• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • demir olmayan metal parçalar

Sonuçlar

Demir olmayan metal parçalar - Ithalat/Ihracat

 1. PRESSTA EISELE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Bullay'da bulunan Pressta Eisele GmbH şirketi alüminyum veya demir haricindeki metallerden mamul profillerin uzunlamasına kesilmesi, delinmesi, frezelenmesi ve zımbayla şekillendirilmesi için dairesel testereler, otomatik testereler ve özel çözümler üretmektedir. Otomatik testerelerden, testere bıçağı kalınlığı 1 mm olan ince kesim makinelerinden 18, 5 kW gücündeki performans testere sistemlerine kadar 5 farklı model serisi üretmekteyiz. Testere hatları müşteri isteğine göre geliştirilmekte olup, tam otomatik işleme tesislerine entegre edilebilir. Testere bıçaklarının çapı 800 mm'ye kadar olan yarı otomatik dairesel testereler ile 13 kW'a kadar güçteki testere sistemleri de teslimat kapsamındadır. Daha fazla bilgi için lütfen www.pressta-eisele.de adresini ziyaret ediniz

 2. RK ROSE+KRIEGER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1972 yılında kurulmuş olan RK Rose+Krieger GmbH şirketi, günümüzde küresel olarak faaliyette bulunan Phoenix Mecano AG'ye bağlı bir şirket olarak, doğrusal aktarım teknikleri, profil montaj teknolojisi, bağlantı ve modül teknolojisi alanlarında piyasada benzersiz bir komple hizmet sağlayıcıdır. Katalog ürünlerinin yanı sıra müşteriye özel üretim, sistem çözümleri ve müşteriye özel gelişme de yapmaktayız. RK Rose+Krieger şirketinin bünyesinde 210 kadarı Minden kentindeki merkezinde olmak üzere, 500 personel çalışmaktadır. Daha fazla bilgiyi www.rk-rose-krieger.com web sitemizde bulabilirsiniz.. Ürün alanlarımız: Lineer teknik: Azami 3 tonu ve 12 metreyi sizin için hassas, dinamik ve güvenilir olarak hareket ettiririz. Boru bağlantı teknolojisi: Dört köşe veya yuvarlak boruları sıkıştırarak güvenilir bir şekilde birleştirme, pazardaki en büyük varyant çeşitliliği (Ø 8 mm -80 mm). Profil teknolojisi: Kalitesi kanıtlanmış BLOCAN® profil sistemi, kesiti 20 mm ile 360 mm aralığındaki alüminyum profiller. Modül teknolojisi

 3. ETIC TUBES ET PROFILES

  Fransa

  Verified by europages badge

  ETIC TUBE & PROFILES 1995 yılından beri boru çekme konusunda uzmanlaşmıştır. Başarısının üzerine inşa edilen şirket, birkaç yıl sonra hassas kesim alanına yönelerek faaliyetlerini genişletmiştir. Ayrıca son işlem operasyonları da gerçekleştiriyoruz ve daha karmaşık işlemleri gerçekleştirmemize olanak tanıyan bir atölyemiz var: çapak alma, damgalama, bükme, lehimleme, delme veya ısıl işlem. Deneyimli ekibimiz, içi boş profillerden EN12449 standardına veya sizin spesifikasyonlarınıza uygun olarak boru veya profil çekmektedir. Size en kaliteli ürünü garanti etmek için hammaddelerimizi özenle seçiyoruz. Ağırlıklı olarak bakır ve alaşımları (pirinç ve alüminyum) gibi demir dışı metallerle çalışıyoruz. Her zaman beklentilerinizi karşılayan, ISO 9001: 2015 standardına uygun bir sürece göre üretilmiş bir ürün teslim ettiğimizden emin oluruz. Yıllar içinde ETIC, faaliyetlerini uluslararası alanda geliştirdi; Avrupa, Kuzey Afrika ve Asya'daki birçok şirketin tercih ettiği tedarikçi haline geldik. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 4. ARSLAN METAL SANAYI VE TICARET A.S

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1964 yılında kurulan Arslan Metal, Türkiye'nin önde gelen birinci sınıf Kurşun ve Bakır ürünleri üreticisi olarak konumunu sağlamlaştırmıştır. Ayrıntılara gösterdiğimiz sarsılmaz özenle, müşterilerimizin benzersiz gereksinimlerine tam olarak uyacak şekilde uyarlanmış çok çeşitli bakır ürünler sunuyoruz. İster elektrik endüstrisine, ister çatı kaplama ihtiyaçlarına veya diğer çeşitli uygulamalara hitap etsin, bakır ürünlerimiz farklı ihtiyaçlara uyacak şekilde yumuşak, sert ve yarı sert çeşitlerde sunulur. Arslan Metal de üretim tamamıyla %100 iletken kathodun oksijesiz ortamda titizlikle eritilip döküm yapılması sornasında ise kontine pressle veya haddelenerek şekillenmektedir. Bilhassa, tüm bakır ürünlerimiz %100 elektrolitik bileşime sahiptir ve yalnızca A sınıfı katotlardan elde edilen siemens başına 58, 50 mikrometre gibi olağanüstü bir iletkenlik sergilemektedir. Kurşun imalatı ise yalnızca rafine edilmiş min %99, 95 saflıkta kurşun külçe kullanılmaktadır. Ürün yelpazemizde levhalar, baralar, şeritler, çubuklar, borular, profiller, kütükler, teller, multifilamentler ve alaşım kılavuzları bulunmaktadır. Daha fazla bilgi veya sorularınız için bizimle iletişime geçin .

 5. ALUMINIUMWERK UNNA AG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALUMINIUMWERK UNNA AG, yılında kurulan ve Demir olmayan metal parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum boru ve tüpler, Alüminyum ve alaşımlar, Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller, geri dönüşümlük kağıt, alüminyum tüpler, alüminyum barlar, özel borular, Alüminyum boru ve tüpler, Alüminyum çizim profilleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Unna, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FILTO PROFILES

  İspanya

  Verified by europages badge

  FILTO PROFILES, yılında kurulan ve Demir olmayan metal parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pirinç, pirinç profiller, köşebentler, Pirinç, bina için profiller, sanayi profilleri, sipariş üzerine özel profiller, düz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vallirana-Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. KABELON CABLE TRAYS & ELECTRIC

  Türkiye

  35 yılı aşkın tecrübeye sahip, alanında uzman mühendis ve imalat personelinin vermiş olduğu güven sayesinde kuruluşundan bu yana onlarca projeye imza atan Yektamak Makina ve Mühendislik bünyesinde, yenilenen kimliğimiz ile faaliyetlerimizi geliştirip büyütmeye devam etmekteyiz. Kablo kanalı üreticisi olmanın yanında elektrik ve endüstriyel malzeme ihtiyaçlarınız için “Hepsi tek bir noktadan” çözümler sunmaktayız. Ana amacımız müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla yüksek hizmet standartını en kaliteli ürünlerle sunmaktır. Sizin zamanınız değerli! Tedarikçileri aramak ve her seferinde iş ilişkileri geliştirmek için zaman ve para harcamak yerine, tüm elektrik ve yapı malzemelerinizi tek bir kaynaktan sağlamanın avantajını sunmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin her zaman ihtiyaç duyduğu ve en çok tercih ettiği gerçek bir iş ortağı olma felsefemize bağlıyız. Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Asya pazarlarındaki ülkeler gibi uluslararası pazarlarda deneyim sahibiyiz. Kabelon olarak müşteri odaklı bir şirket kültürüne sahip ve Toplam Kalite Yönetimi yaklaşımını benimsemekteyiz.

 3. ODIN METALURJI LTD STI

  Türkiye

  Firmamız, 2020 yılı Mart ayında Demir-dışı malzemelerin dövme proseslerini gerçekleştirip mamul haline getirmek amacıyla Bolu yerleşkesinde kurulmuştur. Özelde yüksekte çalışma emniyet kemerlerine ait metalik aksamları alüminyum alaşımı olarak Türkiye'de ilk kez üretmiş olup seri üretime başlamıştır.Amacımız bu alanda ithalatın önüne geçip ülkemiz kemer üreticilerinin ihtiyaçlarını karşılamak ve özellikle Avrupa ve Arap ülkeleri odaklı ihracat çalışmalarına başlamaktır.Bunun yanında firmamız, ülkemiz trafo firmalarına bakır ve bakır alaşımı olarak yedek parça temin etmektir.Firmamız bünyesinde hidrolik presler, alüminyum ısıl işlem fırını, yüzey temizleme, partlatma makinaları, labratuvar ekipmanları olarak da çekme ve sertlik cihazları barındırmaktadır. Firmamız Savunma Sanayi İhtiyaçlarınız İçinde Ar-ge Çalışmalarına Hız Vermiştir.

 4. AUBRY NTV

  Fransa

  AUBRY NTV 1899 yılından bu yana çeşitli formlarda her türden özel ve karmaşık profili demir içeren veya içermeyen metaller kullanarak üretir: Çelik ve alüminyum çeşitleri, özel alaşımlar, bakır, her türden paslanmaz malzemeler, pirinç ve titanyum … "Ismarlama" konusunda uzman olarak müşterilerimizin planlarına göre üretim yapıyoruz. Her türden özel profil taleplerini değerlendiriyoruz: Lamine, çekme, soğuk, sıcak çekme profilleri ÇELİK, ALÜMİNYUM, PASLANMAZ, BAKIR, PİRİNÇ, TİTANYUM veya diğer ALAŞIMLAR.

 5. KALITE OTOMAT MAKINA SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  Firmamız, 28 yıldır İstanbul’un en büyük organize sanayi bölgesi olan İkitelli'de 650 m2 kapalı alanda, 25 profesyonel çalışanıyla faaliyet göstermektedir. Otomotiv, amortisör, mobilya, endüstriyel makina, medikal başta olmak üzere birçok sektöre CNC ile farklı parçalar; amortisör sektörüne de muylu, kürebaş, mafsal, frezeli muylu, çatal başlık, pim, piston gibi çeşitli ürünler üretmektedir. Tam zamanında kaliteli üretim anlayışıyla küresel dünya pazarlarına ihracat gerçekleştirmektedir.

 1. MECALDE 2

  İspanya

  Mutfak mobilyaları, ev ve banyolar için alüminyum aksesuar üretimi ve satışında lider şirket. Mecalde 2 haddeden çekilmiş alüminyum ürünlerinin arasında yüksek kaliteli geniş bir apre serisi sunar. Parlak veya mat anotlama, poliüretan lakeler ve melamin kaplamalar.

 2. RENASA METAL

  Türkiye

 1. CAN ALUMINYUM SANAYI VE TICARET A S

  Türkiye

  CAN ALUMINYUM SANAYI VE TICARET A S, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Demir olmayan metal parçalar, Demir olmayan metal parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. BONS & EVERS GROUP

  Hollanda

  BONS & EVERS GROUP, yılında kurulan ve Demir olmayan metal parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin şekillendirilmesi, sıcak pirinç presleme, Ön yükleme yayları, otomobil sanayi, Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borne, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. DONETSK PLANT OF ALUMINIUM PROFILES

  Ukrayna

  DONETSK PLANT OF ALUMINIUM PROFILES, yılında kurulan ve Demir olmayan metal parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. geri dönüşümlük kağıt, alüminyum profiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Donetsk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. SEDLMAIER GMBH

  Almanya

  SEDLMAIER GMBH, yılında kurulan ve Demir olmayan metal parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Pfarrkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MABELUX TECHNIC

  İspanya

  MABELUX TECHNIC, yılında kurulan ve Demir olmayan metal parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alüminyum profile eğme işlemi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant Pol De Mar, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. JEZZAN MANUFACTURER

  Çek Cum.

  JEZZAN MANUFACTURER, yılında kurulan ve Demir olmayan metal parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Susice, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 7. MN DESIGN

  Bulgaristan

  MN DESIGN, yılında kurulan ve Çelik ve metallere şekil verilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir olmayan metal parçalar, Mobilya tasarımcısı, Demir olmayan metal parçalar, Mobilya tasarımcısı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plovdiv, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 8. MINITEC

  Fransa

  MINITEC, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir olmayan metal parçalar, Demir olmayan metal parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarreguemines, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. PP TD PROMMET

  Ukrayna

  PP TD PROMMET, yılında kurulan ve Demir olmayan metal parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Kalush, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. CR TUBI S.R.L.

  İtalya

  CR TUBI S.R.L., yılında kurulan ve Pirinç ince borular sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Demir olmayan metal parçalar, Çelik ve metallerin katlanması, pirinç boru imalatı, Demir olmayan metal parçalar, kalay çubuklar, Çelik ve metallerin katlanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gargallo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. DELPH SA

  Fransa

  DELPH SA, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Demir olmayan metal parçalar, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Demir olmayan metal parçalar, Çelik ve metaller - Makinede işleme, demir profil işleme, frezeleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brienon-Sur-Armancon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. INSTALLUX SA

  Fransa

  INSTALLUX SA, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Demir olmayan metal parçalar, Demir olmayan metal parçalar, verandalar, dev kapılar, Korkuluklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Bonnet-De-Mûre, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. PERFISA - FABRICA DE PERFIS METALICOS, S.A.

  Portekiz

  PERFISA - FABRICA DE PERFIS METALICOS, S.A., yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çubuklar ve kornişler, Demir olmayan metal parçalar, Çubuklar ve kornişler, Demir olmayan metal parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, São Pedro Do Sul, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 6. SARL D PERRIER

  Fransa

  SARL D PERRIER, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir olmayan metal parçalar, Metal veranda, Demir olmayan metal parçalar, Metal veranda, stor perdeler, pencereler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Dizier, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. ARDEVUR COMMODITIES

  Malta

  ARDEVUR COMMODITIES, yılında kurulan ve Demir olmayan metal parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. alüminyum, bakır, Magnezyum, metalik silis sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mosta, Malta 'de bulunmaktadır.

 8. SOMETAMBI-SOC.METALOMECANICA EQUIP.TÉCNICOS AMBIENTE, LDA.

  Portekiz

  SOMETAMBI-SOC.METALOMECANICA EQUIP.TÉCNICOS AMBIENTE, LDA., yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir olmayan metal parçalar, Demir olmayan metal parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Évora, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 9. ISOPROFIL

  Almanya

  ISOPROFIL, yılında kurulan ve Demir olmayan metal parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pirinç profiller, Alüminyum çizim profilleri, sulama hortum makarası, 3D tasarımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. PURAL GMBH & CO. KG

  Almanya

  PURAL GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Demir olmayan metal parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Riedstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Demir olmayan metal parçalar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.122 Şirketler