• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • biyolojik kitle enerjisi - imalât

Sonuçlar

Biyolojik kitle enerjisi - imalât - Ithalat/Ihracat

 1. ESAVER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  eSavers'ın temel ürünü, yüksek güç yoğunluğu ve düşük yapı boyutuna sahip özel bir transformatördür. eSaver eşsiz bir prensiple çalışır ve bu nedenle piyasadaki diğer güç tasarrufu cihazlarına kıyasla teknoloji ve ekonomi açısından önemli farklılıklar gösterir.Enerji kaybının önemli bir kısmının korunmasıyla yatırım birinci öncelik olmaktan çıkar, çünkü eSaver işletme maliyetlerini azaltarak kendi kendini finanse eder. eSavers'ın transformatörü geleneksel transformatörlere göre çok daha küçük bir yapı boyutuna sahiptir ve dolayısıyla küçük yapı boyutlarıyla da büyük hizmetlerin gerçekleştirilebileceğini gösterir. Ağ taşıyıcıları güç kaynağı şebekesini bütün olarak stabil tutabilmek için tüketiciler için gerekli olan voltajdan önemli ölçüde daha yüksek olan bir aşırı voltaj sağlar. Böylece gerilimlerin ülkenin öbür ucunda da tolerans sınırları içinde olması sağlanır.

 2. TEMKOM PELLET

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Temkom Elektronik A.Ş 2007 yılında kurulmuştur. Yıllardır ağırlıklı olarak tüketici elektroniği ithalat ve ihracat işleriyle uğraşmaktayız. Beş yıldır biyokütle teknolojilerini araştırıyoruz. Temel olarak ekolojik ve %100 saf çevresel ve verimli üretim süreçlerine odaklanan kendi gelişmiş teknolojilerimizle ahşap pelet üreticisiyiz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. SYSTEM WOLF AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  SYSTEM WOLF AG, yılında kurulan ve Biyolojik kitle enerjisi - imalât sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rüthi, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. RVT RÜHR- UND VERFAHRENSTECHNIK MAIER & RICHTER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RVT RÜHR- UND VERFAHRENSTECHNIK MAIER & RICHTER GMBH, yılında kurulan ve Biyolojik kitle enerjisi - imalât sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Töging, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BEKOM CO

  İtalya

  Verified by europages badge

  BEKOM CO, yılında kurulan ve Katı yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Biyolojik kitle enerjisi - imalât, ısınma yakıtı ihracatı, BEKOM, soba yakacakları, Biyolojik kitle enerjisi - imalât, işlenecek tahta, kereste, yakıtlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bari, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BLECHINGER METALLBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BLECHINGER METALLBAU GMBH, yılında kurulan ve Biyolojik kitle enerjisi - imalât sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Klettgau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SCHANDL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHANDL GMBH, yılında kurulan ve Biyolojik kitle enerjisi - imalât sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. DUHA FERTIGTEILBAU GMBH SPANNBETONWERK

  Almanya

  Verified by europages badge

  DUHA FERTIGTEILBAU GMBH SPANNBETONWERK, yılında kurulan ve Biyolojik kitle enerjisi - imalât sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Haselünne, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BIOGAS HÖRE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BIOGAS HÖRE GMBH, yılında kurulan ve Biyolojik kitle enerjisi - imalât sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Orsingen-Nenzingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BEHÄLTERBAU HACKER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BEHÄLTERBAU HACKER GMBH, yılında kurulan ve Biyolojik kitle enerjisi - imalât sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Heinersreuth, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. TRIPTISER EDELSTAHL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TRIPTISER EDELSTAHL GMBH, yılında kurulan ve Biyolojik kitle enerjisi - imalât sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Triptis, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. OSMO-ANLAGENBAU GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  OSMO-ANLAGENBAU GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Biyolojik kitle enerjisi - imalât sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Georgsmarienhütte, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HANS ABEL GMBH & CO. KG BETONWERK KÖTHEN

  Almanya

  Verified by europages badge

  HANS ABEL GMBH & CO. KG BETONWERK KÖTHEN, yılında kurulan ve Biyolojik kitle enerjisi - imalât sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Köthen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ISIMEK MAKINE KAZAN SAN TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  Firmamız, 2002 yılında bir mühendislik ve taahhüt firması olarak kurulmuş ve geçen zaman içinde sürekli büyüme gerçekleştirerek, şu anda 2.000 m² kapalı alan içinde taşeronları ile 100 den fazla personeli ile KAZAN, ISI MERKEZLERİ, ENDÜSTRİYEL TESİSLER ve BASINÇLI KAPLAR konusunda hem yurtiçine hem de yurt dışına imalat yaparak ülkemiz ekonomisi için önemli olan istihdama katkı sağlamaktadır.Şirketimizin imalatları iki ana grupta toplanmaktadır.Domestik ürünler ki, küçük kat kaloriferlerinden merkezi sistem kalorifer kazanlarına uzanan Katı - Sıvı - Gaz yakıtlı muhtelif güçlerde geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.Endüstriyel Ürünler kapsamında ise, ürün portföyümüzde sırasıyla SIVI - GAZ - KATI yakıtlı kazanlar, Orta ve Yüksek basınçlı - Doymuş Buhar - Kızgın Buhar Sıcak Su Kızgın Yağ Kazanları Termoblok kazan Eşanjörler Desülfürizasyon Tesisleri, jet pulse filtre, Sıvı ve Gaz Yakıt Tankları Petrol ürünleri depolama tesisleri için yer üstü ta

  Tüm ürünler arasında "biyolojik kitle enerjisi - imalât"

 3. KOTA EXPORT GIDA VE DIŞ TIC.LTD.ŞTI.

  Türkiye

  Firmamız üretmiş/ürettirmiş olduğu şeker, ayçiçek yağı, zeytin yağı, salça ve soslar (ketçap, mayonez, hardal v.s.) ve tahıl ürünlerini Avrupa Ülkeleri , Amerika Birleşik Devletleri ve Afrika Ülkelerine ihraç etmektedir. Ayrıca pellet ihracatı yapmaktayız.

  Tüm ürünler arasında "biyolojik kitle enerjisi - imalât"

 4. BIG SOLAR S.A.

  Yunanistan

  2009 yılında kurulan BIG SOLAR S.A. Yenilenebilir Enerji Kaynakları ve Enerji Tasarrufu Çözümleri alanlarında faaliyet gösterir. Atine ve Selanik’teki tesisleri ile Yunanistan'daki en büyük PV sistemleri ekipmanları distribütörüdür. Ürün portföyü: PV sistemleri ekipmanları, Su-hava ve jeotermal ısı pompaları, Merkezi ısıtma ve soğutma sistemleri, Gazlı ve biyokütle kazanları, Birleşik ısı ve güç jeneratörlerini (kojenerasyon), ısı güneş ve hibrid PV sistemleri, Enerji depolama sistemlerini ve aynı zamanda her uygulama için LED lamba ekipmanlarını içerir. BIG SOLAR PV sistemleri, ısıtma-soğutma sistemleri ve enerji tasarrufu sistemleri alanında en büyük “tek noktada hizmet” yeridir. Şirket, dünya çapında önemli üreticiler ile işbirliği yapmaktadır ve acil teslimatlar için yeterli stoka sahiptir. Ticari uzmanlık alanları: PV istasyonları tasarımı, araştırması, yapımı ve yönetimi, Enerji tasarrufu projelerinin araştırması ve yapımı, biyokütle ve biyogaz ünitelerinin, yapımı ve yönetimi

 5. LEFA TEMSILCILIK

  Türkiye

  LEFA TEMSILCILIK ITHALAT IHRACAT PAZARLAMA LIMITED SIRKETI
(LEFA REPRESENTATION IMPORT EXPORT MARKETING LTD CO.), LEFA 1997 yılında kurulmuş olup profesyonel hayattaki birikimlerin sonucu olarak birçok sektörde temsilcilik yapan bir kuruluştur.Şirketin kurulduğu ilk yıllardan itibaren ana faaliyet dalımız Petrol, Tekstil ve Kimya sanayii piyasasına ısı transfer sıvısı sunmak olmuştur.Kullanım süresinin uzunluğu kullanıcıya büyük bir avantaj sağlamaktadır.Pratikte kullanım ömrü 30-40 yılı aşmaktadır. Isı transfer sıvıları, kızgın yağ kazanlarında sıvı faz ve gaz faz sistemlerde çalışan sıvılar olup değişik şartlara uygun ürünleri vardır.(Farklı ürünler -120 derece ile +400 derece arasındaki sıcaklıklarda kullanılabilmektedir.) Dizayn, start up, işletme ve test konularında teknik destek sağlanmaktadır.Enerji sektöründe yıllarca varlığımızın sonucu olarak elbette yenilenebilir enerji alanında aktivitelerimizi arttırmak gerekiyordu.Bu nedenle yeni bir alan olarak Atık Isıdan Değer Yaratma

 6. BIOMAKSAN ENERJI MAKINELERI SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  BİOMAKSAN ENERJİ olarak biz; Kurumsal kimliğimizle müşteri odaklı çalışırız. Müşteri beklentilerini eksiksiz algılar, bu beklentileri çalışmalarımızda esas alırız. Ülke ekonomisine katma değer kazandırırken aynı zamanda çevreci çözümler üretiriz. Gelişime açık, tam bir ekip çalışmasıyla modern bir anlayış benimseriz.

  Tüm ürünler arasında "biyolojik kitle enerjisi - imalât"

 7. BEYIMEX DOMESTIC & FOREIGN TRADE

  Türkiye

  ihracatcı ve ithalatcı şirketlere dış ticarette, danışmanlık ve aracılık hizmetleri vermektedir.

  Tüm ürünler arasında "biyolojik kitle enerjisi - imalât"

 8. BIOMASA DEL ANETO SL

  İspanya

  BIOMASA DEL ANETO SL, yılında kurulan ve Biyolojik kitle enerjisi - imalât sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ağaç ürünler, Sert ağaçtan yakacak odun, Ağaç ürünler, odun tanecikleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Campo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. E-PIC S.R.L.

  İtalya

  E-PIC S.R.L., yılında kurulan ve Biyolojik kitle enerjisi - imalât sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mongrando, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ORIONS LOGISTIKA SIA

  Latviya

  ORIONS LOGISTIKA SIA, yılında kurulan ve Biyolojik kitle enerjisi - imalât sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. biyokütle yakıtlı kazanlar, teleısıtma, Fırınlar ve sıcak havalı kurutucular, yakıt turba sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riga, Latviya 'de bulunmaktadır.

 3. ECCAL

  Latviya

  ECCAL, yılında kurulan ve Biyolojik kitle enerjisi - imalât sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. odun tanecikleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cesis, Latviya 'de bulunmaktadır.

 4. HITIT BIO PELET

  Türkiye

  HITIT BIO PELET, yılında kurulan ve Biyolojik kitle enerjisi - imalât sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ağaç ürünler, odun tanecikleri, Biyoyakıt, Ağaç ürünler, Biokütle sobası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Çorum, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. OLIVKETTS GLOBAL ENERGY LTD.

  Avusturya

  OLIVKETTS GLOBAL ENERGY LTD., yılında kurulan ve Biyolojik kitle enerjisi - imalât sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Vienna, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. BIO-ECO LEÑAS EL PELAO S.L.

  İspanya

  BIO-ECO LEÑAS EL PELAO S.L., yılında kurulan ve Biyolojik kitle enerjisi - imalât sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yakacak odun, Odun distribütörü, Yakacak odun, biyokütle, Sert ağaçtan yakacak odun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pozo Alcon, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. IFP

  Almanya

  IFP, yılında kurulan ve Biyolojik kitle enerjisi - imalât sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. sökülebilir parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konstanz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. NEWTEC ENERGY SOLUTIONS GMBH

  Almanya

  NEWTEC ENERGY SOLUTIONS GMBH, yılında kurulan ve Biyolojik kitle enerjisi - imalât sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lünen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. BIOAK PELET ENERJI SANAYI ANONIM ŞIRKETI

  Türkiye

  BIOAK PELET ENERJI SANAYI ANONIM ŞIRKETI, yılında kurulan ve Biyolojik kitle enerjisi - imalât sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Odun kömürü, Odun kömürü, Odun kömürlü barbekü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Giresun, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. REACT SRL

  İtalya

  REACT SRL, yılında kurulan ve Enerji - yenilenebilir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Biyolojik kitle enerjisi - imalât, Yenilenebilir enerjiler, Gazlaştırma, Biyolojik kitle enerjisi - imalât, katlanan yataklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Livorno, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz

Fiyat teklifi bul