• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • demirli maden cevherleri

Sonuçlar

Demirli maden cevherleri - Ithalat/Ihracat

 1. LINOX GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LINOX GMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, İthalat/İhracat - acentalar, Demirli maden cevherleri, Organik oksit ve peroksitler, Mineraller, Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dinslaken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MARJINAL A. S.

  Türkiye

  Marjinal A.Ş madencilik konusunda gerek Türkiye'de gerekse uluslararası Platformda önemli faaliyetler yürütmektedir.Güven ve ciddiyetin çok önemli olduğu madencilik sektöründe gerçekten doğru alıcıları, doğru satıcılarla buluşturabilme deneyimine sahiptir.Firmamız bu alanda Uluslararası akredite olmuş SGS, gibi uzman firmalarla çalışarak bilimsel verileri etkin şekilde kullanmakta ve alıcılarına sunmaktadır.Bunların dışında Marjinal A.Ş özellikle Türkiye'de Bakır, Demir, Boksit gibi cevherlerin çıkarılması, gerektiğinde zenginleştirilmesi gibi alanlarda uzman kadrosuyla bizzat süreçleri yürütme olanaklarına sahiptir.

 3. ADITIVOS DEL CEMENTO S.L.

  İspanya

  ADITIVOS DEL CEMENTO S.L., yılında kurulan ve Demirli maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şirket, Huelva, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. METALIMEX, A.S.

  Çek Cum.

  METALIMEX, A.S., yılında kurulan ve Katı yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Bakır ve alaşımlar, Gaz ve petrol işleme, Demirli maden cevherleri, İnşaat çelikleri, Bakır ve alaşımlar, Gaz ve petrol işleme, Demirli maden cevherleri, İnşaat çelikleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Praha 1 , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 5. PLUTO METAL

  Türkiye

  PLUTO METAL, yılında kurulan ve Demirli maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. iron ore, demir cevheri, Demir ve demir dışı metaller - madencilik, maden sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MIMETEX

  Amerika Birleşik Devletleri

  MIMETEX, yılında kurulan ve Demirli maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. demir mineralleri, bakır mineralleri, kurşun mineralleri, manganez mineralleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Francisco, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 2. BCMI RESOURCES

  Endonezya

  BCMI RESOURCES, yılında kurulan ve Demirli maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. maden kömürü, Nikel filizi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sangatta, Endonezya 'de bulunmaktadır.

 3. SHIJIAZHUANG YONGHENG BUILDING MATERIAL CO.,LTD

  Çin

  SHIJIAZHUANG YONGHENG BUILDING MATERIAL CO.,LTD, yılında kurulan ve Demirli maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shijiazhuang, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. ECOCEMENTO S.A.C.

  Peru

  ECOCEMENTO S.A.C., yılında kurulan ve Demirli maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lima, Peru 'de bulunmaktadır.

 5. BRAZE RARE EARTH MATERIALS LTD

  Çin

  BRAZE RARE EARTH MATERIALS LTD, yılında kurulan ve Demirli maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nanjing,jiangsu,china, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. GRUPO GLOBUS CA

  Venezüela

  GRUPO GLOBUS CA, yılında kurulan ve Demirli maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Maracaibo, Venezüela 'de bulunmaktadır.

 2. HEBEI TENGYUE METAL WTRE MESH PRODUCTS CO.,LTD

  Çin

  HEBEI TENGYUE METAL WTRE MESH PRODUCTS CO.,LTD, yılında kurulan ve Demirli maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hengshui, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. MINERA DE ROCAS SL

  İspanya

  MINERA DE ROCAS SL, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Demirli maden cevherleri, Mermer ve doğal taşlar, Demirli maden cevherleri, Mermer ve doğal taşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, A Cañiza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. VICINI S.P.A.

  İtalya

  VICINI S.P.A., yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Demirli maden cevherleri, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Demirli maden cevherleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Firenze (Fi), İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. NUDANT JEAN RENE

  Fransa

  NUDANT JEAN RENE, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Demirli maden cevherleri, Şaraplar - Fransa, Demirli maden cevherleri, Şaraplar - Fransa sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ladoix Serrigny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. STERGIOPOULOS OE - RECYCLE

  Yunanistan

  STERGIOPOULOS OE - RECYCLE, yılında kurulan ve Demirli maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. geri dönüşüm, madenlerin işlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mesogaia, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 5. KAZDAGI MINING LTD.CO.

  Türkiye

  KAZDAGI MINING LTD.CO., yılında kurulan ve Demirli maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Balikesir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. ARPZ GMBH

  Almanya

  ARPZ GMBH, yılında kurulan ve Kağıt - Hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Demirli maden cevherleri, Demirli maden cevherleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SOCIÉTÉ DJBEL DJERISSA

  Tunus

  SOCIÉTÉ DJBEL DJERISSA, yılında kurulan ve Demirli maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jerissa, Tunus 'de bulunmaktadır.

 8. HENAN YUANLONG AL. CO., LTD

  Çin

  HENAN YUANLONG AL. CO., LTD, yılında kurulan ve Demirli maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum sac satışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zhengzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. ZHANJIANG NEW ORIENT MINERALS CO. LTD

  Çin

  ZHANJIANG NEW ORIENT MINERALS CO. LTD, yılında kurulan ve Demirli maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. baritin, hava temizleme işlemleri için elektrostatik kuru pislik çökelticiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zhanjiang City, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. HIERROS COLMENAR SA

  İspanya

  HIERROS COLMENAR SA, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demirli maden cevherleri, Demirli maden cevherleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colmenar Viejo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. MNMTRAVAUX

  Fas

  MNMTRAVAUX, yılında kurulan ve Demirli maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, JERADA, Fas 'de bulunmaktadır.

 4. FERRAO & GUERRA, LDA

  Portekiz

  FERRAO & GUERRA, LDA, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demirli maden cevherleri, Demirli maden cevherleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Agueda, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. POSTALLI MINING

  Türkiye

  POSTALLI MINING, yılında kurulan ve Demirli maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Kayseri, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. ASIANET METALS CO., LTD

  Çin

  ASIANET METALS CO., LTD, yılında kurulan ve Demirli maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Dalian, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. RANA GRUBER MINERAL AS

  Norveç

  RANA GRUBER MINERAL AS, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demirli maden cevherleri, Demirli maden cevherleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mo I Rana, Norveç 'de bulunmaktadır.

 8. SURUCUOGLU MINING LTD.

  Türkiye

  SURUCUOGLU MINING LTD., yılında kurulan ve Demirli maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Denizli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 9. JERNSTOEBERIET DANIA A/S

  Danimarka

  JERNSTOEBERIET DANIA A/S, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demirli maden cevherleri, Demirli maden cevherleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aars, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 10. ANPING COUNTY HENGLI HARDWARE WIRE MESH CO.LTD

  Çin

  ANPING COUNTY HENGLI HARDWARE WIRE MESH CO.LTD, yılında kurulan ve Demirli maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hırdavat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, shijiazhuang, Çin 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Demirli maden cevherleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

6.475 Şirketler