• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dövme saclar

Sonuçlar

Dövme saclar - Ithalat/Ihracat

 1. PIERON GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1925 yılında kurulduğu günden bugüne 4. nesil yönetimi altında bir aile şirketi olan PIERON, neredeyse tüm endüstriyel sektörler için teknik yaylar üretmektedir. Odak noktası otomotiv, elektrik ve spor malzemeleri sektörleridir. Bocholt merkezinde 270'den fazla çalışan bulunmaktadır. Yaklaşık 20.000 m² çalışma alanında halka, sıkıştırma ve burulma yaylarının yanı sıra damgalı, bükülmüş ve bükülmüş tel parçalara kadar yeni çözümler uygulanmaktadır. Özel parçalar ve montajlar ürün yelpazemizi tamamlamaktadır. Son teknoloji üretim süreçleri, en yüksek gereksinimleri karşılayan üretimi garanti eder.

 2. MING XIAO MANUFACTURING CO., LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  Ming Xiao Manufacturing Co., Ltd., Çin Ningbo'da bulunan, Sac İmalatı, CNC İşleme, Boru Bükme, Plastik Enjeksiyon Kalıplama ve Plastik Ekstrüzyon hizmetlerinde uzmanlaşmış, profesyonel bir ISO9001 sertifikalı Metal Parça ve Plastik Parça üreticisidir. Metal Damgalamanmış Parçalar, Derin Çekme Parçalar, Metal parça kaynak ve şekillendirme, Boru Bükme ve imalat bileşenleri, Paslanmaz Çeliklerden Soğuk ve Sıcak Dövme Parçaları, Karbon çelikleri, Pirinç ve Bakır, Alüminyum ve alaşımlar malzemelerle gibi CNC Torna ve Freze ile Hassas CNC Torna Parçaları üretiyoruz. Ayrıca Plastik enjeksiyonla kalıplanmış parçalar, Plastik ekstrüzyon profilleri ve tüpler üretiyoruz. Çeşitli endüstriler için metal parçalar ve plastik parçalar üzerinde çalışıyoruz, müşterilerimizin çizimine veya örneğine göre çok çeşitli makine parçaları ve donanım bileşenleri üretiyoruz, örneğin metal miller, Manşonlar, Flanşlar, borular; Metal damgalamanmış braketler, çerçeveler, kelepçeler, kasalar, muhafazalar; derin çekilmiş bileşenler; boru bükme bileşenleri; soğuk dövme parçalar, saplamalar, cıvatalar, vidalar vb.

 3. NINGBO TOWER INDUSTRY CO.,LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  Ningbo Tower Machinery Co., Ltd, Çin'de toplam düşük maliyetli ve kaliteli mekanik ürünler için tek elden çözüm sunan 13 yılı aşkın bir süredir üretim yapan tesislerden oluşan bir gruptur. Sac metal imalatı, CNC işleme parçaları, boru bükme parçaları, kaynak parçaları, özellikle montaj parçaları gibi her türlü metal parçayı üretebiliriz. Ürün pazarı çeşitliliği otomobil sanayi, medikal sanayi, tarım makineleri, spor endüstrisi ve benzer sektörleri kapsar.

 4. CARL AUG. PICARD GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CARL AUG. PICARD GMBH, yılında kurulan ve Dövme saclar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Remscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DONGGUAN XINHONGYUAN METAL PRODUCTS LIMITED

  Çin

  Verified by europages badge

  DONGGUAN XINHONGYUAN METAL PRODUCTS LIMITED, yılında kurulan ve Dövme saclar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metallere kaynak yapılması, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Endüstriyel metal levha işleri, Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması, metal kesme, sac, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Hassas baskı parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dongguan, Çin 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ALBA KALIP

  Türkiye

  ALBA FERFORJE Alba Kalıp çatısı altında 1992 yılında kurulan Alba Ferforje, Bayrampaşa’da çalışmalarına başlamıştır. Alba Ferforje markası ile kendi sektöründe yurtiçi ve yurtdışı pazarında sıcak ve soğuk dövme ürünleri ile lider firma olarak hizmet vermektedir. Son teknoloji ile çalışmayı ve mükemmellik felsefesini şirket genelinde yaygınlaştırmayı kendisine misyon edinmiş bir çalışma anlayışı ile yoluna devam etmektedir. Her yıl yeni ürün tasarımları yapan operasyon ekibi CAD/CAM yazılımlarını kullanarak ferforje ürünlerini tasarlar ve üretime alır. Alba Ferforje 1992 yılında 70 m² kapalı alanda 2 çeşit ürün ile başladığı başarı hikâyesine; 4.000 çeşit ürün yelpazesi ile güvenilir, dürüst ve müşteri odaklı çalışması ile sektöre daima öncülük etmiş ve etmeye de devam edecektir.

 2. 1A STAR TECHNISCHE KUNSTSTOFFE GMBH

  Almanya

  1A STAR technische Kunststoffe GmbH şirketi, teknik ve sınaî sentetik malzemeler alanında 20 yılı aşkın bir süreden bu yana edindiği deneyimi ile bu alanda bir tedarikçi olarak faaliyette göstermektedir. Polipropilen (PP), polietilen (PE UHMW, PE HMW, PE HD, diğer özel tipler), polisterol, ABS, poliamit, PVDF, POM, PVC, PMMA (akrilik cam veya pleksiglas), polikarbonat (PC) gibi standart malzemelerden, yarı mamuller, kesilmiş parçalar ve döküm parçaları en iyi fiyat - performans oranıyla müşterilerimize sunmayı amaç edinmiş bulunmaktayız. Bunların yanı sıra, önemli ölçüde daha az malzeme ile daha yüksek mukavemet veya örneğin alev geciktiricilik, elektrik iletkenlik, cam elyaf takviyesi veya kendinden yağlamalı olmak gibi başka özellikler sahip duroplastikleri, bugüne kadar muhtemelen pek bilinmeyen laminatlar ve bileşikler veya özel malzemeleri de tanıtmayı hedefledik. Bize sorarsanız, doğru ve ilginç malzemeleri çok ilginç bir fiyat - performans oranında sunacağımızdan eminiz.

 3. CHANGSHA MEIYU ELECTRICAL APPLIANCE CO., LTD.

  Çin

  Changsha Meiyu Electrical Appliance Co., Ltd. son otuz yılda birçok fabrikasıyla çeşitli ve yüksek kalite yapı parçaları, yeni enerji endüstrisi, demir yolu endüstrisi, hassas sac levha parçalar ve tam takım elektrik ekipmanları üreten entegre bir şirkete dönüşmüştür.

 4. TAVSAN

  Türkiye

  TAVSAN, yılında kurulan ve Dövme saclar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Stoklama için kutu ve platformlar, Stoklama için kutu ve platformlar, ara depolama ve stoklama için sandıklar, soğuk metal sac deformasyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. PAUN PARTS AB

  İsveç

  PAUN PARTS AB, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dövme saclar, Yardı iletken kalıp, Dövme saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kungsängen, İsveç 'de bulunmaktadır.

 1. YONDAO METALTECH LIMITED

  Çin

  YONDAO METALTECH LIMITED, yılında kurulan ve Dövme saclar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metalik ekleme bileziği, gaz akış kanalizasyonu, binalar için klima ve havalandırma tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shijiazhuang, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. ABYAVE POINCONS ET MATRICES INC.

  Kanada

  ABYAVE POINCONS ET MATRICES INC., yılında kurulan ve Dövme saclar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. CNC freze, metal delme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dorval, Kanada 'de bulunmaktadır.

 1. BOGNER GMBH & CO. KG

  Almanya

  BOGNER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Endüstriyel Hırdavat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dövme saclar, Metal kesme makine aletleri, Dövme saclar, CNC bükme parçaları, Metal kesme makine aletleri, Küçük metal hassas parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Keltern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SFT X. SETTELE STANZ UND FORMTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  SFT X. SETTELE STANZ UND FORMTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Dövme saclar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik tel ve kablolar, Çelik tel ve kablolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Halblech, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KARL EUGEN FISCHER GMBH

  Almanya

  KARL EUGEN FISCHER GMBH, yılında kurulan ve Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Dövme saclar, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Dövme saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Burgkunstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MEVACO GMBH

  Almanya

  MEVACO GMBH, yılında kurulan ve Delikli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metallerin delinmesi/zımbalanması, Dövme saclar, Genişletilmiş metal saclar, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metallerin delinmesi/zımbalanması, Dövme saclar, Genişletilmiş metal saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Göppingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PRESSMETALL GUNZENHAUSEN GALSTERER & CO. KG

  Almanya

  PRESSMETALL GUNZENHAUSEN GALSTERER & CO. KG, yılında kurulan ve Dövme saclar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Kullanılmış makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gunzenhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. PROSTOR DESIGN S.R.O.

  Çek Cum.

  PROSTOR DESIGN S.R.O., yılında kurulan ve Dövme saclar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alümin saclar, alüminyum kaynağı, basınçla kıvrılmış saclar, toz boylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Prachatice , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 7. FERRO APPARATE UND BEHÄLTERBAU EICHINGER GMBH & CO. KG

  Almanya

  FERRO APPARATE UND BEHÄLTERBAU EICHINGER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Derici işleme sanayi -Endüstriyel makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dövme saclar, Kauçuk - Evde kullanılan ürünler/maddeler, Dövme saclar, Kauçuk - Evde kullanılan ürünler/maddeler, Roro konteynerleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Penzberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. STANCMETAL

  Sırbistan

  STANCMETAL, yılında kurulan ve Dövme saclar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. SMALL METAL PARTS, SMALL METAL PARTS, sıcaklık algılayıcılar için termoveller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sevojno, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 1. REITINGER GMBH

  Almanya

  REITINGER GMBH, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller, Dövme saclar, Hafif metal yapılar, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller, Dövme saclar, Hafif metal yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Biebesheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FRENZELITWERKE GMBH & CO. KG

  Almanya

  FRENZELITWERKE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Dövme saclar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel danışmanlar, Endüstriyel mühendislik danışmanları, Tekstil bitkileri, Endüstriyel danışmanlar, Endüstriyel mühendislik danışmanları, Tekstil bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Berneck i. Fichtelgebirge, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HÖRMANN AUTOMOTIVE ST. WENDEL GMBH

  Almanya

  HÖRMANN AUTOMOTIVE ST. WENDEL GMBH, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin kesilmesi, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Dövme saclar, Endüstriyel yapı inşaatı, Çelik ve metallerin kesilmesi, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Dövme saclar, Endüstriyel yapı inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St. Wendel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BAZ GMBH

  Almanya

  BAZ GMBH, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin kesilmesi, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Dövme saclar, Endüstriyel yapı inşaatı, Çelik ve metallerin kesilmesi, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Dövme saclar, Endüstriyel yapı inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Siegen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. EBFORM GMBH

  Almanya

  EBFORM GMBH, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin kesilmesi, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Dövme saclar, Endüstriyel yapı inşaatı, Çelik ve metallerin kesilmesi, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Dövme saclar, Endüstriyel yapı inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schwanewede, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. THOMA METALLVEREDELUNG GMBH

  Almanya

  THOMA METALLVEREDELUNG GMBH, yılında kurulan ve Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Dövme saclar, Dövme saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heimertingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. AUGSBURGER FEDERNFABRIK GMBH

  Almanya

  AUGSBURGER FEDERNFABRIK GMBH, yılında kurulan ve Dövme saclar sektöründe faaliyet gösteren bir. Çelik tel ve kablolar, Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Metalurji - makine ve tesisatlar, Demir - Dövme, Çelik tel ve kablolar, Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Metalurji - makine ve tesisatlar, Demir - Dövme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Königsbrunn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. INDUSTRIEVERTRETUNG HARALD WOLF

  Almanya

  INDUSTRIEVERTRETUNG HARALD WOLF, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller, Dövme saclar, Motorsuz el aletleri, Taşınabilir aletler, Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller, Dövme saclar, Motorsuz el aletleri, Taşınabilir aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. TECHNISCHE FEDERN MANFRED KÄUBLER INHABERIN FRIEDRUN WERNER

  Almanya

  TECHNISCHE FEDERN MANFRED KÄUBLER INHABERIN FRIEDRUN WERNER, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin kesilmesi, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Dövme saclar, Çelik ve metallerin kesilmesi, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Dövme saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dresden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. PENTZ UND GERDES GMBH & CO KG

  Almanya

  PENTZ UND GERDES GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller, Dövme saclar, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller, Dövme saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oldenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz