• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dişli çarkları

Sonuçlar

Dişli çarkları - Ithalat/Ihracat

 1. JCB ENERGY ELECTRIC POWER INDUSTRY

  İspanya

  Verified by europages badge

  JCB ENERGY, merkezi İspanya'da bulunan önde gelen bir jeneratör üreticisidir. En büyük önceliğimiz, etkin ekip çalışması ve sinerji ile hızlı ve etkili hizmetler sunarak tam müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu hedefe ulaşmak için dünyanın en iyi ve en güçlü motor üreticileriyle işbirliği yapıyoruz. Şirketimiz, Dizel Jeneratörler, Gaz Jeneratörler, Benzinli Jeneratörler, İnverterli Jeneratörler, Su Pompaları, Işık Kuleleri, Kaynak Jeneratörleri, UPS, Regülatörler, Forkliftler ve diğer ürünler dahil geniş bir ürün yelpazesi sunarak diğer şirketlerden ayrılmaktadır. Ürünlerimizin tümü web sitemizde yer almaktadır. Kalite, güvenilirlik ve süreklilik odaklıyız ve satış politikamız müşterilere kapsamlı bir servis ve dağıtım ağı sunmaya yönelik tasarlanmıştır. Ürünlerimiz, en yüksek kalite ve performansı garanti eden entegre üretim prosesleri kullanılarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Sektördeki kapsamlı deneyimimize güvenen müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan güvenli ve güvenilir ürünler sunmaktan gurur duyuyoruz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 2. ZWP ZAHNRADWERK PRITZWALK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge
 3. BECHTEL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Elevatör kovası, elevatör kayışı, plak vidası, kazıyıcı zincir, burçlu konveyör zinciri, çatallı zincir, zincir çarkı, dönüş makarası, konveyör kanadı, orta rulman, konveyör vidası tedarikçisi

 4. FÖRDERTECHNIK KENTZLER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Fördertechnik Kentzler GmbH şirketi tahrik, sevk ve yük zincirlerinin yanı sıra zincir çarkları ve özel imalatlar alanında da güvenilir iş ortağınızdır. Deneyim ve uzmanlık, yüksek nitelikli ve kaliteli ürünlerimizin temel taşıdır. Hizmetlerimizden en başından itibaren yararlanın: İhtiyaçlarınıza uyarlanmış bileşenlere ilişkin danışmanlık ve bu bileşenlerin seçiminden, ürünün tamamlanmasına kadar. Özel zincirlerden, zincir çarklarına ve her türden özel yapım zincirlere kadar, size her bir müşterinin gereksinimlerine uygun geniş kapsamlı standart ürünler ve bireysel komple çözümler sunuyoruz. Yılların tecrübesi ve mevcut DIN standartlarına uygunluk sayesinde, şirketimizden birinci sınıf ürün geliştirmeleri garanti ediyoruz. Ürünlerimiz hakkında müşterilerimizin memnuniyet düzeyinin ne kadar yüksek olursa olsun, ürünlerimizin yüksek kalitesini, performansını ve kalitesini sürekli artırıyoruz.

 5. PIZZIRANI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  1968 yılından bu yana, Pizzirani şirketi hareket iletimi için teknik endüstriyel ürünler üretmekte ve pazarlamaktadır: Konik çıkrıklar ve kovanlar, kayışlar, kauçuk bantlar, uzun borular ve mandrenler, zincirler, motor taşıyıcı kızaklar, hortum kelepçeleri. Şirket uluslararası çapta faaliyet gösterir ve EMEA bölgesine ihracat yapar, aynı zamanda da Avrupa pazarında daha yüksek bir varlığı mevcuttur.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BRANDAU GELENKKETTEN GMBH + CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  35 yıldan daha uzun bir süredir elde ettiğimiz teknik bilgi birikimi ve çalışanlarımızın yüksek motivasyonu ihtiyaçlarınıza münferiden yanıt vermeye çalışmaktayız. Özellikle konveyör zincirleri, konveyör teknolojisi için çelik mafsallı zincirleri ve bunların pas ve aside dayanıklı varyantlarının yanı sıra eğimli konveyör zincirleri, içi boş saplamalı zincirler, fırın zincirleri, elek zincirleri, tahrik zincirleri üzerinde uzmanız. BRANDAU Gelenkketten şirketi, her türlü uygulama için size, (DIN veya ISO standartlarına uygun), teknik özellikleriniz, çizimleriniz veya eskizlerinize göre - kalite açısından optimize edilmiş fabrika standartlarımıza göre - ayrıca paslanmaya dayanıklı ve aside dayanıklı varyantlarıyla uygun zincirler sağlar. Kısa teslimat süreleri ve iyi fiyat / performans oranı. Avrupa'daki optimize edilmiş üretimimiz, programlama gereksinimlerinize esnek bir şekilde cevap vermeyi olanaklı kılar.

 2. STELTER ZAHNRADFABRIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kaliteli iş ortağı. 60 yıldan fazla deneyim. 1950 yılında kurulan, sahibi tarafından yönetilen şirketimiz, tüm Avrupa'da dişli bileşenler için kalitede lider haline gelmiştir. Bugün yaklaşık 400 çalışan, 26.000 m²'yi aşan bir fabrika alanında standartları belirleyen bir hassasiyet ve çeşitlilikle büyük ve küçük seriler üretilmektedir. En iyinin bir araya geldiği yer burasıdır: /// Pazarlama istikrarı ve inovasyon. Teslimat güvenilirliği, müşterilerimiz için en önemli önceliktir. Şirketin onlarca yıldır kanıtlanmış olan pazarlama istikrarı, uzun vadede bile her zaman yanınızda güvenilir bir ortağa sahip olma güvencesini sağlar. Hassas ürünlerin sürekli bulunabilirliğine ek olarak, son derece yüksek bir inovasyon potansiyeli vardır. Mümkün olan en kısa sürede yeni uygulamalar için yeni ürünler üretme kabiliyetimiz, müşterilerimizle birlikte büyümemizin temelinde yatandır.

 3. LICHARZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Licharz GmbH, yüksek performanslı endüstri ve ticaret alanında uzmanlaşmış, mühendislik plastikleri alanında lider üreticidir. Almanya'daki genel merkezimiz ve Fransa ve İngiltere'deki ofislerimizle dünya çapında faaliyet gösteriyor ve hızlı teslimat yapıyoruz. Ürün yelpazemiz, birçok farklı alanda kullanılan son derece dayanıklı teknik plastiklerden oluşan geniş bir yelpazeyi içermektedir. Neden Licharz'ı seçmelisiniz? Sipariş üzerine çözümler: Müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam olarak uygun özel çözümler sunuyoruz. Yüksek Kalite: Ürünlerimiz en yüksek kalite ve dayanıklılıkla karakterize edilir. Hızlı teslimat: Depo kapasitemiz sayesinde müşteri ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilmekte ve hızlı teslimatlar sağlayabilmekteyiz. Geniş kapsamlı uzmanlık: Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve sektör bilgimiz ile müşterilerimiz için tecrübeli bir ortağız. Tarım, inşaat, enerji, yenilenebilir enerji, otomotiv, havacılık, teknoloji, gıda ve daha fazlasını içeren çeşitli sektörlerde küresel olarak faaliyet gösteriyoruz. Bu sektörlerin gereksinimlerine ilişkin derin bilgimiz bizi birinci sınıf bir danışman ve alıcılar, distribütörler, işleyiciler ve kullanıcılar için güvenilir bir ortak haline getiriyor.

 4. OFFICINE MECCANICHE A. VECCHI

  İtalya

  Verified by europages badge

  Şirketimiz orta ve büyük ebatlarda dişlilere gereksinimi olan, özel dişli motorları, piyasada bulunmayan mekanizmalar veya makineler tasarlaması ve geliştirmesi gereken firmalar için ideal iş ortağıdır. Bu amaçla 30 modüllü 4000 mm'e kadar çaplı, gerek dış gerekse iç, dişliler, 30 modüllü 1000 mm çaplı düz dişli konik torklar, 30 modüllü 5000 mm'e kadar uzunluğa sahip kremayer dişlileri tasarlamak ve üretmek üzere gerekli donanımlara sahibiz.

 5. C.T. INGRANAGGI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  C.T. INGRANAGGI SRL, yılında kurulan ve Dişliler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları, dişli çark, Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cento, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. MASSIMO MOLTRASIO INGRANAGGI

  İtalya

  Verified by europages badge

  MASSIMO MOLTRASIO INGRANAGGI, yılında kurulan ve Dişliler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ticari malları kaldırma palangaları için dişli sistemleri, pompa dişlileri, pıgnone, helisel dişliler, ticari mal kaldırma için palanga sökülebilir parça ve aksesuarları, silindirik dişli grupları, dişli çark, transmisyon için dişliler, trapezoidal vidalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cusano Milanino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. GLOBAL HYDRAULIC

  Türkiye

  Our Company is the leader exporter and producer of mobil hydraulic component and we would like to make our company and its products known to you. We have already experience in export business, particularly in European, Middle East, Asia and Africa markets. Our production programe: - HYDRAULIC GEAR PUMPS - HYDRAULIC PISTON PUMPS -BENT AXIS PISTON PUMPS -P.T.O ( POWER TAKE-OFF) -HYDRAULIC DIRECTIONAL AND UMITATION VALVE -HYDRAULIC ADAPTER -MOBIL HYDRAULIC EQUIPMENT HIGH QUALITY. COMPETITIVE AFFORDABLE PRICE. FOR MORE INFORMATION. WHATSAPP: 00-90-531-525 07 07 E-MAIL: hasan@globalhyd.com

 1. AZM RULMAN A.S.

  Türkiye

  Değerli, AZM Rulman A.Ş. Dostları, 1986 yılında kurulan AZM Rulman A.Ş; kurulduğu günden bu günlere siz değerli dostlarımıza en iyi hizmeti verme gayreti içerisinde oldu.Her geçen gün inançla, yılmadan ve azimle siz deðerli müşterilerimize, “kazandırmadan kazanma, kazandır ve kazan” prensiplerimizle birlikteliğimizi devam ettirdik ve devam ettirme kararlılığımızı sürdürmekteyiz.Sanayimize ve siz değerli dostlarımıza katkıda bulunmanın gururunu, mutluluğunu hep beraber yaşadık. AZM Rulman A.Ş. olarak kuruluşumuzdan bu güne kadar her sattığımız ürünün arkasında durduk. Bilgi ve tecrübelerimiz doğrultusunda kalitesine güvenmediğimiz malı satmadık.Ülkemize dünyanın en genç ve en son teknolojisiyle kurulan ART rulman fabrikasını ülkemize kazandırdık. Türkiye de ilk olarak rulmana 24 ay garanti verdik. Distrübütörlüğünü ve bayiliğini yaptığımız markaların seçimini yaparken herşeyden önce müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olması için, firmamız bünyesinde bulunan teknik mühendislik ekibimizle, rulman seçimi, hesaplama işlemleri, takma - sökme, yağlama, depolama ve diğer kullanım şekilleri gibi konularda rulman kullanan yetkililerin bilgilendirilmesi için seminerler ve toplantılar düzenlemekteyiz. Ülkemiz ve sanayimizin aydınlığı için, inanan ve güvenen siz değerli dostlarımızla işbirliği içerisinde, birbirimizden aldığımız tecrübe ve pozitif enerji ile birlikte kalkınmamız için inanan kişiler ile güç birliği oluşturmaktayız.“ Her zaman birlik beraberliğe doğru...”Saygılarımızla,

 2. MEHMET ERDIREN DISLI MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI.

  Türkiye

  With its roots going back to 1950's, Mehmet Erdiren Gear Industry was established in 2000 and it works as a third generation, technology and quality focused manufacturer of gears. We are able to supply almost any customer request, including up to 10 Modules straight bevel gears, spur gears, pinion gears and pump gears. Max diameter of 350 mm. Gearing Quality DIN 5. Machines in the production line; It consists of high precision CNC gear hobbing, bevel gear cutting, gear profile grinder, cylindrical grinding machine. In addition to manufacturing and branding for many companies and trademarks around the world, we also produce brand-free products. We can handle all kinds of projects with low and medium quantity.

 3. YZR GLOBAL DIS TIC. LTD.

  Türkiye

  YZR GLOBAL, Türkiye’nin köklü enerji tesisi kurulum firmalarından olma hedefiyle faaliyet gösteren Yazar Group’un dış ticaret firmasıdır. Sahip olduğu tecrübe ve başarılı ekibi ile YZR Global uzmanlık alanı olan enerji, enerji panelleri ve bio kütle santralleri başta olmak üzere; makine ve inşaat sektörlerinde imalat, medikal ve gıda sektörlerine ise tedarik ve lojistik alanlarında hizmet vermektedir. Ürünlerimiz her türlü yedek parça, bakır ve alüminyum pul, dizel pompa, pul set takımı, vida, nipel, piston, yay, kelepçe, dişli ve hortum rekorları başta olmak üzere V kasnak, burçlu kasnak, kör kasnak, konik burçlar, yıldız kaplin, rulman yatağı ve otomotiv yedek parça ürünlerini de kapsamaktadır. YZR Global olarak tüm dünyada Türk kalitesini ve %100 Türk ürünlerini ulaştırarak ülkemizi başarı ile temsil etmekte ve direk hizmet vermekteyiz.

 4. SAFKAN GROUP PLASTIK KAUÇUK SAN.TIC.A.Ş

  Türkiye

  Safkan Group şirketler topluluğunu sizlere tanıtmak bu vesile ile hizmet ve ürünlerimiz ile tedarikçiniz olmak isteriz. Safkan Group Kauçuk , Silikon , EMI Korumalı Konektör Contaları, Plastik ana üretici olması adına kurulmuş olan fizibilite çalışmaları yapılmış büyük projeler üzerinde imalat ve tasarım yapan firmadır. Aynı zamanda ise savunma sanayi ve Enerji Sektörü firmalarına yan sanayi olarak hizmet vermektedir. Üretimlerimizde sizlerle de doğrudan çalışmak isteriz. Özel imalat , Kalıp imalatı , Kauçuk Plastik Üretimi yanı sıra Fason Parça, Talaşlı İmalat, Kaynaklı İmalat, Kesim – Büküm imalatlarıyla firmanıza katkı sağlamak isteriz.

 5. ZAMA GMBH & CO. KG

  Almanya

  ZaMa GmbH & Co KG şirketi tahrik teknolojisi için uygulamaya özel parçaları üretmektedir. Dişliler, alın dişlileri, iç dişliler, konik dişliler, salyangoz miller, sonsuz dişliler vs. gibi dişli teknolojisi elemanları tedarikçisi olarak, müşterilerimize, piyasa rekabet gücü veren ve rekabette iyi kullanabilecekleri, birinci sınıf ve yenilikçi ürünler sunmak hedefimizdir, zira sizin başarınız aynı zamanda bizim de başarımızdır. En modern üretim süreçleri ve nitelikli personelin yanı sıra yüksek bağlılıkla bireysel çözümler ve uzman danışmanlık sunmaktayız. Bize ihtiyaçlarınızı bildirin - en kısa sürede size dönelim ve teklifimizi sunalım.

 6. PHROMAC

  Belçika

  Ekskavatörlere ve arazi makinelerine yönelik paletler ve yedek parçalar için bir internet sitesi! Ekskavatörleriniz ve arazi makineleriniz için palet veya yedek parça mı arıyorsunuz? Phromac'ta, çeşitli fiyat kategorilerine göre sınıflandırılmış geniş bir seçenekler yelpazesi bulabilirsiniz. Siparişinizi kolay ve basit bir şekilde online veriyorsunuz ve biz size garantili bir şekilde en kısa bir sürede teslim ediyoruz. Phromac, önerilen markalardan bağımsız olarak tavsiyelerde bulunur ve doğrudan dağıtıcılarının stoklarından istediğiniz ürünün teslim edilmesini sağlar. Talep etmeniz halinde sipariş ettiğiniz parçaların montajını da gerçekleştirir. Avantajlarımız: Geniş seçenekler yelpazesi: Yaklaşık 200 marka. Son derece rekabetçi fiyatlar. Siparişi izleyen 3 gün içinde teslimat. Vergi hariç 300 €'yu aşan siparişlerde Benelux ülkeleri içinde posta masrafı almıyoruz. 1.000 saat çalışma garantisi.

 7. Z.M.C. ITALIA

  İtalya

  1954 yılında kurulmuş olan ZMC Italia şirketi endüstriyel zincirli konveyörlerinde lider imalatçıdır. Şirket müşterinin teknik resimlerinden hareketle, her türlü uygulamaya uyarlanmış, ISO-DIN-BRITISH STANDARD-ANSI normlarına uygun, metrik sisteme dayalı zincirler imal etmektedir. Zincir baklaları 25 ila 600 mm ve daha fazlası olabilmektedir. 1.200.000 N'a kadar kopma yükü. Plaka kalınlığı 2 ila 60 mm arasındadır. Demirden nikel alaşımlarına kadar çeşitli imalat malzemeleri. Tüm başlıca kimyasal, termokimyasal işlemler ve galvanik ve kimyasal kaplamalar.

 8. HATVEMAK GEAR INDUSTRY

  Türkiye

  Firmamızın imalat konuları arasında, hafif ticari araçlar (kamyonet, minibüs, midibüs), ticari araçlar (kamyon, otobüs), otomobiller, traktörler, iş makinaları, tarım makinaları, fabrika ve tesislere ait spiral - hypoid difransiyel ayna mahruti dişlileri, düz helis dişliler, istavroz dişlileri, istavroz taşıyıcı kutular, arka aks milleri, mahruti flanşları, komple şanzumanlar, hız değiştirici ve yön değiştirici redüktörler bulunmaktadır. Üretimi CNC işleme makinaları ve dişli açma makinalarıyla gerçekleştirmektedir. Üretilmekte olan mamüllerin % 60 'ı ihraç edilmekte ; % 40 'ı ise iç piyasaya pazarlanmaktadır.Firmamız üretim tesisi yatırımlarını spiral-hipoid ayna mahruti dişli ve düz-konik ayna mahruti dişli üretimine ait makinalarda yoğunlaştırmış olup difransiyel ayna mahruti dişlisi ve istavroz dişli takımı üretiminde çok iddialıdır. Difransiyel ayna mahruti dişli üretiminde GLEASON sistemi kullanılmakta ve AGMA standartlarına göre üretim yapılmaktadır.

 1. YAVUZLAR DISLI SANAYI TICARET A.S.

  Türkiye

  Dear Ladies / Gentlemen, YAVUZLAR DİŞLİ is one of the leading companies in TURKEY which has been manufacturing Rack Gears, Sprockets, Pinions, Apparatus and parts for machine tools, HOIST and LIFT industries since 1996.Our plant area is built on sqm 1.500 reached with its 42 employees and Yavuzlar Dişli has certified by ISO 9001: 2008 and present our products to clients at home and abroad with quality, efficiency and competitive prices for 17 years. We have exported our qualified products to Germany, Saudi Arabia, Denmark, Bulgaria, Sweden, Holland, Norway, France, UAE, Greece and Austria.When you visit our WEBSITES (www.ydsdisli.com or www.ydsgear.com), you will get more information about our capability. We would like to be one of your important suppliers for your projects. Awaiting your earliest valuable comments and reply.Best regards,

 2. C.R.G. SNC

  İtalya

  C.R.G. işletmesi dişli sistemleri imalatçısı olarak faaliyete geçmiştir. Özellikle KREMAYER DİŞLİ sektöründe uzmanlaşan işletme, genel kullanıma yönelik, standartlaştırılmış bir seri şeklinde düzenlenmiş ve yüksek kalite seviyesiyle kendini gösteren, sürekli zenginleşen bir kremayer dişliler çeşidi sunmaktadır. C.R.G. işletmesine planya tezgahlarından en yeni teknolojili freze tezgahlarına varıncaya kadar yüksek teknolojili kremayer dişli imalat makineleri satın alarak sektöründe lider konuma gelmesi için birkaç sene yetti.

 3. ADBA MAKINE SANAYI TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Türkiye

  Adba makine olarak tüm talaşlı imalat sektörlerinde %100 yerli üretim ilkesiyle makine ve yedek parça tedarik hizmetleri sunmaktayız, Üretimini yaptığımız yüksek kalite ürünler ile Türkiye’de ve çeşitli ülkelerde ambalaj makineleri, aktarma organları cnc profil taşlama işlemleri ve talebe özel yedek parça ve makine üretimine katma değer sağlamaktayız.

 4. AVRUPA DISLI MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI.

  Türkiye

 5. DMS TEKNIK MALZEME

  Türkiye

  firmamız özel ve standar dişli imalatları yapmaktadır. zincir dişliler düz dişliler triger dişliler mil imalatları. Fason talaşlı imalatları. hidrolik pompa kaplinleri. teknik resme yada numuneye göre çalışmaktayız.

 6. IBERPIÑON SL

  İspanya

  IBERPIÑON SL, yılında kurulan ve Kuru yemişler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dişli çarkları, Dişli çarkları, Çamfıstığı, gıda maddeleri – ithalat/ihracat , gıda ürünleri üreticisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pedrajas De San Esteban, Valladolid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. MINI GEARS (STOCKPORT) LTD

  Birleşik Krallık

  MINI GEARS (STOCKPORT) LTD, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dişliler, Dişli çarkları, Dişliler, 3 ve 5 eksenli dijital kumandalı makine programlama, Dişli çarkları, kremayer dişlisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stockport, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. AGOSTI INGRANAGGI SNC

  İtalya

  AGOSTI INGRANAGGI SNC, yılında kurulan ve Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. dişli çark, transmisyon keçe ve contaları, silindirik dişli grupları, çelik dişliler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rosate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. LLC MODULTEC

  Beyaz Rusya

  LLC MODULTEC, yılında kurulan ve Dişli çarkları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. silindirik dişli grupları, transmisyon için dişliler, helisel dişliler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gomel, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 10. ITAFRAN

  Fransa

  ITAFRAN, yılında kurulan ve Dişli çarkları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Mil yatakları, rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Corbas, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz