• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • değirmen unu

Sonuçlar

Değirmen unu - Ithalat/Ihracat

 1. ROBINSON CO.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  ROBINSON CO. 1994 yılından bu yana değirmencilik sektöründe önde gelen bir aile şirketi olarak konumunu sağlamlaştırmıştır. Daimi mirasımız, üst düzey freze makineleri ve anahtar teslim çözümler sunmaya dayanıyor ve mükemmelliğe olan sarsılmaz bağlılığımızı sergiliyor. Lemoulinfort'un 2017 yılında faaliyete geçmesi, anahtar teslim değirmen tesisi üretiminde yenilikçiliğe ve müşteri memnuniyetine adanmış teknoloji odaklı bir güç merkezi olarak rolümüzü gururla güçlendirdi. Anahtar teslim değirmen tesislerinde uzmanlaşmış endüstri uzmanları olarak, kapsamlı ürün yelpazemiz şunları kapsamaktadır: •Temizleme Sistemleri•Frezeleme Sistemleri•Havalandırma ve Elleçleme Sistemleri •Tohum Eleme ve Yem Fabrikası Sistemleri •Paketleme Sistemleri Un Değirmenleri, İrmik Değirmenleri, Mısır Değirmenleri, Yem Değirmenleri, Silolar ve çeşitli ürünler için özel olarak tasarlanmış depolama sistemleri içeren geniş ürün yelpazemizi keşfedin. Tartım, Taşıma ve Paketleme sistemleri gibi gelişmiş çözümleri doğrudan web sitemizde keşfedin. Üretimin ötesinde, değirmencilik, gıda depolama siloları ve özel çelik yapı binalarında yedek parçalar için güvenilir kaynağınız olarak hizmet veriyoruz. Uzmanlığımız, 1994'teki kuruluşumuzdan bu yana yeteneklerimizi geliştirerek hassas lazer kesimine kadar uzanmaktadır. İster anahtar teslim bir değirmen tesisine ister sağlam bir çelik yapıya ihtiyacınız olsun, kaliteye olan sarsılmaz bağlılığımız kalıcıdır. Dünyayı kapsayan mükemmellik taahhüdümüzle, dünya çapındaki müşterilerimize birinci sınıf frezeleme çözümleri ve çelik konstrüksiyonlar sunuyoruz.

 2. PARSMEGA MAKINA

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Büyük tarımsal üretimlerde en son teknoloji çözümleri için ilk adresiniz PARSMEGA'ya hoş geldiniz. Özel Ar-Ge departmanımız tahıl siloları, tahıl kurutucuları, değirmenler, değirmen sistemleri, makarna üretim makineleri ve endüstriyel soğutma sistemlerinde yeniliklere öncülük etmektedir. PARSMEGA ailesinin hayati bir parçası olarak, rakipsiz müşteri desteğine ve üst düzey ürünlerin teslimine öncelik veriyoruz. PARSMEGA, müşterilerimizin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli sektörlerde kapsamlı çözümler sunan anahtar teslimi projelerde uzmanlaşmıştır. Başta Orta Asya, Avrupa ve Afrika olmak üzere 32 ülkede küresel bir müşteri kitlesine hizmet veren şirketimiz, hizmet standartlarını yükseltirken küresel erişim alanını sürekli genişletmeyi taahhüt etmektedir. PARSMEGA çatısı altında faaliyet gösteren iştirakimiz SOLLS SHOES ile tanışın. Çok çeşitli erkek ve kadın ayakkabı stilleri üretmesiyle tanınan SOLLS SHOES, Gaziantep'te son teknoloji ürünü bir üretim tesisine ve günlük binlerce yüksek kaliteli ürünün üretimini sağlayan deneyimli bir ekibe sahiptir. Yenilikçiliğe ve mükemmelliğe olan bağlılığımız, zincir mağazalar için tercih edilen tedarikçi ve çok sayıda ülkeye güvenilir bir ihracatçı olarak konumumuzu sağlamlaştırmaktadır. DS Damat, Boyner gibi ünlü markalarla işbirliğimiz, SOLLS SHOES'u tanımlayan olağanüstü kalite ve işçiliğin bir kanıtı olarak dikkat çekicidir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. ZORLU DEGIRMEN MAKINALARI LTD. STI.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Tahıl, un ve yem işlemede son teknoloji makineler için birinci kaynağınız olan Zorlu Değirmen Makineleri İmalat Şirketiyle tanışın. Merkezi Konya'da bulunan şirketimiz, zengin endüstri deneyimiyle uygun maliyetli, yüksek kaliteli ve yenilikçi çözümler sunmaya kendini adamıştır. Un değirmeni makine ve ekipmanlarının üretiminde uzmanlaşan Zorlu Değirmen, çok çeşitli ürünler sunmaktadır: •Çöp Sasörü •Tamburlu Çöp Sasörü •Buğday Soyucular •Tav Makineleri •Taş Ayırıcı •Çekiçli Değirmenler •Kovalı Elevatörler •Zincirli Konveyörler •Valsli Değirmenler •Elekler •Tav Siloları •Ürün Siloları •Un Torbalama Makineleri •Un Değirmeni Sarf Malzemeleri & Yedek Parçaları ve daha fazlası. Genç, dinamik ve yenilikçi bir şirket olarak, her zaman müşterilerimizle işbirliği yapmaya hazırız ve onların özel ihtiyaçlarını karşılayan özel çözümler sağlıyoruz. Ürün ve hizmetlerimizin üstün kalitesinden gurur duyuyoruz ve onaylı tedarikçiler listenizde yer almaktan onur duyarız. İhtiyacınız olan makineler hakkında hızlı bir fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size en kısa sürede özel bir teklif sunmaya kendimizi adadık. Zorlu Değirmen Makinalarını değerlendirdiğiniz için teşekkür ederiz. Karşılıklı fayda sağlayan bir ortaklık kurma fırsatını dört gözle bekliyoruz.

 4. MAKENAS GRAIN MILLING TECHNOLOGY

  Türkiye

  Verified by europages badge

  2000 yılında kurulan Makenas Grain Milling Technology, Türkiye'den anahtar teslim un, irmik, mısır ve çelik silo tesisleri değirmen makineleri üreticisidir. 28.000m2 alana sahip (10.000m2 kapalı ve 18.000m2 açık alan) üretim tesisimiz ile dinamik ve büyüyen bir firmayız. Geniş bir ürün portföyüne sahibiz: •Tahıl Ayırıcılar, •Yatay Ovucular•Kuru Taşlayıcılar, •Nem Alma Makineleri•Valsli Değirmen Makineleri•Plansifterler •Kova Asansörler •Zincirli Konveyörler, •Pnömatik Siklon •Ürün Depolama Siloları •Çekiçli Değirmenler, •Davul Elek ve daha fazlası web sitemizde keşfedilecek! Ana misyonumuz, müşterilerimiz için en iyi kalite ve uygun fiyatlarla makine ve yedek parça ile tüketim malzemeleri üretmek ve satmaktır. Yeni teknolojideki en yeni trendleri takip ederek ürünlerimizi geliştiriyor, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda lider firma olmayı hedefliyoruz. Ayrıca tesis kurulumu da sağlıyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

 5. SEFIK GLOBAL TRADING LIMITED

  Türkiye

  Avrupa, Asya, Afrika, Kuzey Amerika ve Güney Amerika'daki ticaret fırsatlarında aktif olarak faaliyet gösteren bir şirkettir. Odak noktamız, süpermarketlerin ve gıda hizmeti sağlayıcılarının raflarına hakim olan popüler markalı market ve kozmetik ürünleridir. Başarımız, olağanüstü müşteri desteğimize, hızlı ve güvenilir tedarik zincirimize ve küresel emtia piyasası hakkındaki kapsamlı bilgimize atfedilebilir. Bu bilgi birikimini, dünya çapında markalı ürünlerin tedariki ve dağıtımı konusunda uzun yıllara dayanan deneyimimizin yanı sıra Uzak Doğu'da genişleyen ve olgunlaşan ağımız sayesinde edindik. Uzmanlık alanımız, dünya çapında tanınan ve çok değerli gıda, içecek ve yaşam tarzı ürünlerinin çok sayıda ülkeye toptan tedarikini sağlamaktır. Neredeyse tüm Avrupa ülkelerinde Batı tarzı gıda ve market ürünlerine yönelik artan talep, şirketimizin küresel emtia ihracatı tedarik zincirinin en hızlı büyüyen oyuncularından biri haline gelmesine yol açtı. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

  Tüm ürünler arasında "değirmen unu"
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MILLGER MAKINA SAN TIC LTD STI.

  Türkiye

  1996 yılından bugüne değirmen teknolojileri alanında hizmet vermeyi bir görev ve sorumluluk bilerek 24 yıllık tecrübemizi Millger markasıyla tescilledik. Alanında uzman ekibimizle Çorum sanayi sitesinde 1000 m2 kapalı alanda yıllık üretim kapasitesi 25, 000 adet kara elek kasası olup talepleri karşılamak adına kapasitemizi artırmak üzere 2021 yılında Çorum Sanayi Bölgesinde yer alan 2500 m2 kapalı tesisimizle üretim kapasitemizi 3 katına çıkarttık ve ürün portföyümüzü temizleme, öğütme ve taşıma teknolojileriyle zenginleştirdik. Bu sorumlulukla kullandığı teknoloji ile imal ettiği makine ve ahşap aksamlarını gerek yurt içinde gerekse yurt dışında hizmete sunmaktır. Firmamız müşterilerine sunduğu geniş ürün yelpazesiyle değirmen teknoloileri ihtiyaçlarını da karşılamaktadır. Makine imalatında teknolojik gelişmelerin takipçisi olan MILLGER, üretimde standardizasyonu sağlamış olup deneyimli teknik personeli ile müşteri beklentilerini tam ve zamanında gerçekleştirmeyi prensip olarak görmekte ve bu doğrultuda üretime devam etmektedir. Saygılarımızla Millger...

 2. SAS VENTOUX EPEAUTRE

  Fransa

  SAS VENTOUX EPEAUTRE % 100 Fransız malı siyez buğdayı üreticisidir (geleneksel üretim). Şirket bu tahılın beşiği olan bölgede (Ventoux Dağı, Alpes de Haute Provence, Vaucluse civarı) siyez buğdayı toplamaktadır. Siyez buğdayı aromatik bitkiler ve hayvan yemleri ile dönüşümlü ekilmekte ve katma ürün gerektirmemektedir. Bu da tamamen doğal bir mahsul elde edilmesine izin vermektedir. Her hasattan sonra, tohumlar hiçbir katkı maddesi olmaksızın tahıl ambarlarında saklanmaktadır. Sonra, sadece tohumun etrafındaki kabuğun çıkarılmasından ibaret olan kabuğun soyulması aşaması gelmektedir. Mahsulü en iyi şekilde temizlemek için bir emme sistemi kabuğu ve tohumdan daha hafif olan her şeyi çıkaracaktır. Ayıklama makinelerinin ayırma tamburları tohumdan daha uzun ve daha kısa olan her şeyi çıkaracaktır. Son olarak, optik bir ayıklayıcı istenmeyen son taneleri kesin olarak çıkaracaktır. Son aşama kalite kontrolüdür!

 3. UNORMAK DEGIRMEN FLOUR MILLING MACHINERY MANUFACTURER

  Türkiye

  We are manufacturer of flour-milling machines, turn-key milling plants, leading milling solution provider from Konya city, Turkey. We export our products to more than 60 countries worldwide. We manufacture quality, reliable and safe machines. Please visit our website to have more information about us and our products: https: //www.unormak.com.tr/en/ We hope that you will find all the necessary products that you looking for and hope that this will encourage you to stay in touch with us in sense of getting the right solutions and results. Ready to provide you a solution for already existing requests and projects.

 4. MOLINO RIVA SRL

  İtalya

  Riva un değirmeni kalite sistemi, HACCP (Tehlike analizi ve kritik kontrol noktaları) yönteminin uygulamaya konmasıyla birlikte, üretim sürecinin tümünün kontrol altında tutulmasını ve yüksek kalite standartlarına ulaşılmasını sağlayan UNI EN ISO 9001: 2008 ve BRC (İngiliz Perakendecilik Konsorsiyumu) - IFS (Uluslararası Gıda Standardı) normlarına uygunluk sertifikasını almıştır. Bu sertifika, beyan edilenle üretilen arasındaki uyumu kanıtlamakta ve mısır, yumuşak buğday ve tahıl unlarının kalitelerinin sürekli olarak yükseleceğini garanti etmektedir.

 5. ISMERUN GIDA PAZ SAN TIC LTD ŞTI

  Türkiye

  Firmamız 1973 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Her türlü yeniliği takip edip uygulayarak bugünlere gelmiştir. Ekmekteki 44 senelik tecrübe ve bilgimiz dahilinde 2700 m2 kapalı alanı olan fabrikamızda üretimimizi sürdürmekteyiz. Üretimimiz tam otomatik makinelerde hijyenik ortamlarda el değmeden 24 saat gıda mühendisi ve imalat müdürümüzün kontrolünde yapılmaktadır. Ürünlerimizi 45 araçlık servis ağımızla müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Kuruluştan buyana felsefemiz. “HİZMETTE SINIR YOKTUR” olmuştur.

 1. AMBAREVIM

  Türkiye

  Glutensiz unlar, çölyak hastalığı, glüten intoleransı ve irretabl bağırsak sendromu olan kişilerin rahatlıkla tüketebileceği un çeşitleridir. Glüten, arpa ve buğday gibi tahıllarda bulunan bir tür protein grubudur. Glutensiz un çeşitleri; Gluten besinlere kıvam veren, hamurların kabarmasını sağlayan ve farklı maddelerin birbirine tutunmasını sağlamaktadır, sağlık açısından da zararları olabilen bir maddedir. Yapılan çalışmalar glütensiz un çeşitleri ile beslenmenin yalnızca glütene karşı vücudu olumsuz tepki veren kişiler için değil, tüm insanlar için daha sağlıklı olduğunu ortaya çıkarmıştır. Glütensiz un çeşitleri ve bu besinler tüketmek hastaların genel sağlık durumunu düzeltmekte ve enerji vermektedir. Bunun Glutensiz unlar kilo kontrolü noktasında da oldukça faydalıdır. Firmamız sağlıklı beslenmek isteyenler için oluşturmuş olduğu glüten oranı düşük katkısız un çeşitlerinin yanı sıra glutensiz unlar da hazırlayarak sizlerle buluşturmaktadır.

 2. YÜKSEL TEZCAN GIDA SAN. VE TIC. A.S.

  Türkiye

  Kurucumuz Yüksel Tezcan değirmencilik sektörünün en köklü sanayicilerindendir. Ailesinden gelen değirmencilik geleneğini Eğirdir ve Akşehirdeki un fabrikaları ile devam ettirmiş 1991 yılında İzmir Bornovadaki 150 ton/gün kapasiteli fabrikasını İzmire kazandırmıştır. 1999 yılında son teknolojinin kullanımı ve kapasite artırımı yapmak amacıyla İzmir Menemendeki 750 ton/gün kapasiteli fabrikasını faaliyete geçirmiştir. Tezcan un fabrikası üretimini gelişen teknolojiye adapte edip verimliliği en üst seviyeye çıkarmak için 2004 yılında yine günün en üst teknolojideki makinalarıyla yeni ünitelerini kurmuştur. 2007 yılında kaybettiğimiz kurucumuz Yülsel Tezcan dan sonra yönetim kurulu başkanımız Haluk Tezcan 3.kuşak olarak tezcan unu 2005 yılında dünyaya açmıştır. Firmalarımızdan gelen kurutulmuş buğday unu taleplerine cevap vermek için arge çalışmaları yapan firmamız çalışmalarını tamamladıktan sonra İzmirde ilk kurutma tesisini kurup, kurutulmuş unu müşterilerimizin hizmetine sunmuştur.

 1. INDUSTRIA MOLITORIA MININNI SRL

  İtalya

  Industria Molitoria Mininni iki kez öğütülmüş irmik ve yüksek kalite makarnalar için irmik üretimine yönelik sert buğday öğütme sektöründe ulusal düzeyde en önemli sanayi şirketlerinden biridir. Buhler tarafından geliştirilmiş modern değirmencilik teknolojileri temel alınarak kurulmuş yeni tesislerin kapasitesi iler 24 saatte 470 tonun öğütülmesini sağlamaktadır.

 2. KAPTANLAR FLOUR A.S.

  Türkiye

  Kaptanlar Un Gıda Enerji San. ve Tic. A.Ş. olarak 1980'den beri Çanakkale-Biga'da yerleşik un üreticisiyiz. Ürünlerimiz ISO 9001 & 22000 kalite güvence belgeleri denetimi altında %100 kaliteli buğdaydan üretilmektedir. Son teknolojik değirmenlerle birlikte teslim süremiz kısa olup, günlük üretim kapasitemiz 250 ton'dur. Firmamız ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. www.kaptanlarun.com.tr

 3. ÖNALLAR YEM

  Türkiye

  Her türlü ekmeklik ve özel amaçlı un üretimi yapmaktayız.

 4. ZBS FOREIGN TRADE COMPANY

  Türkiye

 5. WUXI HASEN IMPORT AND EXPORT CO.,LTD

  Çin

  WUXI HASEN IMPORT AND EXPORT CO.,LTD, yılında kurulan ve Değirmen unu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wuxi, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. OBSTHOF KNAB GMBH

  Almanya

  OBSTHOF KNAB GMBH, yılında kurulan ve Değirmen unu sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Haimhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. MOLINO FOCHESATO S.R.L.

  İtalya

  MOLINO FOCHESATO S.R.L., yılında kurulan ve Değirmen unu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hububat ve tahıllar, komple gıdalar, doğal gıdalar, Hububat ve tahıllar, kepek sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monte Di Malo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. MILLUNO MILLING & MOULIN TECHNOLOGIES

  Türkiye

  MILLUNO MILLING & MOULIN TECHNOLOGIES, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Değirmen unu, Değirmen unu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Karatay, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. QUALIRISO

  Portekiz

  QUALIRISO, yılında kurulan ve Organik - gıda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Değirmen unu, Değirmen unu, glutensiz gıda sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Loureiro, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. ALEXANDRIA INTERNATIONAL INTEGRATED FOOD INDUSTRIES

  Mısır

  ALEXANDRIA INTERNATIONAL INTEGRATED FOOD INDUSTRIES, yılında kurulan ve Un ve irmik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Değirmen unu, yumuşak buğday unu, kuru buğday hamurları, Değirmen unu, un sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alexandria, Mısır 'de bulunmaktadır.

 3. TRIO GIDA VE TARIM URUNLERI ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  TRIO GIDA VE TARIM URUNLERI ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD. STI., yılında kurulan ve Un ve irmik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Değirmen unu, Değirmen unu, değirmen unu katkı maddeleri, maya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. MINOTERIE BATIGNE

  Fransa

  MINOTERIE BATIGNE, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yemeklik un fabrikaları için makine ve ekipmanlar, Değirmen unu, Yemeklik un fabrikaları için makine ve ekipmanlar, un değirmenleri, ekmeklik un, Değirmen unu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Realmont, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. PITORRO - MOAGEM DE CEREAIS, S.A.

  Portekiz

  PITORRO - MOAGEM DE CEREAIS, S.A., yılında kurulan ve Un ve irmik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Değirmen unu, Değirmen unu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pernes, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 6. GERMEN - MOAGEM DE CEREAIS, S.A.

  Portekiz

  GERMEN - MOAGEM DE CEREAIS, S.A., yılında kurulan ve Un ve irmik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Değirmen unu, Değirmen unu, değirmen unu katkı maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Senhora Da Hora, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 7. MOLENS VAN OUDENAARDE

  Belçika

  MOLENS VAN OUDENAARDE, yılında kurulan ve Un ve irmik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Değirmen unu, Değirmen unu, tahıl irmikleri, fırın gereçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oudenaarde, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. KARL RÖLKENS KG

  Almanya

  KARL RÖLKENS KG, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Değirmen unu, alman buğdayı, biyolojik alman buğdayı, kızıl buğday taneleri, Değirmen unu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. BAYBAL MILLING MACHINES INDUSTRY AND TRADE LTD.

  Türkiye

  BAYBAL MILLING MACHINES INDUSTRY AND TRADE LTD., yılında kurulan ve Değirmen unu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yemeklik un fabrikaları için makine ve ekipmanlar, taş ocağı durağan kırıklar için tesisatlar, Yemeklik un fabrikaları için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. JSC SLUTSK CENTRE OF GRAIN PRODUCTION

  Beyaz Rusya

  JSC SLUTSK CENTRE OF GRAIN PRODUCTION, yılında kurulan ve Değirmen unu sektöründe faaliyet gösteren bir. İrmik, hububat, frenk arpası, İrmik, Kolza tohumu yağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Slutsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz