• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • diyetik ve organik yiyecekler

Sonuçlar

Diyetik ve organik yiyecekler - Ithalat/Ihracat

 1. ALPI INVESTMENT OOD

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  Alpi Investment 2009 yılından bu yana, yüksek kaliteli doğal ürünlerin üretimi ve ticareti ile uğraşmaktadır. Doğal ürünler şirket felsefemizin temelidir. Sadece en iyi doğal malzemelerle çalışıyor ve kalitesi yıllar içinde kanıtlanmış hammadde üreticilerine güveniyoruz. Tarımın vazgeçilmez olduğu bölgelerin kalkınmasına katkıda bulunmayı, onları daha fazla ve daha iyi ürün üretmeye teşvik etmeyi umuyoruz. Kendi üretim tesislerimizi yönetiyoruz ve Alpi Nature ve Idda Herbal gibi birçok tescilli markaya sahibiz. Üretimimiz ve depolamamız EU organic (BG-BIO-22) sertifikalıdır. En yüksek kalite standartlarına uygun olarak, tüm üretim süreci sıkı bir şekilde kontrol edilmektedir. Kuruluşumuzdan bu yana, geniş ürün yelpazemizin seçimi, tedariki, kalite kontrolü, ambalajlanması, B2B ve B2C dağıtımı konusunda kapsamlı deneyime sahibiz. Tam özel etiketleme hizmeti sunmaktayız. Daha fazla bilgi için bize ulaşmaktan çekinmeyin!

 2. MADAR

  Polanya

  Verified by europages badge

  MaDar, yaklaşık 30 yıllık bir geleneğe sahip, Polonyalı bir gıda toptancısıdır. Ürünlerimizi marketler, restoranlar, farklı profildeki şirketler, kurumlar ve özel şahıslar gibi çok çeşitli sektörlere tedarik etmekteyiz. %100 müşteri memnuniyetine ulaşmak için ürünlerimizi en yüksek kalitede en iyi fiyata ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu nedenle, bizde çok çeşitli mükemmel gıda ürünleri bulacaksınız. Geniş bir ürün portföyüne sahibiz: •Makarna, •İşlenmiş ve konserve etler •Tahıllar, •Farklı unlar, •Süt ürünleri, •Şeker, •Baharatlar, ürün portföyümüz hakkında daha fazla bilgiyi web sitemizden bulabilirsiniz! Garanti ediyoruz: •Hızlı sipariş karşılama, •Cazip fiyatlar, •Geniş ürün yelpazesi, •Dünya çapında teslimat. Ürünlerimiz, mükemmel lezzetle en iyi kaliteye ulaşmak için güvenilir tedarikçilerden ve yerel çiftliklerden ithal edilmektedir. Eşsiz lezzetleri bizimle sofralarınızda bulabilirsiniz. Lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. SEVAROME

  Fransa

  Verified by europages badge

  Sevarome şirketinin temel faaliyetleri şekerli gıda aromaları (vanilya, kahve, limon, çilek, baharatlar, meyveler, çiçekler, spesiyaliteler), tuzlu gıda aromaları (pişirme yardımcıları), kabuklu yemiş preparatları (Antep fıstığı, fındık, aromalı preparatlar), diğer malzemelerin (vanilya çekirdekleri, gıda boyaları, stabilizatörler, katkı maddeleri...) üretimi ve imalatından oluşmaktadır. Üst düzey gıda ürünlerinin hazırlanmasına yönelik gıda aromaları üretiyoruz, en ünlü şeflerle işbirliği içinde çalışıyoruz ve hazırlayacağınız yiyeceklerde kesin başarı sağlayacak en mükemmel uygulamaları pazara sunuyoruz. Kurumsal prensibimiz damak zevkinin tutku haline getirilmesi, hedefimiz tam müşteri memnuniyeti. SEVAROME: Dondurma aromaları, sorbe aromaları, çikolata aromaları, diyet ürün aromaları, çay aromaları, kahve aromaları, bitki çayı aromaları, doğal bitki ve gıda aromaları, gıda boyaları ve benzeri ürünlerin Fransız geliştiricisi ve üreticisi.

 4. GRISTIREN LIMITED

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  Gristiren Ltd, lezzetli ve sağlıklı peynir muadilleri ve vegan peynir ürünleri alanında lider bir Yunan üreticisidir. Amacımız, müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına hitap eden geniş bir ürün yelpazesi sunarak perakende ve catering işletmeleri için en iyi çözümleri sağlamaktır. Peynir muadillerimiz ve vegan peynir ürünlerimiz soya, yemişler ve tahıllar gibi en iyi bitki bazlı bileşenlerden yapılır ve süt, laktoz ve diğer hayvansal ürünleri içermez. Sadece lezzetli değil, aynı zamanda sağlıklı ve çevre dostu ürünler sunmaya kendimizi adadık. Ürünlerimiz, farklı uygulamaların gereksinimlerine uyacak şekilde bloklar, dilimler ve rendelenmiş dahil olmak üzere çeşitli ambalaj boyutlarında mevcuttur. Restoranınız, kafeniz veya perakende satışlarınız için ürünlerimize ihtiyacınız varsa, sizin için doğru ambalaj boyutuna sahibiz. Gristiren Ltd olarak, ürünlerimiz için en yüksek kalite standartlarını sağlamak üzere en son teknoloji ve ekipmanları kullanan son teknoloji üretim tesislerimizle gurur duyuyoruz. Tesislerimizden çıkan her ürünün tat, doku ve kaliteye dair katı standartlarımızı karşıladığından emin olmak için sıkı kalite kontrol prosedürleri uyguluyoruz. İster perakendeci, ister catering işletmesi olun, ihtiyaçlarınızı karşılayacak doğru ürün ve ambalaj boyutuna sahibiz. En lezzetli, kaliteli ve çevreye duyarlı peynir muadilleri ve vegan peynir ürünleri için bizi seçin.

 5. TANLA FOOD INDUSTRY AND TRADE LTD.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  2020 yılında Türkiye'nin Mersin ilinde kurulan Tanla GIDA SAN. Ve TIC. LTD. STI, en çok aranan çaylardan biri olan ENERJİ çayı için küp çay üreticisidir ve kendimizi yeni nesil sağlıklı çay üreticisi olarak adlandırmayı seviyoruz. Çaylarımızı, günlerini dışarıda geçirenler için bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olmak ve genç neslimizin harika çaylarımıza lezzetli ve kolay ulaşmasını sağlamak için üretiyoruz. Küp bitki çaylarımız işyerleri, okullar, evler gibi çeşitli mekanlarda, sıcak su bulabileceğiniz her yerde tüketilebilir! Yapay tatlandırıcılar veya katkı maddeleri gibi yapay maddeler yoktur. Küp çaylarımız, doğadan özenle seçilmiş bitkilerden ve doğal şeker pancarından üretilmektedir. Plastik poşetlerin plastik içeceklerle birleştirilerek nanopartiküller oluşturduğu çay poşetlerinin beraberinde gelen zararlı partiküllerin bilincindeyiz. Bu zararlı parçacıklar vücutta depolanır ve vücudunuza zarar verir. Bu zararlı parçacıkları önlemek ve en sevdiğiniz çayı vücudunuza zarar vermeden tüketmenin daha iyi bir yolunu sunmak için küp çaylarımızı yarattık. Çok çeşitli çay seçeneklerimiz var: enerji çayı, kuşburnu çayı, nane ve limon çayı, melisa çayı, ıhlamur çayı ve daha fazlası! Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HECOSFAIR

  Fransa

  Verified by europages badge

  HECOSFAIR şirketi, 2019'dan beri istisnai, organik adil ticaret ve hayvanlar üzerinde denenmemiş ürünler konusunda uzmanlaşmıştır. Herlyne Blaise tarafından yaratılan, organik, adil ve hayvan haklarına saygılı bir gıda ürünleri dayanışma markasıdır. Şirketin hedefleri, tüketiciler, üreticiler ve hayvanlar için daha iyi bir yaşam kalitesi açısından sorumlu satın almayı savunarak adil ticareti, organik tarımı ve hayvanlara saygıyı teşvik etmektir. Hecosfair, daha iyi beslenmeyle ilgilenen, vücut şekline ve sağlığına dikkat eden, sürdürülebilir kalkınmanın geliştirilmesine katılan ve hayvan haklarına saygılı müşterilerin taleplerine yanıt verir. Ayrıca, müşterileri kadar çalışanları için de sorumlu satın almalar yaparak sürdürülebilir bir yaklaşım benimsemek isteyen profesyonellere yöneliktir. Hecosfair, atıkları ve özellikle plastik atıkları azaltma mücadelesine kendini adamıştır. Tüm ambalajlar geri dönüştürülebilir ve cam kavanozlar ile diğer kaplar yeniden doldurulabilir ve tekrar kullanılabilir. Bu nedenle Hecosfair, size yeni bir tüketim yolu sunarak foodtech serisiyle uyumludur: - Ekolojik - Etik - Sürdürülebilir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. INDUSTRIA NAVARRA DE CONFITERÍA

  İspanya

  Verified by europages badge

  Şirket, Pastas y Bizcochos Gloria ticari adı altında pasta ürünleri ve kurabiyelerin geliştirilmesinde 50 yılı aşkın bir geleneğe sahip bir aile şirketidir. Şu anda, INACO'da son yıllarda %100 ekolojik tarımdan en iyi doğal hammaddeleri, kepekli unlar, tahıllar, kuru meyve ve tohumlar, bir tatlandırıcı olarak sızma zeytinyağı ve buğday şurubunu seçerek BELSI markası altında ekolojik kurabiye ve kuru kekler geliştirmektedir. BELSI ekolojik ürünleri yüksek lif içeriği sağlarken, sağlıklı ve dengelidir ve CPAEN (Ekolojik Tarımsal Üretim Konseyi) tarafından Nº NA-E0013 lisans kodu altında garanti edilir. Tedarik edilen ürünler: gıda, diyet ürünler | beslenme | pastacılık | ekolojik gıdalar | kurabiyeler | çay kurabiyeleri | diyet gıdalar | ufak kurabiye | gastronomik ürünler | diyet hamur işleri | muhtelif gıdalar.

 3. QINGDAO NUTRALONG PHARMACHEM CO., LTD.

  Çin

  Verified by europages badge

  Nutralong Pharmachem Co. Ltd., yiyecek ve içecek, diyet takviyeleri ve hayvan gıdası pazarları için kaliteli ham maddeler sağlayan özel bir tedarikçidir. Ürün yelpazemizde doğal tatlandırıcılar, eklem sağlığı, vitaminler, mineraller, amino asitler ve bitki özleri bulunmaktadır. EC ve FDA mevzuatlarına uyuyoruz ve müşterilerin ihtiyaçlarına göre çözümler ve bitmiş ürünler sunuyoruz. Profesyonel bir Kondroitin sülfat tedarikçisi olarak, insan tüketimine uygun sertifikalı her tür Kondroitin serilerini sunuyoruz. Ürünlerimiz sağlık sertifikası ve laboratuvar test raporu ile AB'de satışa sunulmuştur. Yalnızca Kondroitin tozu sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda Doğrudan Sıkıştırma (DC) derecesi ve %98, %95 ve %85 testi sağlıyoruz. Kalite ve ürün güvencesi en önemli önceliklerimizdir. En son EC ve ABD FDA mavzuatlarıyla güncel durumdayız ve aylık olarak kalite raporları sunuyoruz. Müşteri konseptlerini 1000'den fazla formülasyona dayalı gerçek üretimlere dönüştürme konusunda yirmi yıllık deneyime sahibiz. Ödeme geçmişi iyi olan müşterilere çeşitli ödeme koşulları sunuyoruz. Ayrıca, müteakip işlerde müşterileri korumak için tüm ürünler için 2 milyon dolarlık ürün sorumluluk sigortası satın alıyoruz. Hızlı teslimat sağlamak adına avantajlı ürünlerimiz için ABD, AB ve Çin'de istikrarlı stoklu sekiz profesyonel depomuz var. Çin'deki 600.000 ft²'lik lojistik hizmet merkezimiz, müşterilerimiz için ambalajları, etiketleri, paletleri ve kapları özelleştirmemizde bizi destekliyor. Kalite, güvenilirlik ve tutarlılık için bizi seçin.

 4. KONSONET

  Litvanya

  Verified by europages badge

  Konsonetas, Doğal rafine edilmemiş şeker ve kakao ürünleri ithalatında uzmanlaşmış bir Litvanya şirketidir. Şeker çeşitlerimiz Demerara, Koyu muscovado, Altın granül, Kahve kristalleridir. Ürünümüz veganlar ve vejetaryenler için uygundur ve İngiliz Perakende Konsorsiyumu (BRC), Kosher, Helal tarafından onaylanmıştır. Ayrıca sağlık segmentinde 2 yeni şeker türünü piyasaya sürdük - Antioksidan küp şeker ve şeker hastaları için Düşük GI küp şeker. 2014 yılından bu yana Konsonet ticari adımız altında Litvanya'da ithalatını ve dağıtımını yaptığımız bir diğer ürün de kakao tozudur. Kakao ürün yelpazemiz Doğal ve Alkalize kakao tozu, Doğal ve Deodorize kakao yağı içermektedir. 2020'den beri Baltık ülkelerindeki en büyük tahıl üreticilerinden biriyle ortaklık yapıyoruz. Jumbo'dan hazır yulaf gevreğine kadar her türlü yulaf ürününü sunabiliriz; yulaf unu ve yulaf taneleri/yulaf ezmesi - hem bütün KDHO hem de çelikle kesilmiş halde. Tüm yulaf ürünlerimiz metaller, pestisitler, mikotoksin seviyeleri açısından bebek maması sınıfının üzerindedir. Ayrıca biyoyakıt olarak da adlandırılan odun briketleri ve odun peletleri gibi ısıtma ürünleri de sunuyoruz. Web sitemizi ziyaret edebilir veya herhangi bir sorunuz için bizimle iletişime geçebilirsiniz, doğru ürünü bulmanıza memnuniyetle yardımcı olacağız.

 5. EKINOKS IC VE DIS TICARET LTD STI

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Ekinoks, dünya çapında markalı ürünler bulan ve tedarik eden bir toptan satış şirketidir. Özel ithalat ihracat ekibimiz müşterilerimizin, perakendecilerimizin ve üreticilerimizin markalarını/işlerini yerel olarak ve kıtalar arasında genişletmelerine yardımcı olur. İhracatta on yılı aşkın deneyimimizle, müşterilerimizin ürün yelpazelerini tanıtmalarına ve genişletmelerine, dünya çapında satış hedeflerine ulaşmalarına ve büyümelerine yardımcı oluyoruz. Hizmetlerimiz: •Ev temizlik araçları, •Hijyenik Kağıt, •Güzellik & Kişisel Bakım, •Yiyecek & İçecek, •Ev Kimyasalları ve çok daha fazlasını sunuyoruz, web sitemizden keşfedebilirsiniz! Ürünlerinizi en iyi pazarlara ulaştırmak için kıtalar arasında faaliyet gösteriyoruz... Ekinoks olarak her zaman kolay ve erişilebilir müşteri hizmetleri sunuyoruz. Misyonumuz müşterilerimize en iyi ve en yenilikçi çözümleri sunmaktır. Bu nedenle müşterilerimizin ihtiyaçlarına öncelik vermek için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 1. KURUNE GIDA

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Kurune Gıda, Türkiye merkezli profesyonel bir kuru meyve ve sebze üreticisidir. Gıda boyası ve katkı maddesi içermeyen bir ürün yelpazesi sunarak sağlığınıza öncelik veriyoruz. Misyonumuz, daha iyi bir yarın için bugün daha sağlıklı seçimlere ilham vermektir. Türkiye'nin farklı iklimlerinden ve verimli topraklarından yararlanarak, ürünlerimizi ülkenin dört bir yanındaki sağlıklı ve kaliteli çiftçilerden temin ediyoruz. Son teknoloji ürünü kurutma işlemimiz temiz, hijyenik bir kapalı ortamda gerçekleşiyor. Kuru Gıda İşleme Teknolojisini kullanarak toz, mikrop ve küf gibi kirletici risklerini ortadan kaldırıyoruz. Ürünlerimiz doğal olarak kurutulmakta, güneşe maruz kalmadan veya dış mekan temasına dayanmadan doğal faydalarını korumaktadır. Neden bizi seçmelisiniz? Kurutulmuş gıda ürünleri üstün dayanıklılık sağlar ve daha uzun süre saklanabilir, bu da onları çeşitli tarifler, atıştırmalıklar, sporcular için sağlıklı ve yüksek lifli gıdaların yanı sıra kamp ve seyahat için çok yönlü bir alternatif haline getirir. Kurune Gıda olarak taze, yüksek kaliteli malzemelerin kullanımına, hijyen kurallarına ve uygun üretim yöntemlerine sıkı sıkıya bağlı kalmaya önem veriyoruz. Kurune Gıda, tamamı gıda boyası ve katkı maddesi içermeyen geniş bir kurutulmuş meyve ve sebze yelpazesi sunmaktadır. Ürün yelpazemiz elma, çilek, muz, portakal, domates ve daha birçok sağlıklı meyve ve sebzeler gibi farklı tatları içermektedir. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 2. BISCOTTES ROGER

  Fransa

  Verified by europages badge

  Roger Sarret, babasının fırınında çalışırken unutulmuş lezzetleri, yokluk yılları öncesindeki tatları, günlük küçük zevklerle hayatın tadının çıkarılmasını sağlayan o eski alışkanlıkları yeniden canlandırmak için peksimetler pişiriyordu. 65 yıl sonra, Roger yine aynı yerde ve müşterisine büyük bir sadakat içinde o lezzetleri geliştirdi ve kalitesinden hiçbir şey kaybettirmeden ev yapımı üretimden büyük çaplı üretime geçti. Distribütör markalarını (MDD) taşıyan ürünleri üretiyoruz. Komple ürün çeşidi oluşturma hizmeti sunuyoruz.

 1. GABARONI, BMM D.O.O.

  Slovenya

  Verified by europages badge

  Biz, 60 yıldır mutfak sektöründe uzmanlaşmış Sloven bir aile şirketiyiz. Firmamız öncelikle organik ve vegan makarna üretimine odaklanmaktadır. Bizi diğer şirketlerden ayıran ve farklı kılan, özellikle baklagil bazlı makarna üretimimizdir: - kırmızı mercimek, - nohut, - bezelye ve - siyah fasulye. Amacımız müşterilerimize en iyi ve en sağlıklı ürünleri sunmaktır. Ürünlerimizin sizin raflarınızda da yer almasından memnuniyet duyarız.

 2. LABORATOIRE SPLP

  Fransa

  Verified by europages badge

  LABORATOIRE SPLP, yılında kurulan ve Diyetik ve organik yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gıda takviyeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Châtillon-Sur-Chalaronne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. FRDP

  Fransa

  Verified by europages badge

  FRDP, yılında kurulan ve Dondurulmuş meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş sebzeler, Diyetik ve organik yiyecekler, Dondurulmuş sebzeler, Diyetik ve organik yiyecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Avignon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. LABORATOIRE LORICA

  Fransa

  Verified by europages badge

  LABORATOIRE LORICA, yılında kurulan ve Diyetik ve organik yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diyet ve spor için entegre beslenme, Beslenme - gıda, gıda takviyeleri, Güzellik ürünleri, Diyet ve spor için entegre beslenme, Beslenme - gıda sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moncoutant Sur Sèvre, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. OXYGENE

  Fransa

  Verified by europages badge

  OXYGENE, yılında kurulan ve Diyetik ve organik yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Gıda katkı maddeleri, Gıda emülsiyonlaştırıcıları, Gıda katkı maddeleri, Gıda emülsiyonlaştırıcıları, doğal emülgatörler, lécıthıne sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fouras, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. GUSTONEO

  Fransa

  Verified by europages badge

  GUSTONEO, yılında kurulan ve Diyetik ve organik yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Organik ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brignais, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. LABORATOIRES PHYTOCEUTIC

  Fransa

  Verified by europages badge

  LABORATOIRES PHYTOCEUTIC, yılında kurulan ve Diyetik ve organik yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gıda takviyeleri, biyolojik tamamlayıcı gıda katkıları, besin takviyelerinin online satışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frejus, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. BHI BIOHEALTH INTERNATIONAL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BHI BIOHEALTH INTERNATIONAL GMBH, yılında kurulan ve Diyetik ve organik yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Münchberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BARGY UKRAINE

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  BARGY UKRAINE, yılında kurulan ve Beslenme - gıda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sağlıklı yaşam ve formda kalma, Protein katkıları, Vitamin ve provitaminler, Diyetik ve organik yiyecekler, Yiyecek ithalat - ihracatı, sağlıklı ve doğal yiyecek, enerjetik bar, Sağlıklı yaşam ve formda kalma, doğal gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. NERANO GROUP

  Polanya

  Verified by europages badge

  NERANO GROUP, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kahvaltılık hububatlar, Hububat ve tahıllar, Diyetik ve organik yiyecekler, Organik - gıda, toptan diyet gıdaları, diyet ürünleri, Diyet - Gıdalar, Kahvaltılık hububatlar, Hububat ve tahıllar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marki, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. AWA SECRETS

  Fransa

  Verified by europages badge

  AWA SECRETS, yılında kurulan ve Biyolojik kozmetik ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Güzellik ürünleri, Baharatlar, Diyetik ve organik yiyecekler, doğal kozmetikler, doğal bazlı kozmetik ürünler, güzellik ürünleri, vücut bakım ürünleri, yüz güzelleştirme ürünleri, el ve ayak bakım ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nanterre, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. COUP D'BARRE

  Belçika

  Verified by europages badge

  COUP D'BARRE, yılında kurulan ve Diyetik ve organik yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Atletik besleme, Özel gıdalar, kamp ekipmanı, Atletik besleme, Özel gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Woluwe-Saint-Pierre, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. VIJAYA - SAS JEAN LOUIS BOYERE

  Fransa

  Verified by europages badge

  VIJAYA - SAS JEAN LOUIS BOYERE, yılında kurulan ve Kuru yemişler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yağ bitkileri, Diyetik ve organik yiyecekler, Adil ticaret, Kakao ve çikolata, Yağ bitkileri, tohumlar, meyve ve sebze toptancısı, Diyetik ve organik yiyecekler, badem sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montenay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. MAES HONEY SL

  İspanya

  Verified by europages badge

  MAES HONEY SL, yılında kurulan ve Bal sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diyetik ve organik yiyecekler, Beslenme - gıda, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, gıdasal bal, Diyetik ve organik yiyecekler, Beslenme - gıda, arı balı, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aldeatejada-Salamanca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. IDEC THERAPEUTIC

  Fransa

  Verified by europages badge

  IDEC THERAPEUTIC, yılında kurulan ve Diyetik ve organik yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. NEW TRADE CENTER

  Fransa

  Verified by europages badge

  NEW TRADE CENTER, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Parfüm, Güzellik ürünleri, Güzel kokular ve güzellik ürünleri, Diyetik ve organik yiyecekler, Su dağıtımı, krom minerali, parfüm ithalat ihracatı, Tarım ve gıda endüstrisi, Güzellik - ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Morvillars, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. KARL MINCK NATURHEILMITTEL NATURHEILMITTEL

  Almanya

  Verified by europages badge

  KARL MINCK NATURHEILMITTEL NATURHEILMITTEL, yılında kurulan ve Diyetik ve organik yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Büdelsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. WUNDER-SCHÖN NATURPRODUKTE LTD.

  Almanya

  Verified by europages badge

  WUNDER-SCHÖN NATURPRODUKTE LTD., yılında kurulan ve Diyetik ve organik yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bad Bentheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Diyetik ve organik yiyecekler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

4.624 Şirketler