• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bira

Sonuçlar

Bira - Ithalat/Ihracat

 1. NEAR TRADE

  Portekiz

  Verified by europages badge

  NEAR TRADE, dünya çapında tedarikçileri ve alıcıları bir araya getiren Portekiz merkezli bir ticaret şirketidir. Avrupa'daki işinize benzersiz ve egzotik ürünler getiriyoruz. Pratiklik, nesnellik ve ortaklık temellerimiz, yerel mevzuata, normlara ve kültürlere göre farklı ortaklarımıza en iyi anlaşmaları sunmamızı sağlar. Sağlam bir ortaklık portföyü sayesinde, GÜNEY AMERİKA'lı ve AVRUPA'lı tedarikçilerimiz ve dünya çapındaki alıcılarımız arasında iletişim kuruyoruz. Sürecimiz basittir ve büyük anlaşmaları somutlaştırmaya yönelik her talebi karşılar. Şu sektörlerde faaliyet gösteriyoruz: emtialar, endüstriler, teknoloji, kamu ve finans. İlgili sektörlerdeki projelere olumlu katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Sağladığımız ürünler arasında şunları bulabilirsiniz: İçecek: En iyi markalarla çalışıyoruz: Heineken, Coca-Cola, Budweiser, vb. Ayrıca, Brezilya'nın yerel doğal içecek üreticileri, aserola, graviola gibi doğal egzotik meyveler, cupuaçu (pulpa veya toz halinde) ve tropikal manyok ile yapılan biyo atıştırmalıklar. Gıda : İNSAN VE ENDÜSTRİYEL TÜKETİM İÇİN HUBUBATLAR, HAYVAN PROTEİNİ, MEYVELER, BİTKİSEL YAĞLAR, TOHUMLAR VE HAYVANCILIK YAĞLARI. ŞARAP, ZEYTİNYAĞI, MUHTELİF MEYVE SULARI, MEYVE KONSANTRESİ, SOSİS, DÖKME HAKE, KORUYUCULAR, İŞLENMİŞ GIDALAR. Diğer Ürünler: GİYİM, AHŞAP, PETROL TÜREVLERİ, BİYOKÜTLE, BİYOYAKITLAR. Ürünlerinizi uluslararası pazarda ticarileştirmenize veya belirli bir ülkeden ithalat yapmanıza yardımcı olacak bir ortak mı arıyorsunuz? Bize Ulaşın!

 2. AURIAN SAS

  Fransa

  Verified by europages badge

  AURIAN SAS, 1880'den beri şarap ve Armagnac için damıtma ve satış yapmaktadır. AURIAN, güneybatı Fransa'nın kalbinde kurulmul aromalı şaraplar, likörler ve alkollü içkiler üreticisi ve tüccarıdır. Kökleri, Bay Dupeyron'un Armagnac ve Gascony şarabının en önemli tüccarlarından biri olduğu 1880 yılına kadar uzanır. Birkaç yıl sonra, Dupeyron'un torunu Philippe Aurian, aromalı şaraplar, likörler ve geleneksel alkollü içkiler üretiminde uzmanlaşmış ve ticari faaliyetlerine Armagnac olarak devam etmiştir. Bugün şirket, Fransa'nın tüm bölgelerinde yılda 500.000'den fazla şişe satıyor. Tüm AURIAN ürünleri, el yapımı, doğal aromalı meyve infüzyonları ve çoğunlukla ikisinin karışımıyla elde üretilmektedir. Eylül 2018'de Florent ve Isabella Soulhol, amacı Bay Aurian tarafından kurulan ustalık geleneğini sürdürmek ve böylece AURIAN imalathanesinin özelliklerini dış pazarlara taşımak amacıyla AURIAN imalathanesinin sahibi oldular. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. E.H.W. WORLDWIDE

  Hollanda

  Verified by europages badge

  E.H.W. Worldwide, 2011 yılında Kıbrıs'ta kurulan şirket, kaliteli ürünleri olağanüstü fiyatlarla tedarik etme ve dağıtma konusunda küresel bir güçtür. "En iyi fiyata kaliteli ürün" taahhüdümüz, yıl boyunca erişilebilirliğimizi yönlendirmektedir. Birinci sınıf tedarikçileri titizlikle seçerek müşterilerimize yalnızca en iyi ürünlerin ulaşmasını sağlıyoruz. Avrupa, Afrika, Orta Doğu, Asya ve Amerika'yı kapsayan bu ürün yelpazesinde Şili, Uruguay, Güney Afrika gibi önde gelen kaynaklardan doğrudan ithalat yapıyoruz. Yakın zamanda Almanya'da gerçekleştirdiğimiz genişlemeyle, farklı pazarlara ustalıkla hizmet veriyor ve kalıcı ortaklıkları teşvik ediyoruz. Güney Afrika'da açacağımız lojistik merkezimiz stratejik büyümemizin bir örneğidir. Kendini işine adamış ekibimizden güç alan E.H.W. Worldwide, bir müşteri deneyimi sunarak pazar lideri olarak büyüyor. E.H.W. Worldwide'da misyonumuz, adanmışlığımızın bir kanıtı olarak duruyor. Müşterilerimize, beklentileri aşan ürünlerin tedariki, tedariği ve dağıtımı ile işaretlenmiş üstün bir deneyim sunmak için çalışıyoruz. Sınırları aşarken ve sektörleri geçerken, bizimle olan her iş etkileşimini benzersiz kalite ve değerle dolu unutulmaz bir yolculuk haline getirmeye kararlıyız.

 4. VR TRADING INC

  Portekiz

  Verified by europages badge

  VR Trading, istisnai içecek ve yiyeceklerin uluslararası tedarikçisi ve ihracatçısıdır. Enfes tatlara olan tutkumuz ve kaliteye olan bağlılığımızla, en seçici damakları memnun edecek çok çeşitli ürünler sunuyoruz. Ürün yelpazemiz alkolsüz içecekler, şampanya, biralar ve elma şarabı, çaylar ve kahve gibi çok çeşitli içecekleri kapsamaktadır. Gıda alanında, şekerlemeler, çikolatalar, sakızlar, kurabiyeler, hala ürünleri ve daha fazlası gibi bir dizi nefis seçenek sunuyoruz. Bizi diğerlerinden ayıran şey, kalite güvencesine olan sarsılmaz bağlılığımızdır. Tedarik, üretim ve paketleme süreçlerimiz boyunca sıkı standartlara bağlı kalarak her ürünün uluslararası kalite ve güvenlik düzenlemelerini karşılamasını ve aşmasını sağlıyoruz. İstisnai yiyecek ve içeceklere yönelik küresel talebin farkında olarak, kendimizi ihracat sektöründe güvenilir bir ortak olarak konumlandırdık. Geniş ağımız dünya çapındaki pazarlara ulaşmamızı sağlıyor ve kapsamlı pazar araştırmalarımız bizi yeni trendlerin önünde tutuyor. En iyi ürün teklifini sunarak tüketici tercihlerinin zirvesinde kalmaya çalışıyoruz.

 5. RAB WHOLESALE B.V.

  Hollanda

  Verified by europages badge

  BAYSI IMPORT & EXPORT UG (LIMITED LIABILITY) Avrupa, Asya, Afrika, Kuzey Amerika ve Güney Amerika'daki ticaret fırsatlarında aktif olarak faaliyet gösteren bir şirkettir. Odak noktamız, süpermarketlerin ve gıda hizmeti sağlayıcılarının raflarına hakim olan popüler markalı market ve kozmetik ürünleridir. Başarımız, olağanüstü müşteri desteğimize, hızlı ve güvenilir tedarik zincirimize ve küresel emtia piyasası hakkındaki kapsamlı bilgimize atfedilebilir. Bu bilgi birikimini, dünya çapında markalı ürünlerin tedariki ve dağıtımı konusunda uzun yıllara dayanan deneyimimizin yanı sıra Uzak Doğu'da genişleyen ve olgunlaşan ağımız sayesinde edindik. Uzmanlık alanımız, dünya çapında tanınan ve çok değerli gıda, içecek ve yaşam tarzı ürünlerinin çok sayıda ülkeye toptan tedarikini sağlamaktır. Neredeyse tüm Avrupa ülkelerinde Batı tarzı gıda ve market ürünlerine yönelik artan talep, şirketimizin küresel emtia ihracatı tedarik zincirinin en hızlı büyüyen oyuncularından biri haline gelmesine yol açtı. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ROKKO DECO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ROKKO DECO GmbH Almanya merkezli bir şirkettir. Uluslararası ticarette birkaç yıllık deneyime sahip olan şirketimiz, ağırlıklı olarak alkollü ve alkolsüz içecekler, biralar, şaraplar, viski ve bebek maması ticareti yapmaktadır. ROKKO DECO GmbH, alkollü ve alkolsüz içeceklerin ve diğer gıda maddelerinin küresel ticaret şirketi ve tedarikçisidir. Yiyecek ve içeceklerin toptan satışı ve dağıtımında uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Toptan içecek satın almak mı istiyorsunuz? Geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Dünyanın tüm önemli üretim bölgelerinden yüksek kaliteli gıda ve içecek ürünleri tedarik etmeye büyük özen gösteriyoruz. Ambalaj boyutları toptan ticaretin gereksinimlerine göre özelleştirilebilir. Ambalaj markamız birkaç yıldır dünyanın birçok yerinde yüksek düzeyde kabul görmektedir. Hem catering hem de perakende sektörleri için gerekli olan en yüksek kalite standartlarını karşılamaktadır. Ana müşterilerimiz aşağıdaki gıda sektörlerindeki ithalatçılar ve alıcılardır: Sanayi, toptan satış, catering ve perakende. Ürünlerimizi Çin anakarası, Afrika, Asya, Karayipler, Orta Doğu, İngiltere, İrlanda ve Avrupa anakarasına tedarik ediyoruz. Tek bir paletten tam konteyner yüküne (FCL) kadar şirketinize uygun miktarlarda teslimat yapıyoruz. Kısacası: Dünya çapında her limana gönderim yapıyoruz.

 2. EGIAZKI SPIRITUEUX

  Fransa

  Verified by europages badge

  Kendini olağanüstü içkiler üretmeye adamış tutkulu bir damıtımevi olan Egiazki Spiritueux'yü keşfedin. Şirketimiz, asırlık geleneklerin mirasını bünyesinde barındırmakta ve eşsiz teruarımızın doğal bileşenlerini öne çıkarmaktadır. İçkilerimizin her damlası bir hikaye anlatır, duyuları uyandırır ve sizi unutulmaz bir tat deneyimine davet eder. Demlemeden damıtmaya kadar titiz üretim sürecimiz kusursuz kaliteyi garanti eder. Yerel ürünleri tercih ediyor, sürdürülebilirliği ve çevreye saygıyı teşvik ediyoruz. Çok çeşitli ürün yelpazemizde karmaşık botanik aromalara sahip cinler, zarif tatlı likörler ve rafine eaux-de-vie'ler bulunmaktadır. Her bir şişe topraklarımıza ve usta damıtıcımızın uzmanlığına bir övgü niteliğindedir. İster yeni lezzetler arayan bir uzman olun, ister sadece yeni aromaları keşfetmeye meraklı olun, Egiazki Spiritueux sizi büyüleyici bir dünyayı keşfetmeye davet ediyor. Kendinizi eşsiz kreasyonlarımızın dünyasına bırakın ve Egiazki'nin ruhuna kendinizi kaptırın. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. 3C DISTRIBUTION

  Litvanya

  Verified by europages badge

  3C DISTRIBUTION, uluslararası alanda tanınmış gıda ve temizlik/güzellik ürünleri markalarının toptan dağıtımını yapmaktadır. Ekibimiz ticaret ve lojistiğin yanı sıra müşteri memnuniyeti konusunda da son derece yeteneklidir. Ayrıca, markalı ürünleri en iyi fiyata satın almak, depolamak ve 90'dan fazla ülkedeki müşterilerimize en kapsamlı ithalat fiyatlarını sunmak için pazarı sürekli olarak inceliyoruz.   Tüm tedarikçilerimizi titizlikle değerlendiriyor ve yalnızca yüksek kaliteli ürün ve markalarla çalışıyoruz. Sonuç olarak, müşterilerimiz Lavazza, Nescafe, Red Bull, Coca Cola, Pepsi, Pringles, Colgate, Dove ve diğerleri gibi tanınmış markaların toptan dağıtımından yararlanabilirler. 3C DISTRIBUTION halihazırda dünya çapında birçok perakende zinciri, cash & carry, süpermarketler, hipermarketler ve hatta tek lokasyonlu işletmeler için güvenilir ve seçilmiş bir B2B ortağıdır. Uyarlanabiliriz ve müşterilerimizin talep ve gereksinimlerini karşılamak ve ilişkilerimizi uzun vadeli tutmak için elimizden gelenin en iyisini yaparız. Hizmetlerimiz toptan dağıtımın ötesine geçerek dağıtım, lojistik ve etiketlemeyi de kapsar hale geldi. Ürününüzün etiketlemesini istediğiniz dilde, gereksinimlerinize uygun olarak tamamlayabilir, aynı zamanda tüm sertifikaları, ticari belgeleri ve gümrük belgelerini eksiksiz olarak hazırlayabiliriz. Modern altyapımız ve toptan lojistik ekibimizin uzmanlığı sayesinde güvenilir taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Hava, kara ve deniz yoluyla gönderiyoruz, ayrıca kapıdan kapıya teslimat yapıyoruz.

 4. ASIA EUROPE TRADE

  Belçika

  Verified by europages badge

  Asia Europe Trade (AET) Avrupa ve Asya'da büroları bulunan ve 1) Hızlı Tüketim Malları (FMCG) 2) Özel Etiketler (şekerlemeler, içecekler, gıda ve gıda dışı ürünler) 3) En önemli Uluslararası Markaların ticareti 4) Tek durak çözümü ve malların kapıdan kapıya ve limandan limana süper ve hiper marketler ve e-ticaret için tedarik edilmesi 5) Şaraplar, Viski ve Alkollü İçecekler 6) Süt Ve Süt Ürünleri. 7). peynir (donmuş veya taze) 8). meyve ve sebze hususlarında uzmanlaşmış Avrupalı bir şirkettir. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde size özel hızlı, etkili ve rekabet etmeyi sağlayacak cevapları tarafınıza sağlayabiliriz. SKU (Stok Tutma Birimi) başına en az bir palet ile çalışmakta ve 20 ila 40 konteyneri bir araya getirebilmekteyiz. AET aşağıdaki markaları tedarik edebilir : P&G, Unilever, Ferrero, Uluslararası Bira ve Maden Suyu Markaları, Coca-Cola, Pepsi, Nestle, Kraft, Cadbury, Kimberly-Clark, Henkel, Ritter Sport, Mondelez vb. 7) Gıda dışı ürünler ( tencere-tava seti, moda ürünleri, kozmetik ürünler, güzellik&sağlık ürünleri, parfümler, pil). En taze ürünleri en uygun fiyatla garanti edebilmek için stoğumuz olmadan faaliyet gösteriyoruz.

 5. LES BIÈRES DE MONTMORILLON

  Fransa

  Verified by europages badge

  LES BIERES DE MONTMORILLON, 1843'ten beri butik bira, limonata ve kola üretiminde uzmanlaşmış bir bira fabrikasıdır. Ürünlerimiz organiktir ve %100 Fransa'da üretilmiştir. Bilgi birikimimiz ve seçilen bileşenlerin kalitesiyle öne çıkmaktadırlar. Bir dizi bira sunuyoruz: - Sarı, - Beyaz, - Esmer, - Ambre, - IPA. Aynı zamanda sezonluk biralar da bulunmakta: - Noel biraları, - Bahar biraları, - Yaz biraları. Ayrıca özel bira üretimlerimiz vardır. Ürünlerimiz Fransa'da ve yurt dışında kafe, otel ve restoranların yanı sıra şarküteri, şaraphane, süpermarket ve hiperrmarketlerde satılmaktadır. Ayrıca sipariş üzerine üretim yapıyoruz. İçeceklerimiz ekolojik bir yaklaşımla ve çevreye saygı duyarak üretilmektedir. Aşırı alkol tüketimi sağlık için tehlikelidir. Kararında içiniz.

 1. TRADAZUR

  Fransa

  Verified by europages badge

  Kafe/Otel/Restoran işletmeleri veya gıda toptancıları için markalı içeceklerin (alkoller, şampanyalar, gazozlar...) dağıtımında uzmanlaşmış Uluslararası Ticaret Şirketi. İhracat yapıyoruz ve katma değeri yüksek bazı ürünler dışında tüm işlemlerimizde konteynerler veya tır kamyonları kullanılır. Nakliye işlerini biz yönetiyoruz. Tüm işlemlerimiz hem ortaklarımız hem de kendimiz için güvence altındadır. İhtiyacımız olan hacimlerle uyum sağlayacak ölçekte güvenilir ortaklar arıyoruz.

 2. L'ÉTUVERIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  Fransız yüksek kaliteli organik siyah sarımsak üreticileri. Siyah sarımsakta uzman olarak, tüm ürünlerimşz organik ve çevre dostu ambalajlarla çiftlikte üretilmektedir. Her zaman yenilik arayışında olarak, hammaddeler, işletmemizin zorlu özelliklerine göre büyük bir özenle seçilir. %100 organik siyah sarımsak ürünlerimiz: Bütün baş, Soyulmuş diş, Püre, Bal, Hardal, Bira, Sıvı ekstrakt, Bitki çayları, Aperatif bisküviler.

 1. BRASSERIE DE BRUNEHAUT SA

  Belçika

  Verified by europages badge

  1890 yılında Brunehaut köyünde kurulan Bira fabrikası. Bölgede, “La Druide ve Brunehaut 8° gibi bira imalatı için tanınmaktadır. 1991 yılında, “büyük şarap üretici” uzmanlar tarafından tanınan şirket eski yapısını ve ürünlerinin kalitesini koruyarak, modern binasına transferi ile yeni bir atılım yapmıştır. Brunehaut biramızı ve Abbaye Saint Martin biramızı keşfedin.

 2. BRASSERIE DE VAUCELLES

  Fransa

  Verified by europages badge

  BRASSERIE DE VAUCELLES, yılında kurulan ve Bira sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İçecekler, İçecek ithalat - ihracatı, Özel tadımlıklar, sanatsal biralar, siyah bira, fıçı bira, alkollü içecekler, İçecekler, İçecek ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Les Rues-Des-Vignes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. DOMUS CAPITAL SA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  DOMUS CAPITAL SA, yılında kurulan ve Soda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve suları, Şaraplar, İçecek ithalat - ihracatı, biralar, alkollü içecekler, gıda maddeleri – ithalat/ihracat , Şaraplar - Portekiz, Meyve suları, Şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alfena, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. BRASSERIE 3 MÂTS

  Fransa

  Verified by europages badge

  BRASSERIE 3 MÂTS, yılında kurulan ve Bira sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Strasbourg, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. DRINK SHOP ONLINE

  İtalya

  Verified by europages badge

  DRINK SHOP ONLINE, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. İçecek ithalat - ihracatı, Bira, Doğal mineralli sular, Şampanya ve köpüklü şaraplar, likörler, sanatsal biralar, İçecek ithalat - ihracatı, içecekler, Bira sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nave, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. RESONE

  Fransa

  Verified by europages badge

  RESONE, yılında kurulan ve İçecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İçecekler, Bira, Çelik inşaatı, İçecekler, alkoller, Bira sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. MALTIVOR

  Fransa

  Verified by europages badge

  MALTIVOR, yılında kurulan ve Gıda dönüşümü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bira, Bira, Gıda endüstrisi, Tarım ve gıda endüstrisi, un sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vourles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. BRASSERIE POÈM - COMPAGNIE DES BRASSERIES MARITIMES

  Fransa

  Verified by europages badge

  BRASSERIE POÈM - COMPAGNIE DES BRASSERIES MARITIMES, yılında kurulan ve Bira sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. birahane, sanatsal biralar, limonatalar, Organik ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brest, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. CHÂTEAUX ET VINS DE BORDEAUX

  Fransa

  Verified by europages badge

  CHÂTEAUX ET VINS DE BORDEAUX, yılında kurulan ve Şaraplar - Bordeaux sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar, Bira, şarap üreticileri, toptan şarap, şarapçılık firmaları, sek şarap, Şaraplar, beyaz şaraplar, Fransız kırmızı şarapları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Sulpice-De-Faleyrens, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. AMÉNO BIÈRE ARTISANALE

  Fransa

  Verified by europages badge

  AMÉNO BIÈRE ARTISANALE, yılında kurulan ve Bira sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Likörler ve sert içkiler, Bira imalatı makine ve ekipmanlar, Likörler ve sert içkiler, zanaatsal üretim, birahane, Bira imalatı makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Camaret Sur Aigues, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. BRASSERIE CÉDILLE

  Fransa

  Verified by europages badge

  BRASSERIE CÉDILLE, yılında kurulan ve Bira sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel tadımlıklar, Likörler ve sert içkiler, Özel tadımlıklar, Likörler ve sert içkiler, sanatsal biralar, toptan içecek sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Flines-Lès-Mortagne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. BROUWERIJ DE FENIKS CVBA

  Belçika

  De Feniks bir mikro bira fabrikasıdır (2016 ortalarında kurulmuştur). Bira ustası Gino Vantieghem (Unibroue, Liefmans) & Jasper Candaele ile bira fabrikası > 30 yıllık uluslararası bira deneyimine sahiptir. Kurt Decoene ve Angela Wang takımı tamamlıyor (uluslararası iş & yönetim). De Feniks 6 biralık bir seri üretmektedir & düzenli olarak sınırlı veya özel edisyon biralar çıkarır. Biraların ölçüleri ve tarifleri müşteriyle görüşerek oluşturulur. De Feniks, aynı zamanda, yeni başlayan bira fabrikaları için bir geliştirme merkezi işlevi görür.

 5. BRASSERIE C

  Belçika

  2012 yılında Liège (Belçika) şehrinin merkezinde kurulmuş Brasserie C işletmesi yüksek kaliteli el yapımı biralar üretmektedir. İşletme ünlü Curtius birasını geliştirmiş ve pazarlamaktadır. Brasserie C yenilikçilik değerlerini sürdürmek için düzenli olarak yeni biralar sunmaktadır. İşletme 2014 yılında tek şerbetçi otlu (single hop), « 30 », « 60 » ve « 90 » şeklinde, aynı malt esası üzerinde ayrı çalışılmış 3 şerbetçi otunun tadını sunan bira acılık ölçü birimi (IBU) referanslarıyla, değişik tatlarda 3 biradan oluşan Torpah serisini bira çeşitlerine eklemiştir.

 6. FLECKS BRAUHAUS TECHNIK GMBH

  Avusturya

  FLECKS bira üretim tesisleri 20 yıldan bu yana 3, 5, 10, 20, 30 ve 50 HL boyutlarında üretilmiştir: 37 ülkede 150'nin üzerinde tam veya yarı otomatik bira üretim tesisi. Avusturya'da 2. nesil tarafından yönetilmekte olan bir aile şirketi olarak her şeyi tek bir elden sağlamaktayız: Bira üretim teknolojisi, programlama, üretim, kurulum, devreye alma, eğitim, bira tarifleri ve uzaktan bakım. Özellikli ürünler: Sürdürülebilir enerji sistemleri, bira üretim yöntemi: haricî ısıtma + infüzyon + kaynatma - ve özel tasarımla. Komple bira üretim tesislerinin yanı sıra, çeşitli fermantasyon teknolojileri için tanınmış FLECKS haricî ısıtıcısına sahip yardımcı donanımlar da üretmekteyiz, örn.: CIP temizlik sistemleri, maya ileticiler, şerbetçi otu ilavesi için tabancalar, pastörizasyon donanımları, kıvamlı fermentasyon için patentli bir karıştırma ve ezme sistemi olan FLECKSMIXER ve birçok başka ürün. Ayrıca FLECKS yıllardır birçok bira çeşidine sahip olan Avusturya'nın en büyük butik bira üretim tesisini de işletmektedir.

 7. DISTRIDRINQ

  Fransa

  IDRINQ, lezzet ve kalite konusunda bilgi birikimini sunan bir Alman şirketidir. IDRINQ, yeni özelliklere sahip eşsiz ve yenilikçi bir ürün geliştirdi. Şirketimiz, bu eşsiz içeceği elde etmek için 10 yıllık bir araştırma yürütmüştür. Testler sırasında olumlu bir etki fark edildi : görme, uyku kalitesi ve fiziksel performansın iyileştirilmesi ve konsantrasyonun arttırılması. R(+)- alfa-lipoik asit ile L-Arginin kombinasyonunun olumlu etkilerini keşfediyorlar : zihinsel, bilişsel aktivitelerin uyarılması ve fiziksel enerji arzı. İki doğal bileşenin etkilerini birleştiren ve yönetmeliklere uygun olarak bir enerji içeceğine uygulayan benzersiz bir süreçteyiz. İdrinq ürünümüzü tanıtmak için partnerler arıyoruz. IDRINQ şirketi, ayrıca 1564'ten beri köpüklü alman birası veya esmer bira da dahil olmak üzere çeşitli alkollü içeceklerin satışını da gerçekleştirmektedir.

 8. JOYBRÄU GMBH

  Almanya

  JoyBräu işlevsel, alkolsüz biraların patentli üreticisi olarak artık dünya çapında faaliyet göstermektedir. Mükemmel tada ve %100 doğal içeriklere sahip fonksiyonel içecekler sunmaktayız. Ferahlatıcı protein ve vitamin biralarımız dünya çapında benzersizdir ve şimdiden birçok ödül almıştır. Kendi bünyemizdeki Ar-Ge çalışmaları sayesinde kısa sürede bireysel ürünler de gerçekleştirebilmekteyiz. Berlin Teknik Üniversitesi ile işbirliğimiz, sürekli olarak yeni, yenilikçi ürünler üzerinde çalıştığımız en modern teknolojiye ve ilave bilimsel teknik bilgi birikimine erişmemizi sağlamaktadır. Sunduklarımız: Bireysel ürün geliştirme, White Label/Private Label, Distribution/Export, High Quality–Made in Germany, protein, vitamin, CBD, kafein içecekleri, %100 alkolsüz, helal ve %100 doğal. JoyBräu GmbH: Almanya'da halihazırda satılan 3 milyondan fazla kutu, günde 100.000 l ölçeklenebilir üretim, fonksiyonel içecekler alanında özel uzmanlık

 9. EKO NOVA BV/SRL

  Belçika

  EKO NOVA, uluslararası bir ticaret şirketidir. Ana ürünlerimiz içecekler (sular, alkolsüz içecekler, biralar, sert içkiler), banyo malzemeleri, hızlı tüketim malları ve gümrüksüz ürünlerdir. Başka markalı ürünleri de sağlıyoruz. Daha ayrıntılı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

 10. RISTORANTE PIZZERIA VARÓ

  İtalya

  La Pizzeria , her zaman mükemmel geleneksel biralarla lezzetli pizzaları bir araya getirme tutkusuna sahip olan lef Marco'nun fikrinden Taormina'da doğmuştur. Restoranımızda klasiklerden en lezzetli ve orijinal olan meyveli ve balıklı pizzalara kadar pizzalar ve pizza meraklısı olmayanlara yönelik küçük bir başlangıç yemeği ve ana yemek seçkisi bulacaksınız. Geniş bir Avrupa geleneksel bira yelpazesi, uygun şaraplardan oluşan bir kav ve her gün özenle hazırladığımız bir tatlı seçkisi sunuyoruz.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Bira - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

4.155 Şirketler