• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dondurulmuş pizzalar

Sonuçlar

Dondurulmuş pizzalar - Ithalat/Ihracat

 1. GRISTIREN LIMITED

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  Gristiren Ltd, lezzetli ve sağlıklı peynir muadilleri ve vegan peynir ürünleri alanında lider bir Yunan üreticisidir. Amacımız, müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına hitap eden geniş bir ürün yelpazesi sunarak perakende ve catering işletmeleri için en iyi çözümleri sağlamaktır. Peynir muadillerimiz ve vegan peynir ürünlerimiz soya, yemişler ve tahıllar gibi en iyi bitki bazlı bileşenlerden yapılır ve süt, laktoz ve diğer hayvansal ürünleri içermez. Sadece lezzetli değil, aynı zamanda sağlıklı ve çevre dostu ürünler sunmaya kendimizi adadık. Ürünlerimiz, farklı uygulamaların gereksinimlerine uyacak şekilde bloklar, dilimler ve rendelenmiş dahil olmak üzere çeşitli ambalaj boyutlarında mevcuttur. Restoranınız, kafeniz veya perakende satışlarınız için ürünlerimize ihtiyacınız varsa, sizin için doğru ambalaj boyutuna sahibiz. Gristiren Ltd olarak, ürünlerimiz için en yüksek kalite standartlarını sağlamak üzere en son teknoloji ve ekipmanları kullanan son teknoloji üretim tesislerimizle gurur duyuyoruz. Tesislerimizden çıkan her ürünün tat, doku ve kaliteye dair katı standartlarımızı karşıladığından emin olmak için sıkı kalite kontrol prosedürleri uyguluyoruz. İster perakendeci, ister catering işletmesi olun, ihtiyaçlarınızı karşılayacak doğru ürün ve ambalaj boyutuna sahibiz. En lezzetli, kaliteli ve çevreye duyarlı peynir muadilleri ve vegan peynir ürünleri için bizi seçin.

 2. EURO PIZZA PRODUCTS

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Üretici ve uzman bir işletme olarak 1993 yılından bu yana gerek ülkemiz Hollanda'da gerekse yurt dışında üstün kaliteli ve çok çeşitli pizza hamurlarımızla pizza pazarındaki faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Sahip olduğu restoran zinciriyle (150'nin üzerinde New York Pizza restoranı) gurur duyan bir üretici ve tedarikçi işletme olarak mükemmel bir pizza hazırlamak için neler gerektiğini kesinlikle biliyoruz. Böylelikle kendi bünyemizde en küçük çaplısından en önemlilerine kadar dünya pizza pazarının tüm oyuncuları için ideal bir iş ortağında bulunması gereken bilgi ve deneyime sahibiz.

 3. BROKERAGE DI CLAUDIO ZENGA

  İtalya

  Verified by europages badge

  FOOD BROKERAGE ITALIA tüm dünyaya İtalyan Ürünlerini tedarik eder. Muhteşem İtalyan makarnası, dondurulmuş pizza, domates (posa, soyulmuş domates, hazır soslar, vs.), kuru yemiş ürünleri, meyve suları ve özel makarnalar (glutensiz makarna, kılçıksız buğday makarnası, organik makarna, bakliyat makarnası). 30 yıldır özenle ilgilendiğimiz müşterilerimize üstün kaliteli ürünler, etkin ticari hizmet ve destek sağlıyoruz. Uluslararası ticaret gerekliliklerini yerine getiren, ISO, IFS, BRC, vb. belgelerine sahip firmalar.

 4. PRECOFOOD S.L.

  İspanya

  Verified by europages badge

  PRECOFOOD S.L., yılında kurulan ve Dondurulmuş pizzalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Özel gıdalar, derin dondurulmuş ekmek ürünleri, dondurulmuş hamurlar, Yel değirmenleri, Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Özel gıdalar, gıda dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Malaga, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. ARCARI BACKWAREN AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  ARCARI BACKWAREN AG, yılında kurulan ve Dondurulmuş pizzalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hendschiken, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FOODILAB S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  FOODILAB S.R.L., yılında kurulan ve Dondurulmuş pizzalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuru haşlanmış ürünler, Dondurulmuş besinler, derin dondurulmuş pizzalar, dondurulmuş besinler - üretim, Kuru haşlanmış ürünler, toptan dondurulmuş gıdalar, Dondurulmuş besinler, dondurulmuş gıdalar, derin dondurulmuş ekmek ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pomezia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. IFC - INDUSTRIAL FOOD COOLING SYSTEM AUTOMATION LTD.STI.

  Türkiye

  IFC - Endüstriyel Gıda ve Soğutma Sistemleri Otomasyon İnş. San. ve Tic. A.Ş. soğutma sektöründe oldukça deneyimli, dinamik bir ekip tarafından 2018 yılında kurulmuştur. IFC, enerji verimliliği ve optimizasyonu konusunda uzman ekibi ile üst düzey ürün kalitesi sağlayarak, endüstriyel ve ticari soğutma sistemleri konusunda proje, mühendislik, üretim, montaj ve servis faaliyetleri yürütmektedir. IFC, her müşterisine proje ve uygulamaya özel katma değer yaratan çözümler sunmaktadır. Pazardaki tüm trendleri takip eden, teknolojiye adapte, projelere değişim ve dönüşüm odaklı yaklaşan IFC mühendisleri; ezber bozan yaratıcı çözümlerle müşterilerinin soğutma ihtiyaçlarını daha karlı hale getirip çözmeyi hedefler. Deneyimli IFC mühendisleri, koşullarınızı, ihtiyaç ve beklentilerinizi çok iyi anlar. Ekip, yeni soğutma tesisleri veya mevcut sistem iyileştirme projeleri için birikimlerini soğutma sektörünün önde gelen birçok kuruluşu ile uzun yıllardır paylaşmaktadır.

 3. PEK FOOD

  Türkiye

 4. DOSTLAR FIRINI GIDA A.S

  Türkiye

  Dostlar Fırını Gıda Anonim Şirketi İrfan Akar, Rodillo ve Alsancak Dostlar Fırını olarak; "Kurulduğu günden bu yana boyoz severlerin buluşma noktası olan Alsancak Dostlar Fırını, en lezzetli ve kaliteli boyozu müşterilerine sunmayı kendine ilke edinmiştir. Boyozu dünyayı saracak bir lezzet ve yemek kültürü haline getirmeyi amaçlıyoruz. Bunun için de "Rodillo" markasını yarattık; yaptığımız anlaşmalarla da dünyanın dört bir yanına boyoz satarak, bu lezzeti ve kültürü tüm dünyaya sevdireceğiz" diyerek, hedeflerinin ne kadar büyük olduğunun altını çiziyor. Boyoz 1492'de Türkiye'ye yerleşen Sefaradlar tarafından Anadolu ve özellikle İzmir mutfağına katılmış, İzmir damak tadı ile özdeşleşmiş, mayasız bir hamur işidir. Boyoz, İspaanyolca yazılışıyla bollos, "küçük somun" anlamına gelen bollo sözcüğünün çoğuludur. İspanyolca iki L harfi Y sesiyle okunur ve Türkçe söylenişi ile "Boyoz" adını almıştır.

 5. HEG GIDA URUNLERI SAN. A.S.

  Türkiye

  Balıkesir Organize Sanayi Bölgesinde 70.000 m2 kapalı bir alana yayılan BRC standartlarındaki üretim tesisimizi hizmete sunmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...Üretim tesisimiz uluslararası zincir mağazalara ve tedarikçilerine partner olabilecek kapasitede dizayn edilmiş, taze, yarı mamül ve donuk üretim yapabilmektedir. Tesisimizin hijyenik dizaynından başlayarak, ürünler, çalışanlar ve müşterilerimiz için kurduğumuz tüm sistem, kalite standartları kapsamında yapılan çalışmalar ve sosyal sorumluluk anlayışımızın ürünüdür.Cheesecake , organik ekmek , pastane ürünleri , sandviç

 1. AKTAŞLAR DONDURULMUŞ LEZZETLER

  Türkiye

  Aktaşlar Lezzet Grubu 1981 yılında Ordu’da Aktaşlar Pide markası ile 40 kişilik müşteri kapasiteli bir salonda faaliyete başladı. Kaliteden ödün vermeyen firmamız çok kısa süre içerisinde emeğinin karşılığını aldı ve Ordu’ da ki restaurant sayısını dörde çıkardı.Ordu, da Restaurant hizmetlerinde nabzı tutan firma haline geldi. 2014 yılında ülke geneline yayılma hedefine istinaden yeni zincir markamız Nelipide Gurmenin konsept çalışmalarını tamamlayarak ilk şubemizi İstanbul’da Bağdat Caddesi’nde açmış bulunmaktayız. Kısa sürede İstanbul’da yaşayan pide ve yöresel mutfak severlerin gözdesi haline gelen Nelipide Gurme ikinci şubesini Ataşehir Bulvar 216 ‘ da açtı. Şuanda altyapısı ve reçeteleri tamamlanan Nelipide Gurme için francahise görüşmelerine başlamış ve Ankara İstanbul Avrupa yakası İzmir Samsun gibi illerde yakın zamanda şubelerimizi açmış olacağız.Şu an faaliyette olan Restaurantlarımızda kullanılan tüm malzemeler ISO 9001 VE ISO 22000 belgelerine sahip üretim tesisimizde en hijyenik koşullarda hazırlanarak günlük olarak gönderilmektedir.Üretim yerimizde hem mevcut şubelerimizin ihtiyaçları karşılanırken hem de Aktaşlar Catering markası ile 2 kişiden 2000 kişiye kadar organize edilen yemeklere ve davetlere cevap verebilmektedir.Et işleme tesisimizde etler doğallığını bozmadan ve hiçbir katkı maddesi kullanılmadan hazırlanmakta; hem şubelerimizde hem de francaise şirketimiz olan Nelipide’lerde güvenle tüketilmektedir.2012 yılında DOKA projeleri kapsamında Türkiye ‘de il

 2. BYADIS

  Türkiye

  2003 yılında Sergen Süt Ür. Ltd. Şti. olarak kurulan fast food restaurant ve okul kantinlerine hizmet veren firmamız 2009 yılında unlu mamüller pazarında 540 m2 'lik alanda markasıyla üretim yapmaya başlamıştır. 2011 yılında grup bünyesinde Adis Unlu Mamüller Süt Ürünleri Limited Şirketi'ni faaliyete geçirip, satışlarını bu firma üzerinden yapmaktadır. Üretim tesislerini 2014 yılında 3.500 m2 kapalı alan ve 650 m2 soğuk hava deposuyla yeni yerinde faaliyetine devam etmektedir. Firmamız unlu mamüller sektöründe üretmiş olduğu ürünlerini Türk Silahlı Kuvvetleri kantinleri, eğitim kurumları kantinleri, oteller ve marketler pazarında siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır. Firmamızın mamülleri Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın ekmek ve unlu mamüller tabliğ hükümlerine uygun, ISO 9001 kalite ve ISO 2200 gıda güvenliği standartlarına sahip, kaliteli, standart ve hijyenik ortamlarda, ayvalık, sandviç, hamburger, bazlama ve kare tost ekmeklerini kendi tesislerinde tam otomatik ve modern makinalarda üretmektedir. Her biri marka haline gelen tedarikçi firmalardan almış olduğu hammaddeleri modern tesislerinde işleyerek özel ambalajlı ürünlerini hazır hale getirmekte ve yaygın satış noktalarında siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

 1. MYSELF PIZZA

  Türkiye

  2006 yılından bu yana üretim ve imalat olarak Pizza sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Ürünlerimizi ülke genelinde bayilik sistemi ile satışını yapmakta ve teknik konularda da destek vermekteyiz. Kamu kurum yemekhaneleri, kantin sektörü, restoran ve kafelere dağıtım yapmaktayız. Firmamız Pizza, Pizza Tost, Dürüm Pizza, Pizza Burger gibi ürünlerin üretimini yapmakta siparişe göre farklı tabanlarda ve lezzetlerde ürünlerin üretiminde de hızlıca aksiyon alabilmektedir. Toplu satış ve organizasyonlarda da etkin olarak görev alabilmektedir. www.myselfpizza.com

 2. KOCH SNC

  İtalya

  Koch dondurulmuş ürün ve dondurulmuş biyolojik ürünler, özellikle patatesli gnocchi, katmerli hamur ve lazanya hamuru üretimi sektörünün lider bir şirketidir. Yardımcı ambalajcı olarak önemli markalarla birlikte çalışmaktadır. Ürünleri İtalya ve yurtdışında yemek ve lokantacılık hizmeti veren şirketlerin yanı sıra perakendecilere ve dağıtım zincirlerine yöneliktir.

 3. PAREN SRL

  İtalya

  Dondurulmuş ön pişimli gıdalar. Paren şirketi, tohumdan hasada kadar üretim hattı kontrol ederek tüm sebze gamınım doğrudan üretimini garanti eder.

 4. COMIDA MUNDIAL FOOD

  İspanya

  COMIDA MUNDIAL FOOD, yılında kurulan ve Hazır kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dondurulmuş pizzalar, Dondurulmuş pizzalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sevilla, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. GUSTO FOODS

  Almanya

  GUSTO FOODS, yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ev hamuru, lazanya, derin dondurulmuş pizzalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuburg Am Inn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. CASA MARIELLA

  İtalya

  CASA MARIELLA, yılında kurulan ve Dondurulmuş pizzalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ANDREU ALIMENTACIÓ

  İspanya

  ANDREU ALIMENTACIÓ, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. derin dondurulmuş pizzalar, pizza tabanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant Fruitós De Bages, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. EASY FRESH

  Türkiye

  EASY FRESH, yılında kurulan ve Dondurulmuş pizzalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. derin dondurulmuş pizzalar, derin dondurulmuş krepler, elastik kadın çorapları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gaziantep, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. IT'S ITALY BY PRODAL

  İtalya

  IT'S ITALY BY PRODAL, yılında kurulan ve Dondurulmuş pizzalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, San Donà Di Piave, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. FIH EKIN

  Hollanda

  FIH EKIN, yılında kurulan ve Dondurulmuş pizzalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. derin dondurulmuş gıda toptan satışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Den Haag, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. TRADIZIONE NAPOLETANA DI GENNARO NAPOLITANO

  İtalya

  TRADIZIONE NAPOLETANA DI GENNARO NAPOLITANO, yılında kurulan ve Dondurulmuş pizzalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sant'arcangelo Trimonte, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. FELIX PIZZA

  Belçika

  FELIX PIZZA, yılında kurulan ve Dondurulmuş pizzalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. derin dondurulmuş pizzalar, pizzalar, rustik pizza, odun fırınında pişmiş pizza sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilvoorde, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. DON PIZZA LOGISTIC

  İspanya

  DON PIZZA LOGISTIC, yılında kurulan ve Dondurulmuş pizzalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pineda De Mar, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. EVOIKI ZIMI S.A.

  Yunanistan

  EVOIKI ZIMI S.A., yılında kurulan ve Makarna sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Atık giderimi için balyalama presleri, derin dondurulmuş gıda hamurları, taze hamur, derin dondurulmuş pizzalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castella, Evia, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 7. PIZZA PILGRIMS RESTAURANT OXFORD

  Birleşik Krallık

  PIZZA PILGRIMS RESTAURANT OXFORD, yılında kurulan ve pizza fırını sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. amerikan pizzası, derin dondurulmuş pizzalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oxford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. CONTINENTAL FOOD COMPANY

  Birleşik Krallık

  CONTINENTAL FOOD COMPANY, yılında kurulan ve Dondurulmuş deniz mahsulleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yiyecek ithalat - ihracatı, Yiyecek ithalat - ihracatı, derin dondurulmuş pizzalar, derin dondurulmuş yumurtalı taze hamurlar, ekmek ve pastane ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bishop's Stortford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. TORONTO PIZZA EOOD

  Bulgaristan

  TORONTO PIZZA EOOD, yılında kurulan ve Dondurulmuş pizzalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 10. ARNOLD'S IGLOO PIZZE SURGELATE

  İtalya

  ARNOLD'S IGLOO PIZZE SURGELATE, yılında kurulan ve Dondurulmuş pizzalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Grosseto, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz