• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dondurulmuş deniz mahsulleri

Sonuçlar

Dondurulmuş deniz mahsulleri - Ithalat/Ihracat

 1. BERG TRADING COMPANY

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Berg Trading Co., global pazarda kapsamlı ticaret çözümleri sunan dinamik ve yenilikçi bir şirkettir. Verimlilik, güvenilirlik ve müşteri memnuniyetine güçlü bir şekilde odaklanarak, uluslararası ticarette karmaşıklıklar arasında yolunu bulmak isteyen işletmeler için güvenilir bir iş ortağı olduğumuzu ispatladık. Berg Trading Co. olarak uzmanlık alanımız, tarım ürünleri, enerji kaynakları, metaller ve diğer ham maddeler dahil olmak üzere çeşitli emtia alışverişini kolaylaştırmaktır. Geniş ürün yelpazemizde, dünyanın dört bir yanından tedarik edilen çok çeşitli meyveler, sebzeler, tahıllar, bakliyatlar, dondurulmuş/Canlı/taze Deniz Ürünleri ürünleri yer almaktadır. Elma, muz, portakal, çilek, domates, salatalık, marul, havuç, patates, soğan vb. gibi çok çeşitli taze ve kaliteli ürünler sunmaktayız. Sosyal açıdan sorumluluk sahibi bir şirket olarak, sürdürülebilir uygulamalara ve çevre yönetimine derinden bağlıyız. Katı çevre standartlarına uyan, sürdürülebilir kaynak kullanımını ve sorumlu üretim yöntemlerini teşvik eden tedarikçilerle çalışmaktayız. Üretici, tedarikçi veya alıcı olmanız fark etmeksizin, Berg Trading Co. benzersiz ticaret ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik özel çözümler sunar. Kişisel hizmetler, hızlı uygulamalar ve alım satım sürecinin her aşamasında üstün destek sunarak beklentileri aşmaya çalışırız. Global pazardaki karmaşıklıklar arasında yolunuzu bulmanıza, sürdürülebilir büyüme ve başarı elde etmenize yardımcı olabiliriz.

 2. 3C DISTRIBUTION

  Litvanya

  Verified by europages badge

  3C DISTRIBUTION, uluslararası alanda tanınmış gıda ve temizlik/güzellik ürünleri markalarının toptan dağıtımını yapmaktadır. Ekibimiz ticaret ve lojistiğin yanı sıra müşteri memnuniyeti konusunda da son derece yeteneklidir. Ayrıca, markalı ürünleri en iyi fiyata satın almak, depolamak ve 90'dan fazla ülkedeki müşterilerimize en kapsamlı ithalat fiyatlarını sunmak için pazarı sürekli olarak inceliyoruz.   Tüm tedarikçilerimizi titizlikle değerlendiriyor ve yalnızca yüksek kaliteli ürün ve markalarla çalışıyoruz. Sonuç olarak, müşterilerimiz Lavazza, Nescafe, Red Bull, Coca Cola, Pepsi, Pringles, Colgate, Dove ve diğerleri gibi tanınmış markaların toptan dağıtımından yararlanabilirler. 3C DISTRIBUTION halihazırda dünya çapında birçok perakende zinciri, cash & carry, süpermarketler, hipermarketler ve hatta tek lokasyonlu işletmeler için güvenilir ve seçilmiş bir B2B ortağıdır. Uyarlanabiliriz ve müşterilerimizin talep ve gereksinimlerini karşılamak ve ilişkilerimizi uzun vadeli tutmak için elimizden gelenin en iyisini yaparız. Hizmetlerimiz toptan dağıtımın ötesine geçerek dağıtım, lojistik ve etiketlemeyi de kapsar hale geldi. Ürününüzün etiketlemesini istediğiniz dilde, gereksinimlerinize uygun olarak tamamlayabilir, aynı zamanda tüm sertifikaları, ticari belgeleri ve gümrük belgelerini eksiksiz olarak hazırlayabiliriz. Modern altyapımız ve toptan lojistik ekibimizin uzmanlığı sayesinde güvenilir taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Hava, kara ve deniz yoluyla gönderiyoruz, ayrıca kapıdan kapıya teslimat yapıyoruz.

 3. YEO SEAFOOD INDONESIA

  Endonezya

  Verified by europages badge

  YEO SEAFOOD INDONESIA, yılında kurulan ve Dondurulmuş deniz mahsulleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, deniz ürünleri, zencefil, Kimyon, tarçın, anason, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, Hindistan cevizi, ananas sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Surabaya, Endonezya 'de bulunmaktadır.

 4. AQUALIS SEAFOOD

  Fransa

  Verified by europages badge

  AQUALIS SEAFOOD, yılında kurulan ve Dondurulmuş besinler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dondurulmuş yemekler, Dondurulmuş deniz mahsulleri, Dondurulmuş yemekler, Dondurulmuş deniz mahsulleri, balık içerikli derin dondurulmuş hazır yemekler, derin dondurulmuş balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sète, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. REFORM SU URUNLERI

  Türkiye

  canlı yılan balığı ile başladığımız ihracat faaliyetlerine yılan balığı anguilla anguilla (europaneel) yan ürünleri olan dondurulmuş butun , içi temizlenmiş ve dondurulmuş , dondurulmuş fleto yılan balığı şeklinde faaliyetlerimize devam ediyoruz , firmamız yurt dışından gelen taleplere bağlı olarak canlı sevkiyatlarını hava yolu ile 30-40 saat içinde muşterilerinin bulunduğu ülkeye canlı olarak teslimi için gereken butun taahutlerini yerine getirmektedir . buna ek olarak kotaya dahil olmayan türlerinin glass eel (yavru yılan balığı 5000-6000adet/kg) , elver (yavru yılan balığı (1000-1500 adet ve 200-250 adet/kg ) ve adult eel yetişmiş porsiyonluk yılan balığı (250-350 gram/adet şeklinde tedarik ve ihracatına ve ayrıca yurtiçinde yatırım yapabilecek yılan balığı çifliklerine tedarik sağlayabilmektedir firmamızın diğer ihracat ve tedarik ürünleri ise canlı ve dondurulmuş mavi yengeç ( blue crab), canlı ve dondurulmuş tatlı su ıstakozu (crayfish). We continue our export activities, which we started with live eel anguilla anguilla (europaneel) byproducts. We continue our activities in the form of frozen eelfillet , We supply and export another kind of eel (glass eel 5000-6000pcs / kg), elver (elvers eel (1000-1500 and 200-250 pcs / kg) and adult eel products in the form of 250-350 grams / pcs and also domestically. can supply baby eel to the farms that can invest. other export and supply products of our company is live and frozen blue crab, live and frozen crayfgish

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. IFC - INDUSTRIAL FOOD COOLING SYSTEM AUTOMATION LTD.STI.

  Türkiye

  IFC - Endüstriyel Gıda ve Soğutma Sistemleri Otomasyon İnş. San. ve Tic. A.Ş. soğutma sektöründe oldukça deneyimli, dinamik bir ekip tarafından 2018 yılında kurulmuştur. IFC, enerji verimliliği ve optimizasyonu konusunda uzman ekibi ile üst düzey ürün kalitesi sağlayarak, endüstriyel ve ticari soğutma sistemleri konusunda proje, mühendislik, üretim, montaj ve servis faaliyetleri yürütmektedir. IFC, her müşterisine proje ve uygulamaya özel katma değer yaratan çözümler sunmaktadır. Pazardaki tüm trendleri takip eden, teknolojiye adapte, projelere değişim ve dönüşüm odaklı yaklaşan IFC mühendisleri; ezber bozan yaratıcı çözümlerle müşterilerinin soğutma ihtiyaçlarını daha karlı hale getirip çözmeyi hedefler. Deneyimli IFC mühendisleri, koşullarınızı, ihtiyaç ve beklentilerinizi çok iyi anlar. Ekip, yeni soğutma tesisleri veya mevcut sistem iyileştirme projeleri için birikimlerini soğutma sektörünün önde gelen birçok kuruluşu ile uzun yıllardır paylaşmaktadır.

 2. MARISCOS CASTELLAR

  İspanya

  Castellar ticari marka ve İspanyol gıda sektörünün en önemli deniz kabukluları pişirme evlerinden birinin bulunduğu yerdir. Pazarda büyük rağbet görmesi ve Jaén kırsalı dışından gelen ürün talebi Mariscos Castellar işletmesini taze ve ev yapımı bir ürünü endüstriyel bir üretime uyarlamaya ve taze ürünün özünü ve özelliklerini kaybetmemiş dondurulmuş bir ürün sunmaya yöneltti.

 3. PAKYUREK A.S.

  Türkiye

  Pakyürek firmasının ticari markası olan mezzeMarin ürünleri tamamen hijyenik ortamlarda donrurulmuş , paketlenmiş su ürünlerini sofranızla buluşturur.Açık denizden sofralara dek tüm aşamalarda güvenilir gıda anlayışı ile faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek yerli karidesi market raflarında satışa sunmakla başlayan yolculuğumuz market raflarıyla da sınırlı kalmadı. Seçkin hotel, restaurant ve kafe zincirleri, deniz ürünleri menülerini mezzeMarin ürünleriyle oluşturmaya ve en değerli misafirlerinin sofralarını mezzeMarin lezzetleriyle donatmaya başladı. HORECA kanalında gerçekleştirilen işbirlikleri, markayı toptan gıda alanında da hızla büyümesini sağladı.Günümüzde mezzeMarin, soğuk zincir ilkelerine bağlı kalarak, sağlık ve lezzetten taviz vermeyerek, balık yemeyi herkes için pratik ve lezzetli hale getirme misyonuyla üretimini sürdürüyor.mezzeMarin, “Türkiye Balık Yesin” anlayışı ile çalışan, pazarın ihtiyaçlarını anlayıp yeni kategoriler yaratan, sorumluluk sahibi, güçlü ve yenilikçi bir marka olarak lezzeti denizden sofralara taşımaya devam ediyor.

 4. MIDYEBOX GIDA SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Midye Box Gıda San.veTic.Ltd.Şti T.C. Tarım Ve Orman Bakanlığı tarafından verilen üretim izinlerine sahip çiftliklerden toplanan midyeleri ileri teknoloji ile donatılmış hijyenik tesislerinde işleyerek müşterilerine güvenle yiyebilecekleri midye dolmalar üretmektedir.

 5. ALESTA SEA FOOD

  Türkiye

  Alesta donuk deniz ürünleri olarak 5 yılık tecrübemizle... İstanbul merkezli firmamız da ithal ve yerli donuk deniz ürünleri toptan satışı gerçekleştirmekteyiz. Donuk tüp kalamar. Donuk kirli kalamar . Et karides . Jumbo karides, 21/ 30 kabuklu et karides , Donuk Ahtapot bütün . Donuk Panga balığı . Hazır işlenmiş ürün grubumuzda ise marin Ahtapot salatası .Torik lakerda , Ahtapot kol , Hamsi ancuez , Uskumru füme satışı gerçekleştirmekteyiz

 1. SMYRNA MIDYE SU ÜRÜNLERI ITH. IHR. SAN VE TIC. LTD.ŞTI

  Türkiye

  firmamız bütün yasal prosedürleri tamamlamış 35-0890 onayıyla AB ve AB-Dışı ulkelere ihracat yapan firmalar arasındadır.Midye dolmalarımız HACCP gıda güvenliği planımıza uygun olarak steril ve hijyenik koşullarda üretilmektedir. Dondurulmuş midye dolmalarımız artık dünyanın her yerine gönderilmeye hazır.İlk günkü tazeliğini koruması icin şoklanan midye dolmalar, -18 C de soğuk hava depomuzda dağıtım için bekletilir.180 gün raf ömrü vardır.

 2. CASTRO MARIN

  Türkiye

  sektorde 25 yıllık tecrübesi olan ortakların yönetiminde bulunan şirketimiz aynı zamanda ihracaat , ithalat yapabilir durumdadır. balık Mezeleri üretiminde arge aşamasındayız.

 1. PRODWAY INTERNATIONAL

  Fransa

  PRODWAY INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Dondurulmuş balık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dondurulmuş besinler, Balık, Dondurulmuş etler, Dondurulmuş deniz mahsulleri, Dondurulmuş besinler, Balık, Dondurulmuş etler, Dondurulmuş deniz mahsulleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. SEAWELL HIRTSHALS A/S

  Norveç

  SEAWELL HIRTSHALS A/S, yılında kurulan ve Su kültürü ve havuz kültürü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş deniz mahsulleri, Balık ithalat - ihracatı, Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri, Dondurulmuş deniz mahsulleri, Balık ithalat - ihracatı, Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stavanger, Norveç 'de bulunmaktadır.

 3. CABO VIRGENES ESPAÑA SL

  İspanya

  CABO VIRGENES ESPAÑA SL, yılında kurulan ve Dondurulmuş deniz mahsulleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şirket, Palencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. TURKAYLAR AQUACULTURE

  Türkiye

  TURKAYLAR AQUACULTURE, yılında kurulan ve Dondurulmuş deniz mahsulleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Elazig, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. MEDIPESCA

  Tunus

  MEDIPESCA, yılında kurulan ve Dondurulmuş deniz mahsulleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. derin dondurulmuş deniz kabukluları, kerevit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ariana, Tunus 'de bulunmaktadır.

 6. TAIZHOU MINGYING TRADING CO.,LTD.

  Çin

  TAIZHOU MINGYING TRADING CO.,LTD., yılında kurulan ve Dondurulmuş deniz mahsulleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zhejiang, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. VAMOS A COMER SL

  İspanya

  VAMOS A COMER SL, yılında kurulan ve Dondurulmuş deniz mahsulleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Viladecans, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. ESCA S.R.L.

  İtalya

  ESCA S.R.L., yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş deniz mahsulleri, Dondurulmuş deniz mahsulleri, derin dondurulmuş deniz ürünleri, balık sosları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Controguerra, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. FISHER TRADING COMPANY LLC

  Ukrayna

  FISHER TRADING COMPANY LLC, yılında kurulan ve Dondurulmuş deniz mahsulleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. işlenmiş balık ve balık avı ürünleri, konserve yumuşakçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Odessa, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. ABAKUS GMBH

  Almanya

  ABAKUS GMBH, yılında kurulan ve Dondurulmuş deniz mahsulleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. EPOSTRATIS LDA.

  Portekiz

  EPOSTRATIS LDA., yılında kurulan ve Dondurulmuş deniz mahsulleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lisboa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. STARFISH FISH MERCHANT LTD.

  Bulgaristan

  STARFISH FISH MERCHANT LTD., yılında kurulan ve Dondurulmuş deniz mahsulleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Petrich, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 5. CRUSTIMEX SEAFOOD HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  CRUSTIMEX SEAFOOD HANDELSGESELLSCHAFT MBH, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir. Balık, Dondurulmuş balık, Dondurulmuş deniz mahsulleri, derin dondurulmuş mutfak ürünleri için hazır preparatlar, Balık, Dondurulmuş balık, Dondurulmuş deniz mahsulleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. COMERCIALIZADORA INTERNACIONAL DE MARISCOS MARGRANJA S.A.

  Ekvator

  COMERCIALIZADORA INTERNACIONAL DE MARISCOS MARGRANJA S.A., yılında kurulan ve Dondurulmuş deniz mahsulleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Teke sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santo Domingo De Los Colorados, Ekvator 'de bulunmaktadır.

 7. DISCEFA

  İspanya

  DISCEFA, yılında kurulan ve Dondurulmuş deniz mahsulleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Coruña, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. ALLWIN ROTO PAST

  Hindistan

  ALLWIN ROTO PAST, yılında kurulan ve Dondurulmuş deniz mahsulleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yalıtımlı sandık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ahemadabad, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 9. GETFISH, SL

  İspanya

  GETFISH, SL, yılında kurulan ve Dondurulmuş besinler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dondurulmuş balık, Dondurulmuş deniz mahsulleri, paketlenmiş kalamar, toptan dondurulmuş gıdalar, Dondurulmuş balık, Dondurulmuş deniz mahsulleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vigo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. GLOBAL SEAFOOD

  Tunus

  GLOBAL SEAFOOD, yılında kurulan ve Dondurulmuş deniz mahsulleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kerevit, yengeç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bizerte, Tunus 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Dondurulmuş deniz mahsulleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

275 Şirketler