• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dişliler

Sonuçlar

Dişliler - Ithalat/Ihracat

 1. PGR DRIVE TECHNOLOGIES

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1998 yılında kurulan PGR Drive Technologies, Türkiye'nin önde gelen endüstriyel redüktör üreticilerinden biridir. İç pazarda kendimizi başarılı bir şekilde kabul ettirdik ve başta Almanya olmak üzere beş kıtada 80'den fazla ülkeye erişimimizi genişlettik. PGR'nin ana operasyonları Türkiye'nin Ege yakasında Aydın'da bulunmaktadır. Yıllık 250.000 adet dişli ünitesi üretim kapasitesine sahip 15.000 m2'lik merkezi fabrika alanımız ve 20.000 m2'lik montaj fabrikamız bulunmaktadır. PGR ayrıca çeşitli distribütörlerle işbirliği yapmakta ve Almanya'da 5.800 m2'lik bir montaj fabrikası olan PGR GmbH'yi işletmektedir. Uygulama alanlarımız arasında çimento ve madencilik, vinçler, konveyörler, pompalar, inşaat, tekstil, orman ürünleri, metal işleme, geri dönüşüm, içecek ve gıda, tarım ve hayvancılık endüstrileri bulunmaktadır. PGR, aşağıdakileri içeren geniş bir ürün portföyü sunmaktadır: •Helisel Redüktörler •Helisel Konik Redüktörler •Helisel Sonsuz Redüktörler •Paralel Şaft Montajlı Redüktörler •Planet Redüktörler •Endüstriyel Tip Redüktörler •Şaft Montajlı Helisel Redüktörler •Sonsuz Redüktörler •Vinç Redüktörleri •Kümes Hayvanları Çiftlikleri için Dişli Motorları •Besleyici Mikser Sürücüleri •Ekstrüder Redüktörleri •Silindirik Redüktörler •Sikloidal Redüktörler Misyonumuz, en son bilgi teknolojilerini ve yüksek teknolojili üretim hattını kullanarak müşterilerimizin taleplerini karşılamak için verimli ve yüksek kaliteli çözümler sunmaktır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

 2. ZWP ZAHNRADWERK PRITZWALK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kendimizi genişletilmiş bir tezgah olarak görüyoruz, makine mühendisliği tedarikçisi ve ayrıca bireysel şanzıman parçalarına ihtiyaç duyan endüstri için bir tedarikçiyiz. Müşteriler denizcilik, demiryolu, rüzgar enerjisi, özel dişliler / özel dişliler ve tesis inşaatından gelmektedir. Şirketimiz, gelecekteki zorluklara hazırlıklı olmak için sürekli olarak yeni üretim teknolojilerine yatırım yapmaktadır. Standart ama aynı zamanda son derece karmaşık ve son derece zorlu dişliler ve millerin yanı sıra halka dişliler (ayrıca ağır makineler! ) gerçekleştiriyoruz. Bu nedenle 200'den fazla çalışanı olan ZWP, "Alman Malı" yüksek hassasiyetli ürünlerin üretiminde liderdir. Örneğin, Asya'dan gelen uzun teslimat yollarından bağımsız olarak, tahrik teknolojisi için güvenilir bir yerel ortak olarak kabul ediliyoruz. Dişli teknolojisi, ana tahrikler, makine elemanları, Dişli çark, gemi dişlileri, büyük dişliler, madencilik teknolojisi, genel olarak dişli üretimi, dişli miller için tanınmış şirketler için muhatapız ve ayrıca güvenilir bir makine mühendisliği tedarikçisi olarak size stratejik ortaklık sunuyoruz. Uzmanlar olarak, zaten imalat şirketlerinin dış kaynak kullanımını üstleniyoruz. Rüzgar türbinleri, hidroelektrik santralleri, gaz sıkıştırma veya merkezi iletim parçaları için stratejik bir tedarikçi olmamız nadir değildir. Örneğin, ürünlerimiz aynı zamanda demiryolu dişlileri, planet dişliler, deniz tahrikleri, endüstriyel dişliler ve taç dişli kaplinler vb.

 3. HANS BERG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Sorunsuz çalışma için, her ayrıntı kusursuz olmalıdır. Bu prensip, 1950 yılındaki kuruluşumuzdan beri şirket felsefemiz olmuştur. Hans Berg GmbH & Co. KG, çok çeşitli endüstri dallarının ihtiyaçları için derin çekme parçaları ve metalik boru bileşenlerinin uluslararası alanda aktif üreticisidir. Reichshof (merkez), Florstadt ve Dilovası/İstanbul'da (Türkiye) lokasyonları bulunan şirketler grubu, yaklaşık 600 kişiyi istihdam etmektedir ve soğuk şekillendirme, birleştirme, diş açma ve işleme teknolojisinde uzmanlaşmıştır. Berg, ısıtıcılar, radyatörler ve konvektörlerin bağlantı teknolojisi alanında teknoloji ve pazar lideridir. Diğer önemli pazar alanları; ısı üretimi, klima teknolojisi ve büyük uzman tedarikçilerin geliştirme ortağı olarak Berg'in titreşim sönümleme ve hava yastığı gaz jeneratörleri gibi alanlar için hassas bileşenler ve güvenlik bileşenleri ürettiği otomotiv endüstrisidir.

 4. EHGARTNER MASCHINENBAU GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Fa. Ehgartner, hassas dişliler, spiral konik dişliler, dişli takımları ve tahrikler, düz dişliler, sonsuz dişliler, kamalı miller, kaynaklı konstrüksiyonlardan onarımlara kadar her şeyi tek bir kaynaktan sunmaktadır. Dişlilerimiz, millerimiz ve diğer dişli parçalarımız milimetrenin binde biri hassasiyetle üretilmekte ve uçak veya lokomotiflerde, enerji santrallerinde veya madencilikte sürekli aşırı sürekli yüklere uygun tasarlanmıştır. İlgili dişli profilleri, dönen ve frezelenmiş parçalarda en yüksek hassasiyet sunulmaktadır.

 5. TEUDELOFF GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  25 yılı aşkın süredir, vida üretiminin tüm yönleri için yüksek kaliteli aletleri temsil ediyoruz. Güçlü noktalarımız: Büyük bir bilgi birikimi, belirgin kalite bilinci, yüksek güvenilirlik ve müşterilerimiz için yenilikçi çözümler kendi üretimimiz TIL Tooling International ile birlikte geometri, takım ömrü, teslimat kapasitesi ve müşteri odaklı hizmet açısından en yüksek performansa odaklanıyoruz. Her müşteri için ayrı ayrı, tamamen onların istek ve gereksinimlerine göre doğru takım konseptini oluşturuyoruz. Vida üretimi için takımlar konusunda uzmanlaştık ve bu alanda pazar lideriyiz. Müşterilerimizle birlikte, en yüksek kaliteyi ve en iyi takım ömrünü elde etmek için ürünlerimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Kapsamlı depomuz ve koordineli bir depolama ve teslimat sistemi, müşterilerimize Teudeloff takımlarının optimum şekilde tedarik edilmesini sağlar. Bu hizmetler dünya çapındaki müşterilerimiz tarafından takdir edilmekte ve bizi hem yetkin hem de güvenilir bir ortak haline getirmektedir. Genç ve yüksek motivasyonlu ekibimiz ihtiyaçlarınıza, projelerinize ve isteklerinize kendini adamıştır. Soğuk şekillendirme alanındaki bilgi birikimimizden yararlanarak projelerinizi ve siparişlerinizi sorunsuz ve zamanında gerçekleştirebilmeniz için tedarik, nakliye ve bürokrasi ile sizin yerinize biz ilgileniyoruz. Müşterilerinizi birinci sınıf geometri ile memnun ederken, kendi üretiminizin verimliliğini de bu takımlarla optimize edin

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. XIAN HUAN-TAI TECHNOLOGY & DEVELOPMENT CO., LTD.

  Çin

  Verified by europages badge

  Huan-Tai, 1996 yılından bu yana Çin'de köklü bir geçmişe sahiptir ve ilk koşuculardan biri olarak, müşterilerin istikrar, tutarlılık ve öngörülebilirlik konusundaki yüksek beklentilerini karşılamak için mühendislik, kalite kontrol ve program yönetimindeki kabiliyetimizle masaya değer katıyoruz. Özel Dökümlerin endüstri lideri olarak, spektrometre, CMM, NDT (UT, RT, MPT, LPT), çekme testi, darbe testi vb. gibi eksiksiz bir denetim ile ISO9001 sertifikasına sahibiz. En deneyimli olduğumuz alanlar tarımsal madencilik, kömür madenciliği, inşaat, alüminyum eritme, araç, demiryolu ve otomotiv endüstrisinde uygulama için dökümlerdir. Huan-Tai, karbon çeliği, alaşımlı çelik, dökme demir, sfero döküm, alüminyum, bronz ve özel malzeme malzemelerinde hassas döküm, kum döküm, kalıp döküm, yerçekimi dökümlerinde uzmanlaşmıştır. Tipik ürünler arasında özel döküm parçalar, treyler parçaları, tarımsal dişli kutusu, dişli, dişli mili, CNC işleme parçaları, tren parçaları, aşınmaya dayanıklı parçalar, astar plakaları, çanak astarı, çene plakası, manto, ağır dökümler, kömür madenciliği makine parçaları ve alüminyum dökümler & bronz dökümler vb. Özellikle Huan-Tai, dünyadaki hemen hemen her büyük alüminyum üreticisine ikincil alüminyum ergitme için külçe kalıbı, cüruf tavası, yağsız kaplar, ekmek kalıbı, soğutma başlığı, yağsız tava, pota ve tüm Alüminyum Geri Dönüşüm Ünitesi gibi yüksek performanslı dökümler sağlamaktadır. Değer ve olağanüstü müşteri memnuniyeti bizi farklı kılıyor.

 2. ITALGEAR SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Hassas dişliler konusunda lider Italgear işletmesi 5000 m² üzerine kurulu tesisinde faaliyet göstermektedir. Sanayi grubumuz taşlanmış ve çapakları alınmış silindirik dişliler, spiral dişli ayna-mahrutiler ve hipoid dişliler imalatının tüm üretim döngüsünü gerçekleştirmektedir. Özellikle taşlanmış, alıştırılmış Gleason ayna-mahruti dişliler ve diferansiyel dişlileri üretiyoruz ve mekanik şanzıman dişlilerinin ve parçalarının imalatını gerçekleştiriyoruz. Ayrıca tasarım ve ortak mühendislik hizmetleri sunuyoruz.

 3. OFFICINE MECCANICHE A. VECCHI

  İtalya

  Verified by europages badge

  Şirketimiz orta ve büyük ebatlarda dişlilere gereksinimi olan, özel dişli motorları, piyasada bulunmayan mekanizmalar veya makineler tasarlaması ve geliştirmesi gereken firmalar için ideal iş ortağıdır. Bu amaçla 30 modüllü 4000 mm'e kadar çaplı, gerek dış gerekse iç, dişliler, 30 modüllü 1000 mm çaplı düz dişli konik torklar, 30 modüllü 5000 mm'e kadar uzunluğa sahip kremayer dişlileri tasarlamak ve üretmek üzere gerekli donanımlara sahibiz.

 4. AICS BUSINESS SOLUTIONS CELIK SANAYI VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  AICS BUSINESS SOLUTIONS CELIK SANAYI VE TIC. LTD. STI., yılında kurulan ve Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Dişliler, balmumu eritme tekniğiyle mikrofüzyon, alüminyum akıtma, ısıl işlemler, kum kalıba döküm, Lazer kesimi, matriste dövme ile şekillendirme çelikleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. ZAE-ANTRIEBSSYSTEME GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ZAE-ANTRIEBSSYSTEME GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Dişliler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. PEROMATIC GMBH

  İsviçre

  Verified by europages badge

  PEROMATIC GMBH, yılında kurulan ve Dişliler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Zürich, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. EISELE ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EISELE ANTRIEBSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Dişliler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Albstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. GUAITANI ELETTROMECCANICA - MOTORIDUTTORI

  İtalya

  Verified by europages badge

  GUAITANI ELETTROMECCANICA - MOTORIDUTTORI, yılında kurulan ve Dişliler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dişli çark düzenleri, silindirik dişli grupları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Masate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. C.T. INGRANAGGI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  C.T. INGRANAGGI SRL, yılında kurulan ve Dişliler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları, dişli çark, Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cento, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. G.E.S. SAS

  İtalya

  Verified by europages badge

  G.E.S. SAS, yılında kurulan ve Dişliler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, frezeleme, dijital kontrolü tornalama, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, dönemeç, metal tornalama, mekanik imalat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Desio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. MASSIMO MOLTRASIO INGRANAGGI

  İtalya

  Verified by europages badge

  MASSIMO MOLTRASIO INGRANAGGI, yılında kurulan ve Dişliler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ticari malları kaldırma palangaları için dişli sistemleri, pompa dişlileri, pıgnone, helisel dişliler, ticari mal kaldırma için palanga sökülebilir parça ve aksesuarları, silindirik dişli grupları, dişli çark, transmisyon için dişliler, trapezoidal vidalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cusano Milanino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SOLZI INGRANAGGI

  İtalya

  Verified by europages badge

  SOLZI INGRANAGGI, yılında kurulan ve Motor azaltıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dişliler, dişli çark düzenleri, transmisyonlar için sonsuz vida dişlileri, Dişliler, silindirik dişli grupları, helisel dişliler, transmisyon için dişliler, ara tahrik milli motoredüktörler, hassas redüktörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carnate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. CMPLAST

  Polanya

  Verified by europages badge

  CMPLAST, yılında kurulan ve Plastik malzeme - Yarı işlenmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Polietilen, Dişliler, poliyamid, polikarbonat, polipropilen, Polietilen, CNC freze, Dijital kumandalı torna, konvansiyonel işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dlugie, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. C.C.T. S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  C.C.T. S.R.L., yılında kurulan ve Metal iskelet sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev ve bina otomasyonu, Dişliler, metal doğrama ürünleri, Ev ve bina otomasyonu, Dişliler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sannazzaro De' Burgondi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. TECHNO - NAUTA SP. Z O.O.

  Polanya

  Verified by europages badge

  TECHNO - NAUTA SP. Z O.O., yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması, Dişliler, Dişli tekerlekler, Gemiler - Onarım ve bakım, Hava filtreleri, Kontratlı CNC imalat ve makine üretimi, Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması, Dişliler, Dişli tekerlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gdynia, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. YZR GLOBAL DIS TIC. LTD.

  Türkiye

  YZR GLOBAL, Türkiye’nin köklü enerji tesisi kurulum firmalarından olma hedefiyle faaliyet gösteren Yazar Group’un dış ticaret firmasıdır. Sahip olduğu tecrübe ve başarılı ekibi ile YZR Global uzmanlık alanı olan enerji, enerji panelleri ve bio kütle santralleri başta olmak üzere; makine ve inşaat sektörlerinde imalat, medikal ve gıda sektörlerine ise tedarik ve lojistik alanlarında hizmet vermektedir. Ürünlerimiz her türlü yedek parça, bakır ve alüminyum pul, dizel pompa, pul set takımı, vida, nipel, piston, yay, kelepçe, dişli ve hortum rekorları başta olmak üzere V kasnak, burçlu kasnak, kör kasnak, konik burçlar, yıldız kaplin, rulman yatağı ve otomotiv yedek parça ürünlerini de kapsamaktadır. YZR Global olarak tüm dünyada Türk kalitesini ve %100 Türk ürünlerini ulaştırarak ülkemizi başarı ile temsil etmekte ve direk hizmet vermekteyiz.

  Tüm ürünler arasında "dişliler"

 2. MEHMET ERDIREN DISLI MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI.

  Türkiye

  With its roots going back to 1950's, Mehmet Erdiren Gear Industry was established in 2000 and it works as a third generation, technology and quality focused manufacturer of gears. We are able to supply almost any customer request, including up to 10 Modules straight bevel gears, spur gears, pinion gears and pump gears. Max diameter of 350 mm. Gearing Quality DIN 5. Machines in the production line; It consists of high precision CNC gear hobbing, bevel gear cutting, gear profile grinder, cylindrical grinding machine. In addition to manufacturing and branding for many companies and trademarks around the world, we also produce brand-free products. We can handle all kinds of projects with low and medium quantity.

 3. AZM RULMAN A.S.

  Türkiye

  Değerli, AZM Rulman A.Ş. Dostları, 1986 yılında kurulan AZM Rulman A.Ş; kurulduğu günden bu günlere siz değerli dostlarımıza en iyi hizmeti verme gayreti içerisinde oldu.Her geçen gün inançla, yılmadan ve azimle siz deðerli müşterilerimize, “kazandırmadan kazanma, kazandır ve kazan” prensiplerimizle birlikteliğimizi devam ettirdik ve devam ettirme kararlılığımızı sürdürmekteyiz.Sanayimize ve siz değerli dostlarımıza katkıda bulunmanın gururunu, mutluluğunu hep beraber yaşadık. AZM Rulman A.Ş. olarak kuruluşumuzdan bu güne kadar her sattığımız ürünün arkasında durduk. Bilgi ve tecrübelerimiz doğrultusunda kalitesine güvenmediğimiz malı satmadık.Ülkemize dünyanın en genç ve en son teknolojisiyle kurulan ART rulman fabrikasını ülkemize kazandırdık. Türkiye de ilk olarak rulmana 24 ay garanti verdik. Distrübütörlüğünü ve bayiliğini yaptığımız markaların seçimini yaparken herşeyden önce müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olması için, firmamız bünyesinde bulunan teknik mühendislik ekibimizle, rulman seçimi, hesaplama işlemleri, takma - sökme, yağlama, depolama ve diğer kullanım şekilleri gibi konularda rulman kullanan yetkililerin bilgilendirilmesi için seminerler ve toplantılar düzenlemekteyiz. Ülkemiz ve sanayimizin aydınlığı için, inanan ve güvenen siz değerli dostlarımızla işbirliği içerisinde, birbirimizden aldığımız tecrübe ve pozitif enerji ile birlikte kalkınmamız için inanan kişiler ile güç birliği oluşturmaktayız.“ Her zaman birlik beraberliğe doğru...”Saygılarımızla,

  Tüm ürünler arasında "dişliler"

 4. GLOBAL HYDRAULIC

  Türkiye

  Our Company is the leader exporter and producer of mobil hydraulic component and we would like to make our company and its products known to you. We have already experience in export business, particularly in European, Middle East, Asia and Africa markets. Our production programe: - HYDRAULIC GEAR PUMPS - HYDRAULIC PISTON PUMPS -BENT AXIS PISTON PUMPS -P.T.O ( POWER TAKE-OFF) -HYDRAULIC DIRECTIONAL AND UMITATION VALVE -HYDRAULIC ADAPTER -MOBIL HYDRAULIC EQUIPMENT HIGH QUALITY. COMPETITIVE AFFORDABLE PRICE. FOR MORE INFORMATION. WHATSAPP: 00-90-531-525 07 07 E-MAIL: hasan@globalhyd.com

  Tüm ürünler arasında "dişliler"

 5. SAFKAN GROUP PLASTIK KAUÇUK SAN.TIC.A.Ş

  Türkiye

  Safkan Group şirketler topluluğunu sizlere tanıtmak bu vesile ile hizmet ve ürünlerimiz ile tedarikçiniz olmak isteriz. Safkan Group Kauçuk , Silikon , EMI Korumalı Konektör Contaları, Plastik ana üretici olması adına kurulmuş olan fizibilite çalışmaları yapılmış büyük projeler üzerinde imalat ve tasarım yapan firmadır. Aynı zamanda ise savunma sanayi ve Enerji Sektörü firmalarına yan sanayi olarak hizmet vermektedir. Üretimlerimizde sizlerle de doğrudan çalışmak isteriz. Özel imalat , Kalıp imalatı , Kauçuk Plastik Üretimi yanı sıra Fason Parça, Talaşlı İmalat, Kaynaklı İmalat, Kesim – Büküm imalatlarıyla firmanıza katkı sağlamak isteriz.

  Tüm ürünler arasında "dişliler"

 6. HTV GEAR INDUSTRY

  Türkiye

  Türkiye’de gururla üretilen yüksek kalite dişliler. Firmamız 300’den fazla ürün çeşidi ve kapasite olarak Türkiyenin lider difransiyel parçaları üreticisidir. 1975 yılında kurulan firmamız Konya Organize Sanayi bölgesinde bulunan 4.000 m'si kapalı toplam 10.000 m alanında faaliyet sürdürmektedir. Fabrikamızda, MERCEDES-BENZ, SCANIA, VOLVO, RENAULT, IVECO, DAF, IKARUS, HINO, MITSUBISHI, ISUZU, VW, TOYOTA, HYUNDAI, NISSAN, FORD, KIA, CAT, JCB, CARRARO, ZF, MERITOR-ROCKWELL, DANA-EATON, DANA-SPICER için difransiyel ve difransiyel parçaları üretilmektedir Üretilmekte olan mamüller direkt ve dolaylı olarak ihraç edilmekte; iç piyasaya bayilerimiz aracılığıyla satılmaktadır.

  Tüm ürünler arasında "dişliler"

 7. REHBER MAKINE

  Türkiye

  Rehber Makine 20 yıldır kimya sektörünün lider firmalarına teknik destek ve bakım hizmeti vermekteyiz. Kimyasal malzemelerin karıştırılması için kullanılan mikser(karıştırıcı) makinelerine yaptığımız revizyon ve bakımlar ile müşterilerimize büyük avantajlar sunuyoruz. Sahip olduğumuz geniş makine parkuru ve deneyimli ekibimiz ile çelik, paslanmaz, bronz, alüminyum ve endüstriyel plastik malzemelerden flanş, mil ve dişli birçok imalatımız mevcuttur. Müşterilerimiz ihtiyaçlarına yönelik tasarım ve imalatlarımız şu şekildedir; sigma(zet) mikser makineleri, yatay mikser makineleri, ısıtma cepli dişli pompa , alüminyum fren balata diski, yaprak helezon ve finişer ilave vb.

  Tüm ürünler arasında "dişliler"

 8. ESMAK DISLI YEDEK PARCA VE SOGUTMA SAN. VE TIC. LTD.STII

  Türkiye

  Esmak Dişli 25 yıllık sektörel bilgi ve birikimin ardından 2008 yılında İzmir'de kurulmuştur. Metal sanayi için demirin kanaviçe gibi işlendiği; dişli, özel sipariş, orijinal ürün ve makinelerin üretildiği bir üretim merkezidir. Esmak Dişli üretim sistemi olarak; toplam kalite yönetimini benimseyerek, üretimin başlangıcından sonuna kadar olan süreçte, kalite kontrol tetkiklerini kullanarak; kaliteli, sağlam ve maksimum fonksiyonel ürünler üretmektedir. İşletmelerin var oluş amaçlarından ilki olarak gösterilen; kâr elde etmek, Esmak dişli için bir amaç değil, varlığını devam ettirmek noktasında sadece bir araçtır. Çalışanlarının sosyo-ekonomik mutluluğu, ürettikleri ürüne ve yeteneklerine verilen maksimum değer işletme öncelikleri arasında yer almaktadır. ESMAK DİŞLİ üretim sektöründe yer almış olsa da müşteri ilişkilerinde Hizmet Sektörünü aratmayacak ölçüde müşteri arzu ve isteklerini şevkle dinleyerek; Akılcı , teknolojik yaklaşımlar geliştirir, Müşterilerine Satış Sonrası Memnuniyet Garantisi verir. Teknoloji ve Kalite Yönetimi konusunda Know-How sunabilecek konumda olup, iş ortaklığı noktasında Rakiplerince tavsiye edilen özgün bir niteliğe sahiptir.

  Tüm ürünler arasında "dişliler"

 9. DELKOM DELICI MAKINALARI A.S.

  Türkiye

  Yatırım yaptığı her alanda kaliteli hizmet vermeyi amaç edinen Delkom, 30 yıllık tecrübesi, yaklaşık 60 çalışanı, dinamik ve deneyimli kadrosu, sağlam finansman kaynakları, 21. Yüzyılın küreselleşen ekonomisinde yüksek kalitedeki hizmetleri ve yarattığı sinerji ile delici makine yedek parça sektörünün uluslararası standartlarda temsil ederek, Türkiye’nin önde gelen firmalarından birisi olmayı sürdürmektedir. Hidrolik delici yedek parça ve servis uzmanlığını deneyimi ile birleştiren Delkom’un misyonu, özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerinin iş ihtiyaçlarına birebir cevap veren çözümler geliştirmek ve büyümek, Delkom bu büyümeyi bir denge içerisinde ve her şeyden evvel güvenirliğini koruyarak sürdürecektir. 1985’ten bu yana geçen süre içerisinde Delkom, ISO 9001: 2008 (Kalite Yönetim Sistemi) ve CE belgeleriyle kalitesine güvenilen, saygın ve sektöründe haklı bir saygınlığa ulaşmış ve piyasalara yön veren lider bir kuruluş olduğunu kanıtlamıştır. Toplam kalite anlayışını bir yaşam biçimi olarak kabul eden Delkom, 1985’ten itibaren bu anlayışın sürekliliğini sağlamak amacıyla 2010 yılında şirkete kazandırılan CE Belgesi ve ISO 9001 Kalite Güvence Sisteminin 2008 versiyonu ile Kalite Yönetim Sistem gereklerini yerine getirmektedir.

  Tüm ürünler arasında "dişliler"

 10. HANROMA INTERNATIONAL TRADE COMPANY

  Türkiye

  Hanroma is the international trade company who is provides the special and standard fasteners for Oil refiners, Solar Energy, Engineering&Construction, Automotive and Heavy Plant&Machinery Manufacturing sectors. In addition, as an international trade company, it carries out export-import activities in various sectors. By supporting the main manufacturers in sales-marketing, logistics, warehouse and distribution processes, it helps their products to compete in the international market.

  Tüm ürünler arasında "dişliler"

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Dişliler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.351 Şirketler