• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dökümhane kalıpları

Sonuçlar

Dökümhane kalıpları - Ithalat/Ihracat

 1. WINDUS ENTERPRISES INC.

  Çin

  Verified by europages badge

  1998 yılında kurulan WINDUS, Su Arıtma, Tarım, Açık Deniz Petrol Üretim, İnşaat, Demiryolu ve Otomotiv gibi farklı sektörlerde döküm, metal presleme, fabrikasyon ve işlenmiş parçaların yanı sıra montaj ve testlerde mükemmellik sağlayan küresel bir OEM/ODM güç merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Kaliteye olan bağlılığımız, 2003 yılında TÜV tarafından verilen ISO9001 akreditasyonu ile kanıtlanmıştır. İşletmemizde ERP sistemi ve Ofis Otomasyon sisteminin uygulanması, işimizi ve iş akışımızı kolaylaştırarak şirket içi verimliliği ve müşteriye çözüm sunma hızımızı önemli ölçüde artırmıştır. Titiz denetim gereksinimleri Kalite Bilgi Sistemimize titizlikle kaydedilerek performansımızı ölçmemize ve hizmetlerimizi sürekli geliştirmemize olanak sağlar. Deneyimli bir mühendislik ve servis ekibi tarafından desteklenen WINDUS, 'tek noktadan hizmet' sağlayıcınızdır. Tasarım desteği ve 3D hızlı prototiplemeden üretim yöntemleri, mühendislik ve proje yönetimine kadar kapsamlı bir hizmet paketi sunuyoruz. Kanban ve Konsinye gibi esnek iş yaklaşımlarını benimseyerek, benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Yıllar boyunca, kalite ve değere olan sarsılmaz bağlılığımız bize müşterilerimizin, sektörel derneklerin ve toplulukların övgülerini kazandırmıştır.

 2. SGA MODEL KALIP VE MAKINA SAN.TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  SGA Makina, otomotiv, tarım ve hidrolik endüstrileri için yüksek kaliteli bileşenlerin ve prototiplerin hassas işlenmesi konusunda uzmanlaşmış, Türkiye merkezli bir CNC atölyesidir. Ayrıca otomotiv endüstrisi için müşteriye özel parçalar üretiyoruz. SGA Makina olarak en modern, CNC FREZE Eksenli makineler: X: 1200 Y: 650 Z: 500 akslar ile: X: 800 Y: 500 Z: 450 akslar ile: X: 500 Y: 400 Z: 400 TORNA Ø300x800 Ø600x300 Ø800x150 Çok çeşitli malzeme ve yüzey işlemleri sunabiliriz. Alüminyum yapısal parçalar ve muhafazalar konusunda uzmanız. CNC torna işlerini gerçekleştiriyoruz. En son üretim teknolojilerimiz ve sonsuz araç ve kaynak tedarikimiz ile müşterilerimize hizmet sunmada daha fazla verimlilik avantajına sahibiz. Üretilen her projenin ve üretilen her parçanın yanındayız. Uzman bilgi birikimimiz ile standart olarak güvenilir ve hızlı destek sunuyoruz. Tüm CNC işleme ihtiyaçlarınız ve gereksinimleriniz için ilk, güvenilir ortağınız olmak istiyoruz. Daha fazla bilgi için her zaman hizmetinizdeyiz!

 3. FONTE GRISE DISTRIBUTION

  Fransa

  FONTE GRISE DISTRIBUTION (FGD) şirketi, 2001 yılında kurulduğu günden bu yana Polonya'da dökümhane ortakları ağı geliştirmiştir. Yılların deneyimine sahip olan FGD, müşterilerine çok çeşitli döküm ve füzyon sahalarına erişim imkanı sunmaktadır. FGD'nin müşteri memnuniyeti odaklı yönetimi, "Dökme Demir Parçaların Tasarımı, Alımı ve Satışı" konusunda 2013 yılında ISO 9001: 2008 sertifikası alarak ödüllendirilmiştir. Şirket çeşitli hizmetler sunmaktadır: - Nüans çeşitliliği için çeşitli füzyon tesisleri. - Şekil çeşitliliği için çeşitli kalıplama tesisleri. - Dökümden nihai montaja kadar parçaların manipülasyon sayısını sınırlamak için entegre işleme atölyeleri. - Parçaları korozyondan korumak ve estetiğini mükemmelleştirmek için boyama atölyeleri. - Yeni parçalar ve konseptler geliştirmek için tasarım ofisi. - Büyük bir reaktivite ve stoklarınızın optimize edilmiş yönetimi için uyarlanmış lojistik araçlar. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 4. CHILCHES MATERIALS

  İspanya

  Chilches Materials, seramik, cam, refrakter ve döküm kumları, hammadde ve malzemeleri ve hizmetleri konusunda dünyanın lider kuruluşu Torrecid Grubu'na ait birimlerden biridir. Seramik endüstrisine yönelik yüksek kaliteli opaklaştırıcı (donuklaştırıcı, matlaştırıcı) malzeme üretiminde uzmanlaşmış bulunuyoruz ve müşterilerimize en uygun fiyata mükemmel ve beklentilerini karşılayacak bir ürün sunmayı garanti ediyoruz. Temel faaliyet alanımızı Premium zirkon kumlarının, çeşitli incelik derecelerinde opaklaştırıcı ürünler sunabilmek amacıyla özenle işlenmesi oluşturmaktadır.

 5. ENPROTECHS INTERNATIONAL LTD.STI

  Türkiye

  20 yılı aşkın proje yönetim tecrübesine sahip ENPROTECHS İstanbul’daki işletmesinde, uluslar arası standartlara uygun butik prototip , ilk numune ve seri üretim ürün talep eden otomotiv, endüstriyel motor, raylı sistemler, beyaz eşya, havacılık ve savunma sanayi sektörlerinin projelerini döküm, dövme, çelik gibi hammadde üretimleri ve talaşlı imalat proje bileşenlerini yüksek ve sürdürebilir kalitede sertifikalı tesislerimizde üretip siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz. Sizlere hız, kalite, güven ve onlarca yıllık tecrübemizi sunuyoruz. Enprotechs bahane değil çözüm üretir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DH MAKINA

  Türkiye

  Misyonumuz, DH Makina olarak müşterilerine yenilikçi, kaliteli, doğru ve hızlı ürünler sunmayı görev biliriz. DH Makina CNC fikstür, döküm takımları ve özellikle otomotiv, tarım araçları ve iş makinaları sektörlerine yönelik döküm prototip parça imalatları konusunda firmaların ihtiyacı ileri mühendislik ve tasarım yeteneği, kalite ve proje yönetimi konularında müşterilerine en üstün hizmeti sunmak amacıyla Dinamik, Hızlı alanında uzman profesyonelleri bir araya getirerek 2016 yılında kurulmuştur. Vizyonumuz, Sektörde müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen, tercih edilen, lider bir firma olmak.

 2. TSM DESIGN

  Türkiye

  Hello, We are producing green sand molding machine. Our machine is famous in Turkey. Thanks to serial molding, your exports will increase at the right rate. Instead of molding by hand, you can process more quickly with our machine. I can send you the catalog of our machine upon your request. If you want to get more information about the machine, send us an e-mail. Please contact us! Visit our website: http: //www.tsmtasarim.com/ tell: +90 5077050535

 3. ASPANDA METAL

  Türkiye

  sıcak kamara döküm, metal enjeksiyon kalıp yapımı, metal enjeksiyon 100-50-200 tonluk parça baskıları, zamak parçalar, araba parçaları, cnc, dökümhane, traktör parçaları, kapı parçaları, otomotiv parçaları, makine parçaları, döküm metal enjeksiyon kalıp baskıları

 4. MODELISTAS CODINA

  İspanya

  Dökümhaneler için her tip ahşap kalıplar.

 5. KON-FORM WERKZEUGE GMBH

  Almanya

  KON-FORM WERKZEUGE GMBH, yılında kurulan ve Dökümhane kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hatzfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. PIEPER-K3M

  Almanya

  PIEPER-K3M, yılında kurulan ve Dökümhane kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Breidenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. A.J.MOLDES, LDA.

  Portekiz

  A.J.MOLDES, LDA., yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökümhane kalıpları, Enjeksiyon kalıpları, kalıp tasarımları, Dökümhane kalıpları, Plastik kalıplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marinha Grande, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. HOT IRON TUB

  Ukrayna

  HOT IRON TUB, yılında kurulan ve Dökümhane kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lutsk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. OTOTECH YAZILIM VE MUHENDISLIK SAN. TIC. LTD. STI

  Türkiye

 3. ADCRIST PROD SRL

  Romanya

  ADCRIST PROD SRL, yılında kurulan ve Dökümhane kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. döküm, döküm kalıplar, alüminyum alaşım dökümhane, prototipler ve 3D baskılar 3D sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oradea, Romanya 'de bulunmaktadır.

 4. FORMINOV

  Fransa

  FORMINOV, yılında kurulan ve Kalıp ve modeller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökümhane kalıpları, Dökümhane kalıpları, Stor perdeler, prototipler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Crissey, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ARTS FONDERIE & DEVELOPPEMENT

  Fransa

  ARTS FONDERIE & DEVELOPPEMENT, yılında kurulan ve Dökümü yapılmış bakır, bronz ve pirinç sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökümhane kalıpları, Dökümü yapılmış alüminyum, Dökümhane kalıpları, döküm, döküm işçiliği, Dökümü yapılmış alüminyum sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arrien En Bethmale, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. LAJOINIE FONDERIE

  Fransa

  LAJOINIE FONDERIE, yılında kurulan ve Dökümhane kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hassas döküm işleri, dökümhane uygulamaları için kalıp tasarımı , metallerin ısıl işlemlerden geçirilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-firmin-des-pres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. INDUSTRIAS MICAL

  İspanya

  INDUSTRIAS MICAL, yılında kurulan ve Plastik zımbalama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökümhane kalıpları, Kalıp ve modeller, zamak kalıp parçalar, Dökümhane kalıpları, Kalıp ve modeller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albacete, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. FONDERIE MARTEL

  Fransa

  FONDERIE MARTEL, yılında kurulan ve Dökümhane kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökümü yapılmış alüminyum, Çelik ve metaller - Makinede işleme, kokil kalıpta döküm, Dökümü yapılmış alüminyum, Çelik ve metaller - Makinede işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Omer Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. JULIEN SA

  Fransa

  JULIEN SA, yılında kurulan ve Kalıp ve modeller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökümhane kalıpları, Endüstriyel danışmanlar, Dökümhane kalıpları, döküm, prototipler, Endüstriyel danışmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le-Creusot, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. DEPLANCHE FABRICATION

  Fransa

  DEPLANCHE FABRICATION, yılında kurulan ve Kalıp ve modeller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökümhane kalıpları, Dökümhane kalıpları, reoloji (akış bilim), metroloji sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Treffort, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. ETABLISSEMENTS MEON FILS SA

  Fransa

  ETABLISSEMENTS MEON FILS SA, yılında kurulan ve Kalıp ve modeller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökümhane kalıpları, Dökümhane kalıpları, döküm, levha işleme, Gereç imalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Étienne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. DRUGUET SAS

  Fransa

  DRUGUET SAS, yılında kurulan ve Dökümhane kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. hızlı prototip yapımı, döküm sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grieges, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. 3 DTECH - PRODUÇAO, OPTIMIZAÇAO E REENGENHARIA, LDA.

  Portekiz

  3 DTECH - PRODUÇAO, OPTIMIZAÇAO E REENGENHARIA, LDA., yılında kurulan ve Kalıp ve modeller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökümhane kalıpları, Dökümhane kalıpları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Embra, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 6. COENE MATRIJZENBOUW

  Belçika

  COENE MATRIJZENBOUW, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökümhane kalıpları, Çelik ve metallerin bükülmesi, Dökümhane kalıpları, Çelik ve metallerin bükülmesi, Metal kalıp tasarımı, metal kesme kalıpları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lotenhulle, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. ARDEMIR FOUNDRY CORPORATION

  Türkiye

  ARDEMIR FOUNDRY CORPORATION, yılında kurulan ve Dökümhane kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. CORMOL - CORTANTES E MOLDES, LDA.

  Portekiz

  CORMOL - CORTANTES E MOLDES, LDA., yılında kurulan ve Kalıp ve modeller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökümhane kalıpları, Metal kesme makine aletleri, Dökümhane kalıpları, Metal kesme makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Águeda, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 9. FOCUS ON MOLDS SRL

  İtalya

  FOCUS ON MOLDS SRL, yılında kurulan ve Dökümhane kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cologne, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. PREC-ODLEW SP. Z O.O.

  Polanya

  PREC-ODLEW SP. Z O.O., yılında kurulan ve Dökümhane kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Skawina, Polanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz