• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bisküvi yapımı

Sonuçlar

Bisküvi yapımı - Ithalat/Ihracat

 1. SAS LIMOUZI SAVEURS

  Fransa

  Verified by europages badge

  SAS LIMOUZI SAVEURS, yılında kurulan ve Bisküvi yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurabiyeler, Nugat (Koz helvası), ŞEKERLEMELER, Karamelli bonbon, El yapımı çikolata dükkanı, çikolatalar, Kurabiyeler, kaju cevizi, badem kurabiyeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Objat, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. BISCUITERIE WHITE MARK

  Fransa

  Verified by europages badge

  BISCUITERIE WHITE MARK, yılında kurulan ve Bisküvi yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kaplamalı bisküviler, tuzlu bisküviler, bisküvi fabrikası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montauroux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. ALSACE BISCUITS TRADITION

  Fransa

  Verified by europages badge

  ALSACE BISCUITS TRADITION, yılında kurulan ve Bisküviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bisküvi yapımı, Kurabiyeler, Bisküvi yapımı, Kurabiyeler, müsli, peksimetler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geudertheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. SMAKULI

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  SMAKULI, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurabiyeler, Bisküvi yapımı, Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler, Kurabiyeler, bisküvi üretimi, bisküvi fabrikası, Bisküvi yapımı, glutensiz gıda, glutensiz bisküviler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lviv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. BISCOTTIFICIO SARTORELLI

  İtalya

  Fırınımız 1952 senesinde, Dolomiti dağlarının kalbinde, Santo Stefano di Cadore ilinin en yüksek kesiminde, küçük bir dağ kasabası olan Costalissoio'da doğdu. Artık hem İtalya'da hem de yurtdışında tanınan ve beğenilen gerçek bir kalite ürünü haline gelen, klasik "I Sartorelli" Bisküvilerinin üretimiyle tatlıcılık sektöründe özel bir yere sahip. Fırınımız, lezzeti giderek daha da tanınır hale gelen bisküvilerinin üretiminde uzmanlığını hep daha da ileri götürmektedir. Antik ve çok kıymetli olan bir tarif, gelişmiş ve hala el yapımı özelliğini koruyan üretim şekli, mutlak kalite ürünü malzemeler bir araya gelerek ürünlerimizin benzersizliğini ve orijinalliğini korur. Eski çağlardan gelen tariflerin bilinçli bir şekilde yeniden işlenişini temsil eden geçmiş ile modern üretim teknolojileri ve yöntemlerini temsil eden bugün arasındaki bağdan damak zevki son derece gelişmiş olan bir halka hitap eden çok geniş bir bisküvi çeşitliliği doğmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BISCOTTI PAOLO FORTI SAS

  İtalya

  Üretimin tüm aşamalarında ürünlerimizin yüksek kaliteli olması için gereken özeni gösteriyoruz: üretimin her aşamasında ve ambalajlama sırasında ham maddelerin ve katkı malzemelerinin daima en yüksek kalitelilerini ve gerçek olanlarını seçiyoruz. Kırılma ve parçalanmayı engellemek için ürünlerimizi tabaklarda sunuyor ve pişme derecesini gözünüzle kontrol edebilmenizi sağlamak için de üzerini streç filmle kaplıyoruz. Tüm bunları ürünümüzü güzel ve korunaklı bir şekilde evinize götürmenizi ve fırından yeni çıkmış gibi taze olarak tüketmenizi sağlamak için yapıyoruz!

 2. AYTAC AK BISCUIT

  Türkiye

  Aytaç bisküvi gofret ve çikolata fabrikası, 1994 yılında Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyete başlamış olup, 15.000 m2 kurulu alan üzerinde üretim yapmaktadır. Kalitesini TSE ve ISO 22000 belgesi ile kanıtlayan Aytaç bisküvi fabrikası, iç ve dış piyasada sağlıklı ve kaliteli ürüne her zaman ihtiyaç olduğunu bilmekte ve "a kalite" sloganını şiar edinerek hijyenik ortamlarda üretmeye devam etmektedir. İnsan sağlığını korumanın kutsal olduğu bilinciyle, insan sağlığına aykırı hiçbir katkı maddesi üretim sürecine dahil edilmemektedir. Mühendisleri ve uzman kadrosuyla daha kaliteli ürünleri daha çok insana ulaştırabilmek için gece gündüz çalışarak özenle seçilen en doğal ürünler, çeşitlerine göre üretim aşamalarından geçmekte ve modern fırınlarda pişirilerek, el değmeden paketlenip iç ve dış pazarlara sunulmaktadır.

 3. PAINS D'EPICES FORTWENGER

  Fransa

  1768 yılında genç pastaneci Charles Fortwenger Gertwiller’de (Alsace) enfes zencefil ekmeklerini üretmek için atölyesini açar. İki asır sonra, meşhur Fortwenger zencefilli ekmekleri, kurucusunun istediği gibi geleneğe saygılı şekilde üretilmeyr devam ediyor : kaliteli malzemeler, lezzet katkısı….ve iyi bir ustalık !

 4. BENGI PASTA&BISKÜVI

  Türkiye

  Bengi Pasta olarak firmamız 2008 yılında üretime başlamıştır. Kalite anlayışımızı geniş kapasitelere yaymak temel hedefimizdir. Üretim sürecinde firmamız hiçbir şirketi örnek almamakla beraber kendi çabasıyla ve gayretiyle üretim kapasitesini en hızlı bir şekilde genişletmiştir. Ürünlerimiz Sağlık Bakanlığı tarafından uygun olarak üretilmektedir. Üretim anlayışımızın temel prensibi uzun ömürlü, titiz ve sağlıklı ürünler ortaya koymaktır. Bengi Pasta olarak temel hedefimiz kalite standartlarının üzerine çıkmak ve uzun yıllar boyunca bu hedeften ayrılmamaktır.BENGİ BİSCUİTS CENTER Altınarma Gıda Sanayi / Bengi Pasta

 5. CANNOLIFICIO MONGIBELLO

  İtalya

  Otuz yıldan daha uzun süre önce tarihi ve telkin edici adını aldığı Etna Dağı'nın eteklerinde doğan Cannolificio Mongibello Pastanesi, yüzyıllardır tüm dünyada meşhur olan o muhteşem lezzetli Sicilya spesiyalitesini oluşturan temel ürün olan Cannoli rulo pastalarının geniş çaplı dağıtımıyla kısa sürede pastanecilik piyasasında kendisini kabul ettirdi.

 1. PALMIYE BISCUITS CAKE CHOCOLATE

  Türkiye

  We as Palmiye food originated in Turkey produce and offer high quality low price biscuits , cake , chocolate , wafers with different flovurs.

 2. CONFEITARIA MONTE VERDE LDA

  Portekiz

  CONFEITARIA MONTE VERDE LDA, yılında kurulan ve Hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bisküvi yapımı, Bisküvi yapımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casal De Santa Cecília, Caldas Da Rainha, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. MARMELO GREEK FOOD PRODUCTS

  Yunanistan

  MARMELO GREEK FOOD PRODUCTS, yılında kurulan ve Bisküvi yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kavala, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 2. BISCUITERIE AFA

  Fransa

  BISCUITERIE AFA, yılında kurulan ve Bisküvi yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bisküviler, Bisküviler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Appietto, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. SARL PIVERT

  Fransa

  SARL PIVERT, yılında kurulan ve Kurabiyeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bisküviler, Diyetik ve organik yiyecekler, Bisküvi yapımı, Bisküviler, Diyetik ve organik yiyecekler, Bisküvi yapımı, Şeker ilavesiz bisküviler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Fouillade, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. PRIMAX

  Polanya

  PRIMAX, yılında kurulan ve Kurabiyeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bisküvi yapımı, Bisküvi yapımı, yassı çörekler, bisküvi fabrikası, Gıda üreticisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wołomin, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. FORFUN FORTUNE COOKIE

  Türkiye

  FORFUN FORTUNE COOKIE, yılında kurulan ve Bisküvi yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurabiyeler, Çikolata olmayan şekerleme, Kurabiyeler, Çikolata olmayan şekerleme, tatlı pasta ürünleri, Atıştırmalık gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Turkey, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. LA MAISON DU BISCUIT

  Fransa

  LA MAISON DU BISCUIT, yılında kurulan ve Bisküvi yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurabiyeler, Kurabiyeler, çocuk bisküvileri, bisküvi fabrikası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sortosville-En-Beaumont, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. LOTUS BAKERIES FRANCE

  Fransa

  LOTUS BAKERIES FRANCE, yılında kurulan ve Bisküviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bisküvi yapımı, Bisküvi yapımı, yassı çörekler, galetalar, pastacılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Comines, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. FORNERIA VENEZIANA S.R.L.

  İtalya

  FORNERIA VENEZIANA S.R.L., yılında kurulan ve Bisküvi yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kahvaltı için pastalar, kuru pastalar, glutensiz gıda, ekmek ve pastane ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. BISCUITERIE VEDERE

  Fransa

  BISCUITERIE VEDERE, yılında kurulan ve Bisküviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bisküvi yapımı, Bisküvi yapımı, Yumuşak bisküviler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montgaillard, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ASOLO DOLCE SPA

  İtalya

  ASOLO DOLCE SPA, yılında kurulan ve Bisküvi yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurabiyeler, Bisküviler, ekmek ve pastane ürünleri, Kurabiyeler, çok katlı pasta, Bisküviler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Asolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. EGIDIJUS JURKEVICIUS ENTERPRISE

  Litvanya

  EGIDIJUS JURKEVICIUS ENTERPRISE, yılında kurulan ve Kurabiyeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bisküvi yapımı, Ekmek, Hamur işleri, Kek karışımı, Bisküvi yapımı, Ekmek, Hamur işleri, Kek karışımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, LAZDIJAI, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 4. SARL BISCUITERIE DE CHAMBORD

  Fransa

  SARL BISCUITERIE DE CHAMBORD, yılında kurulan ve Bisküvi yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Maslives, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. TAART EN DOLCI

  Hollanda

  TAART EN DOLCI, yılında kurulan ve Bisküvi yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. pastalar, bademli kuru pasta sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eindhoven, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 6. MADELEINES BIJOU

  Fransa

  MADELEINES BIJOU, yılında kurulan ve Bisküvi yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. madeleine kek çeşitleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St-Yrieix la Perche, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. BEAUVOORDS BAKHUIS

  Belçika

  BEAUVOORDS BAKHUIS, yılında kurulan ve Bisküvi yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şekerli gofret, krep sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Veurne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. ZIV LTD

  Bulgaristan

  ZIV LTD, yılında kurulan ve Bisküvi yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bisküviler, ekmek ve pastane ürünleri, Bisküviler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Varna, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 9. TERRABISCO S.A.

  Romanya

  TERRABISCO S.A., yılında kurulan ve Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Bisküvi yapımı, Bisküvi yapımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucuresti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 10. DANCAKE

  Portekiz

  DANCAKE, yılında kurulan ve Hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bisküvi yapımı, ŞEKERLEMELER, Bisküvi yapımı, ŞEKERLEMELER sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Póvoa Santa Iria, Portekiz 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz