• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • demir metal ana borular

Sonuçlar

Demir metal ana borular - Ithalat/Ihracat

 1. COPIER MACHINERY

  Hollanda

  Verified by europages badge

  1997 yılında kurulan Copier Machinery, Hollanda'nın Giessen kentinde kurulduğu ilk günden bu güne uzun bir yol kat etmiştir. Dünya çapında hızlı servis ve desteğin yanı sıra metal boru imalatı için makineler ve eksiksiz çözümler sağlamaya kendimizi adadık. Yeniliğe, istikrarlılığa, güvenilirliğe ve yüksek kaliteye odaklanarak kesme, pah açma, uç işleme, kaynak ve yiv açma amaçlı geniş bir boru hazırlama makinesi portföyüne sahibiz. Uzmanlığımız, endüstriyel boru hazırlama makinelerinde yatmaktadır. Döner Torna Tezgahları (RTL) konusunda uzmanız. Müşterilerimizin sorunlarını belirleme ve buna göre bir çözüm sunma tutkusu, başarımızın ana anahtarıdır. Bunu çerçevede, standart makinelerimiz müşterilerimizin karmaşık boru hazırlama gereksinimlerine göre uyarlanabilmektedir. Pazar bilgimiz, tecrübemiz, müşteri odaklı yaklaşımımız ve kaynaklarımız sayesinde, 400'den fazla boru hazırlama makinesini tasarladık, ürettik ve 40'tan fazla ülkeye başarıyla teslim ettik.

 2. MG MAKINA

  Türkiye

  MG MAKİNA; Türkiye'nin dört bir yanında hizmet veren sanayicilerimiz ile 2011 yılı aşan güvene dayalı işbirliği yaparak sektörde deneyim sahibi olan Mustafa GÖK tarafından kurulmuştur. Sektörün lider firmalarının bayilikleri ve kaliteli ithalat ürünleriyle talaşlı imalat ve metal işleme sektöründe kullanılan tüm takım tezgâhlarını üstün hizmet anlayışıyla Türk sanayisine sunmaktadır. Satışta ve satış sonrasında müşterilerin menfaatini gözeten ve sattığı malın her zaman arkasında olan satış anlayışıyla, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarabilmek için üzerine düşebilecek fedakârlıktan kaçmayan ve özveri sahibi bir işletme olma yolunda hızla ilerlemektedir.

 3. METAL GALERI

  Türkiye

  Şirketimiz Türkiye merkezli faaliyet yürütmektedir. Boru-profil makineleri üretimi, boru- profil makineleri yedek parçaları üretimi, iç çapak aparatları, boru makinesi kalıpları, boru-profil boyama makineleri üretimi, boru-profil boyama makineleri yedek parçaları üretimi, sac dilme makineleri üretimi, sac dilme makineleri yedek parçaları üretimi, sac dilme makinesi bıçakları üretimi gibi işlerde uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Ayrıca panel çit sistemleri üretimi yapmaktadır. Kutu profil, sanayi borusu, doğalgaz borusu, hat boruları, levha sac, köşebent demir, demir lama, demir silme, HEA demir, HEB demir, NPI demir, NPU demir, inşaat demiri gibi çelik ürünlerinin yurtiçi ve yurtdışı satışlarını yapmaktadır.

 4. KAYNAR METAL ÇELIK BORU PROFIL VE PASLANMAZ SAN TIC LTD ŞTI

  Türkiye

  Firmamız enerji santralleri, petrol ve doğalgaz boru hatları, rafineriler, petrokimya, gemi inşa sanayi, su arıtma sektörlerinin ihtiyaç duyduğu 1/2''-24''arası Dikişli ve Dikişsiz Çelik Boru St44-St52, boru bağlantı parçaları (dirsek, tee, redüksiyon, yaka), flanş (boyunlu, düz, kör), plaka ve rulo sac, çubuk, kutu profil, vana, bağlantı elemanları ürünlerini kendi stoklarından müşterilerine tedarik etmektedir. Piyasadaki talep doğrultusunda, 304 / 304L / 316 / 316L / 316Ti / kalite malzemelerini stoklarında bulunduran firmamız, bu kalitelerin haricinde, çeşitli sektörlerde kullanılmak üzere çelikleri de yine talepleriniz üzere kısa sürede temin etmektedir.

 5. ONELECS ELECTRICAL PRODUCTS

  Türkiye

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BIM CELIK & STEEL PIPE

  Türkiye

  Bim Çelik 1999 yılında İskenderun / HATAY bölgesinde öncelikle sınai gaz sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. İlerleyen yıllarda Çelik Boru ve Ek Parçaları satış faaliyetlerine başlayarak çelik boru sektöründe yerini almıştır. Bim Çelik İskenderun Merkez olmak üzere Malatya/ Yeşilyurt şubesi ile siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için kollarını genişletmektedir.. Bim Çelik, SSAW Spiral Kaynaklı Çelik Borular, ERW Düz Kaynaklı Çelik Borular, Çelik Çekme Borular, Dikişli ve Dikişsiz Paslanmaz Çelik Borular, Kalın Etli Cebri Borular ve bunların Ek Parçalarının imalatı ve tedariğini gerçekleştirerek siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunmaktadır. Firmamız ayrıca Çap aralıklarına göre değişmekle birlikte Çelik boru iç ve dış kaplama işlemlerini de profesyonelce yapabilmektedir. Özellikle içme suyu borularında çok küçük 2″(60, 3) borulara kadar iç kaplama TSE standartlarında yapabilmektedir. Lokasyonumuz Limana 5 km mesafededir. Bu sebeple, yurt dışı ihracaat ve projelerinizde sizleri diğer firmalara göre hem avantajlı hem de karlı görmek istiyoruz.

 2. IVT GMBH & CO. KG

  Almanya

  IVT GmbH & Co. KG şirketi, bir ticaret ortağı olarak sanayi, toptancı ve üretici arasında bağlantı kurmaktadır. Müşterilerimize yakınlık, hizmet ve son teslim tarihlerine bağlılığın yanı sıra uzun vadeli, başarılı iş ilişkileri sadece çalışmalarımızı öne çıkartmamaktadır, bunlar aynı zamanda kurumsal felsefemizin önemli birer ögesidir de. Sanayi, makine mühendisliği, tesis yapım sektörlerinin yanı sıra montörlere ve el zanaatlarında faaliyet gösteren ustalara ve inşaatına, ustalara ve temsilciliğini yaptığımız ürünleri sürekli kullanan çok sayıda başka şirkete de danışmanlık vermekteyiz. Bunlara ilave olarak, mühendisleri ve mimarları planlama aşamasından itibaren yetkin bir iş ortağı olarak desteklemekte ve böylece optimum çerçeve koşullarına ve verimli proje tasarımına katkıda bulunmaktayız. Firmanın üretim temsilcisi olarak iç ızgaraların üretimi ve satışı: Siltec A/S Funder Kirkefej 7 DK-8600 Silkeborg Danimarka. Ürünlerimiz: Metal ve paslanmaz çelikten yapılmış kablo kanalları, tel kafes kablo olukları, tel kafes kanallar, çelikten yapılmış kablo kanalları.

 3. GONSTAL KAROL WALENCIK

  Polanya

  Enerji, ısıtma, proses ve endüstriyel boru hattının yanı sıra ısıtma ve proses nodları ve sistemleri de sağlamaktayız. Hizmetlerimiz boru hattı sistemlerinin kurulumu, modernleştirilmesi ve tamir edilmesine ilişkin çok çeşitli görevleri içermektedir. Şirketimiz boru hattı sistemlerinin kurulumu sürecinde ödenecek ücretin farkında olup üretim maliyetlerini en aza indirmeye böylece kaliteden kaybetmeden en uygun fiyatları size sunmaya çalışmaktadır.

 4. HAKAN SAC METAL AŞ

  Türkiye

 5. STEEL GATE

  Romanya

  STEEL GATE, yılında kurulan ve Çelik boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Demir metal ana borular, Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller, İthalat/İhracat - çelikler ve metaller, Demir metal ana borular, Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller, İthalat/İhracat - çelikler ve metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucuresti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 1. FRANCE CALFEUTRAGE

  Fransa

  FRANCE CALFEUTRAGE, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Contalar ve paketleme malzemeleri, Demir metal ana borular, Contalar ve paketleme malzemeleri, Demir metal ana borular, yalıtım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fourqueux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ELITEC ELEKTROTECHNIK HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  ELITEC ELEKTROTECHNIK HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Demir metal ana borular sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. ELITEC ELEKTROTECHNIK HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  ELITEC ELEKTROTECHNIK HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Demir metal ana borular sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Oftering, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. GUSTAV GRAAF GMBH

  Almanya

  GUSTAV GRAAF GMBH, yılında kurulan ve Demir metal ana borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ELITEC ELEKTROTECHNIK HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  ELITEC ELEKTROTECHNIK HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Demir metal ana borular sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Graz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. BARAD KABELKANÄLE GMBH

  Almanya

  BARAD KABELKANÄLE GMBH, yılında kurulan ve Demir metal ana borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cadolzburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. VHL TECHNICS

  Belçika

  VHL TECHNICS, yılında kurulan ve Demir metal ana borular sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. arazi düzeltme çalışmaları, yatay delme operasyonları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Manage, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. MONTER INSTALL GROUP. INSTALACJE PRZEMYSLOWE, RUROCIAGI. PIOTR BUJAK

  Polanya

  MONTER INSTALL GROUP. INSTALACJE PRZEMYSLOWE, RUROCIAGI. PIOTR BUJAK, yılında kurulan ve Demir metal ana borular sektöründe faaliyet gösteren bir. çelik doğrama işleri, endüstriyel hidrolik tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pastuchow, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. AD IZOLIR

  Sırbistan

  AD IZOLIR, yılında kurulan ve Demir metal ana borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zrenjanin, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 8. VARESCO S.R.L.

  İtalya

  VARESCO S.R.L., yılında kurulan ve Devlet taahhüdü müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yıkım müteahhitleri, Demir metal ana borular, Yıkım müteahhitleri, Demir metal ana borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Egna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. CONDOTTE GRAZIOSI DI GRAZIOSI ENNIO

  İtalya

  CONDOTTE GRAZIOSI DI GRAZIOSI ENNIO, yılında kurulan ve Demir metal ana borular sektöründe faaliyet gösteren bir. boru taşıyıcılarının yerleştirilmesi, klima tesisatı hava kanalları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Corridonia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TUBOSIDER S.P.A.

  İtalya

  TUBOSIDER S.P.A., yılında kurulan ve Demir metal ana borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şehir içi aydınlatma sistemi tesisatları, özel şehir içi yolları aydınlatma tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Asti, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CENTROMET AD

  Bulgaristan

  CENTROMET AD, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Demir metal ana borular, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Demir metal ana borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vratsa, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 4. POTRUBI PRAHA,SPOL. S R.O.

  Çek Cum.

  POTRUBI PRAHA,SPOL. S R.O., yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hafif metal yapılar, Demir metal ana borular, Hafif metal yapılar, Demir metal ana borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Praha 9, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 5. PLAIN SISTEM S.N.C. DI PILOT FERDINANDO & BUCCIOL GIANLUCA

  İtalya

  PLAIN SISTEM S.N.C. DI PILOT FERDINANDO & BUCCIOL GIANLUCA, yılında kurulan ve Demir metal ana borular sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. boru taşıyıcılarının yerleştirilmesi, klima tesisatı hava kanalları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pasiano Di Pordenone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. NKT FLEXIBLES I/S

  Danimarka

  NKT FLEXIBLES I/S, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir metal ana borular, Demir metal ana borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Broendby, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 7. MOSTERT PIJPLEIDINGEN B.V.

  Hollanda

  MOSTERT PIJPLEIDINGEN B.V., yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Demir metal ana borular, Demir metal ana borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Papendrecht, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 8. STATS (UK) LTD.

  Birleşik Krallık

  STATS (UK) LTD., yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Demir metal ana borular, Demir metal ana borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aberdeen, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. WESTAFLEX IBERICA SA

  İspanya

  WESTAFLEX IBERICA SA, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Demir metal ana borular, Demir metal ana borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Murcia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. IDROMET SIDER SRL

  İtalya

  IDROMET SIDER SRL, yılında kurulan ve Demir metal ana borular sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. su kanalları boruları, kanalizasyon boruları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bari, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Demir metal ana borular - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.103 Şirketler