• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bilyalı rulmanlar

Sonuçlar

Bilyalı rulmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. WIB SA

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Uluslararası ruh - İsviçre bilgi birikimi - bir İsviçre şirketi olan WIB, 1961 yılında Fribourg kantonunda kurulmuş ve hassas bilyalı rulmanların tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmıştır. Şirket ISO 9001 ve ISO 14001 belgelerine sahiptir. Üretimimizin yaklaşık %90'ı dünya genelindeki 30'dan fazla ülkeye ihraç edilmektedir. İş hacmimizin yarısından fazlası, müşteri gereksinimlerine göre özel ölçülerde üretilen rulmanlardan elde edilmektedir. Bilgi birikimimiz ve uzmanlığımız sayesinde, müşterilerimizle işbirliği yaparak benzersiz ve kişiye özel çözümler sunuyoruz. Web sitemizde, WIB'nin standart ve özel hassas rulmanlar üretme yetenekleri gösterilmiş ve müşterilerimize ürünlerini özelleştirmeleri için özel seçenekler sunulmuştur. Biz, özerk bir birimiz. Ar-Ge tasarım ofisi, üretim atölyeleri, Pazarlama ve Satış departmanı ile değişen pazar gereksinimlerine en iyi şekilde yanıt vermek için mükemmel bir şekilde hazırlandık. WIB markası Avrupa'da ve Amerika'daki 13 ülkede tescillidir. WIB, her şeyin birlikte döndüğü ortaktır!

 2. LEMM MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LEMM Maschinenbau, 50 yılı aşkın bir süredir kağıt, film, ambalaj ve gıda endüstrilerindeki rulo taşıma sistemleri alanında dünya çapında bir tedarikçidir. Ayrıca, tahrik ve vana endüstrisi için konsollar, kaplinler, mil uzatmaları ve gaz kelebeği vanalarının üretimi 20 yıldan fazla bir süredir devam etmektedir. Modern makine parkımız sayesinde, tornalama ve frezeleme alanındaki zorlu talepleri her zaman karşılayabilecek durumdayız. DIN ISO 9001: 2015 bir şirket olarak müşteri odaklı bir kalite politikası, kurumsal felsefemizin ayrılmaz bir parçasıdır. Nitelikli uzmanlarımız sayesinde, size her zaman özel çözümler için münferit danışmanlık ve destek sağlayabilmekteyiz.

 3. SCHULZ STANZTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  50 yılı aşkın geleneğe sahip bir şirket olan Schulz Stanztechnik, 1991 yılından bu yana Halver'de Almanya içinde ve dışındaki çok sayıda müşterisi için faaliyet göstermektedir. Çeşitli tasarımlarda çok sayıda ürünü, 2.500 m²'den daha büyük olan üretim alanımızda üretiyor ve monte ediyoruz. İlerleyen sayfalarda size sunacağımız geniş ürün yelpazemiz, malların taşınmasında akla gelebilecek her türlü görevi yapabilmektedir. Yatak, aktarma ve taşıma tekniği, basınçla delme ve basınçla bükme parçalar veya kablo montajına yönelik aksesuarlar için eksenel oluklu bilyeli rulman, tekli parçalar ve bileşenler ana ürünlerdir.

 4. FRANKE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Müşteriye özel bilya elemanı, ince bilyalı yatak, döner bağlantı, açısal temaslı bilyalı yatak ve alüminyumdan düz sistemler üretim ve işletme. Ürün programı: Rulmanlı yatak, bilya elemanları, ince bilyalı yatak, döner bağlantılar, eksenel yatak, radyal yatak, açısal temaslı bilyalı yatak, dişli tertibatı, doğrudan tahrik, özel bilya, büyük bilyalı yatak, bilyalı yatak, makaralı kılavuzlar, sirkülasyonlu tip bilyalı yatak kılavuzu, profil ray kılavuzu, alüminyum tekerlekli kılavuz, doğrusal aks, doğrusal modül, doğrusal tezgahlar, doğrusal motorlar, CNC kumandaları. Ağırlık noktaları: Müşteriye özel modeller, çelik, niro, alüminyum, bronz, döküm, plastik silindir yatakları, entegre tahrikli, tork motorlu, dişli, devir vericili, sızdırmaz, yüksek devir sayıları için, son derece sessiz, temiz odalara uygun, yağlama gerektirmez. Alüminyum, Niro, amanyetik, temiz odaya uygun, yağlama gerektirmeyen, dişli tahrikli, mil tahrikli, doğrudan tahrikli, metal kapaklı doğrusal sistemler.

 5. BLIS KUGELGEWINDETRIEBE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BLIS Kugelgewindetriebe GmbH firmasının teslimat ve hizmet programı şunları içerir: DIN ve standart ve özel somunlu müşteri taslağı uyarınca burgulu ve taşlanmış model konik dişli miller, dolanmış ve burgulu model trapez miller, doğrusal kılavuzlar, yatak ve yatak mesnetleri gibi aksesuarlar, KGT'nin onarımı ve kontrolü.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GMN PAUL MÜLLER INDUSTRIE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  En yüksek hassasiyet için yaklaşık 100 yıllık deneyim: 4. nesil yönetimindeki Nürnbergli aile şirketi GMN Paul Müller Industrie GmbH & Co. KG yüksek hassasiyetli bilyeli yataklar, makine milleri, sıkıştırma gövdeli rulmanlar, temassız contalar ve elektrikli tahrikler üretmektedir. Bunların çoğu müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özel uygulamalar için özel olarak üretilmekte ve çok çeşitli uygulamalarda farklı şekillerde kullanılmaktadır. Şirketin geleceğe dönük vizyonu sayesinde gelişimi sürdürmeye ve yeni gelişimlere atılmaya da odaklanılmaktadır. Bu yüzden numune üretimi, seri üretimin başlangıcından itibaren aynı kaliteyi garanti etmenin tek yolu olan seri koşullar altında gerçekleşmektedir. GMN'deki temel ve en önemli başarı faktörlerinden biri de her şeyden önce, potansiyel müşterilerimize ve müşterilerimize satın alma öncesinde, satın alma sırasında ve satın alma sonrasında uzman tavsiyeler veren kalifiye ve bağlı çalışanlardır.

 2. SCHÜBEL ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Schübel Antriebstechnik GmbH & Co. KG 80 yıldır faaliyet gösterdiği tahrik ve endüstri teknolojileri alanında profesyonel ürünleri ve ödünsüz müşteri odaklılığı sayesinde ün yapmış bir şirkettir. Günümüzde Schübel endüstri, ticaret, hizmet ve kamu sektörünün önde gelen müşterilerinin malzeme konusunda karşılaştıkları tüm sorunlara yönelik çözümün adıdır. Schübel, özellikle tahrik ve aktarım sorunlarına eksiksiz ürün yelpazesi sayesinde çözümler sunduğu endüstri teknolojisi alanında uzmandır. Müşterilerimize geniş yelpazeli ve ortalamanın üzerinde bir depolama hizmeti sunmaktayız. Schübel müşteriye özgü seri üretim ve işleme hizmetlerini (örneğin mekanik işleme ve kesme) kendi uygulamaktadır. Ürün gamını kapsamlı bakım servisi tamamlamaktadır.

 3. ENSONG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Ensong GmbH modern bir ticaret, teknoloji ve hizmet şirketidir. Şirket müşterilerine rulman tekniği, tahrik tekniği ve bakım ile makine yapımı ile ilgili diğer makine elemanları noktasında kaliteli bir çeşitlilik sunar.Ensong GmbH satış alanında ve teknik alanda uzman olan deneyimli bir ekibe sahiptir. Ensong GmbH'nın yenilikçi konseptleri tüm çalışanları şirketin üretim odaklı bir bayiden teknik bir hizmet sağlayıcısı haline gelmesi için geliştirilmesi konusunda teşvik eder. Ensong GmbH özellikle de endüstri sektöründeki profesyonel rulman ve bileşen çözümlerine ihtiyaç duyan müşterilere odaklanmaktadır. Ensong GmbH, halihazırda tahrik ve dişli sistemleri konusunda bilinen üreticiler arasında yetkili bir seri ürün tedarikçisi konumundadır.

 4. HIP HOMANN IMPORT & PRODUKTIONS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz ve size ürünlerimizin uzun süre dayanacağı garantisini vermekteyiz. Altenberge (Almanya) ve Kaohsiung (Tayvan) kentlerinde bulunan üretim tesislerimizde bir sanayi tesisi olarak dünya çapında faaliyet göstermekteyiz. Sağlam tutuş! Yüksek kaliteli bağlantı elemanlarımız sayesinde çeşitli malzeme ve bileşenleri güvenli bir şekilde monte edebiliyoruz. Bizimle çalışmanın avantajlarından faydalanmanız için işinizi cıvata, somun vb. alanında çok sayıda özel hizmetlerle kolaylaştırıyoruz. Esnek hizmet! Ürünlerimizi Vestfalya, Altenberge'deki merkezimizden de Tayvan, Kaohsiung'daki şubemizden de çeşitli sektörlerdeki endüstri şirketlerine tedarik ediyoruz.

 5. CARL CROONEN GMBH MARINE DIESEL TECHNICS

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yaklaşık bir asırlık deneyim. Dördüncü nesil olarak dizel ve gazlı motorları için yüksek kaliteli yedek parça satışı konusunda dünya çapında uzmanlaşmış durumdayız. Geliştirme merkezimizle teknolojik ilerlemeler gerçekleştiriyoruz. Sanayiyle olan direkt bağlantılarımız, tüm alanlarda yüksek esneklikle birleşerek size fayda sağlamaktadır. Ürünlerimiz: Dizel ve gazlı motor yedek parçaları, yan üniteler ve yedek parçaları, kumanda, yönetim ve takip aksamları, tahrik teknolojisi, contaların imalatı.

 1. STC-STEYR WÄLZLAGER DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  STC-Steyr® dünya çapında rulman ve rulman aksesuarları üreticisi olarak faaliyet göstermektedir. Rulmanlar, 1922'den beri Steyr/Avusturya'nın geleneklere bağlı sanayi bölgesinde seri üretimle üretilmektedir. Yüksek ürün kalitesi ve bireysel hizmet, üretimimizin temel taşlarıdır. Yıllardır ürünlerimizle tanınmış uluslararası şirket ve gruplara hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda DKF Grubu'nun da bir üyesiyiz.

 2. HQW PRECISION GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HQW Precision GmbH şirketinin genel merkezi ve üretim tesisleri Kürnach, Almanya'da bulunmaktadır. Müşterilerinin gereksinimlerine ve ihtiyaçlarına göre uyarlanmış ve çok çeşitli kritik ve zorlu uygulamalara yönelik tedarik edilen yüksek kaliteli rulmanların ve montajların tasarım ve üretiminde uzmanız. Hizmet verilen sektörler arasında havacılık, yüksek hızlı takım tezgahı milleri, robotik ve kritik tıbbi sistemler bulunmaktadır. Ürünlerimiz, her durumda kalite, güvenilirlik ve hassasiyeti sağlamak için profesyonelce tasarlanmıştır. Bu uzmanlık, Almanya fabrikamızda ve tüm dünyaya hizmet eden satış ofislerimizde birinci sınıf üretim ve müşteri hizmetleri süreçleriyle desteklenmektedir.

 1. KUGEL- UND ROLLENLAGERWERK LEIPZIG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Her yıl 900'ün üzerinde farklı tipte rulmanlı yatak üretmekteyiz. Portföyümüz, standart rulmanlı yataklardan 50 mm ila 1.500 mm çap aralığında özelleştirilmiş özel rulman çözümlerine kadar uzanmaktadır. Çeşitli rulmanlı yatak bileşenlerine ek olarak, müşterilerimize özel hassas bileşenler ve rulmanlı yatak aksesuarları da tedarik ediyoruz. Özellikle uygulama için optimize edilmiş özel rulmanlar için araştırma ve geliştirme çalışmalarında güçlüyüz. Müşteri ile doğrudan işbirliği içinde teknik olanaklar koordine edilir, test edilir ve uygulanır. Projeyle ilgili hesaplamalara ek olarak, mühendislik portföyümüz pratik hizmet ömrü ve mukavemet testlerinin yanı sıra rulman değerlendirmelerini de içerir. Yetkinlik yoluyla kalite - En yüksek kalite, malzemelerin satın alınmasından ürünlerimizin teslimine kadar tüm üretimimiz boyunca kırmızı bir iplik gibi uzanır. KRW rulmanlı yatakları 1934'ten beri Leipzig'in batısındaki geleneksel tesiste üretilmektedir. Ayrıca, müşterilerimize doğrudan yakın olmak ve uygulamaya özel yardım sağlamak amacıyla Çin, Hindistan, Kazakistan ve Güneydoğu Asya'da satış ofisleri işletiyoruz.

 2. THOMSON NEFF INDUSTRIES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  THOMSON NEFF INDUSTRIES GMBH, yılında kurulan ve Bilyalı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wolfschlugen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SORB INDUSTRIES

  Fransa

  Verified by europages badge

  SORB INDUSTRIES, yılında kurulan ve Bilyalı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bağlantı malzemeleri, rulmanlar, körükler, Cila bilyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. SMALLTEC GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  SMALLTEC GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Bilyalı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Winnweiler, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. KBT KNAPP WÄLZLAGERTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KBT KNAPP WÄLZLAGERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Contalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sürgülü yataklar, Conta halkaları, Küresel kaymalı yataklar, Sürgülü yataklar, Bilyalı rulmanlar, iğneli rulmanlar, masuralar rulmanlar, rotil başları, Konik kovan sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waiblingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. BALLCENTER HANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  BALLCENTER HANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO. KG, yılında kurulan ve Bilyalı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Eichenzell, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. MPS MICRO PRECISION SYSTEMS AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  MPS MICRO PRECISION SYSTEMS AG, yılında kurulan ve Bilyalı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yarı iletkenler, doğrusal sistemler, lens, Havacılık, Yarı iletkenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Biel/bienne, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 8. KGM KUGELFABRIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KGM KUGELFABRIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Bilyalı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Fulda, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BIANKA ZÜNDORF KUGELLAGER SHOP

  Almanya

  Verified by europages badge

  BIANKA ZÜNDORF KUGELLAGER SHOP, yılında kurulan ve Bilyalı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Falkensee, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KIS ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KIS ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Bilyalı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Masuralı rulmanlar, Makaralı rulmanlar, Sürtünmeyi engelleyen yataklar, Döndürme halkaları, Masuralı rulmanlar, Makaralı rulmanlar, Sürtünmeyi engelleyen yataklar, Yüksek ısılı rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dortmund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. AZM RULMAN A.S.

  Türkiye

  Değerli, AZM Rulman A.Ş. Dostları, 1986 yılında kurulan AZM Rulman A.Ş; kurulduğu günden bu günlere siz değerli dostlarımıza en iyi hizmeti verme gayreti içerisinde oldu.Her geçen gün inançla, yılmadan ve azimle siz deðerli müşterilerimize, “kazandırmadan kazanma, kazandır ve kazan” prensiplerimizle birlikteliğimizi devam ettirdik ve devam ettirme kararlılığımızı sürdürmekteyiz.Sanayimize ve siz değerli dostlarımıza katkıda bulunmanın gururunu, mutluluğunu hep beraber yaşadık. AZM Rulman A.Ş. olarak kuruluşumuzdan bu güne kadar her sattığımız ürünün arkasında durduk. Bilgi ve tecrübelerimiz doğrultusunda kalitesine güvenmediğimiz malı satmadık.Ülkemize dünyanın en genç ve en son teknolojisiyle kurulan ART rulman fabrikasını ülkemize kazandırdık. Türkiye de ilk olarak rulmana 24 ay garanti verdik. Distrübütörlüğünü ve bayiliğini yaptığımız markaların seçimini yaparken herşeyden önce müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olması için, firmamız bünyesinde bulunan teknik mühendislik ekibimizle, rulman seçimi, hesaplama işlemleri, takma - sökme, yağlama, depolama ve diğer kullanım şekilleri gibi konularda rulman kullanan yetkililerin bilgilendirilmesi için seminerler ve toplantılar düzenlemekteyiz. Ülkemiz ve sanayimizin aydınlığı için, inanan ve güvenen siz değerli dostlarımızla işbirliği içerisinde, birbirimizden aldığımız tecrübe ve pozitif enerji ile birlikte kalkınmamız için inanan kişiler ile güç birliği oluşturmaktayız.“ Her zaman birlik beraberliğe doğru...”Saygılarımızla,

 4. SIVEREK RULMAN

  Türkiye

 5. KEMS MAKINA ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET LTD. STI.

  Türkiye

 6. KURT-SAN OTOMOTIV SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Kurtsan Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti. 1982 yılında kurulmuştur ve o günden bu yana kamyon, otobüs, traktör ve treylerler için porya üretimini sürdürmektedir. Tüm ticari araç pazarında 400 den fazla ürün çeşidi ile Kurtsan, bu alanda Dünya liderliğini de sürdürmektedir. Bu ürün portföyüne ek olarak her türlü özel porya imalatı da fabrikamızda yapılmaktadır. Ayrıca ürün gamına yeni eklenen tekerlek rulmanları ile birlikte firmamız katma değeri yükselmiş son mamul olan Porya Kitlerini de 2009 yılı itibariyle piyasaya sunmuştur. ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sertifikasına sahip olan tesisimizde teknik resim, modelleme, dökümhane, CNC tezgâhlarında işleme, kalite kontrol, boyama, paketleme ve depolama üniteleri bulunmaktadır. Aynı zamanda ihracatını da hızla artıran şirketimiz Türkiye'de ve Avrupa bulunan bazı dingil firmalarına da OEM üretimlerini sürdürmektedir. Yedek parça sektöründe de dünyanın 73 ülkesinde bulunan bayilerimiz aracılığı ile satışlarımız sürmektedir.

 7. SPINDEL- UND LAGERUNGSTECHNIK FRAUREUTH GMBH

  Almanya

  Mil ve yatak teknolojisi alanında faaliyet gösteren Fraureuth GmbH bilyeli yataklar ve mil üniteleri konusunda en yüksek standartları ve teknik ilerlemeyi temsil eder. "SLF" ve "DKF" markasına sahip ürünlerimiz sadece Almanya'daki tanınmış firmalar tarafından değil, tüm dünyada 40'tan fazla ülkedeki müşteriler tarafından kullanılmaktadır. Ürünlerimiz: Hassas eğik bilyeli yataklar, eksenel bilyeli yataklar, yivli bilyeli yataklar, silindirik bilyeli yataklar, büyük bilyeli yataklar, salınımlı bilyeli yataklar, matkap milleri, germeli halka yataklar ve çok daha fazlası.

 8. BILYA DUNYASI ITHALAT IHRACAT SAN.VE TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  BilyaDünyası®, iki girişimci ortak tarafından kurulmuş olan bir şirket olup kendi alanında 19 yıl deneyime sahip profesyonel bir rulman tedarikçisi konumundadır. Üretim ve iş dünyasının en önemli gizli kahramanlarından olan rulmanlar, günümüzde iş ve üretim dünyasının hızıyla birlikte, hizmetin son kullanıcıya en uygun fiyatlarla ve istenilen zamanda ulaştırılmasını zorunlu kılıyor. Bu durumda üretimin devamlılığı ve hiç bir makinenin ve aracın durdurulmaması, üretim kaybına neden olacak rulman ve güç aktarma ürünlerinin sürekli temininin sağlanması gerekiyor. Tüm bu ihtiyaçlar için geniş ürün gamı, yeterli stok hacmi, konusunda tecrübeli, yeterli teknik bilgiyi verebilecek mühendislik personeli, stokta bulunmayan ürünlere ulaşmanızı sağlayacak, acil ihtiyaçlarınızı karşılayacak süper hızlı işleyen ithalat servisi acil hizmet hattı gerektirmektedir. BilyaDünyası®' nın kapsamındaki marka ve ürüne güçlü stok yapısı, yaygın tedarikçi ve distribütör ağı ile kısa sürede ulaşabilirsiniz. Rulman ve güç aktarma organlarında dünya markalarına tek bir çatı altında sahip olmak için Bursa' nın ve Türkiye' nin benzersiz firması BilyaDünyası® ile tanışın...

 9. SWC WÄLZLAGERFABRIKATION SW GMBH

  Almanya

  SWC'nin kuruluşundan bu yana geçen 25 yıl içinde marka dünya çapında kendini kanıtlamış ve tüm kıtalardaki müşteriler tarafından takdir edilmiştir. FAG'ın eski bir bölümü olarak, özellikle kalite yönü her zaman ön planda olmuştur. Bugüne kadar, müşterilerimizin SWC'nin makaralı rulmanlarıyla katma değer elde edebilmeleri için yüksek kaliteli ürünlere ve bireysel tavsiyelere büyük önem verdik. SWC, 1994 yılında Schweinfurt'taki FAG Kugelfischer şirketinden kurulmuştur. Bugün SWC Grubu, farklı pazarların çeşitli taleplerini karşılamak için iki şirkete bölünmüştür: SWC WÄLZLAGERFABRIKATIONEN SW GMBH Niederwerrn, Almanya merkezli SWC BEARINGS TECHNOLOGY CO., LTD. Samutprakan, Tayland merkezli SWC Group, en başından beri, ister üretilen ürünlerde, ister yukarı yönde sağlanan tavsiyelerde veya iki aile şirketi içindeki süreçlerde olsun, kaliteye büyük önem vermiştir. 25 yılı aşkın bir süredir aklımızın bir köşesinde hep bir şey vardı: Müşterilerimiz için katma değer. Grubumuzun yapısı ve dünyanın dört bir yanındaki seçkin tedarikçiler ve yetkili bayilerle stratejik işbirliği, kalite seviyesini ihmal etmeden genel giderleri en aza indirmemize ve mesafeleri kısa tutmamıza olanak tanıyor. Bileşenleri depoda tutmaya yönelik mükemmel konseptimiz, katalog ürünleri için yüksek esneklik ve kısa üretim süreleri sağlar.

 10. EKKO-MEISTER AG

  İsviçre

  Merkezi İsviçre'nin Bern kantonundaki Lengnau kentinde bulunan Ekko-Meister AG şirketi 2017 yılının Haziran ayında, (daha önce Bern kantonunun Lengnau kentinde bulunan) Ekko Technik AG ve (daha önce Solothurn kantonunun Grenchen kentinde bulunan) Hans Meister AG adlı eski ve köklü şirketlerin birleşmesiyle kurulmuştur. Ekko-Meister AG, tümü seçilmiş malzemelerden mamul takımlar, eksenel yataklar ile onların parçaları ve preslenip, bükülerek oluşturulan parçaların imalatı alanında faaliyet göstermektedir. 30 personelin çalıştığı şirketin müşterileri, otomotiv, yüksek kaliteli tüketim malları, tıbbi teknoloji ve elektrik mühendisliği alanlarının seçkin firmalarıdır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Bilyalı rulmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

3.129 Şirketler