma ile takım çalışmasını ön plana çıkarıp verimli çalışmalar yapmak; Nema Basım toplam performansını sürekli iyileştirmek; Tedarikçilerle karşılıklı faydaya dayalı ilişkiler kurarak, bilgi alışverişini en üst noktaya çıkarmak; Proses yaklaşımı ile sistemin etkinliğini ve verimliliğini arttırmak; Gelecek nesillere temiz ve yaşanacak bir çevre bırakmak; Bütün bunların neticesinde kuruluşumuzun; kalitesini, rekabet gücünü ve kârlılığını sürekli arttırarak, bütün personelimizin kuruluşta çalışmaktan saygınlık ve gurur duyduğu kalitede lider bir konuma getirmektir.

 1. WEBSELCO BRAND COMMUNICATIONS

  Türkiye

  2004 yılından bu yana İstanbul, Türkiye merkezli / dünyanın genelinde hizmet veren dijiatal ajans ve profesyonel matbaa olarak çalışıyoruz. Katalog, broşür, ilan, kartvizit ve benzeri ürünlerin baskı hizmetini tamamlayarak, iş ortağımız olan nakliye şirketi ile dünyanın her yerine hava yolu ile teslimini sağlıyoruz. Grafik tasarım, website tasarımı ve matbaa konularında biriken tecrübemizle profesyonel anlamda hizmet veriyoruz ve dünya genelindeki müşterilerimizi memnun ediyoruz.

 2. ERCIYES DAVETIYE

  Türkiye

  Evlenecek çiftler için en güzel davetiye modelleri firmamızda sizleri bekliyor. Türkiye ve yurt dışında birçok çiftimizi evlendirdik. Kalite ve zerafet istiyorsanız biz buradayız. Her bütçeye uygun davetiye modelleri her beğeniye uygun davetiye çeşitleriyle sizlewre hizmet vermekteyiz. Kaliteli hizmeti ucuza almak varken neden fazla veresiniz ki. Türkiye ve yurt dışına kargo ile kapınızda 2 gün içerisinde, üstelik 300 adet üzeri davetiyelere kargo ücreti almıyoruz. Kredi kjartına 9 taksit imkanıda ekstrası

 1. ALIS MATBAACILIK OFSET AMBALAJ

  Türkiye

  "Alis Matbaacılık Ofset Ambalaj olarak, Kurucumuz Avni Alançay’ın matbaa sektöründeki 1971 yılından günümüze kadar ki deneyimi ile İzmir de, çok çeşitli sektörlerden 1000'in üzerinde aktif firmanın çözüm ortağıyız. Resmi matbu evrak (Fatura, İrsaliye vb..) basımı amacı ile çıkılan bu yolda müşterilerimizin matbaa ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek için ürün çeşitliliğimizi arttırdık. Ambalaj ve Etiket alanlarında yapmış olduğumuz yatırımlar ile ürün yelpazemizi daha da genişletmiş olduk. Gelişen teknoloji ve müşteri talepleri doğrultusunda inovatif bir yapıya sahip olup, kaliteden ödün vermeden yenilenmeye devam etmekteyiz..."

 2. ETKIN MATBAACILIK VE KAGITCILIK SAN. TIC. LTD.STI.

  Türkiye

  Etkin Matbaa have started its business life with the production of offset boxes in Istanbul in 1993, Etkin Matbaa has expanded its production line by establishing an offset printing and digital production facility in Bodrum in 2015. Beside the domestic market, we are continuing our export activities on digital / offset printing products, paper bags, boxes and restaurant menu covers at oversea markets. Our Products; - OFFSET PRINTING - DIGITAL PRINTING - RESTAURANT MENU COVER - LUXURY LAMINATED PAPER BAGS - LUXURY ECO-FRIENDLY PAPER BAGS - LUXURY SPECIAL FEATURED PAPER BAGS - LUXURY BOXES - LUXURY CORRUGATED BOXES

 3. OTINGO ETIKET

  Türkiye

  1988 yılında, İstanbul'da kurulmuş olan Otingo Etiket, başlangıçta tekstil sektörü için karton etiket ve kutu üretimine odaklanmıştır. Otingo, bu tarihten bu yana yerli ve yabancı şirketler için üretim yapmaya devam etmektedir. 2006 yılı sonunda, Flexo bobin makine parkımız kuruldu ve endüstriyel pazarda yapışkan/yapışkan olmayan etiket ambalaj üretimine başladık. Bu amaçla, ilaç, gıda, içecek ve kozmetik sektörleri için üretim yapmayı hedefliyoruz. 2008 yılı itibariyle ilaç ve gıda endüstrisi için ofset kutu ve ambalaj üretimi çalışmaları başlamıştır. Otingo'nun mevcut üretim portföyü karton kutuları, prospektüsleri, etiketleri, yapışkan/yapışkan olmayan rulo etiketleri, içecek etiketleri, dergi etiketlerini içermektedir. Hedefimiz daha kısa sürelerde ve daha rekabetçi fiyatlarla en iyi ürünleri üretmektir.

 4. ASTHOR CREATIVE ADWORKS

  Türkiye

  Asthor Creative günümüz iletişim ihtiyaçlarına cevap veren, çözüm ortaklarına profesyonel çözümler sunan ve sektöre yeni yaklaşımlar kazandıran tam hizmet ajansıdır. Promosyon Baskı Hizmeti Katalog - Dergi - Flyer Baskı Ambalaj Baskıları Çanta - Torba Üretim ve Baskı 3D Üretim - Baskı Lazer Baskı ve Kesimleri Hediyelik Eşya Üretim - Baskı Rollup Üretim - Baskı Ajanda Baskı Yılbaşı Promosyonu Kıyafet Baskı Karton Torba Termo veya Suni Deri Ajanda Takvim Magnet Oto Kokusu Yalnız yurtiçi değil dünya çapında da hizmet vermek üzere yola çıkan reklam ajansımız, kalitemizi sizin hayallerinizle buluşturup bu vizyonda ilerlemeye devam etmektedir. İş ortaklarımız için en iyi hizmeti vermek, onunla beraber işi sahiplenmek ve doğru projeyi oluşturmak, ihtiyacını doğru belirleyip en uygun çözümü sunmak. Asthor Creative olarak hizmet verdiğimiz markalarla beraber yol almak, ortak başarının bir parçası temel amacımızdır. Bizim için “Müşteri” yoktur “İş Ortağı” vardır. Sadece söylenileni değil, her zaman fazlasını yapar; sorumluluk alır, üretir ve değer katarız. İletişimi bir bütün olarak ele alır ve marka itibarını etkileyecek tüm süreçlerde aktif rol üstleniriz. Danışmanlık sunduğumuz şirketin kültürünü özümser, ilgili sektör, ürün ve hizmetler hakkında en az iş ortaklarımız kadar bilgi sahibi oluruz. Etik olduğuna inanmadığımız hiçbir iletişim aksiyonun altına imzamızı atmayız.

 5. POZITIF FORM MATBAACILIK AMBALAJ BASIM YAYIN SAN. LTD. STI.

  Türkiye

  Merkezi Türkiye - İzmir'de bulunan matbaamız ; karton çanta, etiket , broşür, kartvizit ve tüm matbaa baskı alanında basım hizmet veren 20 yılı aşkın tecrübesiyle sektörünün öncü firmalarındandır. Matbaa olarak üretim aşamasında kullanmış olduğumuz ham madde ve kağıtların birinci kalite olmasına önem veriyoruz. Dolayısıyla çevreye, doğaya, insan sağlığına uygun ürünler kullanmaya özellikle dikkat ediyoruz. Otomasyonda veya elde kullanılmak amacıyla talep edilen sürekli formları; form, cilt, blok tipi kullanıma uygun, formları standart şekillerde üretiyoruz. Tecrübeli ve uzman kadrosuyla müşteri portföyüne uluslararası firmaları da katarak sürekli bir gelişim göstermekte olan matbaamız değişik ürün yelpazesinde farklı yenilikler sunarak teknolojiyi yakından takip etmektedir.

 6. KARACA PRINT & ADVERTISING SOLUTIONS

  Türkiye

  Serigrafi baskı ile Polivinil Klorür (PVC), Polietilen (PE), Polipropilen (PP), Polistren (PS), Polikarbon (PC), Şeffaf ve Opak Sticker, Branda, Tahta, Cam, Deri, Kauçuk, Kumaş, Lastik, Metal, Aluminyum, Seramik, Kağıt, Mukavva, Jacron, Kraft, Fantazi Kağıt , Cilt bezi, Porselen gibi pek çok malzemeye baskı yapılabilmektedir. Katalog, broşür, kartvizit, etiket vb. kurumsal tanıtım ürünlerinde sıradanlığın dışında farklı ve yaratıcı tasarımların serigrafi baskı tekniği ile fark yaratıcağına emin olabilirsiniz.

 7. BURCU MATBAA

  Türkiye

  1981 de Mehmet Mermer tarafından kurulan Burcu Matbaa, babadan oğla aktarılarak sürekli ivme kazanmış, geniş ürün ve müşteri yelpazesiyle büyüme hedeflerine emin adımlarla ilerleyerek, ufak olan aile şirketinin üretim sahasını genişletmiştir. Hizmet kalitesini her geçen yıl daha da ileri taşıyarak kurumsallaşmış ve bugünlere gelmiş bulunmaktadır. Kurulduğu yıldan itibaren değişen teknolojiye ayak uydurarak gelişim gösteren firmamız konumu itibariyle lider firmalardan dır. Kaliteyi, güven ve hızlı teslimatla harmanlayarak %100 müşteri memnuniyeti olan hedefine ulaşmış ve orada kalıcı olmakta kararlıdır. Ağırlıklı olarak ofset baskı alanında kutu, broşür, katalog gibi ürünlerin üretimini sağlayan firmamız, Maliye ile anlaşma yaparak da matbu evrakların (fatura, sevk irsaliyesi, gider pusulası gibi) kendi bünyesinde basım yetkisini almıştır. Sürekli form alanında da yatırım yaparak parkurumuzu genişletmiş ve baskı kalitesini üst seviyeye çıkartmıştır. Firmamız, ayrıca promosyon alanında Çin gerçeğini kabullenerek muhtelif firmalarla ortaklık kurmuş ve bu alanda ürün temini ve baskı hizmetini gerçekleştirmiştir. Ümraniye deki fabrikamızda ise her türlü adet ve ebatlarda koli üretimi yaparak diğer firmalardan açık şekilde farkımızı ortaya koymuş bulunmaktayız. Bunun dışında acil kaşe, acil davetiye, acil katalog, acil kartvizit gibi günlük teslimatlarla dijital baskı alanında da hizmet vermekteyiz. 1981 den bu yana yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.

 8. AKKRAFT

  Türkiye

  Firmamız, yıllardır kırtasiye sektöründe standart ve özel dosya üretimi konusunda uzmanlaştıktan sonra, arşivlemenin öneminin anlaşılmasıyla birlikte son yıllarda da arşivleme-dosyalama konusundaki ihtiyaçlara yönelik "Firmaya Özel Tasarım Dosya ve Arşivleme" sistemleri ile hizmet vermektedir.Sektörel olarak kurumsal firmaların ihtiyaçlarına göre hazırladığımız Personel Özlük Dosyası, Personel Sağlık Dosyası şu an tüm firmaların ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde standart hale getirilmiştir. Dilediğiniz taktirde firma özel baskı ve tasarımı ile birlikte istenilen özelliklerde bu dosyaların da üretimini gerçekleştirmekteyiz.

 1. DENIZ CARD

  Türkiye

  Deniz Card Plastik kart baskı ve tasarımı, boyun askı ipleri, plastik kart yazıcıları ve ofis baskı sistemleri işlerinde çözüm ortağınız olmaya hazır.Firmanızın kalitesi ve prestijine uygun kaliteli uzun ömürlü kullanıma sahip ürünler ile hizmet sağlamaktayız.Teknolojinin gelişmesiyle birlikte akıllı plastik kart kullanımı gün geçtikte artmaktadır. Artık hayatımızın bir vazgeçilmezi haline gelen plastik kart sahip olduğu yazılım ve özelliklere göre değişebilmektedir.İş hayatımızda Boyun Askı İpleri önemli yer almaya başladı. Kurumsallığı öne çıkartmak isteyen bir çok firmaya her geçen gün dahada genişleyen ürün grubumuzla, yüksek kalite standartlarında hizmet vermekteyiz.

 2. MOSTAR MATBAA

  Türkiye

  Biz Kimiz? Matbaa ile kurulan köprü! Mostar Matbaa, 20 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimi ile kurumsal firmalara yönelik matbu evrak ve tanıtım faaliyetleri için gereksinim duyulan promosyon ürünlerinden branda ve afişlere kadar çağın gereklerine en uygun materyalleri bir arada sunan hızlı ve çözüm odaklı bir kuruluştur. Ayrıca Mostar Matbaa, yaratıcı grafik tasarım ekibi ile müşterileri için yaratıcı tasarımlara imza atarak matbaa ürünlerinin etkilerini arttıran çalışmalara da imza atmaktadır. Kalite: İleri Baskı Teknikleri Mostar Matbaa, matbaacılık alanında önemli ihtiyacı ifade eden kaliteli baskı materyali ve teknikleri sınıfında global standartları karşılayan baskı merkezine ve üssüne sahiptir. Böylece, kurumsal ve bireysel müşteri taleplerini en iyi şekilde projelendiren Kurum, dinamik çalışma modeli ve hızlı teslimat ayrıcalığı ile mutlu müşteri portföyüne yenilerini eklemeye devam etmektedir. Mostar Matbaa, kendi sektöründeki yenilikleri yakından takip eden ve farklı talepleri karşılamaya yönelik pratik teklifler sunabilen profesyonel kadroya ve yetenekli insan kaynağına önem veren kurum kültürüne sahiptir. Ayrıca matbaa ürünleri ve materyallerini doğaya saygılı gereçlerden seçmeye özen göstererek, çevreyi ve insanı koruma içgüdüsüyle hareket etmektedir. Mostar ile matbaada kadim bilgi yeni teknik!

 3. FIKIR SANAT ATÖLYESI

  Türkiye

  Güçlü makine parkı ve tecrübeli kadrosuyla hızlı ve kaliteli baskı çözümleri sunar.Makine parkımızdaki son teknoloji ofset ve web ofset baskı makinelerimiz sayesinde ekibimiz, yüksek adetli ve kesin tarihli baskılarınızı gününde, yüksek baskı kalitesiyle ve ekonomik olarak teslim etme kapasitesine sahiptir.Dergi, insert, kitap vb. baskılarınız için web ofset, kartvizit, broşür, ilan, poster, etiket vb. tüm tabaka baskı işleriniz için ofset makine parkıyla, baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası tecrübeli ekibiyle hizmetinizdeyiz. Basım yayın tabaka ofset kartvizit, el ilanı, antetli, diplomat zarf, broşür, katalog, insert, teklif dosyası, afiş, bloknot vb. tüm baskı işlerinizde; web ofset baskıda ise insert, flyer, dergi, kitap vb. ihtiyaçlarınızda hızlı ve ekonomik hizmetler sunan güçlü çözüm ortağınız olmaya hazırız.Tecrübeli ve hizmet sunduğu departmanda konusuna hakim kadromuz, tüm matbaa hizmetlerini sıfır hata ile gününde teslim etmeyi prensip edinmişlerdir.

 4. EGE TASARIM MATBAACILIK LTD.STI.

  Türkiye

  EGE DESIGN PRINTING HOUSE- TURKEY With more than 25 years of experience and our professional team, EGE DESIGN is a printing house that offers special services to every customer from design to printing. We strive to provide our customers with everything they may need for a successful printing project under one roof. Because it is customer satisfaction that we aim for every project. Our customers choose us as a reliable printing partner, offering low-cost solutions for all printing needs without compromising quality. We strive to increase the value of your brand, to support you to gain a competitive advantage, to be your solution partner that nurtures innovation by contributing to your true sustainable growth.We are friends of sustainability. Social interests, not individual, are our priorities; and we are putting our continuous efforts in, with the aim to preserve the beautiful environment for the coming generations. Some of our products are ; BUSINESS ESSENTIALS : Bus. card–Letterhead -Magazine -Catalog-Calendar-Agenda; MARKETING PRODUCTS : -Poster-Flyers-Custom Menu Printing -Rol lup-Free Standing Board -Door Hangers-Toothpick Flag-Paper Frame Card-Newsletter-Canvas Printing-Paper Frame Card; LAUNCH KITS; POP PRODUCTS : -Wobbler–3D Wobbler-Rack Card–Bottle Neck Collar-Triangle Flag -Swallow Flag-Shelf Strip-Shelf Stoppe-Dangler Printing; PRODUCT BOXES : -Cup Boxes-Corn Boxes-Tasting Boxes; SOCIAL DISTANCING & HYGIENE SOLUTIONS : -Disinfectant Wipes-Stick S

 5. FIDES REKLAM VE TANITIM HIZMETLERI LTD.STI.

  Türkiye

  Fides; 2005 yılı Temmuz ayında ajans hizmetleri veren bir firma olarak kuruldu. 2007 yılında ilk baskı makinesini alarak ajans kimliğini üretici firmaya dönüştürdü. Takip eden süreçde selofan, kırım, tel dikiş, özel kesim ile diğer ofset baskı makinelerini de üretim parkuruna ekledi. Bugün, yaklaşık 20 kişilik personeli ve 750 m2 kapalı alanda üretim yapmakta olan Fides Matbaa, firmanızın tüm baskı ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Bu kadar kısa bir sürede kazanılan bu ivmeyi; müşterilerimizin memnuniyetine verdiğimiz özene borçluyuz. "Fides", Yunan Mitolojisinde "Sözünde durma tanrıçası", Roma Mitolojisinde ise "İnanç, vefa ve sadakatin tanrıçası"dır. Biz de yola çıkarken, günümüz iş hayatının en temel yapıtaşının güven olduğuna inandık ve ismimizi "Fides" koyduk. Misyonumuz; ayrıcalığınızı görselliğe aktarmaktır. Türkiyenin birçok yerinden sipariş alan fides, şimdi Anadolu yakasının en büyük matbaası olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemektedir. Fides Matbaa Reklam ve Tanıtım Hiz. San. Tic. Ltd. Şti. Olarak: Güleryüzlüyüz, Müşteri Odaklıyız, Çalışkanız, Disiplinliyiz, Hızlıyız, Yaratıcıyız, Yenilikçiyiz Çünkü biz FİDES'iz…

 6. PRESTIJ GRAFIK REKLAMCILIK MATBAACILIK SAN.TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  Şirketimiz kurulduğu 1991 yılından buyana; Bahçelievlerdeki kendi bina ve tesislerimizde matbaa baskıları, ciltleme, grafik tasarım, dijital baskılar, promosyon ürünleri alanlarında ISO ve FOGRA sertifikalı standartlarda sektör de hizmet vermektedir.Hizmet alanlarımız kısaca Katalog baskı ve hazırlıkları, broşür, fatura-irsaliye, kartvizit, foto çekimi, dijital baskılar, kalem, çakmak, saat, takvim, şapka, vs.tüm promosyon malzemeleri, logo, amblem, kurumsal kimlik tasarımları, tüm baskı hizmetleri şeklindedir.

 7. SAFA LABEL MATBAACILIK A.C.

  Türkiye

  SAFALABEL, farklı sektörlerde faaliyet gösteren kuruluşlara baskı öncesi fotoğraf çekimi, grafik tasarım ve uygulama, baskı hazırlık , baskı ve baskı sonrası hizmetler konusunda yenilikçi ve güvenilir çözüm ortağı olmaktadır.

 8. ATLANTIS MATBAA PLASTIK LTD

  Türkiye

  1999 Yılında kurulan firmamız Türkiye' Kocaeli ve İstanbul'da bulunan iki üretim tesisi toplam 15.000 metrekare alanda yükek kaliteli makina parkuru ve insan gücüyle ofset baskılı karton kutu , etiket , karton çantalar , kağıt çantalar , oluklu ve micro sıvmalı kolilerin üretimini yapmaktadır.

 9. TOPRAK ETIKET VE MATBAACILIK

  Türkiye

  Öncelikli olarak tekstil etiketleri üretimi olmak üzere, istediğiniz materyale uygun etiket tasarımları, karton her türlü matbaa işlemleri ile ürünleriniz için kaliteli hizmet anlayışı ile çözüm ortaklığı sunar

 10. ATLANTIS MATBAA PLASTIK LTD

  Türkiye

  Atlantis Matbaa 2005 yılından beri Ofset baskılı kutu etiket promosyon ürünleri alanlarında dünya markaları şirketlere hizmet sunmaktadır. Avrupa standarlarında üretim yapan Atlantis Matbaacılık kaliteli insan gücünü son teknoloji ile entegre etmiş koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla hizmetlerine başarıyla devam etmektedir.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz