• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bira imalatı makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Bira imalatı makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. SHS-STÜTZLE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SHS-STÜTZLE GMBH, yılında kurulan ve Bira imalatı makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Leutkirch Im Allgäu, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FIEDLER SCHWEISSSERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FIEDLER SCHWEISSSERVICE GMBH, yılında kurulan ve Bira imalatı makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Frankenhausen Ot Ringleben, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SEBASTIAN TELKE

  Almanya

  Verified by europages badge

  SEBASTIAN TELKE, yılında kurulan ve Bira imalatı makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Genthin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. AMÉNO BIÈRE ARTISANALE

  Fransa

  Verified by europages badge

  AMÉNO BIÈRE ARTISANALE, yılında kurulan ve Bira sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Likörler ve sert içkiler, Bira imalatı makine ve ekipmanlar, Likörler ve sert içkiler, zanaatsal üretim, birahane, Bira imalatı makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Camaret Sur Aigues, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. FLECKS BRAUHAUS TECHNIK GMBH

  Avusturya

  FLECKS bira üretim tesisleri 20 yıldan bu yana 3, 5, 10, 20, 30 ve 50 HL boyutlarında üretilmiştir: 37 ülkede 150'nin üzerinde tam veya yarı otomatik bira üretim tesisi. Avusturya'da 2. nesil tarafından yönetilmekte olan bir aile şirketi olarak her şeyi tek bir elden sağlamaktayız: Bira üretim teknolojisi, programlama, üretim, kurulum, devreye alma, eğitim, bira tarifleri ve uzaktan bakım. Özellikli ürünler: Sürdürülebilir enerji sistemleri, bira üretim yöntemi: haricî ısıtma + infüzyon + kaynatma - ve özel tasarımla. Komple bira üretim tesislerinin yanı sıra, çeşitli fermantasyon teknolojileri için tanınmış FLECKS haricî ısıtıcısına sahip yardımcı donanımlar da üretmekteyiz, örn.: CIP temizlik sistemleri, maya ileticiler, şerbetçi otu ilavesi için tabancalar, pastörizasyon donanımları, kıvamlı fermentasyon için patentli bir karıştırma ve ezme sistemi olan FLECKSMIXER ve birçok başka ürün. Ayrıca FLECKS yıllardır birçok bira çeşidine sahip olan Avusturya'nın en büyük butik bira üretim tesisini de işletmektedir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KASPAR SCHULZ BRAUEREIMASCHINENFABRIK & APPARATEBAUANSTALT GMBH

  Almanya

  KASPAR SCHULZ - 1677 yılından bu yana lezzet teknolojisi. Dünyanın en eski bira fabrikası olan KASPAR SCHULZ, 67'den fazla ülkede yenilikçi çözümler ve mükemmel ürün kalitesi anlamına gelmekte olup tüm dünyaya anahtar teslimi, tam otomatik bira üretim tesisleri, fermantasyon ve depolama tanklarının yanı sıra, maltlama ve damıtma sistemleri sağlamaktadır. Onuncu nesil tarafından yönetilen aile şirketi, kurum içi üretim felsefesine bağlı kalmakta ve sonuç olarak ham sacdan bitmiş konteynere kadar tüm üretim adımlarının Bamberg tesisinde gerçekleştirmektedir. Ayrıca, montaj, devreye alma ve bakım da tamamen kendi çalışanları tarafından gerçekleştirilmektedir. İster mayalama, ister maltlama veya damıtma olsun: Yenilikçi sistem sağlayıcısı "Best of SCHULZ" sloganı ile“ arpadan cama kadar tüm değer zincirini tek bir kaynaktan sağlayarak, en iyi sonuçları garanti etmektedir.

 2. MBT BRAUTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Bira üretim tesisi üretimi, bira üretim mühendisliği, malt öğütme, kaynatma, süzme işlemleri için tank ive konteyner imalatı. Craft Bira Üretim tesisinin komple montajı.

 3. EIGHT DEGREE SOLUTIONS GMBH

  Almanya

  EIGHT DEGREE SOLUTIONS GMBH, yılında kurulan ve Bira imalatı makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Waltenhofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MANFRED HÜTTINGER GMBH

  Almanya

  MANFRED HÜTTINGER GMBH, yılında kurulan ve Bira imalatı makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hohenwart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FELOM GROUP SRL

  İtalya

  FELOM GROUP SRL, yılında kurulan ve Bira imalatı makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar, Pirinç dönmeli parçalar, İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Travagliato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. W.G. MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  W.G. MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Bira imalatı makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bramsche, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SHENG WEI HEATING EQUIPMENT LTD.

  Çin

  SHENG WEI HEATING EQUIPMENT LTD., yılında kurulan ve Dahili ısıtma - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili ısıtıcılar, Isıtma ve havalandırma işleri, Bira imalatı makine ve ekipmanlar, Dahili ısıtıcılar, Isıtma ve havalandırma işleri, Bira imalatı makine ve ekipmanlar, kerosen (gaz yağı)sobası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jiangmen, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. TECHIMPEX S.R.O

  Slovakya

  TECHIMPEX S.R.O, yılında kurulan ve Bira sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bira imalatı makine ve ekipmanlar, Bira imalatı makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Komarno, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 2. CSW MACHINERY

  Hollanda

  CSW MACHINERY, yılında kurulan ve Bira imalatı makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Deventer, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. FSM JÖRG BRABAND

  Almanya

  FSM JÖRG BRABAND, yılında kurulan ve Bira imalatı makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Fambach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BLONDERBEER

  Slovakya

  BLONDERBEER, yılında kurulan ve Bira imalatı makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. paslanmaz çelikten bira depoları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Komarno, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 5. KÜNZEL MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  KÜNZEL MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Bira imalatı makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kevgir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mainleus (kulmbach), Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. MICRO MATIC INTERNATIONAL

  Lüksemburg

  MICRO MATIC INTERNATIONAL, yılında kurulan ve İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bira imalatı makine ve ekipmanlar, Bira, Pompalar, Bira imalatı makine ve ekipmanlar, Bira, basınçlı bira tesisatı, Pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Troisvierges, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 7. LA MALTERÍA DEL CERVECERO

  İspanya

  LA MALTERÍA DEL CERVECERO, yılında kurulan ve Bira imalatı makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Bira, sanatsal biralar, bira fermantasyonu için tesisat ve ekipmanlar, Bira, Malt içeceği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sevilla, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. DELIMAT

  Belçika

  DELIMAT, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları, Bira imalatı makine ve ekipmanlar, Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları, profesyonel mutfak techizatları, Bira imalatı makine ve ekipmanlar, bar döşeme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Libramont, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. CZECH BREWERY SYSTEM S.R.O.

  Çek Cum.

  CZECH BREWERY SYSTEM S.R.O., yılında kurulan ve Bira imalatı makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Opava, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 2. BARIDA INTERNATIONAL S.R.L.

  İtalya

  BARIDA INTERNATIONAL S.R.L., yılında kurulan ve Şarapçılık - makine ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bira imalatı makine ve ekipmanlar, Bira imalatı makine ve ekipmanlar, klasik yöntem sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Canelli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. HEINRICH SCHULZ

  Polanya

  HEINRICH SCHULZ, yılında kurulan ve Bira imalatı makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bira endüstrisi için bakır ısıtıcılar, bira endüstrisi için şerbetçi otu ekstresi, mikro biracılık için ekipmanlar, mikro biracılık için tesisatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Krakow, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. DAV EQUIPEMENTS ET MATERIEL DE BRASSERIE

  Fransa

  DAV EQUIPEMENTS ET MATERIEL DE BRASSERIE, yılında kurulan ve Bira imalatı makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neuville-En-Ferrain, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. COENCO

  Belçika

  COENCO, yılında kurulan ve İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Bira imalatı makine ve ekipmanlar, Bira imalatı makine ve ekipmanlar, biracılık konusunda danışmanlık, bira pastörizasyonu için tesisat ve ekipmanlar, meyve suyu pastörizasyon tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oostkamp, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. MANUEL BOU S.L.

  İspanya

  MANUEL BOU S.L., yılında kurulan ve Bira imalatı makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. BROWAR PILSWEIZER S.A.

  Polanya

  BROWAR PILSWEIZER S.A., yılında kurulan ve Bira imalatı makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. toptan bira, sanatsal biralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grybów, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. ALLGÄU-ZAPF

  Almanya

  ALLGÄU-ZAPF, yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar, Bira imalatı makine ve ekipmanlar, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar, Bira imalatı makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waltenhofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. HW BRAUEREI SERVICE GMBH & CO. KG

  Almanya

  HW BRAUEREI SERVICE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Bira sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar, Bira imalatı makine ve ekipmanlar, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Endüstriyel ekipmanların kiralanması, İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar, Bira imalatı makine ve ekipmanlar, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hausen O.t Erbshausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. BOISSONS CORBOZ SA

  İsviçre

  BOISSONS CORBOZ SA, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şaraplar - Fransa, İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar, Bira imalatı makine ve ekipmanlar, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Şaraplar - Fransa, İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar, Bira imalatı makine ve ekipmanlar, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bulle, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz