• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • depo rafları

Sonuçlar

Depo rafları - Ithalat/Ihracat

 1. PROTECTOPLUS LAGER- UND UMWELTTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PROTECTO çevre açısından sağlıklı depo teknolojileri konusunda uzman bir üreticidir. 1993 yılından bu yana yanıcı ve su kirletici maddelerin güvenli bir şekilde depolanma için Protectoplus ürünlerini planlamakta, üretmekte ve kurmaktadır. Bu kurulumlar, su ve toprağın kirlenmesini önlemek ve insanları korumak amacıyla, tehlikeli çalışma, işletim malzemeleri ile atık maddelerin bulundukları yerlerde yapılır. Protectoplus depolama ve nakliyeden acil durum setlerine kadar geniş bir kaliteli ürün yelpazesine sahiptir. Protectoplus Su Kaynakları Yasası'nın 19. maddesinin I fıkrasına göre faaliyette bulunan standart ve müşteriye özel depo çözümleri üreten bir şirkettir. Toplama hazneleri ister çelik, paslanmaz çelik, PE veya GFRP isterse de polimer betondan raf konteynerleri ve yanmaz depolar veya çevre açısından tehlikeli maddeler için komple depolar olsun, tüm ürünler her zaman geçerli mevzuata ve güncel teknolojiye uygun üretilmektedir. Çelik, paslanmaz çelik beton, fiberglas, plastik PE ve PVC hammaddelerinden ürünler.

 2. OHRA-REGALANLAGEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Merkezi Kerpen'de (Köln yakınlarında) bulunan OHRA, Avrupa'nın önde gelen raf sistemleri üreticilerinden biri olup, Avrupa pazar lideri olarak konsol rafları konusunda da uzmandır. OHRA, özellikle inşaat malzemeleri ticareti ve tahta işleme alanlarında palet ve konsol rafları ile kendisine yer etmiştir. Üst düzey müşteri odaklılık ve bireysel özel çözümler sayesinde, OHRA raf çözümleri artık opera binalarının yanı sıra otomobil geri dönüşümcüleri ve marinalarda da bulunabilmektedir. OHRA, uzun ve ağır malların depolanmasında uzmanlaşmıştır. Çelik profillerden yapılmış özel sağlam konsol ve palet rafları bizi diğer tedarikçilerden ayırt etmektedir. Çoğu üreticinin karşılayamadığı yüksek taşıma kapasitesi ve aynı zamanda ince tasarım sunulmaktadır. Bu gereklilikleri fazlasıyla karşılıyabiliyoruz. Raf sistemlerimizin yüksek kalitesi şirket felsefemizin bir parçasıdır ve ürünlerinizi güvenle saklamanız için güven verir.

 3. DC PLUS GLOBAL SHOPFITTING

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Türkiye merkezli bir mağaza düzenleme ekipmanları üretim şirketi olarak görsel açıdan çekici ve işlevsel perakende alanları yaratmada küresel ortağınız DCShopfitting'e hoş geldiniz. Kapsamlı sektörel deneyimimizle, perakende mağazaları, büyük mağazalar, süpermarketler, butikler, konaklama tesisleri ve ticari alanlar dahil olmak üzere çok çeşitli işletmelerin benzersiz ihtiyaç ve gereksinimlerine hitap eden olağanüstü mağaza düzenleme çözümleri sunma konusunda uzmanız. Kapsamlı mağaza düzenleme ürünleri yelpazemiz arasında raflar ve teşhir sistemleri, tezgahlar ve kasalar, pano kanallı duvarlar ve delikli panolar, giysi rafları, vitrinler ve dolaplar, butik zigon sehpalar, mankenler, lazerle kesilmiş metal tasarımlar, kartvizit standları, özel armatürler ve aksesuarlar yer alır. Güvenilir ortağınız olarak, perakende alanınızı marka imajınızı geliştiren ve satışları artıran bir ortama dönüştürmeye kararlıyız. Müşterilerimiz uzmanlığımıza, güvenilirliğimize ve kalite taahhüdümüze güveniyor ve birçoğuyla uzun vadeli ortaklıklar kurmuş olmaktan gurur duyuyoruz. Bu nedenle üstlendiğimiz her projede onların beklentilerini aşmaya çalışıyoruz. Markanızın benzersiz kimliğini yansıtan ve müşterileriniz üzerinde kalıcı bir izlenim bırakan birinci sınıf mağaza düzenleme çözümleriyle perakende alanınızı yükseltmek için bugün bize ulaşın.

 4. Z. D. JAWOR

  Polanya

  Verified by europages badge

  1995 yılında kurulan tesisimiz, bir aile işletmesinden gelişen bir üretim tesisine dönüştü. Sürekli büyüme ve gelişmiş üretim teknikleri, ürün yelpazemizi evler ve bahçeler için bir dizi ahşap eşyayı kapsayacak şekilde genişletti. Yeniliğe olan bağlılığımız ile yeni tasarımlar düzenli olarak pazara sunulmaktadır. Özel siparişler için benzersiz fikirleriniz de memnuniyetle karşılanmaktadır. Yol gösterici ilkemiz "ESTETİK, GÜVENİLİR VE EKOLOJİK" ürünlerimizi ve operasyonel ahlakımızı ortaya koymaktadır. İleri teknoloji, kalifiye personel, modern bir makine parkı ve elverişli bir ortamla ürünlerimiz sürekli olarak en yüksek kalite standartlarını korumaktadır. Eski Sandomierz Ormanı'nın bitişiğindeki stratejik konumumuz, birinci sınıf FSC® sertifikalı çam ağacına erişim sağlamaktadır. Malzemelerin kökenine ve dayanıklılığına öncelik veriyoruz. Doğal ürünlerimiz hiçbir kimyasal işlem gerektirmemektedir ve ahşap bükülmeye karşı dayanıklıdır.

 5. METALCOOP

  İtalya

  Verified by europages badge

  Metalcoop, Metal raf sistemleri tasarım, imalat ve montajı alanında uzmandır. Geniş bir ürün ve aksesuar yelpazesi sunmaktayız: palet taşıyıcılar, mezaninler, mobil taban üzeri raflar, satış tezgahları ve sehpalar. Ayrıca, depolama alanının büyüklüğü ne olursa olsun, malzeme taşıma, stoklama, ikmal ve envanter için gerçek zamanlı olarak takibini sağlayacak SMART WMS yazılımını kullanarak depo yönetimi için entegre lojistik çözümleri sunuyoruz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. RMZ OFIS

  Türkiye

  Verified by europages badge
 2. TRINMAK MACHINE ENGINEERING AND INFORMATION TECHNOLOGIES INDUSTRY

  Türkiye

  Verified by europages badge

  TRINMAK MACHINE ENGINEERING AND INFORMATION TECHNOLOGIES INDUSTRY, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel metal levha işleri, Kontratlı CNC imalat ve makine üretimi, cnc kesimi, Pistonlar, Saclar - Kesim makine aletleri, Lazer kesimi, CNC levha metal işi, kişiye özel lazer baskı, sanayi profilleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kocaeli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. M-D-R SOLUTIONS DE STOCKAGE ET MANUTENTION

  Fransa

  Verified by europages badge

  M-D-R SOLUTIONS DE STOCKAGE ET MANUTENTION, yılında kurulan ve Depo rafları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yük vagonları, Ağır yük rafları, endüstriyel bölmeler, Paletli raflar, Yük vagonları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cre Sur Loir, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. AAAGILER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AAAGILER GMBH, yılında kurulan ve Depo rafları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yol işaretleme, endüstriyel bölmeler, paletli bölmeler, sinyalizasyon, bariyerler, Endüstriyel Koltuklar, teraziler, bölümlere ayırma, yapışkan bantlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Darmstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. LITAN - ESTANTES METÁLICAS, LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  LITAN - ESTANTES METÁLICAS, LDA, yılında kurulan ve Depo rafları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kitaplıklar ve raflar, Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri, alüminyum merdivenler, Kitaplıklar ve raflar, metal merdivenler, Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri, endüstriyel bölmeler, metalik tablet, antrepolar için metalik bölmeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Águeda, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. FASHION4WELLNESS.COM

  Hollanda

  Verified by europages badge

  FASHION4WELLNESS.COM, yılında kurulan ve Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Depo rafları, kremayer dişlisi, Raf sistemleri, Mobil raflar, Hareketli Raf Sistemleri, Otomatik depolama sistemleri, Depolama sistemleri, Dinamik Saklama Sistemleri, ikram servisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zwanenburg, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. SD MONTAGESERVICE

  Almanya

  Verified by europages badge

  SD MONTAGESERVICE, yılında kurulan ve Depo rafları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. AP PRÜFSERVICE E. K. INH. ANDREAS PROPP

  Almanya

  Verified by europages badge

  AP PRÜFSERVICE E. K. INH. ANDREAS PROPP, yılında kurulan ve Depo rafları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Borchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PROPOSRESCH GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  PROPOSRESCH GMBH, yılında kurulan ve Depo rafları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lanzenkirchen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. RACK CONCEPT

  Belçika

  Verified by europages badge

  RACK CONCEPT, yılında kurulan ve Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Depo rafları, süpermarket arabaları, rack, metal paletler, Stearik asit, Depolama sistemleri, Izgaralar, Depo rafları, Paletli raflar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Manage, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. EEM CONSEIL

  Fransa

  Verified by europages badge

  EEM CONSEIL, yılında kurulan ve Yük arabaları asansörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Depo rafları, Taşıma - malzeme ve ekipman, Yük arabaları asansörleri için yedek parçaları, manüel şaryo elevatörler ve taşıyıcılar, Depo rafları, Taşıma - malzeme ve ekipman sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Laons, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. BNA LOGISTIQUE

  Fransa

  Verified by europages badge

  BNA LOGISTIQUE, yılında kurulan ve Endüstriyel sistemler - Montaj ve demontaj sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Depo rafları, endüstriyel bölmeler, endüstriyel raf montajı, tesisat metal yapıları montajı, ticari mal stoğu için frigorifik dolaplar, Raf aksesuarları, metalik ve ahşap rafların montajı, Paletli raflar, Palet raflı taşıyıcı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris 16, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. CREMONINI VIRGILIO

  İtalya

  Verified by europages badge

  CREMONINI VIRGILIO, yılında kurulan ve Depo rafları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dükkan rafları, ambarlama işleri için bölmeler, metalik raf, Dükkan rafları, kompozit malzeme bölmeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Crevalcore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ELVEDI GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ELVEDI GMBH, yılında kurulan ve Depo rafları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fiş uçları, ikram servisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Blumberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. OZ LOGISTIQUE

  Fransa

  Verified by europages badge

  OZ LOGISTIQUE, yılında kurulan ve Depo rafları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. lojistik hizmetler, Lojistik yönetim danışmanlığı, lojistik, sanayi lojistik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pontarlier, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. PS LAGERTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  PS LAGERTECHNIK, yılında kurulan ve Depo rafları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Leverkusen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AK RAF SISTEMLERI

  Türkiye

  İstanbul’da mağaza dekorasyonu ve depo iyileştirme alanlarında hizmet veren AK Raf Sistemleri sektördeki 15 yıllık bilgi ve tecrübelerini, yeniliklerle harmanlayarak dekorasyon konusunda fark yaratmaya ve mağaza dekorasyonları üretmeye ve tasarlamaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda hızlı bir büyüme ivmesi yakalayan şirketimiz müşterilerinin ihtiyaçlarına daha hızlı ve net çözümler üretebilmek için İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrikasını hala büyütmektedir. Ürettiğimiz başlıca ürünler; ekonomik market rafları, lüks market rafları, hafif yük depo rafları, ağır yük depo rafları, arşiv rafları, çelik raflar, mağaza stantları, erkek giyim mağaza rafları, kadın giyim mağaza rafları, çocuk giyim mağaza rafları olmak üzere listelenmektedir. Farklı mağaza tipleri(erkek giyim, kadın giyim, çocuk giyim, bilişim ve depo alanları) için hayallerinizde tasarladığınız raf sistemlerini teknolojinin elverdiği ölçüde hayata geçiriyor ve mağazanızın ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda sizin ve müşterilerinizin göz zevkinize hitap ederken ürünlerinizi en iyi ve dikkat çekici şekilde teşhir edebileceğiniz modern raf sistemlerini hayata geçiriyoruz. Müşterileriniz alışveriş yaptıkları mağazalara sadıktırlar ve ürünlerinizi tezgahtardan önce raflarınız pazarlamaktadır. Bu nedenle müşterilerinizin dikkatini cezbedecek ve onların ihtiyaçlarına yönelik, rakiplerinizle aranızda fark yaratacak raf sistemleri üretiyoruz.

 3. RÜZGARAS METAL SANAYI VE TICARET LTD. STI.

  Türkiye

  Rüzgaras Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketimiz yüksek kaliteli paslanmaz çelik, çelik ve alüminyum ürünlerin düşük ücretlerle imalatını yapıyoruz. Her iki taraf için kazançlı ve sürekli olarak geliştirilebilir bir şekilde uzun vadeli tedarikçiniz olmak istiyoruz. E-Posta hesaplarımızla ve telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kaynak teknikleri, Sac/Boru/Profil kesme, bükme ve şekillendirme, CNC Torna ve frezeleme, Lazerli Sac/Levha kesimi konularında hizmet vermekteyiz. Proje bazlı çalışan firmamız; tasarımı olmayan projeler icin ise profesyonel tasarım ekibimiz tarafından proje çizim hizmeti sunmaktadır, projelerinizi Solidworks üzerinden tasarlayıp beğeninize sunuyoruz. PDF, DXF, STEP ve teknik resim dosya verileri ile siparişlerinizi sistemimize işliyor ve taleplerinize göre Paslanmaz Çelik, Çelik ve alüminyumdan Kaynaklı / Kaynaksız, Montajlı ve Projeli / Projesiz ürünler üretiyoruz. Türkiyenin en köklü firmalarına Çelik, Paslanmaz Çelik, Alüminyum ürünle konusunda ürün-tedarik hizmetleri vermiyoruz. Sertifikalarımızdan bazıları asağıdaki gibidir: EN 3834-2 EN 1090-2 ISO-10002: 2018 IATF 16949: 2016

 4. Z&Z TRADE

  Türkiye

  Merhaba z&z trade olarak başta çorap tedariği olmak üzere hertürlü tekstil, çocuk bezi ve ürünleri.tedarik ve danışmalığını yapmaktayız ihracata konu olabilecek her türlü gıda ve mal tedariği yapıyoruz. yabancılar tarafından yapılacak Emlak yatırımları için danışmanlık hizmeti veriyoruz. yabancı ülkelerden gelecek turist ve turizim acentaları için danışmanlık sağlıyoruz. Ayrıca yabancı şirketler için Distribütör olmaya hazırız. türküye'de üretim tesisi kurup üretim yapmak isteyen şirketler için birlikte çalışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz..

 5. ARSAN WOOD & STEEL RACKING SYSTEMS

  Türkiye

 6. SCIENTIFIC-PRODUCTION ENTERPRISE IMVO

  Ukrayna

  SPE " IMVO " depolama rafları ve ekipmanlarını geliştirme ve üretme konusunda lider bir Ukrayna şirketidir. Kurumum uzmanları depolama lojistiği konusunda 4.000'den fazla çözüm geliştirmiştir.Aşağıdakileri sunuyoruz: palet rafları; seçici palet rafları; drive-in / drive-through derin palet rafları; Geniş açıklıklı ve kombine raflar; Konsol kollu raflar; Yerçekimi akışlı raflar, ara katlar, depolama sistemleri aksesuarları; Zemin konveyör sistemleri; konveyörler. Sertifika: ISO 9001: 2008 UkrSEPRO

 7. ATOX ESM

  Fransa

  ATOX ESM işletmesi sizlere dinamik, taşınabilir, hafif, yüksek irtifalı raf sistemleri, ayrıca palet rafları, mini raf sistemleri, manurack palet rafları, koruma, işaretleme sistemlerinden oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Montaj ve bakım işlemleri uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Projenizin çerçevesini belirleyecek etütleri ve maliyet hesaplarını sizlerle birlikte yapıyoruz. Deneyimli profesyoneller en iyi lojistik verimini elde edebileceğiniz seçimleri yapabilmeniz için yol gösterici oluyorlar. En iyisini seçin, en kötüsünden uzak durmuş olacaksınız.

 8. ANKA DEPOLAMA

  Türkiye

  Firmamız Depo Rafları, Çalışma Tezgahları, Soyunma Dolapları, Çelik Raf sistemleri, Compact Arşiv Sistemleri, arşiv, evrak depolama, endüstriyel depolama, müze depolama ve kütüphane arşiv sistemleri üretimi, satışı yapmaktadır, 14 yıllık sektör deneyimimizle, her çeşit ürün ve eserlerin sağlıklı bir biçimde envanter kaydının tutulması, rahatlıkla ulaşılabilir olması, şeffaf, fonksiyonel ve güvenli depolama imkanlarının yaratılması için; • ihtiyaçlarınıza uygun olarak düşük maliyetli ürün ve eser saklama koşullarının belirlenmesi, • belirlenen koşullara göre mekanların projelendirilmesi, • projeye uygun tasarım, üretim, kurulum ve montaj hizmetlerinin sunulması ile depolarınızı daha yaşanılabilir ve canlı mekanlar halinde yeniden dizayn ediyoruz.Müşteri taleplerini zamanında ve eksiksiz karşılamayı, hızlı ve güvenilir hizmetiyle mutlak müşteri memnuniyetini her geçen gün artırmayı amaçlamaktayız

 9. META-REGALBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  Sauerland bölgesindeki Arnsberg'de bulunan, bölgeye gelenek ve başarımızın temelleri ve garantörleri olan çalışanlarımız nedeniyle kuvvetle kök salmış, orta ölçekli bir şirketiz. Bir sistem tedarikçisi olarak META'ya, tüm depo lojistik ihtiyaçlarınız için güvenebilirsiniz: Danışmanlıktan planlamaya, projelendirmeden depo tesisinizdeki montaja kadar. Uzun yıllardır en yüksek kalite standartlarını biz belirliyoruz: Yetkili satıcılarımızla beraber sizin için optimum depolama çözümlerini sizinle birlikte geliştiriyoruz ve işletime alma sonrasında da sisteminizin bakımını yapıyoruz. Tüm META depolama tertibatları en sıkı biçimde kontrol edilir ve tüm ilgili normlara ve kalite standartlarına uygundur. Ayrıca tüm Avrupa'da çok katlı depolama rafı zemin sistemlerine ilişkin RAL-RG 614/3 sertifikasına sahip tek üreticiyiz.

 10. MARKETSAN SHELF

  Türkiye

  1960 yıllarında ve 70li yıllarda raf denilen sistem yoktu. O zamanki esnaflar ve işletmeler marangozda kestirdiği ağaçları duvara çakarak raf benzeri yapılar kullanırdı.1975 ten sonra çıkan raf imalatçıları ağaç yerine metali kullanarak çelik rafı ürettiler. Bu rafları her yerde kullanmaya başladı işletmeler. Çelik raf diye adlandırıldı.Türkiyede bir sektör oluştu , artık bugün raf sektörü çok gelişerek dünyada söz sahibi konuma gelmiştir. Ben şahsım olarak 1980 yıllarında adım attım sektöre. Önce çıraklık dönemi , daha sonra kalfalık ve ustalık derken yöneticilik yaparak kendimi geliştirdim. Çalıştığım firmaları bir yere getirerek raf sektöründe emek verdim. Artık kendi işimi kurma vakti gelmişti. 1995 yılında kendi işletmemi açarak bu sektöre hizmet etmeye devam ettim. bu zaman zarfında binlerce bakkal binlerce market binlerce depo binlerce küçük esnafa hizmet verdim.Türkiyenin kalkınması ve gelişmesinde bizlerde karınca kararınca katkıda bulunduk. ...

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz