• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • değirmen unu

Sonuçlar

Değirmen unu - Ithalat/Ihracat

 1. MAKENAS GRAIN MILLING TECHNOLOGY

  Türkiye

  Verified by europages badge

  2000 yılında kurulan Makenas Grain Milling Technology, Türkiye'den anahtar teslim un, irmik, mısır ve çelik silo tesisleri değirmen makineleri üreticisidir. 28.000m2 alana sahip (10.000m2 kapalı ve 18.000m2 açık alan) üretim tesisimiz ile dinamik ve büyüyen bir firmayız. Geniş bir ürün portföyüne sahibiz: •Tahıl Ayırıcılar, •Yatay Ovucular•Kuru Taşlayıcılar, •Nem Alma Makineleri•Valsli Değirmen Makineleri•Plansifterler •Kova Asansörler •Zincirli Konveyörler, •Pnömatik Siklon •Ürün Depolama Siloları •Çekiçli Değirmenler, •Davul Elek ve daha fazlası web sitemizde keşfedilecek! Ana misyonumuz, müşterilerimiz için en iyi kalite ve uygun fiyatlarla makine ve yedek parça ile tüketim malzemeleri üretmek ve satmaktır. Yeni teknolojideki en yeni trendleri takip ederek ürünlerimizi geliştiriyor, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda lider firma olmayı hedefliyoruz. Ayrıca tesis kurulumu da sağlıyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

 2. BASERMAK MAKINE METAL SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  Lemoulinfort RobinsonCo. Başermak Grainfort Since 1994, our Lemoulinfort brand, which integrates its experience in the metal sector with the milling sector, is known for project-based turnkey and part-based exports. We welcome you to our website for a detailed examination of our company, which has many references. Lemoulinfort RobinsonCo. Başermak Grainfort 1994 yılından bu yana metal sektöründeki tecrübesini değirmencilik sektörü ile bütünleştiren Lemoulinfort markamız proje bazlı anahtar teslim ve parça bazlı ihracatları ile tanınmaktadır. Birçok referansa sahip olan firmamızın detaylı incelemesi için sizleri web sitemize bekliyoruz.

  Tüm ürünler arasında "değirmen unu"

 3. PARSMEGA MAKINA

  Türkiye

  PARSMEGA olarak siz değerli müşterilerimizin uzun yıllardır çözüm ortağı olmaktan gurur duyuyoruz. Göstermiş olduğunuz güven ve ilgiden dolayı teşekkürlerimizi borç bilmekte ve bu güven ve ilginin doğrultusunda her geçen gün sizlerle birlikte büyümekteyiz. Firmamız dünyanın her yerinde olan siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte ve hizmet ağımızı daha da ilerilere taşımak istemekteyiz. Başta Orta Asya, Avrupa, Afrika bölgelerinde olmak üzere 32 ülkede faaliyet göstermekteyiz. Başlıca tarım üretimlerinde son teknoloji ürünlerimizle üreticilerimize desteğimizi sürdürüyoruz. PARSMEGA ailesi olarak tahıl siloları, tahıl kurutma makinaları, değirmenler ve değirmen sistemleri, makarna imalat makinaları, endüstriyel soğutma sistemleri alanlarında gelişmiş Ar-Ge departmanımızla üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Parsmega ; Tahıl Siloları, Değirmen ve Değirmen Sistemleri , Tahıl Kurutma sistemleri, Makarna Üretim Makinaları ve bir çok alanda siz değerli müşterilerimize anahtar teslimi projeler sunmaktadır. Hedefinize Ulaşmak İçin Çözüm Ortağınız PARSMEGA

  Tüm ürünler arasında "değirmen unu"

 4. MILLGER MAKINA SAN TIC LTD STI.

  Türkiye

  1996 yılından bugüne değirmen teknolojileri alanında hizmet vermeyi bir görev ve sorumluluk bilerek 24 yıllık tecrübemizi Millger markasıyla tescilledik. Alanında uzman ekibimizle Çorum sanayi sitesinde 1000 m2 kapalı alanda yıllık üretim kapasitesi 25, 000 adet kara elek kasası olup talepleri karşılamak adına kapasitemizi artırmak üzere 2021 yılında Çorum Sanayi Bölgesinde yer alan 2500 m2 kapalı tesisimizle üretim kapasitemizi 3 katına çıkarttık ve ürün portföyümüzü temizleme, öğütme ve taşıma teknolojileriyle zenginleştirdik. Bu sorumlulukla kullandığı teknoloji ile imal ettiği makine ve ahşap aksamlarını gerek yurt içinde gerekse yurt dışında hizmete sunmaktır. Firmamız müşterilerine sunduğu geniş ürün yelpazesiyle değirmen teknoloileri ihtiyaçlarını da karşılamaktadır. Makine imalatında teknolojik gelişmelerin takipçisi olan MILLGER, üretimde standardizasyonu sağlamış olup deneyimli teknik personeli ile müşteri beklentilerini tam ve zamanında gerçekleştirmeyi prensip olarak görmekte ve bu doğrultuda üretime devam etmektedir. Saygılarımızla Millger...

  Tüm ürünler arasında "değirmen unu"

 5. SAS VENTOUX EPEAUTRE

  Fransa

  SAS VENTOUX EPEAUTRE % 100 Fransız malı siyez buğdayı üreticisidir (geleneksel üretim). Şirket bu tahılın beşiği olan bölgede (Ventoux Dağı, Alpes de Haute Provence, Vaucluse civarı) siyez buğdayı toplamaktadır. Siyez buğdayı aromatik bitkiler ve hayvan yemleri ile dönüşümlü ekilmekte ve katma ürün gerektirmemektedir. Bu da tamamen doğal bir mahsul elde edilmesine izin vermektedir. Her hasattan sonra, tohumlar hiçbir katkı maddesi olmaksızın tahıl ambarlarında saklanmaktadır. Sonra, sadece tohumun etrafındaki kabuğun çıkarılmasından ibaret olan kabuğun soyulması aşaması gelmektedir. Mahsulü en iyi şekilde temizlemek için bir emme sistemi kabuğu ve tohumdan daha hafif olan her şeyi çıkaracaktır. Ayıklama makinelerinin ayırma tamburları tohumdan daha uzun ve daha kısa olan her şeyi çıkaracaktır. Son olarak, optik bir ayıklayıcı istenmeyen son taneleri kesin olarak çıkaracaktır. Son aşama kalite kontrolüdür!

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. UNORMAK DEGIRMEN FLOUR MILLING MACHINERY MANUFACTURER

  Türkiye

  We are manufacturer of flour-milling machines, turn-key milling plants, leading milling solution provider from Konya city, Turkey. We export our products to more than 60 countries worldwide. We manufacture quality, reliable and safe machines. Please visit our website to have more information about us and our products: https: //www.unormak.com.tr/en/ We hope that you will find all the necessary products that you looking for and hope that this will encourage you to stay in touch with us in sense of getting the right solutions and results. Ready to provide you a solution for already existing requests and projects.

  Tüm ürünler arasında "değirmen unu"

 2. MOLINO RIVA SRL

  İtalya

  Riva un değirmeni kalite sistemi, HACCP (Tehlike analizi ve kritik kontrol noktaları) yönteminin uygulamaya konmasıyla birlikte, üretim sürecinin tümünün kontrol altında tutulmasını ve yüksek kalite standartlarına ulaşılmasını sağlayan UNI EN ISO 9001: 2008 ve BRC (İngiliz Perakendecilik Konsorsiyumu) - IFS (Uluslararası Gıda Standardı) normlarına uygunluk sertifikasını almıştır. Bu sertifika, beyan edilenle üretilen arasındaki uyumu kanıtlamakta ve mısır, yumuşak buğday ve tahıl unlarının kalitelerinin sürekli olarak yükseleceğini garanti etmektedir.

 3. ISMERUN GIDA PAZ SAN TIC LTD ŞTI

  Türkiye

  Firmamız 1973 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Her türlü yeniliği takip edip uygulayarak bugünlere gelmiştir. Ekmekteki 44 senelik tecrübe ve bilgimiz dahilinde 2700 m2 kapalı alanı olan fabrikamızda üretimimizi sürdürmekteyiz. Üretimimiz tam otomatik makinelerde hijyenik ortamlarda el değmeden 24 saat gıda mühendisi ve imalat müdürümüzün kontrolünde yapılmaktadır. Ürünlerimizi 45 araçlık servis ağımızla müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Kuruluştan buyana felsefemiz. “HİZMETTE SINIR YOKTUR” olmuştur.

 4. AMBAREVIM

  Türkiye

  Glutensiz unlar, çölyak hastalığı, glüten intoleransı ve irretabl bağırsak sendromu olan kişilerin rahatlıkla tüketebileceği un çeşitleridir. Glüten, arpa ve buğday gibi tahıllarda bulunan bir tür protein grubudur. Glutensiz un çeşitleri; Gluten besinlere kıvam veren, hamurların kabarmasını sağlayan ve farklı maddelerin birbirine tutunmasını sağlamaktadır, sağlık açısından da zararları olabilen bir maddedir. Yapılan çalışmalar glütensiz un çeşitleri ile beslenmenin yalnızca glütene karşı vücudu olumsuz tepki veren kişiler için değil, tüm insanlar için daha sağlıklı olduğunu ortaya çıkarmıştır. Glütensiz un çeşitleri ve bu besinler tüketmek hastaların genel sağlık durumunu düzeltmekte ve enerji vermektedir. Bunun Glutensiz unlar kilo kontrolü noktasında da oldukça faydalıdır. Firmamız sağlıklı beslenmek isteyenler için oluşturmuş olduğu glüten oranı düşük katkısız un çeşitlerinin yanı sıra glutensiz unlar da hazırlayarak sizlerle buluşturmaktadır.

 5. YÜKSEL TEZCAN GIDA SAN. VE TIC. A.S.

  Türkiye

  Kurucumuz Yüksel Tezcan değirmencilik sektörünün en köklü sanayicilerindendir. Ailesinden gelen değirmencilik geleneğini Eğirdir ve Akşehirdeki un fabrikaları ile devam ettirmiş 1991 yılında İzmir Bornovadaki 150 ton/gün kapasiteli fabrikasını İzmire kazandırmıştır. 1999 yılında son teknolojinin kullanımı ve kapasite artırımı yapmak amacıyla İzmir Menemendeki 750 ton/gün kapasiteli fabrikasını faaliyete geçirmiştir. Tezcan un fabrikası üretimini gelişen teknolojiye adapte edip verimliliği en üst seviyeye çıkarmak için 2004 yılında yine günün en üst teknolojideki makinalarıyla yeni ünitelerini kurmuştur. 2007 yılında kaybettiğimiz kurucumuz Yülsel Tezcan dan sonra yönetim kurulu başkanımız Haluk Tezcan 3.kuşak olarak tezcan unu 2005 yılında dünyaya açmıştır. Firmalarımızdan gelen kurutulmuş buğday unu taleplerine cevap vermek için arge çalışmaları yapan firmamız çalışmalarını tamamladıktan sonra İzmirde ilk kurutma tesisini kurup, kurutulmuş unu müşterilerimizin hizmetine sunmuştur.

 1. INDUSTRIA MOLITORIA MININNI SRL

  İtalya

  Industria Molitoria Mininni iki kez öğütülmüş irmik ve yüksek kalite makarnalar için irmik üretimine yönelik sert buğday öğütme sektöründe ulusal düzeyde en önemli sanayi şirketlerinden biridir. Buhler tarafından geliştirilmiş modern değirmencilik teknolojileri temel alınarak kurulmuş yeni tesislerin kapasitesi iler 24 saatte 470 tonun öğütülmesini sağlamaktadır.

 2. AYNUR TEKIN

  Türkiye

  1994 yılından bu yana, değirmen sektöründe hizmet veren Başer Makina bir aile şirketidir. Teknoloji odaklı bakış açısı ile sürekli olarak yeniliklere odaklanmaktadır. Taşıdığı sosyal sorumluluk ruhu ile, üretimin yanı sıra, bulunduğu kentin tarihinden de ilham alarak markalaşma sürecini tamamlayan şirket, bünyesine Lemoulinfort markasını dahil ederek, uluslararası pazarda rekabet gücünü de arttırmayı hedeflemektedir.

 1. KAPTANLAR FLOUR A.S.

  Türkiye

  Kaptanlar Un Gıda Enerji San. ve Tic. A.Ş. olarak 1980'den beri Çanakkale-Biga'da yerleşik un üreticisiyiz. Ürünlerimiz ISO 9001 & 22000 kalite güvence belgeleri denetimi altında %100 kaliteli buğdaydan üretilmektedir. Son teknolojik değirmenlerle birlikte teslim süremiz kısa olup, günlük üretim kapasitemiz 250 ton'dur. Firmamız ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. www.kaptanlarun.com.tr

 2. ÖNALLAR YEM

  Türkiye

  Her türlü ekmeklik ve özel amaçlı un üretimi yapmaktayız.

 3. ZBS FOREIGN TRADE COMPANY

  Türkiye

  ZBS FOREIGN TRADE COMPANY, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. makarna, meyve, patates, kuruyemis sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

  Tüm ürünler arasında "değirmen unu"

 4. WUXI HASEN IMPORT AND EXPORT CO.,LTD

  Çin

  WUXI HASEN IMPORT AND EXPORT CO.,LTD, yılında kurulan ve Değirmen unu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wuxi, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. OBSTHOF KNAB GMBH

  Almanya

  OBSTHOF KNAB GMBH, yılında kurulan ve Değirmen unu sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Haimhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. MOLINO FOCHESATO S.R.L.

  İtalya

  MOLINO FOCHESATO S.R.L., yılında kurulan ve Değirmen unu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hububat ve tahıllar, komple gıdalar, doğal gıdalar, Hububat ve tahıllar, kepek sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monte Di Malo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. MILLUNO MILLING & MOULIN TECHNOLOGIES

  Türkiye

  MILLUNO MILLING & MOULIN TECHNOLOGIES, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Değirmen unu, Değirmen unu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Karatay, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. ALEXANDRIA INTERNATIONAL INTEGRATED FOOD INDUSTRIES

  Mısır

  ALEXANDRIA INTERNATIONAL INTEGRATED FOOD INDUSTRIES, yılında kurulan ve Un ve irmik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Değirmen unu, yumuşak buğday unu, kuru buğday hamurları, Değirmen unu, un sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alexandria, Mısır 'de bulunmaktadır.

 1. MINOTERIE BATIGNE

  Fransa

  MINOTERIE BATIGNE, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yemeklik un fabrikaları için makine ve ekipmanlar, Değirmen unu, Yemeklik un fabrikaları için makine ve ekipmanlar, un değirmenleri, ekmeklik un, Değirmen unu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Realmont, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. GERMEN - MOAGEM DE CEREAIS, S.A.

  Portekiz

  GERMEN - MOAGEM DE CEREAIS, S.A., yılında kurulan ve Un ve irmik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Değirmen unu, Değirmen unu, değirmen unu katkı maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Senhora Da Hora, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. LA TOULOUSAINE DES FARINES

  Fransa

  LA TOULOUSAINE DES FARINES, yılında kurulan ve Değirmen unu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ekmeklik un, özel unlar, un değirmenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sallèles D'aude, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. GRANEL - MOAGEM DE CEREAIS, S.A

  Portekiz

  GRANEL - MOAGEM DE CEREAIS, S.A, yılında kurulan ve Un ve irmik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Değirmen unu, Değirmen unu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alverca, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. TRIO GIDA VE TARIM URUNLERI ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  TRIO GIDA VE TARIM URUNLERI ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD. STI., yılında kurulan ve Un ve irmik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Değirmen unu, Değirmen unu, değirmen unu katkı maddeleri, maya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. DEGPA FLOUR MILL MACHINERY

  Türkiye

  DEGPA FLOUR MILL MACHINERY, yılında kurulan ve Değirmen unu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yemeklik un fabrikaları için makine ve ekipmanlar, değirmenler için tesisatlar, un değirmenleri, Yemeklik un fabrikaları için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. BAYBAL MILLING MACHINES INDUSTRY AND TRADE LTD.

  Türkiye

  BAYBAL MILLING MACHINES INDUSTRY AND TRADE LTD., yılında kurulan ve Değirmen unu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yemeklik un fabrikaları için makine ve ekipmanlar, taş ocağı durağan kırıklar için tesisatlar, Yemeklik un fabrikaları için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. KARL RÖLKENS KG

  Almanya

  KARL RÖLKENS KG, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Değirmen unu, alman buğdayı, biyolojik alman buğdayı, kızıl buğday taneleri, Değirmen unu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. «ALLIANCE BG» EOOD

  Bulgaristan

  «ALLIANCE BG» EOOD, yılında kurulan ve Değirmen unu sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şeker, Ahşap - mamul ürünler, Makarna, Şeker, Ahşap - mamul ürünler, Makarna, tarım ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Burgas, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 10. MYKOLAIV MILLING WORKS

  Ukrayna

  MYKOLAIV MILLING WORKS, yılında kurulan ve Değirmen unu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mykolaiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz