• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bisküviler

Sonuçlar

Bisküviler - Ithalat/Ihracat

 1. SEVAROME

  Fransa

  Verified by europages badge

  Sevarome şirketinin temel faaliyetleri şekerli gıda aromaları (vanilya, kahve, limon, çilek, baharatlar, meyveler, çiçekler, spesiyaliteler), tuzlu gıda aromaları (pişirme yardımcıları), kabuklu yemiş preparatları (Antep fıstığı, fındık, aromalı preparatlar), diğer malzemelerin (vanilya çekirdekleri, gıda boyaları, stabilizatörler, katkı maddeleri...) üretimi ve imalatından oluşmaktadır. Üst düzey gıda ürünlerinin hazırlanmasına yönelik gıda aromaları üretiyoruz, en ünlü şeflerle işbirliği içinde çalışıyoruz ve hazırlayacağınız yiyeceklerde kesin başarı sağlayacak en mükemmel uygulamaları pazara sunuyoruz. Kurumsal prensibimiz damak zevkinin tutku haline getirilmesi, hedefimiz tam müşteri memnuniyeti. SEVAROME: Dondurma aromaları, sorbe aromaları, çikolata aromaları, diyet ürün aromaları, çay aromaları, kahve aromaları, bitki çayı aromaları, doğal bitki ve gıda aromaları, gıda boyaları ve benzeri ürünlerin Fransız geliştiricisi ve üreticisi.

 2. PROBAL INDUSTRIES BV

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Meyve suyu, Gıda Ürünleri, İçecekler, Süt Ürünleri, Şekerlemeler, Bebek ürünleri, Bakkaliye ürünleri tedarikçisiyiz ve Hollanda ve Türkiye'de faaliyet gösteriyoruz. Şirketimizi onlarca yıl önce kurduk ve uluslararası distribütörlere gıda ürünleri tedarikçisi olarak büyük başarılar elde ettik. Bizim için mesele sadece satış değildir. Müşterilerimizle sağlam ilişkiler kurmak ve desteklemek, varlığımızın önemli bir parçasıdır. Kaynaktan alıcıya kadar doğal ürün geliştirme yapısını iyileştirmeye odaklandık. Bunu teşvik etmek, tedarik sağlamak adına geliştirilmiş yanıtlarla yapıyoruz. Kaliteyle yetinmeyiz, ancak son derece benzersiz metodolojileri benimseyerek herkesi mutlu ederiz. Çok sayıda ürünümüz var: - Meyve suları - Gıda ürünleri - İçecekler - Süt ürünleri - Şekerleme - Bebek ürünleri - Bakkaliye ürünleri. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

 3. INDUSTRIA NAVARRA DE CONFITERÍA

  İspanya

  Verified by europages badge

  Şirket, Pastas y Bizcochos Gloria ticari adı altında pasta ürünleri ve kurabiyelerin geliştirilmesinde 50 yılı aşkın bir geleneğe sahip bir aile şirketidir. Şu anda, INACO'da son yıllarda %100 ekolojik tarımdan en iyi doğal hammaddeleri, kepekli unlar, tahıllar, kuru meyve ve tohumlar, bir tatlandırıcı olarak sızma zeytinyağı ve buğday şurubunu seçerek BELSI markası altında ekolojik kurabiye ve kuru kekler geliştirmektedir. BELSI ekolojik ürünleri yüksek lif içeriği sağlarken, sağlıklı ve dengelidir ve CPAEN (Ekolojik Tarımsal Üretim Konseyi) tarafından Nº NA-E0013 lisans kodu altında garanti edilir. Tedarik edilen ürünler: gıda, diyet ürünler | beslenme | pastacılık | ekolojik gıdalar | kurabiyeler | çay kurabiyeleri | diyet gıdalar | ufak kurabiye | gastronomik ürünler | diyet hamur işleri | muhtelif gıdalar.

 4. KALFANY SÜSSE WERBUNG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kalfany Süße Werbung GmbH şirketi 35 yıldan daha uzun bir süreden bu yana müşterileri için promosyon ürünü olarak özel şekerli ürünler geliştirme, üretim, satış ve dağıtımını yapmaktadır. Kara Ormanlar bölgesinde ufak bir şekerleme mağazasıyla faaliyete başlayan şirket, kurucusu Pieter Schubert'in yaratıcı ellerinde promosyon ürünleri pazarının önde gelen kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

 5. CHRISTIE INTERNATIONAL LIMITED

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge

  Güneybatı İngiltere merkezli Christie International Ltd, aşağıdakiler de dahil olmak üzere geniş bir kategori yelpazesini kapsayan, Birleşik Krallık merkezli bir dizi FMCG gıda, içecek ve gıda dışı üreticinin resmi dış kaynaklı ihracat satış departmanıdır: Bisküviler, Kurabiyeler ve Kurabiyeler. Aperatifler. Şekerleme. Çikolatalar. Kahvaltılık tahıllar. Çay ve İnfüzyonlar. Sürülebilir ürünler. Soslar. Kinoa. Sağlık ve sağlıklı yaşam serisi. Yağlar ve spreyler. Kaynak Suyu. Kişisel Bakım. Sağlık ve Güzellik. Ev temizliği. Marka sahipleriyle ortaklaşa ürün sertifikası alıyor ve ihracat pazarları geliştiriyoruz. Pazara sevkıyattan önce ortaklarımızdan gelen karışık konteyner siparişlerini Birleşik Krallık tesisimizde birleştirebildiğimiz için çok esnek bir yaklaşımımız var. Ayrıca eksiksiz belgeleri ve gerekli olabilecek her türlü ambalaj etiketini de sağlıyoruz. Diğer yandan, bazı durumlarda ve hacimlere bağlı olarak pazara giriş için gerekli olabilecek promosyon maliyetlerine katkı sağlayabiliyoruz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BLOOM&CIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  BLOOM&CIE, yılında kurulan ve Bisküviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bonbonlar, çikolatalar, pastalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nice, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. PATAZA PTY LTD

  Avustralya

  Verified by europages badge

  PATAZA PTY LTD, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Organik - gıda, Bisküviler, Çikolata olmayan şekerleme, İçecek ithalat - ihracatı, Bal, makadamya cevizi, okaliptüs balı, Organik - gıda, Şaraplar - Avustralya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sydney, Avustralya 'de bulunmaktadır.

 3. LES OOOKIES PAR MAX&ZABOU DELICES

  Fransa

  Verified by europages badge

  LES OOOKIES PAR MAX&ZABOU DELICES, yılında kurulan ve Hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bisküviler, Yumuşak bisküviler, cevizli pastalar, çikolatalı pastalar, Bisküviler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Germain-En-Laye, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. FLAVIE'S & CO

  Fransa

  Verified by europages badge

  FLAVIE'S & CO, yılında kurulan ve Kurabiyeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler, Bisküviler, tuzlu bisküviler, Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler, bisküvi üretimi, Bisküviler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plérin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ALSACE BISCUITS TRADITION

  Fransa

  Verified by europages badge

  ALSACE BISCUITS TRADITION, yılında kurulan ve Bisküviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bisküvi yapımı, Kurabiyeler, Bisküvi yapımı, Kurabiyeler, müsli, peksimetler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geudertheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. BISCOTTIFICIO SARTORELLI

  İtalya

  Fırınımız 1952 senesinde, Dolomiti dağlarının kalbinde, Santo Stefano di Cadore ilinin en yüksek kesiminde, küçük bir dağ kasabası olan Costalissoio'da doğdu. Artık hem İtalya'da hem de yurtdışında tanınan ve beğenilen gerçek bir kalite ürünü haline gelen, klasik "I Sartorelli" Bisküvilerinin üretimiyle tatlıcılık sektöründe özel bir yere sahip. Fırınımız, lezzeti giderek daha da tanınır hale gelen bisküvilerinin üretiminde uzmanlığını hep daha da ileri götürmektedir. Antik ve çok kıymetli olan bir tarif, gelişmiş ve hala el yapımı özelliğini koruyan üretim şekli, mutlak kalite ürünü malzemeler bir araya gelerek ürünlerimizin benzersizliğini ve orijinalliğini korur. Eski çağlardan gelen tariflerin bilinçli bir şekilde yeniden işlenişini temsil eden geçmiş ile modern üretim teknolojileri ve yöntemlerini temsil eden bugün arasındaki bağdan damak zevki son derece gelişmiş olan bir halka hitap eden çok geniş bir bisküvi çeşitliliği doğmaktadır.

 2. BISCOTTI PAOLO FORTI SAS

  İtalya

  Üretimin tüm aşamalarında ürünlerimizin yüksek kaliteli olması için gereken özeni gösteriyoruz: üretimin her aşamasında ve ambalajlama sırasında ham maddelerin ve katkı malzemelerinin daima en yüksek kalitelilerini ve gerçek olanlarını seçiyoruz. Kırılma ve parçalanmayı engellemek için ürünlerimizi tabaklarda sunuyor ve pişme derecesini gözünüzle kontrol edebilmenizi sağlamak için de üzerini streç filmle kaplıyoruz. Tüm bunları ürünümüzü güzel ve korunaklı bir şekilde evinize götürmenizi ve fırından yeni çıkmış gibi taze olarak tüketmenizi sağlamak için yapıyoruz!

 1. SOFI BAKERY (MEGAPOLIS, LLC)

  Rusya

  SOFI BAKERY – yaratıcı bir imalathanedir. Burada en üstün kaliteli şekerlemeler el ile üretilmekte – süslenmekte, ballı zencefilli kurabiyeler, çubuk şekerlemeler ve sert şekerler profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından elde üretilmektedir: pastacılar, şekerlemeciler, şeker imalatçıları ve sanatçıları. SOFI BAKERY – hediye yapım sanatı. SOFI atölyesindeki pasta şefleri zencefilli kurabiyeleri yalnızca elle pişirmekte ve süslemektedirler. Rusya'da şekerleme endüstrisinin en iyi geleneklerini sürekli geliştiriyor ve devam ettiriyoruz. İmalat sürecinde yalnızca yüksek kaliteli doğal malzemeleri benzersiz kombinasyonlar halinde kullanmaktayız. SOFI BAKERY – başarının sırrı. Zencefilli kurabiye tarifleri eski Rus geleneklerine dayanmakta ve Avrupalı pasta ustalarının sırları ile tamamlanmakta iken, bol miktarda bal ve zencefil, tarçın, kakao vb. gibi baharat zencefilli kurabiyemize o eşsiz çikolata rengini, şölensi bir tat ve gevrek bir yapı vermektedir. SOFI zencefilli kurabiye yılın en iyi ürünüdür. Altın madalya!

 2. ALIMENTATION FINE DE FRANCE

  Fransa

  Alimentation Fine de France, çok sıkı kalite politikası sayesinde ince bakkaliye konusunda Fransa'da bir referanstır : yüksek lezzet ve kalite kriterlerine göre ürün seçimi, renklendiriciler, Fransız mutfak geleneğine uygun şekilde koruyucular en az kullanılır ve kullanım ve yenilik kolaylığı sunulur. Daha iyi gıda güvenliği için ürünlerin (HACCP standartı) tamamen izlenme sisteminin kurulması. Sürekli ticari çabaya ve serilerin derinleştirilmesi ile birleştirilen bu kalite politikası, prestijli büyük mağazalara ve ihracata bir genişleme sağlamıştır. Alimentation Fine de France bugün, M. de Turenne, Atelier Turenne ve Lou Bersac markaları altında Selovin gibi özel ve orijinal yenilikler ile birlikte her dönem yenilenen, tanınmış bir kaliteye sahip 1200'den fazla ürün serisi sunar.

 3. ANI BISCUITS FOOD IND. & TRADE CO.

  Türkiye

  ANI BİSKÜVİ A.Ş. 1994 yılında kurulmuştur. İlk olarak bisküvi üretimiyle faaliyetine başlayan tesis, kuruluşundan bugüne 17 yıllık sürede satışlarında gösterdiği büyük sıçramayla sürekli yatırımlara yönelmiştir. Şirketimiz göstermiş olduğu performans sonucunda 1997, 2000, 2008 ve 2009 yıllarında İstanbul Sanayi Odasınca yayınlanan Türkiye'nin ikinci 500 büyük firması arasına girme başarısını göstermiştir. 40 işçi ile başlanan faaliyet bugün 1200 işçiyle sürdürülmektedir. Yapmakta olduğumuz istihdamla ülkemizin işsizlik sorununun bir nebze olsun giderilmesinde katkı sağlamış olduğumuza inanıyoruz. 17000 m² açık 50000 m² kapalı alanda faaliyetin sürdüğü fabrikada 2000 yılında yurt dışından ithal edilen kek tesisi de hayata geçirilmiştir. El değmeden tamamen otomatik ve bilgisayar kontrollü tesiste her türlü kek, en başından müşteriye teslimine kadar gerçekleşen tüm aşamalarda en ince ayrıntısına kadar incelenerek üretim yapılmakta ve tüketiciler tarafından çok beğenilmektedir.

 4. PAINS D'EPICES FORTWENGER

  Fransa

  1768 yılında genç pastaneci Charles Fortwenger Gertwiller’de (Alsace) enfes zencefil ekmeklerini üretmek için atölyesini açar. İki asır sonra, meşhur Fortwenger zencefilli ekmekleri, kurucusunun istediği gibi geleneğe saygılı şekilde üretilmeyr devam ediyor : kaliteli malzemeler, lezzet katkısı….ve iyi bir ustalık !

 5. PANIFICIO BISCOTTIFICIO PINA FORTI

  İtalya

  Aynı gün hazırladığımız bisküvilerimizle sizlere, üç nesilden beri her zaman aynı tutkuyla tatlı anlar sunuyoruz. Mattutini, Riccioli, Pastine, Tricotti, Taralle, kedi dili bisküviler, incirli ve bademli Così Chini, Bauletti, Burrì, Gocciolosi, Cookies, Mandorlotti, Reginette, komple Cruscolotti ve Pancacao kurabiyeler özenle seçtiğimiz hammaddelerden ve tüm hat boyunca kontrol edilen üretim sürecimizden doğan sade ürünlerdir.

 6. ROBERTO MACRI' NON SOLO DOLCE

  İtalya

  Non Solo Dolce Pastanesi ulusal ve uluslararası lezzetlerden oluşan bir seri şekerli kurabiye ve hamur işi ürünler sunmaktadır. Fırından yeni çıkmış kurabiye, hamur işi ve taze kahvenin hazırlanması için tek bir sloganımız vardır « yüksek kaliteli artizanal üretim ». Kullandığımız hammaddelerin seçimine gösterdiğimiz özen sayesinde böylesine kısa sürede başarıya ulaştık ve kuruluşumuz bir anda üne kavuştu.

 7. MD GIDA

  Türkiye

  Uzun yıllardır temel gıda, atıştırmalık ürünler, meşrubat grubu, kahve çeşidi, konserve grubu ve peçete grubunda hizmet veriyoruz. İç piyasadaki tedarik gücümüz ve satış kabiliyetimizle sektörde bilinen ve tercih edilen şirket konumundayız. Birçok üründe direkt üreticiden temin ile fiyat rekabetini sağlıyoruz.

 8. PRODUCTOS VIRGEN DEL BREZO SA

  İspanya

  Duyuların keyfi. Sanayi hamur işleri ve bisküviler. Milföyler, bisküviler, diyet ve bitmiş ürünler.

 1. MODERN CHOCALATE ,FOOD MANUFACTURING

  Türkiye

  we produce high quality reasonable priced cake, wafers, biscuits, chocolate etc.

 2. ORENYA CO.,LTD.

  Türkiye

 3. GUZEL MACHINE

  Türkiye

  GUZEL MACHINE, yılında kurulan ve Bisküviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Karaman, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. FOOD OF SICILY

  İspanya

  FOOD OF SICILY, yılında kurulan ve Dondurulmuş besinler sektöründe faaliyet gösteren bir. Dondurulmuş yemekler, Bisküviler, Dondurulmuş yemekler, Bisküviler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tenerife, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. ALDIVA ALVIEN (MODERN CHOCOLATE)

  Türkiye

  ALDIVA ALVIEN (MODERN CHOCOLATE), yılında kurulan ve Çikolata olmayan şekerleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bisküviler, yassı çörekler, Bisküviler, çikolatalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. AVIGAUF

  Belçika

  AVIGAUF, yılında kurulan ve Hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bisküviler, yassı çörekler, Bisküviler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Battice, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. TARIFIQ FOODS LTD

  Birleşik Krallık

  TARIFIQ FOODS LTD, yılında kurulan ve Bisküviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ekmek ve hamur işleri, pastacılık, helal et, Ekmek ve hamur işleri, kuru gıda hamurları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Peterborough, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. SARL PIVERT

  Fransa

  SARL PIVERT, yılında kurulan ve Kurabiyeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bisküviler, Diyetik ve organik yiyecekler, Bisküvi yapımı, Bisküviler, Diyetik ve organik yiyecekler, Bisküvi yapımı, Şeker ilavesiz bisküviler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Fouillade, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. BISCUITERIE AFA

  Fransa

  BISCUITERIE AFA, yılında kurulan ve Bisküvi yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bisküviler, Bisküviler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Appietto, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. 1ALS GMBH

  Almanya

  1ALS GMBH, yılında kurulan ve Bisküviler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Alsbach-Hähnlein, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz