• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • profiller - demirli metaller

Sonuçlar

Profiller - demirli metaller - Ithalat/Ihracat

 1. EDIT ELEKTRONIK SIST SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Edit Elektronik 1995 yılında endüstriyel ve ticari uygulamalar için profesyonel çözümler geliştirmek, Voltaj ve Güç Yönetim Cihazları üretmek amacıyla kurulmuştur. Voltaj stabilizatörleri ve Endüstriyel akü şarj cihazları ile başlayan üretim, Ar-Ge mühendislerimizin yenilikçi vizyonu ve dinamik üretim kadromuzun gayretleriyle çeşitlenmiş ve gelişmiştir. Türkiye'de, İstanbul'daki fabrikamızda Otomatik Voltaj Sabitleyici, Dinamik Voltaj Sabitleyici, Akü Şarj Cihazı, Şebeke Simülatörü, Ayarlanabilir Voltaj Kaynağı ve Güç Transformatörleri üretiyoruz. 2020 yılında ürünlerin parçalarının %80'ini kendi bünyemizde üretmeye başladık. Estetik ve dayanıklı panolar, Müşteriye özel 3D tasarım imkanı. Montajı kolay ayaklı modüler kabin teknolojisi, Bilgi birikimimiz ve saha tecrübemizle tüm pano ihtiyaçlarınız için yeni ürünler ve yeni çözümler geliştiriyoruz. Serbest Duran Modüler Kabinler, Duvar Tipi Elektrik Dağıtım Panoları, Dış Mekan Rack Kabinler, Paslanmaz çelik ve alüminyum kabinler, Monoblok Cihaz Kutuları ve Makine Kontrol Konsolları üretiyoruz. İleri teknolojiler kullanarak ürettiğimiz ürünlerimizi dünyanın dört bir yanına ulaştırıyoruz. Ar-Ge ve Üretim mühendislerimiz, ürün performansını, çalışma güvenliğini ve enerji verimliliğini artırmak için en son teknolojileri kullanıyor. Uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve saha tecrübesiyle en iyi çözümleri sunmak için çalışıyoruz.

 2. MAURI ALDA E FIGLI

  İtalya

  Verified by europages badge

  A. Mauri'nin ürün yelpazesi, çıplak sac şeridin soğuk profil işlemi ile yapılan özel profilleri, soğuk lamine şeritler, elektrolitik çinko ve Sendzimir işleme göre işlenmiş şeritler ve paslanmaz çelik şeritler ve pirinç ve alüminyum şeritler içerir. Ürünler, teknik ofisimiz ile birlikte geliştirilen müşterinin çizimlerine göre otomobil, inşaat, denizcilik, elektroteknik, termik ve mobilya sektörlerinin taleplerini karşılayacak şekilde yapılır. Üretim hatlarımız, 0.3 mm ila 4 mm arasında değişen bir kalınlık ve maksimum 12.500 mm uzunluğunda olan maksimum 800 mm genişliğe sahip levhaları destekler. Bu özellikler, müşterinin tüm özel ihtiyaçlarını karşılamayı sağlar. Profiller ticari çubuklar şeklinde üretilir veya siparişe göre kesilir.. Üretim yapısı da hassas kavisli profillerin üretimine izin verir. Son olarak, özel profilleme sistemlerinin tasarımı ve uygulanmasında önemli deneyime sahibiz.

 3. DOGRAR METAL

  Türkiye

  Verified by europages badge

  DOGRAR METAL, yılında kurulan ve Endüstriyel metal levha işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Sac ve borular, Profiller - Demirli metaller, Çelik ve metallerin bükülmesi, Eğme makine aletleri, Paslanmaz çelik boru ve tüpler, Metal işi, Kozmetik amaçlı plastik konteynerler, Lazerli kesici ve kaynak makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Denizli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. METAL GALERI

  Türkiye

  Şirketimiz Türkiye merkezli faaliyet yürütmektedir. Boru-profil makineleri üretimi, boru- profil makineleri yedek parçaları üretimi, iç çapak aparatları, boru makinesi kalıpları, boru-profil boyama makineleri üretimi, boru-profil boyama makineleri yedek parçaları üretimi, sac dilme makineleri üretimi, sac dilme makineleri yedek parçaları üretimi, sac dilme makinesi bıçakları üretimi gibi işlerde uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Ayrıca panel çit sistemleri üretimi yapmaktadır. Kutu profil, sanayi borusu, doğalgaz borusu, hat boruları, levha sac, köşebent demir, demir lama, demir silme, HEA demir, HEB demir, NPI demir, NPU demir, inşaat demiri gibi çelik ürünlerinin yurtiçi ve yurtdışı satışlarını yapmaktadır.

 5. NEK STEEL

  Türkiye

  "NEK STEEL" paslanmaz ve demir çeliksektöründeki 14 yıllık tecrübesiyle; savunma sanayi, otomotiv, mimarlıkve inşaat, beyaz eşya, otomotiv, konveyör, mutfak gereçleri, taşımacılık, gemi inşa, tarım makinaları vb.sektörlere hammadde sağlamaktadır. Paslanmaz Çelik Ürünler: Paslanmaz Çelik Rulo Sac Paslanmaz Çelik Plaka/Levha Paslanmaz Çelik Quarto Plaka/Tabaka Paslanmaz Çelik Tel Paslanmaz Çelik Yuvarlak Mil, Altı Köşe, Kare Çubuk, Lama, Köşebent Paslanmaz Çelik Boru, Kutu-Dikdörtgen Profil Profil Ürünleri: Siyah Kare Kutu Profil, Siyah Dikdörtgen Kutu Profiller Astar Boyalı Kare-Dikdörtgen Kutu Profiller Galvanizli Kare-Dikdörtgen Kutu Profiller Boru Ürünleri: Spiral Kaynaklı Dikişli Çelik Borular (SAW) Boyuna Kaynaklı Dikişli Çelik Borular (ERW) Dikişsiz Çelik Çekme Borular Hadde Ürünleri: NPI (IPN), NPU (UPN), IPE, HEA, HEB, HEM, T Profil Demirleri Eşkenar L Köşebent, Çeşitkenar L Köşebent Demirleri, Kare Dolu Demirler, Lama ve Silme Demirler, Yuvarlak (Mil) Dolu Demirler Yuvarlak Nervürlü-Nervürsüz İnşaat Demiri Kangal Filmaşin Yassı Çelik Ürünler: Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş Asitlenmiş Rulo/Sac/Plaka Siyah, HRP, DKP, Galvanizli, Boyalı Rulo/Sac/Plaka Silisli GO (Trafo sacı), Silisli NGO (Dinamo Sacı) Rulo/Sac/Plaka Baklavalı, Baskılı, Delikli, Gözyaşı Desenli Rulo/Sac/Plaka Aşınmaya Dayanıklı Docol Wear, Hardox, Weldox Rulo/Sac/Plaka

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. 2F CREATIVE

  Türkiye

  20 yılı aşkın süredir edindiğimiz deneyimler ve bilgiler ışığında siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti veren bir reklam ajansı olmaktan gurur duyuyoruz. Yenilikçi, enerjik, çözüm odaklı ve ileri görüşlü dinamik tasarım ekibimizle markanızın her adımında yanınızda olmak istiyoruz. Proje ofisimizde yer alan prototip alanımızda tasarlanan projelerin numune üretimi sonrasında fabrikamızda seri üretime geçilmektedir. Tasarım ve pazarlama ofisimiz harici, üretim gerçekleştirdiğimiz fabrikamız kapalı 1000 m2 olup, METAL-AHŞAP-PLEKSİ-TERMOFORM üretim gerçekleştirmekteyiz. Kapasite raporumuz ve sanayi ruhsatlı işletmemizde seri üretime uygun adeti yüksek olan üretimleri gerçekleştirebilmekteyiz.

 2. GÜLER METAL ÜRÜNLERI SAN. TIC. A.Ş.

  Türkiye

  The Güler family started its activities in 1978 with the production of solid fuel stoves, heating devices and white goods in Eskişehir. In the following process, the company Güler Metal Ürünleri ve San. ve Tic. Inc. It has started to produce pipes and profiles in its current site with 30.000m2 open and 10.000m2 closed area in Muttalıp Industrial Zone under its name and has succeeded to be the leading company in its region. Thanks to the customer satisfaction and wide portfolio it has provided over time, it produced aluminum pipes for the heating-cooling, cooker and refrigerator production sector in 2004 and Güler Boru A.Ş. started to produce condenser pipe (Steel pipe) with. Güler Metal A.Ş and Güler Boru A.Ş. has always adhered to quality honest sales principles and the feeling of providing the best service to its customers. For this reason, it has adopted the company policy to be a company friendly to its employees, customers and the environment. Güler Metal A.Ş and Güler Boru A.Ş. With its increasing business volume and growing power since its establishment, it has become a respected position in the iron-steel and aluminum industry. The company has ISO 9001: 2008 Quality Management System, ISO 14001: 2004 Environmental Management System, ROHS and REACH certificates, and has achieved customer satisfaction in the sector to the highest level by producing in accordance with these standards.

 3. LEON METAL ÇELIK PASLANMAZ

  Türkiye

  Faaliyet alanımızda, sanayi ve gıda normu paslanmaz çelik mamulü her kalite(304-316) dikişli-dikişsiz boru-profil ve fittings bağlantı elemanları ile vana-pompa grubu ithalatı, kompansatör, cephe kaplamada kullanılan paslanmaz çelik ankraj ve her tür inşaat malzemeleri bulunmaktadır. Söz konusu paslanmaz malzemelerimiz Avrupa menşeili olup, malzemelerin tamamı 1. sınıf 3.1 test ve analiz sertifikalıdır.

 4. MAK BORU PROFIL METAL A.Ş.

  Türkiye

  Soğuk haddelenmiş çelik, açıkta kalan otomobil ve cihaz panelleri gibi üstün yüzey kalitesi gerektiren uygulamalarda kullanılır. Soğuk haddelenmiş çeliğin benzersiz özelliklerinin son derece sünek olduğu bilinmektedir. Soğuk haddelenmiş çelik esas olarak buzdolabı, çamaşır makinesi, dondurucu, klima, su ısıtıcısı, elektrikli pirinç ocak, fırın gibi elektrikli ev aletleri için kullanılır. Ayrıca otomotiv parçaları, bisiklet parçaları, yapı parçaları, ev aletleri, mobilya, boru ve yuvarlak ve kare kesitler, elektrik tesisatı ve panelleri vb. Soğuk haddelenmiş rulo, şerit ve sac ürünlerimiz hem ısıya hem de korozyona dayanıklı formlarda mevcuttur. Ayrıca, standart ve özel yüzey kaplamaları benzersiz bir kişiselleştirme düzeyi sağlar. Bu ürünler şu paslanmaz çelik kalitelerinde mevcuttur: östenitik, ferritik, dubleks ve martensitik. Hafif ancak güçlü, soğuk haddelenmiş rulo, şerit ve levha ürünler, uygulamada tamamen geri dönüştürülebilir ve çok yönlüdür. Our company , as a service provider in the cold steel industry and metal profiles in Turkey, is ready to cooperate with its coustomer in different countries.All of the company`s products are offered to the customer according to global standards.We also offer products at reasonable prices according to customers budgets.ihracatta önemli bir yer edinerek; aynı zamanda ülkenin ve yurtdışında dört bir yanında seçilmiş, kaliteli metal ürünlerini tüketiciyle buluşturabimektir. Metal ürünlerini kaliteli tedarik ederek tüketiciyle uygun

 5. LINK YAPI SAN.VE TIC.A.S

  Türkiye

 1. DEMIRSAN PROFIL METAL INS. TURIZ. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Our company Demirsan Metal was founded in 1972. Since 2001, with new addition to production lines and sectoral growth, we continued our operations as Demirsan Metal Group. We are continuously increasing our production capacity and moved to our factory which is located in Pancar Organized Industrial Zone in İzmir/Turkey with an area of 8000 m2. As DEMIRSAN METAL GROUP, we are focused on providing the best service to our customers with perfect quality products at fair prices. Our current production line has the best quality products as you may find below; - Metal pipes - Steel profiles - Drywall profiles - Reinforcement profiles

 2. AUBRY NTV

  Fransa

  AUBRY NTV 1899 yılından bu yana çeşitli formlarda her türden özel ve karmaşık profili demir içeren veya içermeyen metaller kullanarak üretir: Çelik ve alüminyum çeşitleri, özel alaşımlar, bakır, her türden paslanmaz malzemeler, pirinç ve titanyum … "Ismarlama" konusunda uzman olarak müşterilerimizin planlarına göre üretim yapıyoruz. Her türden özel profil taleplerini değerlendiriyoruz: Lamine, çekme, soğuk, sıcak çekme profilleri ÇELİK, ALÜMİNYUM, PASLANMAZ, BAKIR, PİRİNÇ, TİTANYUM veya diğer ALAŞIMLAR.

 1. YEGENOGULLARI SAC VE CELIK MAMULLERI SAN.TIC.A.Ş.

  Türkiye

  Ferforje Uygulama, C ve S Motif, Halka, Cumba, Lama, Pencere Korkuluk, Balkon Korkuluk, Yaprak, Mızrak, Topuz, Kare Demir, Köşebent, Lama Demir, Npu, Npi, Profil, Düz Profil, Dövmeli Profil, Sac, Dkp, BORU BÜKÜM , BÜKÜM FERFORJE demir ürünleri ve aksesuarları kullanılarak; Merdiven, balkon, pencere, cumba korkulukları, bina giriş kapıları, bahçe kapıları, bahçe otomatik kapı, bahçe duvar üstü gibi ihtiyaçlarınızı web sitemizdeki ürünler kısmından seçebilirsiniz. Geniş ürün yelpazemiz de; C, S, Halka, Yaprak ve diğer tamamlayıcı ürünler ile birlikte ferforje motif ve panoları, Uygulamalar kısmında bulunan örnek tasarım ve uygulamalarımızdan esinlenerek istediğiniz ölçülerde kendi zevkinize ve ihtiyaçlarınıza göre üretilmesini sağlayabilirsiniz. Ferforje demir sektöründe; 33 Yıllık bilgi birikim ve tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duymaktayız. Wrought Iron, Wrought Iron Application, C Motif, S Motif, Ring, Window, Lama, Window Railing, Balcony Railing, Leaf, Spear, Bun, Square Iron, Gusset, Lama Iron, Npu, Npi, Profile, Flat Profile, Tattooed Profile, Sheet Metal , Dkp, Pipe twist, Twist Wrought iron products and accessories; Stairs, balconies, windows, bay window railings, garden halls, garden walls, such as products that manufacture our products. Well as wrought iron motifs and panels, applications and designs are provided. Wrought iron industry; We are proud to serve you our esteemed services with our 33 years of knowledge and experience.

 2. AKKUŞ GÜMRÜKLEME

  Türkiye

  işletmemiz yeni kurulan bir kurumdur.işletme sahibimiz mesleğinin getirdiği tecrübe ile uluslararası ticaret işine yöneldik.ağırlıkla metal sektöründe birçok ülkeye ihracat yapmış ve konuda ki işlemleri bire bir olarak yürütülmüştür.kendi firmamız aynızamanda eticaret , gümrükleme, uluslararası ticaret işiylede iştigal etmektedir.bu konularda daha hızlı ve daha büyük adımlar atmak üzere yurt dışında potansiyel iş ortakları aramak amacıyla ticaret sitelerine üyelik yapılmaya devam edilmektedir.

 3. SADEF FRANCE

  Fransa

  SADEF soğuk olarak şekillendirilmiş ısmarlama çelik profil üretir. Sunduğu yüzey işlemleri sayesinde profiller farklı seçenekler kullanılarak tamamlanabilir: kemerleştirme, kesim, delme, perçinleme, kaynak... Binalarda (Çatı aşıkları, Kiriş mesnetleri, Tabanlar) özel kesitli veya (Z, C, Σ ya da U) gibi standart profillerin kullanımında veya yenilenebilir enerji tesislerinde (fotovoltaik panellerin destek iskeletleri) SADEF ihtiyaçlarınıza uygun ısmarlama çözümü size sunacaktır

 4. YAGIZLAR METAL

  Türkiye

 5. MECALDE 2

  İspanya

  Mutfak mobilyaları, ev ve banyolar için alüminyum aksesuar üretimi ve satışında lider şirket. Mecalde 2 haddeden çekilmiş alüminyum ürünlerinin arasında yüksek kaliteli geniş bir apre serisi sunar. Parlak veya mat anotlama, poliüretan lakeler ve melamin kaplamalar.

 6. SINIAT GMBH

  Almanya

  SINIAT GMBH, yılında kurulan ve Profiller - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oberursel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. LOUIS HESS GMBH & CO KG

  Almanya

  LOUIS HESS GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Profiller - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hamm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. KARL MAYER'S NACHFOLGER JOSEF HAUTMANN GES.M.B.H CO KG

  Avusturya

  KARL MAYER'S NACHFOLGER JOSEF HAUTMANN GES.M.B.H CO KG, yılında kurulan ve Profiller - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. DNEPROSPETSSTAL,PJSC

  Ukrayna

  DNEPROSPETSSTAL,PJSC, yılında kurulan ve Profiller - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal profiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaporozhye, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. METAALWINKEL ROTTERDAM

  Hollanda

  METAALWINKEL ROTTERDAM, yılında kurulan ve Profiller - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Özel çelikler, Özel çelikler, geri dönüşümlük kağıt, delikli saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rotterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. UNIFLEX CNC

  Almanya

  UNIFLEX CNC, yılında kurulan ve Profiller - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. 5 akslı frezeleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grossalmerode, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. METPORTAL

  Ukrayna

  METPORTAL, yılında kurulan ve Profiller - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. metal profiller, çekme metal köşebentler, demir metalleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kharkiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. PROFILAFROID

  Fransa

  PROFILAFROID, yılında kurulan ve Profiller - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. İnşaat mühendisliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bailleul-Sur-Therain, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. METAALHANDEL PILLAERT

  Belçika

  METAALHANDEL PILLAERT, yılında kurulan ve Çelik boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Profiller - Demirli metaller, Profiller - Demirli metaller, kirişler, ana kapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vleteren, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. NEGOCE+

  Fransa

  NEGOCE+, yılında kurulan ve Profiller - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. putreller, çelik bağlantı elemanları ve hırdavatlar, alüminyum saclar, Izgaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tancarville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. SADEF BELGIQUE

  Belçika

  SADEF BELGIQUE, yılında kurulan ve Profiller - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. atık geri dönüşüm presleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gits, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. LAMINADOS LOSAL SA

  İspanya

  LAMINADOS LOSAL SA, yılında kurulan ve Profiller - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Demir metal çubuklar, Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller, Demir metal çubuklar, Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller, madeni dolgular, profiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gernika - Vizcaya, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. PIPE PLANT "TRUBOSTAL" PJSC

  Ukrayna

  PIPE PLANT "TRUBOSTAL" PJSC, yılında kurulan ve Çelik boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Profiller - Demirli metaller, Demir metallerden ince borular ve borular, yumuşatıcılar, ozmoz, arıtıcılar, Metal borular, Profiller - Demirli metaller, Demir metallerden ince borular ve borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Korosten, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Profiller - demirli metaller - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.239 Şirketler