• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • besinsel yağ

Sonuçlar

Besinsel yağ - Ithalat/Ihracat

 1. CORNILLE SAS

  Fransa

  Verified by europages badge

  Sığır kökenli yan ürünlerin işlenmesinde uzman olan CORNILLÉ, 2001 yılından bu yana Great West'teki ortaklarından, AGROMOUSQUETAIRES (SVA Jean Rozé) ve BIGARD'ın mezbahalarından ve kesim atölyelerinden her yıl 120.000 ton ham madde toplamaktadır. Bu yan ürünler yağlara, kurutulmuş proteinlere ve kemik minerallerine dönüştürülür. CORNILLÉ, insan gıdası, hayvan yemi, evcil hayvan yemi, Oleokimyasallar, Biyoyakıtlar ve Gübreler gibi süreçlerinde en yüksek toplumsal katma değere sahip en uygun kullanımları tercih ederek kullanımlar hiyerarşisine saygı göstermeyi seçmiştir. CORNILLÉ, karbon ayak izini azaltmak ve yenilenebilir ve sürdürülebilir kaynakların kullanımına dayalı bir döngüsel ekonomiye katkıda bulunmak için ortaklarıyla birlikte çalışmaya kararlıdır: • Fransa'da toplanan yenilenebilir kaynakların kullanımı + biyo-kaynaklı ürünlerde %100 geri kazanım. • ithal edilen bitkisel protein ve yağlardan (soya, hurma yağı) daha düşük karbon ayak izine sahip biyolojik kaynaklı protein ve katı yağların üretimi. • enerji ve su tüketimimizin optimizasyonu + çevresel etkinin kalıcı olarak azaltılması. Örn: atıklarımızın enerji geri kazanımından karbon içermeyen buhar. Termal ihtiyacımızın %70'ini fosil yakıtların yerine SAVE tarafından üretilen karbonsuz buhar kullanarak karşılıyoruz.

 2. FOODCOM S.A.

  Polanya

  Verified by europages badge

  Gıda endüstrisinde faaliyet gösteren bir ticaret şirketi. Biz süt ürünleri ticareti konusunda uzmanız; bitkisel proteinler; gıda ve yem katkı maddeleri. Teklif, B2B sektöründeki şirketlere yöneliktir.Ekibimiz sayesinde şirket birçok sadık İş Ortağı kazandı ve daha da genişliyor. 2019 yılında, Polonya'da gıda sektöründe en hızlı büyüyen şirketi prestijli ödülü kazandık. Şu anda, şirket, Polonya, Almanya, Hollanda ve İtalya olmak üzere dört Avrupa ülkesinde kayıtlıdır.

 3. SCHEDRO LLC

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  SCHEDRO LLC, yılında kurulan ve Margarin sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Besleyici yağlar ve yağlılar, Çikolata olmayan şekerleme, Besinsel yağ, Bitkisel yağlar, ayçiçek yağları, ketçap, mayonez, Rafine ayçiçek yağı, Domates sosu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dnipro, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. MÜNZER BIOINDUSTRIE GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  MÜNZER BIOINDUSTRIE GMBH, yılında kurulan ve Besinsel yağ sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Sinabelkirchen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. DI.GI.MA.

  İtalya

  Verified by europages badge

  DI.GI.MA., yılında kurulan ve Besinsel yağ sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Un ve irmik, Hamur işleri, Madeni inşaat malzemeleri, Otel, hayvansal katı gıda yağları, zootekni gıdaları, Un ve irmik, Gıdasal un, Hamur işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villanterio, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KAVLAK ZEYTINCILIK

  Türkiye

 2. SANABIO GMBH

  Almanya

  SanaBio GmbH, on yıldır ürünleriniz ve hizmetlerinizin kaliteli olması için sizin yanınızda. Kontrollü biyolojik tarımla bitkisel ham madde ve yardımcı maddeler üretiyor ve pazarlıyoruz. Ürün yelpazemizde yemeklik yağlar, kozmetik yağlar, uçucu yağlar, aroma özleri, etken madde özleri, taze baharat ve baharatlar vardır. Sürdürülebilirlik bizim için sadece marka trendi değildir, aksine şirket kararlarımızın temelinde yer alır. Ekolojik sertifikamız (DE-ÖKO-013), HACCP standardı ve gıda maddesi ve yem üreticisi sicilimiz çalışma şeklimizin özel kanıtlarıdır. Bunun yanı sıra bilgi birikimimizi tam zamanlı hizmet olarak sunuyoruz. Özellikle nadir ham madde ve yardımcı maddelerin tedarikinde de destek sağlıyor ya da bunu üstleniyoruz. Bu tedarikçi seçimini, ithalat formalitelerini ve kalite değerlendirmelerini içerir. Talebiniz üzerine hazır mamulleri de seve seve üretiyoruz. Ayrıca kozmetik ürünlerin güvenlik değerlendirmesini de gerçekleştirebiliyoruz.

 3. EFKO GROUP OF COMPANIES

  Rusya

  Bugün EFKO şirketi, tüketicilere ve endüstriyel gıda işleme şirketlerine ayçiçek yağı, margarinler ve katı yağlar sağlayan Rusya'nın en büyük gıda üreticilerinden biridir. Şirketin öne çıkan özellikleri, yüksek kaliteli ürünlere, yenilikçiliğe, bireysel yaklaşıma gösterilen önem ve her müşteriye gösterilen özendir. Şirket ayrıca çevreye saygılı olarak üretim atıklarını en aza indirmeye çalışıyor ve üretimin her aşamasında kaynak tasarrufu sağlayan teknolojiler kullanıyor. Uluslararası güvenlik ve kalite standartlarına (BRC, RSPO ve Sedex sertifikaları dahil) uygun olarak üretilmiş yüksek kaliteli hammaddeleri müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

 4. OTTO SCHACHINGER GES.M.B.H.

  Avusturya

  Şirket: Yeni kurulan tesisimizdeki modern üretim hatlarında sıkı bir kalite kontrol altında ve AB yönergelerine uygun olarak üretim yapılmaktadır. En yüksek kaliteli ham maddeler burada herkes tarafından severek yenen domuz iç yağına ve jambonuna dönüştürülmek üzere işlenmektedir. Euro paletler için yapılmış yüksek raflı depomuz AB sertifikasına sahiptir. Sıcaklık: -28°C İstif yüksekliği: azami 1, 8 m istif yüksekliği taşması: her yönden azami 5 cm Küçük bir et işleme firması olan Schachinger 1932 yılında kurulmuş, domuz iç yağı ve jambon üretimine başlamıştır. 2. Dünya Savaşı'ndan sonra şirket büyüyerek bir et işleme tesisine dönüşmüştür. 1980'lerin sonunda ise domuz iç yağı ve jambon üretimi bağımsız bir şirket bünyesine alınmıştır.

 5. KIZILKAYA POLIMER

  Türkiye

  Kizilkaya türki̇ye/i̇zmi̇r de kurulu olan fi̇rmami̇z uzun yillar üreti̇m sektöründe hi̇zmet vermi̇s olup ..2021 Yilinda toptan plasti̇k hammadde ti̇careti̇ i̇le ve gida ti̇careti̇ i̇le uğraşmaktadi̇r..Uluslar arasi̇ i̇thalat ve i̇hracat i̇le tüm dünyada ti̇cari̇ faali̇yet gostermektedi̇r..

 1. MES GULF SAN VE TIC LTD STI

  Amerika Birleşik Devletleri

 2. GLOBIQUE TRADING EXPORT

  Türkiye

  GLOBIQUE TRADING EXPORT, yılında kurulan ve Besinsel yağ sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. ayçiçek yağları, sebzeler ve meyveler, çelik kapı, Gıda endüstrisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antalya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. MEANDROS LLC

  Ukrayna

  MEANDROS LLC, yılında kurulan ve Zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Besinsel yağ, ayçiçek yağları, Konserveler, Besinsel yağ, Rafine ayçiçek yağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. UPT GROUP SP. Z O.O

  Polanya

  UPT GROUP SP. Z O.O, yılında kurulan ve Besleyici yağlar ve yağlılar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Besinsel yağ, ayçiçek yağları, bakkaliye, Besinsel yağ, Rafine ayçiçek yağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warsaw, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. BEKO GMBH

  Almanya

  BEKO GMBH, yılında kurulan ve Besinsel yağ sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Margarin, Margarin, ayçiçek yağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. VANDEMOORTELE BAKERY PRODUCTS GHISLENGHIEN

  Belçika

  VANDEMOORTELE BAKERY PRODUCTS GHISLENGHIEN, yılında kurulan ve Besinsel yağ sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Margarin, Viyana usulü ekmek ve çörekler, soslar, derin dondurulmuş ekmek ürünleri, Margarin, Viyana usulü ekmek ve çörekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ghislenghien, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. AZZAYT SLU

  İspanya

  AZZAYT SLU, yılında kurulan ve Besinsel yağ sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Malaga, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. SHEABUTTERGUYS

  Birleşik Krallık

  SHEABUTTERGUYS, yılında kurulan ve Besinsel yağ sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. MIXTRADE

  Polanya

  MIXTRADE, yılında kurulan ve Besinsel yağ sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. katı ve sıvı gıdayağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lublin, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. MARIEM G

  Ukrayna

  MARIEM G, yılında kurulan ve Besinsel yağ sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bal, Taze ceviz içi, Bal sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mykolaev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. LTD

  Malta

  LTD, yılında kurulan ve Ayçiçeği çekirdeği sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Besinsel yağ, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, unlular, kolza tohumları, Besinsel yağ, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, ., Malta 'de bulunmaktadır.

 2. HOCHE BUTTER GMBH

  Almanya

  HOCHE BUTTER GMBH, yılında kurulan ve Besinsel yağ sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Uelzen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. NOSTIMADA.GR

  Yunanistan

  NOSTIMADA.GR, yılında kurulan ve Besinsel yağ sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yemek için aromalar, restoran biletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Athens, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 4. GROUPE OLEUNA

  Ukrayna

  GROUPE OLEUNA, yılında kurulan ve Besinsel yağ sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kolza tohumu yağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kharkiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. FIRMA PRODUKCYJNA -MARGARYNY

  Polanya

  FIRMA PRODUKCYJNA -MARGARYNY, yılında kurulan ve Besinsel yağ sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. margarin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gliwice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. TIANA FAIRTRADE ORGANICS LTD.

  Birleşik Krallık

  TIANA FAIRTRADE ORGANICS LTD., yılında kurulan ve Besinsel yağ sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Harrow, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. MONAK LTD

  Birleşik Krallık

  MONAK LTD, yılında kurulan ve Besinsel yağ sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wembley Middlesex, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. IMPORT S.R.O

  Çek Cum.

  IMPORT S.R.O, yılında kurulan ve Besinsel yağ sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. hindistan basmati pirinci sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Praha 1, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 9. SALE SOLUTIONS S.R.L.

  İtalya