• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • deliciler

Sonuçlar

Deliciler - Ithalat/Ihracat

 1. FWT GMBH FEINWERKTECHNIK BINGEN

  Almanya

  Verified by europages badge

  FWT GMBH FEINWERKTECHNIK BINGEN, yılında kurulan ve Deliciler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. URBSCHAT-TOOLS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  URBSCHAT-TOOLS GMBH, yılında kurulan ve Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deliciler, Deliciler, freze uçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ennepetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KUR MAKINA TIC.LTD.STI

  Türkiye

  Mermer sektöründe 17 yıllık tecrübemiz ile , 25 farklı ülkeye ihracat yapmaktayız. Avrupa, Arabistan ve Afrika da bölge müdürlüklerimiz olup satış ve teknik servis ağımız bulunmaktadır. Mermer ocakları için gerekli olan makine ve ekipmanların üretimini yapmaktayız. Başlıca ürünlerimiz, sondaj makineleri, rok delici makineleri, elmas tel kesme makineleri, kollu kesici makineler, sayalama makineleri, monotel makineleri ve bütün gerekli ekipmanların üretimi. Firmamız ürün tasarımı konusunda, 20 yıl deneyimli ve uluslararası tasarım yapabilir sertifikalı makina mühendisi Sn.Cemal Altindis tarafından yönetilmektedir. Ayrıca müşterilerimizin isteği doğrultusunda özel tasarım ürünlerde yapmaktayız.

 4. KARADENIZ MERMER MAKINALAR

  Türkiye

  KARADENİZ MERMER MAKİNALARI, originally an assistance workshop placed in the hearth of marmara ısland quarries founded in 1983, is today one of the leading Companies in marble and granite excavation technology, working in this field for about fourty years. Our specialization in diamond wire cutting technology, allows us to support our Customers with the fittest solutions for any kind of work and situation. Thanking to our experience we have installed excavation plants and distribution networks across many Countries, covering the most important areas all over the world. We are manufactoring cutting and drilling machine for marble and granite quarries.Also we are manufactoring waste water treatment and pumps.

 5. EMSAMAK MAKINA

  Türkiye

  EMSAMAK Makina İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. maden ve inşaat sektörünün uluslararası standartlarda malzeme ihtiyacını karşılamak amacıyla 1991 yılında İstanbul’da kurulmuş olup; kuruluşundan bu yana en kaliteli ürünleri sektörün yararına sunabilmenin uğraşını vermiştir. Gelecekte de, her geçen gün bir adım ileriye giderek, bu yeniliklere devam edecektir. EMSAMAK Makina; 101 yıllık deneyimi ve kesintisiz süren araştırma, geliştirme çalışmalarının bir ürünü olan üstün kaliteli kaya delme ekipmanları üreticisi ve bir dünya markası olan PADLEY AND VENABLES (P&V, İNGİLTERE )’in, En zorlu Kaya koşullarının üstesinden gelen Hidrolik Yüzey Delici Makina üreticisi JUNJIN (G.KORE)’in, Kazıyıcı Uçlar konusunda tartışmasız lider marka olan KENNAMETAL (ABD)’nin, Delik dibi tabanca ve bit üretiminde 45 yılı aşkın deneyimi sonucu, konusunda Dünya’nın en önde gelen markalarından BULROC (İNGİLTERE) ‘un, Dünya’da bir ilk olan Vibro Riper Kırıcı nın geliştiricisi ve üreticisi DAEDONG (G.KORE)’un , Güçlü ve güvenilir yer altı maden ve tünel makinaları üreticisi FADROMA (POLONYA) ‘nın , Türkiye Genel Distribütörlüklerini yürütmekte; Satışını gerçekleştirmekte olduğu makinalar için , Satış Sonrası Yedek Parça Temini ve Servis Hizmetlerini yüksek başarıyla sunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LUDWIG HUNGER WERKZEUG- UND MASCHINENFABRIK GMBH

  Almanya

  Ludwig Hunger Werkzeug- und Maschinenfabrik GmbH olarak, 1922 yılından beri hassas delme işlemleri için kaliteli takımları; 1950 yılından beri ise motor ve büyük motorların bakımı için tezgahlar ve aletler geliştiriyor ve satıyoruz. Valf yuvası tornalama tezgahları ve valf taşlama tezgahlarımızla valf yuvası ve valf işlemenin yanı sıra çeşitli honlama tezgahları, yüksek basınçlı hidrolik üniteler ve bir nozül test tezgahı sunuyoruz. Ayarlanabilir raybalarımızı da sürekli iyileştirilen modellerde üretmeye devam ediyoruz. Hedefimiz, gelecekte ürün yelpazemizi geliştirmeye devam etmektir. Örneğin, hem valf yuvalarının hem de valflerin mümkün olan en kısa sürede optimum şekilde yeniden işlenebildiği bir mobil torna tezgahı geliştirdik. İlginizi çekebildik mi? Öyleyse sales@ludwig-hunger.de adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size projenizde destek olmak için kapsamlı tavsiyelerde bulunabiliriz.

 2. GWD-TECHNOLOGIEZENTRUM GMBH

  Almanya

  GWD GmbH şirketi hassas toleransla talaşlı işleme teknolojisi ile eş anlamlıdır. Tüm sektörler için hem standart takımlar hem de özel takımlar üretmekteyiz: Otomotiv sanayisi, havacılık ve uzay sanayi, pencere yapımı, enerji sektörü, demiryolu sanayi, tıbbi teknoloji. GWD Technologiezentrum GmbH olarak her türden hassas talaşlı işleme takımı üretiminde uzmanız. Gitgide daha karmaşık hale gelen imalat teknikleri sürekli olarak daha özel ve niteliksel olarak daha yüksek kaliteli, her tür VHM ve HSS takımlar gerektirmektedir. Tek dişli frezeler, form frezeleri, bilyeli frezeler, PKD-CBN, HPC veya HSC freze ve matkap takımları ve alüminyum işlemek üzere özel olarak geliştirdiğimiz GWD-ZR frezesi gibi özel freze takımlarımız ile uzun yıllardır birlikte çalıştığımız müşterilerimizin uygulamalarında başarılarımızı kanıtladık ve takımlarımızın kalitesini teyit ettik. Müşterilerimize yeniden bileme ve yeniden kaplama hizmeti sunuyoruz, böylece takımlar, edinim maliyetinin sadece bir kısmını harcamak suretiyle kesme performansının %100'üne tekrar ulaşırlar

 3. SUNKAR

  Türkiye

  Sunkar Makina, 2015 yılında kurulmuş olup madencilik, inşaat, mimarlık , otomotiv, taşımacılık deneyimiyle kaya delme ekipmanlarını temin ederek sektöre hizmet vermektedir. Bu alanlarda en güvenilir yabancı marka ekipmanları, temin ederek sektörde güven kazanmıştır, kazandığı güven sayesinde ayakta kalmıştır. Firmanın vizyonu müşterilerine yüksek kalitede dünya markalarını satmak ve mesafe gözetmeksizin hizmet vermektir. Yerli ve yabancı güvenilir markaların kuyu içi ve kuyu başı ekipmanlarını temin ederek madencilik ve inşaat sektörlerindeki kullanıcı firmalara hizmet etmeye devam edecektir. Kaya delici makinalarının ihtiyaç duyduğu yedek parçaları karşılamak için sürekli genişleyen ürün yelpazesi ile sektörünün ve müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz eden Sunkar Makina güvenilir, yüksek performanslı ve düşük maliyetli çözümler sunmaktadır.

 4. LMT TOOL SYSTEMS GMBH & CO. KG

  Almanya

  LMT Tools, hassas takım teknolojisinin önde gelen uzmanlarının yetkinliklerini bir araya getirir. Bu temele dayanarak, LMT Tools yüksek mukavemetli çelikten kompozite kadar geniş bir malzeme gamının işlenmesi için takım çözümlerini dünya çapında geliştirir ve sağlar.

 5. MAPAL FRANCE

  Fransa

  MAPAL FRANCE, yılında kurulan ve Deliciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Le Chambon-Feurgerolles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. HOFFMANN GROUP

  Almanya

  HOFFMANN GROUP, yılında kurulan ve Deliciler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FMT - FREZITE METAL TOOLING GMBH

  Almanya

  FMT - FREZITE METAL TOOLING GMBH, yılında kurulan ve Deliciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Balingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. WITEC GMBH WERKZEUG- UND INDUSTRIETECHNIK

  Almanya

  WITEC GMBH WERKZEUG- UND INDUSTRIETECHNIK, yılında kurulan ve Freze ve trapan kirişleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dairesel bıçaklar, Deliciler, Sert metal aletler, Dairesel bıçaklar, Hassas aletler, Deliciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rödermark, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. REINHARD HERRMANN INDUSTRIEVERTRETUNGEN

  Almanya

  REINHARD HERRMANN INDUSTRIEVERTRETUNGEN, yılında kurulan ve Deliciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ötisheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TDC

  Fransa

  TDC, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - acentalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deliciler, Deliciler, endüstriyel bileme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genlis, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. MICRON PRECISION LTD

  Birleşik Krallık

  MICRON PRECISION LTD, yılında kurulan ve Deliciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kesme aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leicester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. BONNEFOND AFFUTAGE SERVICES

  Fransa

  BONNEFOND AFFUTAGE SERVICES, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deliciler, Düz ve silindir taşlama, Deliciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Pian Medoc, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. HELIX TOOLS

  Türkiye

  HELIX TOOLS, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deliciler, Katı karbür özel delici aletler , orman matkabı, Deliciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. OUTILLAGE ARMOR SAS

  Fransa

  OUTILLAGE ARMOR SAS, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deliciler, kontrol mastarları, Deliciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nantes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. MAGAFOR

  Fransa

  MAGAFOR, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deliciler, Deliciler, otomatik frezeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fontenay-Sous-Bois, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. AFFUT 82

  Fransa

  AFFUT 82, yılında kurulan ve Makine araçları için kesiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deliciler, Deliciler, freze bıçaklarının bileylenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Canals, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. AF CHASSET

  Fransa

  AF CHASSET, yılında kurulan ve Deliciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dun Sur Auron, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. CARBILLY

  Fransa

  CARBILLY, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deliciler, Deliciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Pierre en Faucigny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. EUROMAC

  Fransa

  EUROMAC, yılında kurulan ve Deliciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Freze ve trapan kirişleri, Freze ve trapan kirişleri, daireler, Yüksek hassasiyette elmas aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brinon-Sur-Sauldre, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. DE WATERBEER

  Belçika

  DE WATERBEER, yılında kurulan ve Deliciler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Zedelgem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. K.J FRANCE

  Fransa

  K.J FRANCE, yılında kurulan ve Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Deliciler, kesme aletleri, Deliciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ibos, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. SECO TOOLS BENELUX

  Belçika

  SECO TOOLS BENELUX, yılında kurulan ve Torna aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Freze ve trapan kirişleri, Alet çantaları, Deliciler, Freze ve trapan kirişleri, Alet çantaları, Deliciler, kesme aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Braine-L'Alleud, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. SADEX

  Fransa

  SADEX, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Motorsuz el aletleri, Freze ve trapan kirişleri, Deliciler, Motorsuz el aletleri, Freze ve trapan kirişleri, Deliciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Entre Deux Guiers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. ESGEN GMBH / MARK-LINE®

  Almanya

  ESGEN GMBH / MARK-LINE®, yılında kurulan ve Çeşitli mühendislik el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metal işleri el aletleri, İplik kesici - makine aletleri, Deliciler, Metal işleri el aletleri, İplik kesici - makine aletleri, Deliciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hemer, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. DEK TECHNIK SPOL. S R.O.

  Çek Cum.

  DEK TECHNIK SPOL. S R.O., yılında kurulan ve Elmas aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Deliciler, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Deliciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brno , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz