• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • delme makinaları

Sonuçlar

Delme makinaları - Ithalat/Ihracat

 1. EMSIL TECHTRANS SRL

  Romanya

  Verified by europages badge

  Emsil, 1995 yılında Romanya'da ilk faaliyeti CNC Takım Tezgahları tasarımı, üretimi ve satışı olarak kurulmuştur. İlk CNC takım tezgahı 1997'de Finlandiya'da kuruldu. Emsil'in stratejisi, çok çeşitli endüstrilerde geniş bir ürün yelpazesi üretmek için yeteneklerini ve esnekliklerini çeşitlendirmek ve genişletmekti. Emsil, makine aletleri işinde veya kaynak ve çelik imalat işinde mühendislik zorluklarını üstlenmeye açık bir şirkettir ve zaman içinde müşterileri için güçlü bir tedarikçi ve ortak haline gelmiştir. Bu nedenlerle, Emsil 2007 yılında genişledi. Gemil'in odak noktası, bu tür hizmetlere olan talebi karşılamak için büyük çelik imalatlarının kaynaklanmasıydı. Ayrıca Emsil, takım tezgahlarının ana bileşenlerinin üretimini dökme demirden karbon çeliği kaynaklı yapılara kaydırmaya başladı. Üçüncü şirket olan Siltech, 2007 yılında danışmanlık amacıyla kurulmuş ve 2012 yılında bir çelik imalat şirketine dönüşmüştür. Bugün Siltech, üçüncü lokasyon olan Aiud'da kurulmuştur. 2011 yılında Emsil, bir Fransız mühendislik şirketinin Romanya'daki yan kuruluşunu satın aldı ve havacılık endüstrisine girdi. Üretilen ana ürünler, uçak bileşenlerinin montajı için cihazlar ve çelik yapılardır. Bugün Romanya'nın 3 şehrinde faaliyet gösteriyoruz, yüksek teknolojili CNC takım tezgahları ve karbon çeliği ve paslanmaz çelikten çelik imalatları yapıyoruz. Hizmet verdiğimiz endüstri kolları: denizcilik, enerji, petrol ve gaz, havacılık, ulaşım ve vakum.

 2. THOMSON MACHINERY BV

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Thomson Machinery BV olarak, bina inşaatı, deniz inşaatı, kazı, beton/yol çalışmaları, yüzey & yeraltı madenciliği, arazi geliştirme, tarım, kamyon taşımacılığı ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli endüstriler için geniş bir ekipman yelpazesi tedarik ve ticareti konusunda uzmanız. Amacımız, tüm ekipman gereksinimleri için tek başvuru noktanız olmaktır. Sattığımız her makinenin gerçek durumunu doğru bir şekilde göstererek tam olarak ihtiyacınız olanı almanızı sağlamaya kararlıyız. Tüm marka, model ve yıllara ait ekipmanların alım ve satımındaki uzmanlığımızla, ister satmak ister satın almak istiyor olun, size yardımcı olmak için buradayız. Ekipman finansmanı seçeneklerimiz hakkında da bilgi almayı unutmayın. Kapsamlı hizmet yelpazemiz ve katma değerli özelliklerimiz bizi piyasada farklı kılmaktadır. Kişiselleştirilmiş ve titiz hizmetlerimiz, bizi pazar lideri yapan en son fiziksel ve dijital araçları kullanır. Çeşitli kategorileri kapsayan endüstriyel makine işlemleri aracılığıyla uzman ticaret yardımı sağlıyoruz: Metal İşleme Makineleri, Ağaç İşleme Makineleri, Baskı Makineleri, Endüstriyel Otomasyon Teknolojisi, Tahrik & Taşıma Teknolojisi, Forkliftler & Endüstriyel Kamyonlar, Gıda İşleme Makineleri, İnşaat Makineleri ve Malzeme Taşıma. İhtiyaçlarınız bizim önceliğimizdir. Hizmetlerimiz, endüstriyel makinelerinizin tavsiye, tanıtım, satın alma ve satışını kapsayan tüm süreç boyunca kapsamlı destek sağlamak üzere tasarlanmıştır.

 3. RONIX GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Ronix 2004 yılında Almanya'da kurulmuştur. Şirketin işleri büyümeye devam ettikçe, iki popüler iş merkezinde yeni ofisler açtık: B.A.E (Dubai) ve Çin'de. "Üstün kaliteli" araçlar sunmaya kararlıyız. Araştırma ve geliştirme ekibimiz, müşteri ihtiyaç analizi, kalite standardı belirleme ve gerçek hayattaki ürün testlerinin tüm aşamalarını ele almaktadır. Tüm inşaat ve bakım ihtiyaçlarınızda yanınızda olmayı seviyoruz ve 2000'den fazla farklı tipte alet ve 34000 çeşit yedek parça ile neredeyse her işin üstesinden gelmeye hazırız. Makul bir fiyata geniş bir yelpazede yüksek kaliteli takımlar sunmak Ronix'in amacıdır. Kalite, çeşitlilik, uygun fiyatlar, müşteri hizmetleri ve ekip üyelerimize ve müşterilerimize karşı sorumluluk; tüm Ronix üyelerinin her zaman tamamen bağlı olduğu beş temel değerdir. Mükemmellik için çabalıyoruz, bunun için yorulmadan çalışıyoruz. Hedefimiz bir: performans ve inovasyon söz konusu olduğunda ilk akla gelen olmaktır.

 4. PROJECT DRILL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Zemin araştırmaları, kuyular, direkler ve küçük direkler için yeni ve yeniden koşullandırılmış ikinci el makineler ve ekipmanların ticaretini yapıyoruz. Çamur pompaları, dönme kafaları, mengeneler, vinçler. Delme makineleri, delme kuleleri, pompaların tamamı uygunluk beyanı ve CE sertifikalıdır, çalışma testleri yapılmış ve onayları alınmıştır. Çalışma sahasında destek ve uzman personel ile onarım hizmeti. Yenilenmiş ve %100 işler durumda olan makinelerin tüm dünyaya satışı.

 5. ERMAFA SONDERMASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH WERK AUERBACH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ERMAFA SONDERMASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH WERK AUERBACH, yılında kurulan ve Delme makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ellefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KUR MAKINA TIC.LTD.STI

  Türkiye

  Mermer sektöründe 17 yıllık tecrübemiz ile , 25 farklı ülkeye ihracat yapmaktayız. Avrupa, Arabistan ve Afrika da bölge müdürlüklerimiz olup satış ve teknik servis ağımız bulunmaktadır. Mermer ocakları için gerekli olan makine ve ekipmanların üretimini yapmaktayız. Başlıca ürünlerimiz, sondaj makineleri, rok delici makineleri, elmas tel kesme makineleri, kollu kesici makineler, sayalama makineleri, monotel makineleri ve bütün gerekli ekipmanların üretimi. Firmamız ürün tasarımı konusunda, 20 yıl deneyimli ve uluslararası tasarım yapabilir sertifikalı makina mühendisi Sn.Cemal Altindis tarafından yönetilmektedir. Ayrıca müşterilerimizin isteği doğrultusunda özel tasarım ürünlerde yapmaktayız.

 2. DELKOM DELICI MAKINALARI A.S.

  Türkiye

  Yatırım yaptığı her alanda kaliteli hizmet vermeyi amaç edinen Delkom, 30 yıllık tecrübesi, yaklaşık 60 çalışanı, dinamik ve deneyimli kadrosu, sağlam finansman kaynakları, 21. Yüzyılın küreselleşen ekonomisinde yüksek kalitedeki hizmetleri ve yarattığı sinerji ile delici makine yedek parça sektörünün uluslararası standartlarda temsil ederek, Türkiye’nin önde gelen firmalarından birisi olmayı sürdürmektedir. Hidrolik delici yedek parça ve servis uzmanlığını deneyimi ile birleştiren Delkom’un misyonu, özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerinin iş ihtiyaçlarına birebir cevap veren çözümler geliştirmek ve büyümek, Delkom bu büyümeyi bir denge içerisinde ve her şeyden evvel güvenirliğini koruyarak sürdürecektir. 1985’ten bu yana geçen süre içerisinde Delkom, ISO 9001: 2008 (Kalite Yönetim Sistemi) ve CE belgeleriyle kalitesine güvenilen, saygın ve sektöründe haklı bir saygınlığa ulaşmış ve piyasalara yön veren lider bir kuruluş olduğunu kanıtlamıştır. Toplam kalite anlayışını bir yaşam biçimi olarak kabul eden Delkom, 1985’ten itibaren bu anlayışın sürekliliğini sağlamak amacıyla 2010 yılında şirkete kazandırılan CE Belgesi ve ISO 9001 Kalite Güvence Sisteminin 2008 versiyonu ile Kalite Yönetim Sistem gereklerini yerine getirmektedir.

 3. EMSAMAK MAKINA

  Türkiye

  EMSAMAK Makina İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. maden ve inşaat sektörünün uluslararası standartlarda malzeme ihtiyacını karşılamak amacıyla 1991 yılında İstanbul’da kurulmuş olup; kuruluşundan bu yana en kaliteli ürünleri sektörün yararına sunabilmenin uğraşını vermiştir. Gelecekte de, her geçen gün bir adım ileriye giderek, bu yeniliklere devam edecektir. EMSAMAK Makina; 101 yıllık deneyimi ve kesintisiz süren araştırma, geliştirme çalışmalarının bir ürünü olan üstün kaliteli kaya delme ekipmanları üreticisi ve bir dünya markası olan PADLEY AND VENABLES (P&V, İNGİLTERE )’in, En zorlu Kaya koşullarının üstesinden gelen Hidrolik Yüzey Delici Makina üreticisi JUNJIN (G.KORE)’in, Kazıyıcı Uçlar konusunda tartışmasız lider marka olan KENNAMETAL (ABD)’nin, Delik dibi tabanca ve bit üretiminde 45 yılı aşkın deneyimi sonucu, konusunda Dünya’nın en önde gelen markalarından BULROC (İNGİLTERE) ‘un, Dünya’da bir ilk olan Vibro Riper Kırıcı nın geliştiricisi ve üreticisi DAEDONG (G.KORE)’un , Güçlü ve güvenilir yer altı maden ve tünel makinaları üreticisi FADROMA (POLONYA) ‘nın , Türkiye Genel Distribütörlüklerini yürütmekte; Satışını gerçekleştirmekte olduğu makinalar için , Satış Sonrası Yedek Parça Temini ve Servis Hizmetlerini yüksek başarıyla sunmaktadır.

 4. DILMER MAKINA

  Türkiye

  Dilmer Makina was founded with the knowledge of experiences and energy of a young company which deals with production devices used in marble quarries. It is the creation of a practical and hardworking team which has been witnessing the working productivity and possible deficiencies of the machines. The main reason behind the fact that we have been among the leading companies of the sector is that we observed and understood the functions of the machines in quarries. Among particular reasons why Dilmer Makina has gained recognition in the sector are our awareness to zero error, the caution we show to customer satisfaction and the quick and profound post-selling service presentation. The potential of our company, which was registered and branded as Dilmer officially, in the production of natural stone machines and devices have expanded gradually.

 5. DEMIRAY/SPIRAL

  Türkiye

  DEMİRAY METAL Demiray Makine Metal İşleri kurulduğu günden günümüze kadar geçen zaman diliminde tecrübe ve birikimini sürekli olarak arttırmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarına, özel ürünler ve sistem çözümlerine odaklanan Demiray Makine; endüstrinin bir çok alanında kullanılan , özellikle makine, kimya , maden , tarım ve gıda sektörlerinde kullanılan helezonlar konusunda yurt içi pazarında yenilikçi ve başarılı firmalar arasında yer almaktadır.

 1. CLIMAX GMBH - EUROPEAN HEADQUARTERS

  Almanya

  CLIMAX, 1966 yılında taşınabilir işleme alanında bir devrime öncülük etmiştir. Climax, 50 yılı aşkın süredir tarafımızdan geliştirilen bu sektörde yenilikçi ve teknoloji lideri olmuştur. Haklı olarak bir numarayız! Ancak başardıklarımızla asla yetinmeyiz: Dünya çapında 100'den fazla lokasyonda satılan 75'in üzerinde standart ürün ve hizmetle, CLIMAX tüm sarf malzemelerini tek bir kaynaktan sunan ve müşterileriyle ASLA rekabet etmeyen tek küresel şirkettir.

 2. OCTAGRAM MACHINERY

  Türkiye

  As Octagram Machinery, which set out with the aim of being the first and continuous choice of companies aiming to operate in underground and/or above-ground projects in the construction, mining and industry sectors, we meet the needs of the industry and our customers constantly expanding product range to meet the spare parts needs of rock drilling machines. We analyze and produce solutions.

 1. SONDAJCI MARKET

  Türkiye

 2. MASCHINEN HÄRTEL GMBH & CO. KG

  Almanya

  MASCHINEN HÄRTEL GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Değirmen - makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Delme makinaları, endüstriyel tornalar, Delme makinaları, CNC tezgahta delik açma, freze makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. INTERTECHNICS BOHRGERÄTE UND KRANE

  Türkiye

  INTERTECHNICS BOHRGERÄTE UND KRANE, yılında kurulan ve Delme makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. zemin ankrajı için delme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. BOZKANDRILLING

  Türkiye

  BOZKANDRILLING, yılında kurulan ve Delme makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bina için kuyu açma çalışmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. SAS L SEGUIN

  Fransa

  SAS L SEGUIN, yılında kurulan ve Hassas mekanik işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Delme makinaları, Endüstriyel makineler, Delme makinaları, Endüstriyel prototip tasarımcısı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarcelles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. DELKEN AUTOMAZIONI S.R.L.

  İtalya

  DELKEN AUTOMAZIONI S.R.L., yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Delme makinaları, Özel makine aletleri, döner tezgahlar, Delme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trezzano Sul Naviglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. MARTENS CONSTRUCTIES

  Belçika

  MARTENS CONSTRUCTIES, yılında kurulan ve İnşaat - ince işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Delme makinaları, mekanik iskelet, testere ile kesme, Delme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hoogstraten, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. MONTABERT

  Fransa

  MONTABERT, yılında kurulan ve Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Delme makinaları, hidrolik ekipmanlar, Delme makinaları, sondaj çalışmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Priest, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ARMEG LTD

  Birleşik Krallık

  ARMEG LTD, yılında kurulan ve Yapı/bina için motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Delme makinaları, Delme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dronfield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. SOCOMAFOR

  Fransa

  SOCOMAFOR, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İş makineleri, Şantiyeler - Ekipmanlar, İş makineleri, Şantiyeler - Ekipmanlar, penetrometreler, delme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hoerdt, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. CHAPIER

  Lüksemburg

  CHAPIER, yılında kurulan ve Kırtasiye sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Büro mobilyaları ve rafları, Büro mobilyaları ve rafları, Köşe vitrinleri, yer lambaları, delme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ehlange-Sur-Mess, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 4. MAQUINARIA10

  İspanya

  MAQUINARIA10, yılında kurulan ve Delme makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. şahsa özel mekanik işleme, Doğramacılık - Motorlu seyyar aletler, bahçe el aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. BAIER MASCHINENFABRIK GMBH

  Almanya

  BAIER MASCHINENFABRIK GMBH, yılında kurulan ve Delme makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Matkap parçaları, elektronik aletler, karotaj, Elmas matkap uçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Asperg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. FELDER KG

  Avusturya

  FELDER KG, yılında kurulan ve Delme makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. freze makineleri, ağaç işleri, dairesel makas, şerit testere sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hall In Tirol, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 7. HÜTTE BOHRTECHNIK GMBH

  Almanya

  HÜTTE BOHRTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Delme makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Olpe/biggesee, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. WMK ANITA KAUFMANN

  Almanya

  WMK ANITA KAUFMANN, yılında kurulan ve Delme makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tatlandırıcılar, cam delme makinaları, değerli taşlar için matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Holzwickede, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. ASROC GROUP SONDAJ EKIPMANLARI SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  ASROC GROUP SONDAJ EKIPMANLARI SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI, yılında kurulan ve Maden çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Delme makinaları, sarf malzemeleri, matkap yedek parçaları, maden arama sondajları, Delme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. QRMS LIMITED

  Birleşik Krallık

  QRMS LIMITED, yılında kurulan ve Delme makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. hafriyat makinelerinin yedek parçaları, tarım makinesi parçaları, tarım makinelerinin yedek parçaları, Makine parçaları taşımacılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mansfield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz