• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bobin sarım makineleri

Sonuçlar

Bobin sarım makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. F.U.R. WICKELTECHNOLOGIE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Makine gamı şunları içerir: Halka merkezli sarım makineleri ve otomatları; Stator sarım makineleri ve otomatları; Kombine tel ve bant sarım sistemleri; Bandaj makineleri ve yarı otomatları; Tel frenleri; bant sarım makineleri; Jeneratör çubukları için bandaj makineleri; Isıtma şeridi ve spiral sarım makineleri; Spiral sarım makineleri; Katman sarım ve halka sarım makineleri. Şirketin performans profili şunları içermektedir: Kullanılmış sarım makinelerinin ve sistemlerinin en modern standart, teknoloji ve kumanda ile yenilenmesi. Makine mühendisliğinde kullanılan tüm yaygın malzemelerin mekanik olarak işlenmesi. Mekanik veya elektro mekanik bileşenlerin montajı. PLC programlama. Şirket, müşterilerine sarım işlerindeki sorunların çözülmesi için kapsamlı danışmanlık ve yardım sunmaktadır. Bundan 20 yıldan daha uzun bir süre önce Berlin'de CWIEME'nin açılmasından bu yana, F.U.R. daima orada bulunmuş ve ulusal ve uluslararası katılımcılara her yıl yeni nesil makinelerini sunmuştur.

 2. MARSILLI DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MARSILLI DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Bobin sarım makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Karlsruhe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CABLE EQUIPEMENTS

  Almanya

  Verified by europages badge

  CABLE EQUIPEMENTS, yılında kurulan ve Bobin sarım makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. RUFF GMBH

  Almanya

  70 yılı aşkın bir süredir, halka göbek sarım makineleri ve spiral sarma makineleri üretmekte olan RUFF şirketinin adı dünya çapında en yüksek kalite ile eş anlamlıdır. RUFF 2002 yılında ürün yelpazesini doğrusal sarım makinelerini de içerecek şekilde genişletmiştir. Doğrusal sarım (LW) makinelerinin modelleri, ince tellerin sarımı için küçük masa üstü makinelerinden, çeşitli yassı tellerin sarımı için kullanılan zemine kurulan ağır iş makinelerine kadar uzanmaktadır. RUFF 2005 yılından bu yana, sarım teknolojisindeki ekipmanları destekleyen bir endüstri grubunun bir parçası olarak faaliyet göstermektedir. 30 yılı aşkın tecrübeye dayanan ürün yelpazesi, lehim banyoları, pim makineleri, göbek takma makineleri ve kutu kaynak makinelerini içermektedir. Bu da, müşterilerimizin transformatör, güneş enerjisi, otomotiv, aydınlatma sanayisi, elektro mekanik ve elektrik endüstrisi sektörlerindeki gereksinimlerinin çoğunu karşılamamızı sağlamaktadır.

 5. KABELMAT WICKELTECHNIK GMBH

  Almanya

  Ürün portföyü, kablo, tel, çelik halat, boru, hortum ve profillerin depolanması, sarımı, uzunluk ölçüm ve kesimi için kullanılan makine ve cihazların neredeyse tümünü içerir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CHERUBINI S.P.A.

  İtalya

  CHERUBINI S.P.A., yılında kurulan ve Bobin sarım makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bedizzole, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. JOACHIM UHING GMBH & CO. KG

  Almanya

  JOACHIM UHING GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bobin sarım makineleri, Bobin sarım makineleri, dişli kayışlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mielkendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BR TECHNOLOGIES GMBH & CO. KG

  Almanya

  BR TECHNOLOGIES GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Bobin sarım makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hannover, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. PAFF MAKINA

  Türkiye

  PAFF MAKINA, yılında kurulan ve Bobin sarım makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. makina mühendisliği, otomasyon programı, Özel makine üretimi, Entegre yönetim yazılımları - ERP sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. THONAUER - CRIMPVOLLAUTOMATEN & VERBINDUNGSTECHNIK

  Avusturya

  THONAUER - CRIMPVOLLAUTOMATEN & VERBINDUNGSTECHNIK, yılında kurulan ve Bobin sarım makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. CHANGZHOU CHANGSONG METAL COMPOSITE MATERIAL CO., LTD

  Çin

  CHANGZHOU CHANGSONG METAL COMPOSITE MATERIAL CO., LTD, yılında kurulan ve Bobin sarım makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Changzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. TRATOS CAVI S.P.A.

  İtalya

  TRATOS CAVI S.P.A., yılında kurulan ve Elektrik ve telefon kablo ve telleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bobin sarım makineleri, Kablolar ve network, Bobin sarım makineleri, Kablolar ve network sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pieve Santo Stefano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. B F C MACCHINE S.R.L.

  İtalya

  B F C MACCHINE S.R.L., yılında kurulan ve Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Bobin sarım makineleri, elektrikli bobin sarma makineleri, Bobin sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carrara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CABLELETTRA S.P.A.

  İtalya

  CABLELETTRA S.P.A., yılında kurulan ve Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Elektrik ve telefon kablo ve telleri, Bobin sarım makineleri, Elektrik ve telefon kablo ve telleri, Bobin sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Robbio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. COIEC ELETTRODOTTI

  İtalya

  COIEC ELETTRODOTTI, yılında kurulan ve Ev ve bina otomasyonu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bobin sarım makineleri, Elektrikçilik işleri, Bobin sarım makineleri, Elektrikçilik işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Crespina Lorenzana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. MECATRONIC S.R.L.

  İtalya

  MECATRONIC S.R.L., yılında kurulan ve Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bobin sarım makineleri, metal tel çekme için makina ve tesisatlar, Bobin sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grugliasco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. H O P T G.M.B.H.

  Almanya

  H O P T G.M.B.H., yılında kurulan ve Bobinler ve solenoidler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları, Bobin sarım makineleri, Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları, Bobin sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schömberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. EUROWINDINGS LTD

  İspanya

  EUROWINDINGS LTD, yılında kurulan ve Bobin sarım makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lorca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. JINAN SUN-WIND ELECTRONIC EQUIPMENT CORPORATION XIAMEN OFFICE

  Çin

  JINAN SUN-WIND ELECTRONIC EQUIPMENT CORPORATION XIAMEN OFFICE, yılında kurulan ve Bobin sarım makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bobin sarma makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Xiamen, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. ELEKTRA WIRE S.R.L.

  İtalya

  ELEKTRA WIRE S.R.L., yılında kurulan ve Elektrik ve telefon kablo ve telleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Bobin sarım makineleri, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Bobin sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pogliano Milanese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. EDSON MACHINERY CO LTD

  Birleşik Krallık

  EDSON MACHINERY CO LTD, yılında kurulan ve Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bobin sarım makineleri, Bobin sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Crawley, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. HACOBA SPULTECHNIK GMBH

  Almanya

  HACOBA SPULTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Bobin sarım makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bobinler ve solenoidler, Bobinler ve solenoidler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SUZUKI CONTACT LTD.

  Japonya

  SUZUKI CONTACT LTD., yılında kurulan ve Bobin sarım makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Yamato, Japonya 'de bulunmaktadır.

 4. EUROCAB SOCIETA' A RESPONSABILITA' LIMITATA SEMPLIFICATA

  İtalya

 5. I.T.E.M. S.R.L.

  İtalya

 6. EUGENE MURPHY

  Birleşik Krallık

 7. VIPA 12 S.R.L.

  İtalya

 8. BOMAS BOBIN MASURA SAN.A.S.

  Türkiye

 9. LONGO MARTINO S.R.L.

  İtalya

 10. 2 L TECNOELETTRONICA S.A.S. DI LUCCHESE LUCIANO & C.

  İtalya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz